2017 LAMBORGHINI HURACAN · açık artırma geçmişi
VIN ZHWUR1ZF2HLA07170 — 2017 LAMBORGHINI HURACAN Açık Artırma Geçmişi
VIN ZHWUR1ZF2HLA07170 satılmış 2024-05-14 CA - Rancho Cucamonga, CAUSA Lot 52170054
2017 LAMBORGHINI HURACAN Mavi · Normal Aşınma damage
1 / 10Bu konuda 2017 LAMBORGHINI HURACAN
Bu 2017 LAMBORGHINI HURACAN, Mavi'de tamamlandı, May 14, 2024'de CA - Rancho Cucamonga, CAUSA'de $78,000 karşılığında satıldı. Otomatik ile eşleştirilmiş 5.2L 10, bilinen bir güç aktarma sistemi kombinasyonu sunar ve Benzin yakıt sistemi, işletme maliyetlerini tanıdık bir aralıkta tutar.
11,219 mi'de parti hizmet verilebilir bir aralıkta bulunuyor; normal aşınma hasar bu vücutta onarılabilir olma eğilimindedir. Copart listesi, onu yalnızca parça bölgesine itecek başlık sürprizleri olmadan kapandı.
Bu, VINun müzayedede ilk ortaya çıkışı değildi; önceki satış için aşağıdaki zaman çizelgesine bakın.
2017 LAMBORGHINI HURACAN'de Normal Aşınma hasar
LAMBORGHINI HURACAN (2017) üzerindeki Normal Aşınma hasar için onarım kıyaslamaları genellikle 1,5–3 günlük işçilik aralığına ek olarak tampon, aydınlatma, kaput ve soğutma parçaları listesine girer. 5.2L 10 bloğu normalde lotta kalır.
Küçük Çöküntüler/Çizikler hasar, yaklaşık bir günlük işçilik ve darbe tarafındaki kapı, külbütör ve çamurluk için parça ödeneği ekler. Birden fazla panelde boya uyumu, kalıcı maliyettir.
Hasar ve koşullar
- Birincil hasar
- Normal Aşınma
- İkincil hasar
- Küçük Çöküntüler/Çizikler
- Çalıştır ve sür
- Evet — doğrulandı
Tampon, aydınlatma ve soğutma parçalarının olağan listesi için Normal Aşınma hasar dizinine başvurun.
Açık artırma geçmişi zaman çizelgesi
Geri dönen parti — açık artırma blokunda 6 kez, en erken etkinlik April 25, 2024'de ve en son etkinlik May 14, 2024'de. Zaman çizelgesi, satışlar arasındaki değişiklikleri izler.
2024-05-14 · CA - Rancho Cucamonga, CAUSA
- Fiyat
- $78,000
- Zarar
- Normal Aşınma
- Başlık
- Onaylı Satıldı!
- Mil
- 11,219
- Pay
- 52170054
2024-05-10 · *NCS - Pacific Region, NJUSA
- Fiyat
- $57,500
- Zarar
- Normal Aşınma
- Başlık
- Onaylı Satıldı!
- Mil
- 11,219
- Pay
- 52170054
2024-05-07 · CA - Rancho Cucamonga, IAUSA
- Fiyat
- $55,000
- Zarar
- Normal Aşınma
- Başlık
- Onaylı Satıldı!
- Mil
- 11,219
- Pay
- 52170054
2024-05-02 · CA - San Bernardino, CAUSA
- Fiyat
- $24,400
- Zarar
- Normal Aşınma
- Başlık
- Onaylı Satıldı!
- Mil
- 11,219
- Pay
- 52170054
2024-04-30 · *NCS - Pacific Region
- Fiyat
- $99,500
- Zarar
- Normal Aşınma
- Başlık
- Onaylı Satıldı!
- Mil
- 11,219
- Pay
- 52170054
2024-04-25 · CA - San Bernardino, CAUSA
- Fiyat
- $99,500
- Zarar
- Normal Aşınma
- Başlık
- Onaylı Satıldı!
- Mil
- 11,219
- Pay
- 52170054
Benzer listeler
Yedi çapraz referans ekseni; her atlıkarınca farklı bir benzerlik boyutudur.
