2011 TOYOTA PRIUS · açık artırma geçmişi
VIN JTDKN3DU2B0249332 — 2011 TOYOTA PRIUS Açık Artırma Geçmişi
VIN JTDKN3DU2B0249332 satılmış 2026-09-21 CA - Martinez, USA, CA Lot 67344916
2011 TOYOTA PRIUS Beyaz · Ön Hasar damage
1 / 122011 TOYOTA PRIUS: bir Toyota-Şehir hikayesi
Bu 2011 TOYOTA PRIUS (Beyaz), CA - Martinez, USA, CA'den September 21, 2026'de $175'de kapandı. Toyota-Şehir yapımı TOYOTA aktarma organları, 1.8L 4'yi ana akım Elektrik Ve Benzin Hibrit tüketimine sahip bir TRD-Era güç aktarma organı olan Otomatik ile eşleştirir.
214,008 milde bu 2011 TOYOTA PRIUS geçerli bir yeniden inşa adayıdır. Toyota-Şehir tarafından sağlanan TOYOTA parçalar ön hasar hasar kapsamını kapsar; Copart kaydında yinelenen limon desenli bayraklar gösterilmiyor.
Yeniden listeleme modeli algılandı — zaman çizelgesinde daha önceki satışlar gösteriliyor. Toyota-Şehir bölgesini yeniden inşa edenler TOYOTA PRIUS segmentinde aktif; çoklu satış VIN'ler burada rutindir.
2011 TOYOTA PRIUS'de Ön Hasar hasar
2011 TOYOTA PRIUS'deki Ön Hasar hasarın onarım kapsamı tampon montaj maliyeti, far çifti ve soğutma yığınıyla sınırlıdır. Kaportacı ilişkisi olmayan alıcılar genellikle yalnızca parça tavanından çıkarlar.
İkincil bir gösterge olarak kayıtlı değil hasar genellikle işçilik listesinden ziyade parça listesini genişletir. 1.8L 4 normalde tek eksenli bir darbede dokunulmaz.
Hasar ve koşullar
- Birincil hasar
- Ön Hasar
- Çalıştır ve sür
- Evet — doğrulandı
Benzer lotlarda onarım kapsamını değerlendirmek için Ön Hasar hasar dizinini kullanın.
Açık artırma geçmişi zaman çizelgesi
September 4, 2026'dan September 21, 2026'ye kadar bu VIN, endeksimizde üç kez olarak göründü. Zaman çizelgesindeki her satır çekiç fiyatını, hasar tanımını ve başlık durumunu kaydeder.
2026-09-21 · CA - Martinez, USA, CA
- Fiyat
- $175
- Zarar
- Ön Hasar
- Başlık
- Asgari teklif
- Mil
- 214,008
- Pay
- 67344916
2026-09-14 · CA - Martinez, USA, CA
- Fiyat
- $175
- Zarar
- Ön Hasar
- Başlık
- Asgari teklif
- Mil
- 214,008
- Pay
- 67344916
2026-09-04 · CA - Martinez, USA, CA
- Fiyat
- $50
- Zarar
- Ön Hasar
- Başlık
- Onaylı
- Mil
- 214,008
- Pay
- 67344916
Benzer listeler
Yedi çapraz referans ekseni; her atlıkarınca farklı bir benzerlik boyutudur.
Fiyata göre daha yakın
20 lots-
Hurda
2013 FORD FIESTA
Vandalizm
-
Hurda
2020 CHEVROLET SPARK
Ön Hasar
-
Hurda
2002 FORD RANGER
Arka Hasar
-
Hurda
2005 TOYOTA SIENNA
Arka Hasar
-
Hurda
2012 BMW X3
Yan Hasar
-
Hurda
2016 CHRYSLER 200
Arka Hasar
-
Hurda
2008 NISSAN SENTRA
Yan Hasar
-
Hurda
2010 MERCEDES-BENZ ML
Arka Hasar
-
Hurda
2016 TOYOTA CAMRY
Ön Hasar
-
Hurda
2007 ACURA TSX
Arka Hasar
-
Hurda
2006 HUMMER H3
Ön Hasar
-
Hurda
2007 VOLVO C70
Mekanik Hasar
-
Hurda
2017 INFINITI QX70
Ön Hasar
-
Hurda
2015 VOLVO XC60
Arka Hasar
-
Hurda
2014 GMC SIERRA
Arka Hasar
-
Hurda
2016 GMC SIERRA
Mekanik Hasar
-
Hurda
2007 BMW 550
Su/Sel
-
Hurda
2015 GMC SAVANA
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2016 HYUNDAI ELANTRA GT
Ön Hasar
-
Hurda
2025 HONDA ACCORD
Ön Hasar
Diğer TOYOTA PRIUS lotlar
20 lots-
Hurda
2010 TOYOTA PRIUS
Arka Hasar
-
Hurda
2016 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2018 TOYOTA PRIUS
Yan Hasar
-
Hurda
2013 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2010 TOYOTA PRIUS
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2010 TOYOTA PRIUS
Arka Hasar
-
Hurda
2025 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2010 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2013 TOYOTA PRIUS
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2015 TOYOTA PRIUS
Arka Hasar
-
Hurda
2007 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2019 TOYOTA PRIUS
Arka Hasar
-
Hurda
2012 TOYOTA PRIUS
Arka Hasar
-
Hurda
2025 TOYOTA PRIUS
Tüm Hasar
-
Hurda
2023 TOYOTA PRIUS
Yan Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Arka Hasar
-
Hurda
2023 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2008 TOYOTA PRIUS
Yan Hasar
-
Hurda
2007 TOYOTA PRIUS
Vandalizm
Diğer TOYOTA PRIUS ve Ön Hasar hasar
20 lots-
Hurda
