2025 FORD F150 · açık artırma geçmişi
VIN 1FTEW2KP3SKD09589 — 2025 FORD F150 Açık Artırma Geçmişi
VIN 1FTEW2KP3SKD09589 satılmış 2026-09-18 LA - Baton Rouge, USA, LA Lot 68018486
2025 FORD F150 Siyah · Su/Sel damage
1 / 132025 FORD F150 — Dahili Dayanıklı satış rekoru
Dahili Sağlam 2025 FORD F150, Siyah'de tamamlandı, September 18, 2026'de $10,700'ye satıldı LA - Baton Rouge, USA, LA. FoMoCo güç aktarma organı: 2.7L 6 + Otomatik, Benzin yakıt, Copart rekorunda yeniden inşa sürprizi yok.
Dahili Dayanıklı FORD F150 üzerinde 22,763 mil, servis yapılabilir olarak okunur. su/sel hasar, FoMoCo parça envanteri canlıyken nadiren F150 yeniden satış potansiyelini ortadan kaldırır; Copart kaydı onu yalnızca parçalar halinde değil, kurtarma durumunda tuttu.
Açık artırmanın daha erken görünümü — zaman çizelgesine bakın. FORD'nin FoMoCo satış sonrası pazarı, yeniden oluşturulmuş F150'lerin Copart bloğunu ana akım olmayan markalara göre daha hızlı temizlediği anlamına gelir.
2025 FORD F150'de Su/Sel hasar
FORD F150 (2025) üzerindeki Su/Sel hasar, yeniden inşacılar için giriş noktası onarım kategorisidir. Tam teklif kapsamı: tampon kapağı, takviye, aydınlatma çifti, kaput, ızgara kabuğu, soğutma yığını.
kayıtlı değil hasar, darbe tarafındaki kapı ve sallantıyı ekler. Bu neslin parça bulunabilirliği hâlâ güçlü; Tampon kapaklı modellerde kısa teslimat süreleri bekliyoruz.
Hasar ve koşullar
- Birincil hasar
- Su/Sel
- Çalıştır ve sür
- Evet — doğrulandı
En yakın karşılaştırılabilir ağırlık profilleri için Su/Sel hasar filtresini açın.
Açık artırma geçmişi zaman çizelgesi
Çoklu satış girişi. 2025 FORD F150, September 11, 2026 ile September 18, 2026 arasında üç kez'yi dövdü; beklenen delta çizgileri: çekiç fiyatı, tapu durumu, hasar açıklaması.
2026-09-18 · LA - Baton Rouge, USA, LA
- Fiyat
- $10,700
- Zarar
- Su/Sel
- Başlık
- Asgari teklif
- Mil
- 22,763
- Pay
- 68018486
2026-09-15 · LA - Baton Rouge, USA, LA
- Fiyat
- $175
- Zarar
- Su/Sel
- Başlık
- Asgari teklif
- Mil
- 22,763
- Pay
- 68018486
2026-09-11 · LA - Baton Rouge, USA, LA
- Fiyat
- $7,800
- Zarar
- Su/Sel
- Başlık
- Asgari teklif
- Mil
- 22,763
- Pay
- 68018486
Benzer listeler
Yedi çapraz referans ekseni; her atlıkarınca farklı bir benzerlik boyutudur.
Fiyata göre daha yakın
20 lots-
Hurda
2024 FORD MUSTANG
Arka Hasar
-
Hurda
2021 TOYOTA CAMRY
Ön Hasar
-
Hurda
2026 TOYOTA CAMRY
Ön Hasar
-
Hurda
2021 JEEP GLADIATOR
Yangın - Motor
-
Hurda
2017 CHEVROLET SILVERADO
Ön Hasar
-
Hurda
2026 RAM 1500
Ön Hasar
-
Hurda
2021 CHEVROLET SUBURBAN
Ön Hasar
-
Hurda
2019 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Mekanik Hasar
-
Hurda
2018 DODGE DURANGO
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2025 JEEP WRANGLER /
Normal Aşınma
-
Hurda
2026 CHEVROLET SILVERADO
Normal Aşınma
-
Hurda
2023 JEEP GRAND CHEROKEE
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2023 JEEP WRANGLER /
Ön Hasar
-
Hurda
2025 HYUNDAI SANTA FE
Arka Hasar
-
Hurda
2025 HYUNDAI SANTA FE
Ön Hasar
-
Hurda
2020 LEXUS ES
Yan Hasar
-
Hurda
2020 RAM 2500
Ön Hasar
-
Hurda
2025 HYUNDAI SANTA FE
Alt Şasi
-
Hurda
2022 CHEVROLET SILVERADO
Normal Aşınma
-
Hurda
2015 FORD F350
Vandalizm
Diğer FORD F150 lotlar
20 lots-
Hurda
2017 FORD F150
Yan Hasar
-
Hurda
2000 FORD F150
Ön Hasar
-
Hurda
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2020 FORD F150
Ön Hasar
-
Hurda
2010 FORD F150
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2019 FORD F150
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2005 FORD F150
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2024 FORD F150
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2023 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2014 FORD F150
Yan Hasar
-
Hurda
2006 FORD F150
Ön Hasar
-
Hurda
2017 FORD F150
Ön Hasar
-
Hurda
2013 FORD F150
Arka Hasar
-
Hurda
2020 FORD F150
Mekanik Hasar
-
Hurda
2019 FORD F150
Mekanik Hasar
-
Hurda
2020 FORD F150
Mekanik Hasar
-
Hurda
2019 FORD F150
Mekanik Hasar
-
Hurda
2008 FORD F150
Ön Hasar
-
Hurda
2017 FORD F150
Ön Hasar
-
Hurda
2025 FORD F150
Yan Hasar
Diğer FORD F150 ve Su/Sel hasar
20 lots-
Hurda