Fiyata göre daha yakın
20 lots-
Hurda
2016 FERRARI FF
Normal Aşınma
-
Hurda
2025 MERCEDES-BENZ G
Ön Hasar
-
Hurda
2024 LAND ROVER RANGE ROVER
Front end
-
Hurda
2026 BMW X5
Arka
-
Hurda
2021 MERCEDES-BENZ AMG G 63
Front end
-
Hurda
2024 CHEVROLET CORVETTE Z06
Front end
-
Hurda
2026 CHEVROLET CORVETTE Z06
Front end
-
Hurda
2017 NISSAN GT-R
Hırsızlık
-
Hurda
2019 PORSCHE 911
Sel
-
Hurda
2024 PORSCHE 911
Hırsızlık
-
Hurda
2025 CHEVROLET CORVETTE Z06
Arka
-
Hurda
2026 MERCEDES-BENZ AMG GLE 53 COUPE
Sağ Ön
-
Hurda
2024 LAND ROVER RANGE ROVER
Sağ Arka
-
Hurda
2023 BENTLEY BENTAYGA
Sol Ön
-
Hurda
2026 TOYOTA SEQUOIA
Şasi Hasarı
-
Hurda
2026 MERCEDES-BENZ G
Mekanik Hasar
-
Hurda
2020 MERCEDES-BENZ G
Arka Hasar
-
Hurda
2025 BMW XM
Su/Sel
-
Hurda
2026 BMW M5
Yan Hasar
-
Hurda
2025 PORSCHE 911
Arka
Diğer LAMBORGHINI HURACAN lotlar
20 lots-
Hurda
2018 LAMBORGHINI HURACAN
Ön Hasar
-
Hurda
2021 LAMBORGHINI HURACAN
Ön Hasar
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Tüm Araç Hasarı
-
Hurda
2023 LAMBORGHINI HURACAN
Arka Hasar
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Arka Hasar
-
Hurda
2024 LAMBORGHINI HURACAN
Alt Şasi
-
Hurda
2015 LAMBORGHINI HURACAN
Vandalizm
-
Hurda
2015 LAMBORGHINI HURACAN
Sağ Arka
-
Hurda
2022 LAMBORGHINI HURACAN
Ön Hasar
-
Hurda
2024 LAMBORGHINI HURACAN
Ön Hasar
-
Hurda
2023 LAMBORGHINI HURACAN
Ön Hasar
-
Hurda
2023 LAMBORGHINI HURACAN
Ön Hasar
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Arka Hasar
-
Hurda
2015 LAMBORGHINI HURACAN
Normal Aşınma
-
Hurda
2023 LAMBORGHINI HURACAN
Ön Hasar
-
Hurda
2019 LAMBORGHINI HURACAN
İç Yangın
-
Hurda
2018 LAMBORGHINI HURACAN
Tüm Hasar
-
Hurda
2023 LAMBORGHINI HURACAN
Ön Hasar
-
Hurda
2023 LAMBORGHINI HURACAN
Ön Hasar
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Front end
Diğer LAMBORGHINI HURACAN ve Normal Aşınma hasar
10 lots-
Hurda
2015 LAMBORGHINI HURACAN
Normal Aşınma
-
Hurda
2015 LAMBORGHINI HURACAN
Normal Aşınma
-
Hurda
2015 LAMBORGHINI HURACAN
Normal Aşınma
-
Hurda
2016 LAMBORGHINI HURACAN
Normal Aşınma
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Normal Aşınma
-
Hurda
2018 LAMBORGHINI HURACAN
Normal Aşınma
-
Hurda
2018 LAMBORGHINI HURACAN
Normal Aşınma
-
Hurda
2018 LAMBORGHINI HURACAN
Normal Aşınma
-
Hurda
2019 LAMBORGHINI HURACAN
Normal Aşınma
-
Hurda
2016 LAMBORGHINI HURACAN
Normal Aşınma
Diğer 2017 LAMBORGHINI HURACAN
20 lots-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Tüm Araç Hasarı
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Arka Hasar
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Arka Hasar
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Front end
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Ön Hasar
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Mekanik Hasar
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Arka Hasar
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Ön Hasar
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Tüm Hasar
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Yangın - Motor
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Ön Hasar
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Ön Hasar
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Su/Sel
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Normal Aşınma
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Yan Hasar
