2021 HONDA ACCORD · açık artırma geçmişi
VIN 1HGCV1F5XMA107968 — 2021 HONDA ACCORD Açık Artırma Geçmişi
VIN 1HGCV1F5XMA107968 satılmış 2026-09-14 NY - Albany, USA, NY Lot 58694406
2021 HONDA ACCORD Beyaz · Ön Hasar damage
1 / 132021 HONDA ACCORD (Honda-aile) açık artırma profili
Bir Beyaz 2021 HONDA ACCORD, $2,200 için September 14, 2026 tarihinde NY - Albany, USA, NY'den satıldı. HONDA'nin Honda ailesi mühendisliği 1.5L 4'de bir Otomatik ile eşleştirilmiştir; Benzin yakıt, işletme maliyetini HONDA sahiplerine tanıdık geliyor.
Kilometre sayacında 76,321 mi yazıyor - yeniden inşa-ekonomik aralığın oldukça içinde. HONDA ACCORD üzerindeki ön hasar hasar, tipik olarak bir Civic mirası onarımıdır ve Copart listesinde yalnızca parça bayrakları yoktu.
2021 HONDA ACCORD'de Ön Hasar hasar
2021 model yılının HONDA ACCORD'sindeki ön uç grevleri tipik olarak Ön Hasar bileşenlerini etkiler: tampon yapısı, aydınlatma, çarpma çubukları, kaput. 1.5L 4 güvenlik duvarının önündeki çarpışma yapısı işini düşük ve orta hızlarda yapar.
kayıtlı değil hasar, takip eden bir olay olarak yekpare gövde üzerindeki inceleme çubuğunu yükseltir. Yeniden inşaatçılar, taahhütte bulunmadan önce saldırı tarafındaki kapı boşluğu sapmasını aramalıdır.
Hasar ve koşullar
- Birincil hasar
- Ön Hasar
- Çalıştır ve sür
- Evet — doğrulandı
Ön Hasar hasar kümesi, HONDA kasa ailesi için karşılaştırılabilir ağırlık profilleri içerir.
Açık artırma geçmişi zaman çizelgesi
2026-09-14 · NY - Albany, USA, NY
- Fiyat
- $2,200
- Zarar
- Ön Hasar
- Başlık
- Asgari teklif
- Mil
- 76,321
- Pay
- 58694406
Benzer listeler
Yedi çapraz referans ekseni; her atlıkarınca farklı bir benzerlik boyutudur.
Fiyata göre daha yakın
20 lots-
Hurda
2016 MERCEDES-BENZ GLC
Ön Hasar
-
Hurda
2016 SUBARU WRX
Arka Hasar
-
Hurda
2017 TOYOTA TACOMA
Ön Hasar
-
Hurda
2024 CHEVROLET MALIBU
Yan Hasar
-
Hurda
2024 TOYOTA CAMRY
Ön Hasar
-
Hurda
2019 HARLEY-DAVIDSON FXLR
Tüm Hasar
-
Hurda
2013 KIA SORENTO
Yan Hasar
-
Hurda
2018 TESLA MODEL S
Ön Hasar
-
Hurda
1947 CHEVROLET 3600
Normal Aşınma
-
Hurda
2018 JAGUAR F-PACE
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 CADILLAC XLR
Normal Aşınma
-
Hurda
2020 JEEP RENEGADE
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2016 NISSAN TITAN XD
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2017 LEXUS RX 350
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2017 BMW X6
Ön Hasar
-
Hurda
2016 KIA FORTE
Ön Hasar
-
Hurda
2023 JEEP WRANGLER /
Ön Hasar
-
Hurda
2021 SUBARU CROSSTREK
Arka Hasar
-
Hurda
2018 CHRYSLER PACIFICA
Ön Hasar
-
Hurda
2020 HONDA CLARITY
Ön Hasar
Diğer HONDA ACCORD lotlar
20 lots-
Hurda
2014 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2015 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2007 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2006 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2014 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2025 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2003 HONDA ACCORD
Arka Hasar
-
Hurda
2005 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
1999 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2005 HONDA ACCORD
Tüm Hasar
-
Hurda
2012 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2008 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
1999 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2017 HONDA ACCORD
Arka Hasar
-
Hurda
2009 HONDA ACCORD
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2017 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2015 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2017 HONDA ACCORD
Yan Hasar
-
Hurda
2013 HONDA ACCORD
Arka Hasar
-
Hurda
2017 HONDA ACCORD
Ön Hasar
Diğer HONDA ACCORD ve Ön Hasar hasar
20 lots-
Hurda
2014 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2015 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2007 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2006 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2014 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2025 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2005 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
1999 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2012 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2008 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