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2023 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2006 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2018 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2024 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2010 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2021 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2018 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2018 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2010 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2014 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2009 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2010 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2011 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2017 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2018 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2021 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2025 FORD F150
Su/Sel
Diğer 2025 FORD F150
20 lots-
Hurda
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2025 FORD F150
Yan Hasar
-
Hurda
2025 FORD F150
Devrilmiş
-
Hurda
2025 FORD F150
Ön Hasar
-
Hurda
2025 FORD F150
Alt Şasi
-
Hurda
2025 FORD F150
Ön Hasar
-
Hurda
2025 FORD F150
Devrilmiş
-
Hurda
2025 FORD F150
Yan Hasar
-
Hurda
2025 FORD F150
Ön Hasar
-
Hurda
2025 FORD F150
Ön Hasar
-
Hurda
2025 FORD F150
Ön Hasar
-
Hurda
2025 FORD F150
Sağ Ön
-
Hurda
2025 FORD F150
Ön Hasar
-
Hurda
2025 FORD F150
Arka Hasar
-
Hurda
2025 FORD F150
Ön Hasar
-
Hurda
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2025 FORD F150
Ön Hasar
-
Hurda
2025 FORD F150
Ön Hasar
-
Hurda
2025 FORD F150
Ön Hasar
-
Hurda
2025 FORD F150
Ön Hasar
Diğer 2025 FORD F150, Su/Sel hasarla
14 lots-
Hurda
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Hurda
2025 FORD F150
Su/Sel
2026-09-18 tarihinde açık artırmaya çıkarılan diğer lotlar
20 lots-
Hurda
2025 TOYOTA CAMRY
Arka Hasar
-
Hurda
2022 FORD F250
Ön Hasar
-
Hurda
2023 KIA RIO
Ön Hasar
-
Hurda
2015 PORSCHE MACAN
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2024 NISSAN ROGUE
Ön Hasar
-
Hurda
2005 TOYOTA CAMRY
Yan Hasar
-
Hurda
2016 CHEVROLET CRUZE LIMITED
Tüm Hasar
-
Hurda
2018 FORD EDGE
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2018 AUDI S5
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2018 CHRYSLER 300
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2017 NISSAN ARMADA
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2011 NISSAN SENTRA
Arka Hasar
-
Hurda
2012 KIA SPORTAGE
Alt Şasi
-
Hurda
2015 BUICK LACROSSE
Ön Hasar
-
Hurda
2015 DODGE CHALLENGER
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2017 BMW 430I
Ön Hasar
-
Hurda
2014 CHEVROLET EQUINOX
Mekanik Hasar
-
Hurda
2006 LEXUS SC
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
1999 GMC YUKON
Ön Hasar
-
Hurda
2005 CHEVROLET COLORADO
Ön Hasar
Diğer lotlar LA - Baton Rouge, USA, LA'da
20 lots-
Hurda
2022 SKEE TRAILER
Ön Hasar
-
Hurda
2020 CHEVROLET EQUINOX
Ön Hasar
-
Hurda
1985 BOAT BOAT
Su/Sel
-
Hurda
2003 FORD ECONOLINE
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2011 BMW 328
Mekanik Hasar
-
Hurda
2015 CHEVROLET IMPALA
Ön Hasar
-
Hurda
2005 CHEVROLET C4500
Su/Sel
-
Hurda
2023 DODGE CHALLENGER
Ön Hasar
-
Hurda
2021 DODGE CHALLENGER
Ön Hasar
-
Hurda
2017 FORD FOCUS
Arka Hasar
-
Hurda
2021 CHEVROLET COLORADO
Alt Şasi
-
Hurda
2016 HONDA ODYSSEY
Alt Şasi
-
Hurda
2023 KIA K5
Yan Hasar
-
Hurda
2025 GMC ACADIA
Yan Hasar
-
Hurda
2011 CHEVROLET SILVERADO
Sökülmüş
-
Hurda
2016 KIA SORENTO
Yan Hasar
-
Hurda
2014 CHEVROLET SILVERADO
Mekanik Hasar
-
Hurda
2011 LINCOLN TOWN CAR
Arka Hasar
-
Hurda
2014 HONDA ODYSSEY
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2014 HONDA ACCORD
Tüm Hasar
Sık sorulan sorular
Bu 2022 Ford Bronco Copartda mı yoksa IAAIde mi satıldı?
Bu Bronco hangi eyalette açık artırmaya çıkarıldı?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 bir sel aracı mı?
Bu Ford Bronconun kaç mili var?
Bu Bronconun başlık türü nedir?
Bu VIN birden fazla mı sattı?
Göz atmaya devam et
- Tüm 2.025 FORD F150 açık artırmaları—
- Tüm FORD açık artırma listeleri—
- Su/Sel-hasarlı FORD arabalar—
- Diğer Su/Sel hasarlı araçlar—
- Açık artırmada daha fazla kurtarma başlıklı araba—
- 2026-09-18 tarihinde Copart'dan itibaren diğer lotlar—
- LA - Baton Rouge, USA, LA'deki araçlar—
- LA - Baton Rouge, USA, LA'da kurtarma açık artırmaları—
- Çoklu indirim VIN — limon olabilir mi?guide
- Diğer sürülebilir Su/Sel hasarlı arabalar—
- Ücretsiz aracımızla başka bir VIN kodunun kodunu çözüntool