2005 LAND ROVER LR3 · açık artırma geçmişi
VIN SALAA25415A****** — 2005 LAND ROVER LR3 Açık Artırma Geçmişi
VIN SALAA25415A****** satılmış 2026-09-03 Pensacola, Milton, FL Lot 45813281
2005 LAND ROVER LR3 (JLR-Grup) açık artırma profili
Bir Siyah 2005 LAND ROVER LR3, $300 için September 3, 2026 tarihinde Pensacola, Milton, FL 'den satıldı. LAND ROVER'nin JLR-Group mühendisliği 4.4L V-8 DOHC, VVT, 300HP'de Otomatik ile eşleştirilmiştir; Benzin yakıt, işletme maliyetini LAND ROVER sahiplerine tanıdık geliyor.
Kilometre sayacında 191,723 mi yazıyor - yeniden inşa-ekonomik aralığın oldukça içinde. LAND ROVER LR3'deki normal aşınma hasar tipik olarak bir İngiliz 4x4 onarımıdır ve IAAI listesinde yalnızca parça bayrakları yoktu.
2005 LAND ROVER LR3'de Normal Aşınma hasar
LAND ROVER LR3 (2005) üzerindeki Normal Aşınma hasar, yeniden inşacılar için giriş noktası onarım kategorisidir. Tam teklif kapsamı: tampon kapağı, takviye, aydınlatma çifti, kaput, ızgara kabuğu, soğutma yığını.
Araç Kurtarma hasar, darbe tarafındaki kapı ve sallantıyı ekler. Bu neslin parça bulunabilirliği hâlâ güçlü; Tampon kapaklı modellerde kısa teslimat süreleri bekliyoruz.
Hasar ve koşullar
- Birincil hasar
- Normal Aşınma
- İkincil hasar
- Araç Kurtarma
Doğrudan karşılaştırılabilir yenileme adayları bulmak için dizinlenmiş havuzu Normal Aşınma hasarına göre filtreleyin.
Açık artırma geçmişi zaman çizelgesi
2026-09-03 · Pensacola, Milton, FL
- Fiyat
- $300
- Zarar
- Normal Aşınma
- Başlık
- Onaylı Satıldı
- Mil
- 191,723
- Pay
- 45813281
Benzer listeler
Yedi çapraz referans ekseni; her atlıkarınca farklı bir benzerlik boyutudur.
Fiyata göre daha yakın
20 lots-
Hurda
2017 BMW I3
Yan Hasar
-
Hurda
2024 CHRYSLER PACIFICA
Tavan/Üst Kısım
-
Hurda
2018 TOYOTA C-HR
Ön Hasar
-
Hurda
2018 JEEP CHEROKEE
Ön Hasar
-
Hurda
2012 NISSAN PATHFINDER
Ön Hasar
-
Hurda
2012 TOYOTA COROLLA
Ön Hasar
-
Hurda
2025 HONDA CR-V
Ön Hasar
-
Hurda
2010 BMW 335
Normal Aşınma
-
Hurda
2017 HINO 195
Mekanik Hasar
-
Hurda
2015 VOLVO XC60
Arka Hasar
-
Hurda
2015 TOYOTA CAMRY
Ön Hasar
-
Hurda
2015 HONDA CIVIC
Ön Hasar
-
Hurda
2010 JAGUAR XF
Ön Hasar
-
Hurda
2024 ISUZU NPR HD
Ön Hasar
-
Hurda
2018 HINO 195
Ön Hasar
-
Hurda
2018 KIA OPTIMA
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2017 NISSAN ROGUE
Ön Hasar
-
Hurda
2020 HONDA CR-V
Ön Hasar
-
Hurda
2020 VOLKSWAGEN PASSAT
Ön Hasar
-
Hurda
2016 FORD FUSION
Arka Hasar
Diğer LAND ROVER LR3 lotlar
20 lots-
Hurda
2008 LAND ROVER LR3
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2008 LAND ROVER LR3
Sağ Ön
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2008 LAND ROVER LR3
Arka Hasar
-
Hurda
2006 LAND ROVER LR3
Sol Arka
-
Hurda
2006 LAND ROVER LR3
Mekanik Hasar
-
Hurda
2006 LAND ROVER LR3
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2006 LAND ROVER LR3
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2006 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2006 LAND ROVER LR3
Yan Hasar
-
Hurda
2008 LAND ROVER LR3
Alt Şasi
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Front end
-
Hurda
2006 LAND ROVER LR3
Sol Arka
-
Hurda
2007 LAND ROVER LR3
Mekanik Hasar
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2008 LAND ROVER LR3
Ön Hasar
-
Hurda
2007 LAND ROVER LR3
Ön Hasar
Diğer LAND ROVER LR3 ve Normal Aşınma hasar
17 lots-
Hurda
2006 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2006 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2006 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2006 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2006 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2006 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2006 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2008 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2006 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2008 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