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Tüm Hasar
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Su/Sel
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Tüm Hasar
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Arka Hasar
-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Ön Hasar
Diğer 2017 LAMBORGHINI HURACAN, Normal Aşınma hasarla
1 lots-
Hurda
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Normal Aşınma
2024-05-14 tarihinde açık artırmaya çıkarılan diğer lotlar
20 lots-
Hurda
2013 FORD F250 SUPER DUTY
Yan Hasar
-
Hurda
2016 KIA FORTE LX
Ön Hasar
-
Hurda
2009 FORD F250 SUPER DUTY
Tüm Hasar
-
Hurda
2008 HONDA CR-V EXL
Ön Hasar
-
Hurda
2019 HONDA CIVIC EX
Ön Hasar
-
Hurda
2016 RAM 1500 SLT
Ön Hasar
-
Hurda
2003 HONDA ACCORD EX
Tüm Hasar
-
Hurda
2021 CHEVROLET TRAILBLAZE RS
Ön Hasar
-
Hurda
2005 JEEP WRANGLER X
Ön Hasar
-
Hurda
2021 LEXUS RX 350
Ön Hasar
-
Hurda
2023 RAM 2500 LARAMIE
Ön Hasar
-
Hurda
2012 BUICK LACROSSE
Yan Hasar
-
Hurda
2009 TOYOTA COROLLA BASE
Arka Hasar
-
Hurda
2015 HYUNDAI SONATA SPORT
Ön Hasar
-
Hurda
2005 FORD FOCUS ZX4
Mekanik Hasar
-
Hurda
2011 NISSAN ALTIMA HYBRID
Mekanik Hasar
-
Hurda
2004 SUBARU FORESTER 2.5XS
Ön Hasar
-
Hurda
2013 FORD EDGE SEL
Ön Hasar
-
Hurda
2016 HONDA HR-V LX
Ön Hasar
-
Hurda
2023 HONDA CR-V SPORT
Ön Hasar
Diğer lotlar CA - Rancho Cucamonga, CAUSA'da
20 lots-
Hurda
1996 CADILLAC FLEETWOOD
Normal Aşınma
-
Hurda
2014 HYUNDAI SANTA FE SPORT
Normal Aşınma
-
Hurda
2013 CHEVROLET SILVERADO
Normal Aşınma
-
Hurda
2022 CHEVROLET CAMARO
Normal Aşınma
-
Hurda
1994 ACURA INTEGRA
Normal Aşınma
-
Hurda
2014 MERCEDES-BENZ E
Normal Aşınma
-
Hurda
2012 ACURA TL
Normal Aşınma
-
Hurda
2015 MERCEDES-BENZ GL
Normal Aşınma
-
Hurda
2014 BMW 328
Normal Aşınma
-
Hurda
2019 HYUNDAI ELANTRA
Normal Aşınma
-
Hurda
2014 KIA OPTIMA
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2013 HYUNDAI SONATA
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2016 KIA SOUL
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2021 MERCEDES-BENZ GLE COUPE
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2023 AUDI A3
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2023 CHEVROLET SUBURBAN
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2015 KIA SOUL
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2007 BMW 328
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2014 CHEVROLET CORVETTE
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2013 JEEP GRAND CHEROKEE
Küçük Çöküntüler/Çizikler
Sık sorulan sorular
Bu 2022 Ford Bronco Copartda mı yoksa IAAIde mi satıldı?
Bu Bronco hangi eyalette açık artırmaya çıkarıldı?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 bir sel aracı mı?
Bu Ford Bronconun kaç mili var?
Bu Bronconun başlık türü nedir?
Bu VIN birden fazla mı sattı?
Göz atmaya devam et
- Tüm 2.017 LAMBORGHINI HURACAN açık artırmaları—
- Tüm LAMBORGHINI açık artırma listeleri—
- Normal Aşınma-hasarlı LAMBORGHINI arabalar—
- Diğer Normal Aşınma hasarlı araçlar—
- Açık artırmada daha fazla kurtarma başlıklı araba—
- 2024-05-14 tarihinde Copart'dan itibaren diğer lotlar—
- CA - Rancho Cucamonga, CAUSA'deki araçlar—
- CA - Rancho Cucamonga, CAUSA'da kurtarma açık artırmaları—
- Çoklu indirim VIN — limon olabilir mi?guide
- Diğer sürülebilir Normal Aşınma hasarlı arabalar—
- Ücretsiz aracımızla başka bir VIN kodunun kodunu çözüntool