0 NEWH TRACTOR · açık artırma geçmişi
VIN F2CFE613CA — 0 NEWH TRACTOR Açık Artırma Geçmişi
VIN F2CFE613CA satılmış 2018-11-09 *NCS - Eastern Region, WEST Lot 44265728
0 NEWH TRACTOR Yanık · Yanmış damage
1 / 100 NEWH TRACTOR — Copart indirim
Copart bunu 0 NEWH TRACTOR'yi November 9, 2018'de *NCS - Eastern Region, WEST'de çalıştırdı; parti $20'de kapandı. Dosyadaki yapılandırma: listelenen motor, fabrika iletimi, benzin.
Kilometre: 0. yanmış bu vücut için tanıdık bir hasar modelidir; yapısal maruz kalma çoğunlukla radyatör desteği ve çekirdek destek boruları ile sınırlıdır.
VINnin dosyasında daha önceki müzayede etkinlikleri bulunmaktadır. Aşağıdaki zaman çizelgesi tarih sırasını göstermektedir.
0 NEWH TRACTOR'de Yanmış hasar
0 NEWH TRACTOR'deki Yanmış hasarın onarım kapsamı tampon montaj maliyeti, far çifti ve soğutma yığınıyla sınırlıdır. Kaportacı ilişkisi olmayan alıcılar genellikle yalnızca parça tavanından çıkarlar.
İkincil bir gösterge olarak kayıtlı değil hasar genellikle işçilik listesinden ziyade parça listesini genişletir. listelenen motor normalde tek eksenli bir darbede dokunulmaz.
Hasar ve koşullar
- Birincil hasar
- Yanmış
Onarım maliyetlerini karşılaştırmak için diğer Yanmış ilanlarıyla çapraz kontrol yapın.
Açık artırma geçmişi zaman çizelgesi
iki kere blokta. F2CFE613CA ilk olarak November 2, 2018 ve en son November 9, 2018 olarak ortaya çıktı. Ayrıntı satırları her seferinde fiyatı, hasarı ve unvanı izler.
2018-11-09 · *NCS - Eastern Region, WEST
- Fiyat
- $20
- Zarar
- Yanmış
- Başlık
- Onaylı Satıldı!
- Mil
- Pay
- 44265728
2018-11-02 · WI - Milwaukee, GREAT LAKES
- Fiyat
- $20
- Zarar
- Yanmış
- Başlık
- Onaylı Satıldı!
- Mil
- Pay
- 44265728
Benzer listeler
Yedi çapraz referans ekseni; her atlıkarınca farklı bir benzerlik boyutudur.
Fiyata göre daha yakın
20 lots-
Hurda
2012 HONDA CBR600
Devrilmiş
-
Hurda
2007 DODGE SPRINTER
Yanmış
-
Hurda
2024 HARLEY-DAVIDSON FLTRX
Devrilmiş
-
Hurda
2023 POLARIS RZR
Yanmış
-
Hurda
2023 MASS T-BOSS 550
Yanmış
-
Hurda
2020 UNKNOWN UNKNOWN
Yanmış
-
Hurda
2003 KAWASAKI VN800
Arka Hasar
-
Hurda
2020 HONDA TALON
Yanmış
-
Hurda
2012 FORD TRANSIT CONNECT
Ön Hasar
-
Hurda
2016 RAM PROMASTER 1500
Ön Hasar
-
Hurda
2016 INTERNATIONAL PROSTAR
Ön Hasar
-
Hurda
2016 FORD TRANSIT
Ön Hasar
-
Hurda
2009 JAYCO JAYSES1206
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2023 FREEDOM FREEDOM
Ön Hasar
-
Hurda
2018 JAGUAR XE
Ön Hasar
-
Hurda
2021 FORD F250
Yan Hasar
-
Hurda
2018 CHEVROLET MALIBU
Ön Hasar
-
Hurda
2013 FLEETWOOD ENTERPRISES (WILDNER FLEETWOOD ENTERPRISES, INC. (W
Dolu Hasarı
-
Hurda
1997 MAXUM BOAT
Mekanik Hasar
-
Hurda
2026 SCORPION CONSTRUCTION EQUIPMENT
Tüm Hasar
Diğer NEWH TRACTOR lotlar
20 lots-
Hurda
2012 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
2004 NEWH TRACTOR
Normal Aşınma
-
Hurda
2003 NEWH TRACTOR
Mekanik Hasar
-
Hurda
2016 NEWH TRACTOR
Mekanik Hasar
-
Hurda
2015 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
2008 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
2017 NEWH TRACTOR
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2010 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
2018 NEWH TRACTOR
Tüm Hasar
-
Hurda
2020 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
2016 NEWH TRACTOR
Tüm Hasar
-
Hurda
2012 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
2004 NEWH TRACTOR
Mekanik Hasar
-
Hurda
2007 NEWH TRACTOR
Yangın - Motor
-
Hurda
2015 NEWH TRACTOR
Tüm Hasar
-
Hurda
2020 NEWH TRACTOR
Yangın - Motor
-
Hurda
2014 NEWH TRACTOR
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2006 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
1999 NEWH TRACTOR
Tüm Hasar
-
Hurda
2000 NEWH TRACTOR
Küçük Çöküntüler/Çizikler
Diğer NEWH TRACTOR ve Yanmış hasar
20 lots-
Hurda
2012 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
2015 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
2008 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
2010 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