1999 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2017 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2015 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2017 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2022 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2012 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2025 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
1999 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2014 HONDA ACCORD
Ön Hasar
Diğer 2021 HONDA ACCORD
20 lots-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Sökülmüş
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Vandalizm
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Yan Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Tüm Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Mekanik Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Arka
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Front end
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Yan Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Vandalizm
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Yan Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Yan Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Yan Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Hırsızlık
Diğer 2021 HONDA ACCORD, Ön Hasar hasarla
20 lots-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Front end
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
-
Hurda
2021 HONDA ACCORD
Ön Hasar
2026-09-14 tarihinde açık artırmaya çıkarılan diğer lotlar
20 lots-
Hurda
2016 JEEP COMPASS
Normal Aşınma
-
Hurda
2007 LAND ROVER RANGE ROVER
Normal Aşınma
-
Hurda
2011 TOYOTA CAMRY
Normal Aşınma
-
Hurda
2022 FORD TRANSIT CONNECT
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2015 SUBARU FORESTER
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2010 NISSAN ROGUE
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2007 TOYOTA CAMRY
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2012 HYUNDAI SANTA FE
Ön Hasar
-
Hurda
2016 FORD FOCUS
Ön Hasar
-
Hurda
2014 LEXUS LS
Ön Hasar
-
Hurda
2019 TOYOTA COROLLA
Yan Hasar
-
Hurda
2008 CHEVROLET TRAILBLAZER
Ön Hasar
-
Hurda
2020 HONDA CR-V
Ön Hasar
-
Hurda
2019 KIA RIO
Yan Hasar
-
Hurda
2020 NISSAN ALTIMA
Ön Hasar
-
Hurda
2011 HYUNDAI SANTA FE
Yan Hasar
-
Hurda
2019 HONDA HR-V
Ön Hasar
-
Hurda
2018 NISSAN ROGUE
Ön Hasar
-
Hurda
2024 CHEVROLET TRAX
Ön Hasar
-
Hurda
2024 CHEVROLET TRAX
Arka Hasar
Diğer lotlar NY - Albany, USA, NY'da
20 lots-
Hurda
2014 IC CORPORATION CE SERIES SCHOOL
Normal Aşınma
-
Hurda
2011 THOMAS SAF-T-LINER C2
Normal Aşınma
-
Hurda
2014 IC CORPORATION CE SERIES SCHOOL
Normal Aşınma
-
Hurda
2016 CHEVROLET COLORADO
Normal Aşınma
-
Hurda
2019 BMW 750I
Normal Aşınma
-
Hurda
2012 CHEVROLET SILVERADO
Normal Aşınma
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Normal Aşınma
-
Hurda
2008 HYUNDAI ACCENT
Normal Aşınma
-
Hurda
2015 NISSAN ALTIMA
Normal Aşınma
-
Hurda
2001 APRILIA RST FUTURA
Normal Aşınma
-
Hurda
2006 CHEVROLET COLORADO
Normal Aşınma
-
Hurda
2014 FORD FIESTA
Normal Aşınma
-
Hurda
2014 HONDA ODYSSEY
Normal Aşınma
-
Hurda
2013 HONDA RIDGELINE
Normal Aşınma
-
Hurda
2006 HUMMER H3
Normal Aşınma
-
Hurda
2019 FORD TRANSIT CONNECT
Normal Aşınma
-
Hurda
2016 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Normal Aşınma
-
Hurda
2014 PETERBILT 3000
Normal Aşınma
-
Hurda
2014 IC CORPORATION CE SERIES SCHOOL
Normal Aşınma
-
Hurda
2014 IC CORPORATION CE SERIES SCHOOL
Normal Aşınma
Sık sorulan sorular
Bu 2022 Ford Bronco Copartda mı yoksa IAAIde mi satıldı?
Bu Bronco hangi eyalette açık artırmaya çıkarıldı?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 bir sel aracı mı?
Bu Ford Bronconun kaç mili var?
Bu Bronconun başlık türü nedir?
Bu VIN birden fazla mı sattı?
Göz atmaya devam et
- Tüm 2.021 HONDA ACCORD açık artırmaları—
- Tüm HONDA açık artırma listeleri—
- Ön Hasar-hasarlı HONDA arabalar—
- Diğer Ön Hasar hasarlı araçlar—
- Açık artırmada daha fazla kurtarma başlıklı araba—
- 2026-09-14 tarihinde Copart'dan itibaren diğer lotlar—
- NY - Albany, USA, NY'deki araçlar—
- NY - Albany, USA, NY'da kurtarma açık artırmaları—
- Çoklu indirim VIN — limon olabilir mi?guide
- Diğer sürülebilir Ön Hasar hasarlı arabalar—
- Ücretsiz aracımızla başka bir VIN kodunun kodunu çözüntool