Diğer 2005 LAND ROVER LR3
20 lots-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Front end
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Yan Hasar
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Vandalizm
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Ön Hasar
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Sağ Ön
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Front end
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Ön Hasar
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Mekanik Hasar
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Vandalizm
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Mekanik Hasar
Diğer 2005 LAND ROVER LR3, Normal Aşınma hasarla
7 lots-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 LAND ROVER LR3
Normal Aşınma
2026-09-03 tarihinde açık artırmaya çıkarılan diğer lotlar
20 lots-
Hurda
2017 SUBARU FORESTER
Sol Arka
-
Hurda
2016 TOYOTA CAMRY
Sağ Taraf
-
Hurda
2013 NISSAN ROGUE
Sol Taraf
-
Hurda
2019 LINCOLN NAUTILUS
Sol Ön
-
Hurda
2015 TOYOTA TUNDRA
Ön Kısım Hasarı
-
Hurda
2017 MINI CLUBMAN
Sol Ön
-
Hurda
2018 NISSAN NV200
Sağ Arka
-
Hurda
2023 KIA FORTE
Ön Kısım Hasarı
-
Hurda
2015 BMW I3
Normal Aşınma
-
Hurda
2007 HONDA ODYSSEY
Sağ Arka
-
Hurda
2007 FORD FOCUS
Normal Aşınma
-
Hurda
2009 FORD EXPLORER
Normal Aşınma
-
Hurda
2014 CHEVROLET MALIBU
Normal Aşınma
-
Hurda
2003 FORD F-150
Normal Aşınma
-
Hurda
2017 FORD ESCAPE
Normal Aşınma
-
Hurda
2007 CHEVROLET SILVERADO 2500HD
Normal Aşınma
-
Hurda
2006 DODGE RAM 1500
Normal Aşınma
-
Hurda
2023 JEEP RENEGADE
Sol Ön
-
Hurda
2018 DODGE DURANGO
Ön Kısım Hasarı
-
Hurda
2023 TOYOTA CAMRY
Ön ve Arka Hasar
Diğer lotlar Pensacola, Milton, FL 'da
20 lots-
Hurda
2012 DONGFANG 250 MC
Normal Aşınma
-
Hurda
2014 DODGE GRAND CARAVAN
Normal Aşınma
-
Hurda
2024 JEEP WRANGLER /
Sağ Taraf
-
Hurda
2024 NISSAN ALTIMA
Sol Taraf
-
Hurda
2020 DODGE JOURNEY
Sağ Ön
-
Hurda
2011 HONDA CR-V
Front end
-
Hurda
2021 LINCOLN NAUTILUS
Tatlı Su
-
Hurda
2019 RAM PROMASTER CITY
Sağ Taraf
-
Hurda
2017 SUBARU FORESTER
Sol Arka
-
Hurda
2019 BMW 740I
Tavan
-
Hurda
2018 GMC SIERRA 1500
Ön ve Arka Hasar
-
Hurda
2018 NISSAN ALTIMA
Arka
-
Hurda
2016 TOYOTA COROLLA
Sağ Ön
-
Hurda
2016 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Sol Ön
-
Hurda
2000 CHEVROLET TAHOE
Sol Ön
-
Hurda
2017 MINI CLUBMAN
Sol Ön
-
Hurda
2023 KIA FORTE
Front end
-
Hurda
2015 BMW I3
Normal Aşınma
-
Hurda
2007 HONDA ODYSSEY
Sağ Arka
-
Hurda
2012 FORD F-350
Normal Aşınma
Sık sorulan sorular
Bu 2022 Ford Bronco Copartda mı yoksa IAAIde mi satıldı?
Bu Bronco hangi eyalette açık artırmaya çıkarıldı?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 bir sel aracı mı?
Bu Ford Bronconun kaç mili var?
Bu Bronconun başlık türü nedir?
Bu VIN birden fazla mı sattı?
Göz atmaya devam et
- Tüm 2.005 LAND ROVER LR3 açık artırmaları—
- Tüm LAND ROVER açık artırma listeleri—
- Normal Aşınma-hasarlı LAND ROVER arabalar—
- Diğer Normal Aşınma hasarlı araçlar—
- Açık artırmada daha fazla kurtarma başlıklı araba—
- 2026-09-03 tarihinde IAAI'dan itibaren diğer lotlar—
- Pensacola, Milton, FL 'deki araçlar—
- Pensacola, Milton, FL 'da kurtarma açık artırmaları—
- Çoklu indirim VIN — limon olabilir mi?guide
- Diğer sürülebilir Normal Aşınma hasarlı arabalar—
- Ücretsiz aracımızla başka bir VIN kodunun kodunu çözüntool