2016 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2013 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2025 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2010 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2007 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2023 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2010 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2010 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2013 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2012 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2020 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2012 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2007 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2012 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2017 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2017 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2010 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2008 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
Diğer 2011 TOYOTA PRIUS
20 lots-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Arka Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Yan Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Yan Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Sağ Taraf
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Normal Aşınma
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Normal Aşınma
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön ve Arka Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Mekanik Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Su/Sel
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Arka Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Normal Aşınma
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Normal Aşınma
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Normal Aşınma
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Sağ Arka
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Sol Taraf
Diğer 2011 TOYOTA PRIUS, Ön Hasar hasarla
20 lots-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Front end
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Front end
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Front end
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Front end
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
2026-09-21 tarihinde açık artırmaya çıkarılan diğer lotlar
20 lots-
Hurda
2010 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2015 HONDA CIVIC
Arka Hasar
-
Hurda
2018 HONDA ODYSSEY
Vandalizm
-
Hurda
2008 FORD FUSION
Ön Hasar
-
Hurda
2023 KIA EV6
Arka Hasar
-
Hurda
2010 NISSAN SENTRA
Ön Hasar
-
Hurda
2005 CHRYSLER SEBRING
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2025 LEXUS RX
Ön Hasar
-
Hurda
2018 AUDI A4
Arka Hasar
-
Hurda
2004 LEXUS RX
Ön Hasar
-
Hurda
2007 PONTIAC G6
Arka Hasar
-
Hurda
2003 FORD MUSTANG
Arka Hasar
-
Hurda
2012 TOYOTA COROLLA
Ön Hasar
-
Hurda
2017 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2006 TOYOTA SIENNA
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2015 TOYOTA PRIUS C
Ön Hasar
-
Hurda
2015 HONDA CIVIC
Ön Hasar
-
Hurda
2002 ACURA RSX
Arka Hasar
-
Hurda
2019 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2020 RAM PROMASTER 1500
Küçük Çöküntüler/Çizikler
Diğer lotlar CA - Martinez, USA, CA'da
20 lots-
Hurda
2006 FORD MUSTANG
Tüm Hasar
-
Hurda
2008 TOYOTA PRIUS
Yan Hasar
-
Hurda
2014 TOYOTA TACOMA
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2016 LEXUS IS
Yan Hasar
-
Hurda
2007 TOYOTA PRIUS
Vandalizm
-
Hurda
2014 TOYOTA CAMRY
Ön Hasar
-
Hurda
2005 FORD F150
Yan Hasar
-
Hurda
2018 TOYOTA CAMRY HYBRID
Arka Hasar
-
Hurda
2001 TOYOTA TACOMA
Vandalizm
-
Hurda
2004 TOYOTA RAV4
Arka Hasar
-
Hurda
2010 TOYOTA PRIUS
Ön Hasar
-
Hurda
2016 UNKNOWN UNKNOWN
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2017 NISSAN FRONTIER
Ön Hasar
-
Hurda
2019 TOYOTA AVALON
Ön Hasar
-
Hurda
2004 NISSAN XTERRA
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2006 TOYOTA AVALON
Yan Hasar
-
Hurda
2016 TOYOTA CAMRY
Arka Hasar
-
Hurda
2007 TOYOTA PRIUS
Vandalizm
-
Hurda
2002 KAWASAKI ZX600
Mekanik Hasar
-
Hurda
2019 DODGE JOURNEY
Ön Hasar
Sık sorulan sorular
Bu 2022 Ford Bronco Copartda mı yoksa IAAIde mi satıldı?
Bu Bronco hangi eyalette açık artırmaya çıkarıldı?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 bir sel aracı mı?
Bu Ford Bronconun kaç mili var?
Bu Bronconun başlık türü nedir?
Bu VIN birden fazla mı sattı?
Göz atmaya devam et
- Tüm 2.011 TOYOTA PRIUS açık artırmaları—
- Tüm TOYOTA açık artırma listeleri—
- Ön Hasar-hasarlı TOYOTA arabalar—
- Diğer Ön Hasar hasarlı araçlar—
- Açık artırmada daha fazla kurtarma başlıklı araba—
- 2026-09-21 tarihinde Copart'dan itibaren diğer lotlar—
- CA - Martinez, USA, CA'deki araçlar—
- CA - Martinez, USA, CA'da kurtarma açık artırmaları—
- Çoklu indirim VIN — limon olabilir mi?guide
- Diğer sürülebilir Ön Hasar hasarlı arabalar—
- Ücretsiz aracımızla başka bir VIN kodunun kodunu çözüntool