2020 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
2012 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
2006 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
2014 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
2017 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
2019 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
2005 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
Diğer 0 NEWH TRACTOR
20 lots-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Arka Hasar
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Arka Hasar
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Devrilmiş
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yan Hasar
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yan Hasar
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Mekanik Hasar
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Alt Şasi
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Mekanik Hasar
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Alt Şasi
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Devrilmiş
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yangın - İç mekan
Diğer 0 NEWH TRACTOR, Yanmış hasarla
9 lots-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
-
Hurda
0 NEWH TRACTOR
Yanmış
2018-11-09 tarihinde açık artırmaya çıkarılan diğer lotlar
20 lots-
Hurda
2000 TOYOTA CAMRY CE
Ön Hasar
-
Hurda
2005 FORD ESCAPE XLT
Mekanik Hasar
-
Hurda
2013 KIA OPTIMA SX
Mekanik Hasar
-
Hurda
1997 GMC YUKON
Mekanik Hasar
-
Hurda
2018 HONDA HR-V LX
Ön Hasar
-
Hurda
2004 HYUNDAI ELANTRA GL
Normal Aşınma
-
Hurda
2008 BMW 328 XI SUL
Yangın - İç mekan
-
Hurda
1993 DODGE W-SERIES W
Arka Hasar
-
Hurda
2008 FORD F350 SRW S
Yanmış
-
Hurda
2001 HONDA ACCORD EX
Arka Hasar
-
Hurda
2013 HONDA ACCORD TOU
Ön Hasar
-
Hurda
2004 TOYOTA COROLLA
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2007 FORD EDGE SE
Ön Hasar
-
Hurda
2015 NISSAN SENTRA S
Yan Hasar
-
Hurda
2008 FORD ECONOLINE
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2013 NISSAN ALTIMA 2.5
Ön Hasar
-
Hurda
2011 KIA SORENTO EX
Ön Hasar
-
Hurda
2007 KIA SPORTAGE E
Arka Hasar
-
Hurda
2007 LEXUS GX 470
Ön Hasar
-
Hurda
2008 FORD EXPLORER X
Ön Hasar
Diğer lotlar *NCS - Eastern Region, WEST'da
20 lots-
Hurda
2016 HONDA CIVIC
Ön Hasar
-
Hurda
2013 BMW 528
Mekanik Hasar
-
Hurda
2014 MERCEDES-BENZ ML
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2019 BMW X5
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2013 FORD FIESTA
Normal Aşınma
-
Hurda
2020 MITSUBISHI ECLIPSE CROSS
Yan Hasar
-
Hurda
2014 UTIL FLATBED
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2014 FORD F150
Ön Hasar
-
Hurda
2015 VOLKSWAGEN JETTA
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2022 TRAIL MAXX TRAIL MAXX
Normal Aşınma
-
Hurda
2022 TEX FAB TRAILERS
Yan Hasar
-
Hurda
2026 HONDA CR-V
Tüm Hasar
-
Hurda
2018 MERCEDES-BENZ GLE
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2013 HYUNDAI VELOSTER
Normal Aşınma
-
Hurda
2021 DODGE CHARGER
Mekanik Hasar
-
Hurda
2006 LAND ROVER RANGE ROVER
Ön Hasar
-
Hurda
2008 VOLKSWAGEN JETTA
Ön Hasar
-
Hurda
2018 HYUNDAI SONATA
Ön Hasar
-
Hurda
2014 PORSCHE 911
Arka Hasar
-
Hurda
2005 TOYOTA HIGHLANDER
Mekanik Hasar
Sık sorulan sorular
Bu 2022 Ford Bronco Copartda mı yoksa IAAIde mi satıldı?
Bu Bronco hangi eyalette açık artırmaya çıkarıldı?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 bir sel aracı mı?
Bu Ford Bronconun kaç mili var?
Bu Bronconun başlık türü nedir?
Bu VIN birden fazla mı sattı?
Göz atmaya devam et
- Tüm 0 NEWH TRACTOR açık artırmaları—
- Tüm NEWH açık artırma listeleri—
- Yanmış-hasarlı NEWH arabalar—
- Diğer Yanmış hasarlı araçlar—
- Açık artırmada daha fazla kurtarma başlıklı araba—
- 2018-11-09 tarihinde Copart'dan itibaren diğer lotlar—
- *NCS - Eastern Region, WEST'deki araçlar—
- *NCS - Eastern Region, WEST'da kurtarma açık artırmaları—
- Çoklu indirim VIN — limon olabilir mi?guide
- Diğer sürülebilir Yanmış hasarlı arabalar—
- Ücretsiz aracımızla başka bir VIN kodunun kodunu çözüntool