2018 FORD EXPLORER · açık artırma geçmişi
VIN 1FM5K8D83JGB18580 — 2018 FORD EXPLORER Açık Artırma Geçmişi
VIN 1FM5K8D83JGB18580 satılmış 2026-04-08 WI - Milwaukee North, MI, USA Lot 47760756
2018 FORD EXPLORER — Dahili Dayanıklı satış rekoru
Dahili Sağlam 2018 FORD EXPLORER, Gri'de tamamlandı, April 8, 2026'de $1,150'ye satıldı WI - Milwaukee North, MI, USA. FoMoCo güç aktarma organı: 3.5L 6 + Otomatik, Benzin yakıt, Copart rekorunda yeniden inşa sürprizi yok.
Dahili Dayanıklı FORD EXPLORER üzerinde 166,699 mil, servis yapılabilir olarak okunur. ön hasar hasar, FoMoCo parça envanteri canlıyken nadiren EXPLORER yeniden satış potansiyelini ortadan kaldırır; Copart kaydı onu yalnızca parçalar halinde değil, kurtarma durumunda tuttu.
2018 FORD EXPLORER'de Ön Hasar hasar
2018 model yılı kohortunun FORD EXPLORER'sinde ön darbe onarımı, tampon ve aydınlatma düzeneklerinde yoğunlaşır. Ön Hasar hasar, izole edilmiş, tahmin edilecek daha temiz hasar kategorileri arasındadır.
kayıtlı değil hasarın da mevcut olduğu durumlarda parça listesi, etkilenen kapıyı ve külbütörünü içerecek şekilde genişler. 3.5L 6 bu cıvata bağlantılı parçalardan mekanik olarak izole edilmiştir.
Hasar ve koşullar
- Birincil hasar
- Ön Hasar
- Çalıştır ve sür
- Evet — doğrulandı
Ön Hasar hasar kümesi, FORD kasa ailesi için karşılaştırılabilir ağırlık profilleri içerir.
Açık artırma geçmişi zaman çizelgesi
2026-04-08 · WI - Milwaukee North, MI, USA
- Fiyat
- $1,150
- Zarar
- Ön Hasar
- Başlık
- Satıldı!
- Mil
- 166,699
- Pay
- 47760756
Benzer listeler
Yedi çapraz referans ekseni; her atlıkarınca farklı bir benzerlik boyutudur.
Fiyata göre daha yakın
20 lots-
Hurda
2017 TOYOTA 4RUNNER
Ön Hasar
-
Hurda
2008 LEXUS GS
Arka Hasar
-
Hurda
2012 TOYOTA TACOMA
Ön Hasar
-
Hurda
2021 CHEVROLET SILVERADO
Ön Hasar
-
Hurda
2024 LEXUS NX
Ön Hasar
-
Hurda
2019 MERCEDES-BENZ GLC
Arka Hasar
-
Hurda
2012 TOYOTA TACOMA
Arka Hasar
-
Hurda
2018 HONDA CR-V
Ön Hasar
-
Hurda
2022 TOYOTA TACOMA
Su/Sel
-
Hurda
2024 NISSAN ALTIMA
Arka Hasar
-
Hurda
2024 HYUNDAI TUCSON
Ön Hasar
-
Hurda
2014 TOYOTA HIGHLANDER
Ön Hasar
-
Hurda
2025 HONDA CR-V
Ön Hasar
-
Hurda
2024 CHEVROLET SILVERADO
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2023 CHRYSLER VOYAGER
Ön Hasar
-
Hurda
2015 KIA SEDONA
Normal Aşınma
-
Hurda
2016 MERCEDES-BENZ GLE
Normal Aşınma
-
Hurda
2017 FORD FLEX
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2014 BMW 528
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2003 BMW 325
Küçük Çöküntüler/Çizikler
Diğer FORD EXPLORER lotlar
20 lots-
Hurda
2015 FORD EXPLORER
Yan Hasar
-
Hurda
2004 FORD EXPLORER
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2004 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2025 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2013 FORD EXPLORER
Yan Hasar
-
Hurda
2013 FORD EXPLORER
Yan Hasar
-
Hurda
2005 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2000 FORD EXPLORER
Yan Hasar
-
Hurda
2024 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2025 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2022 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2013 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2019 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2026 FORD EXPLORER
Arka Hasar
-
Hurda
2017 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2017 FORD EXPLORER
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2015 FORD EXPLORER
Arka Hasar
-
Hurda
2020 FORD EXPLORER
Yan Hasar
-
Hurda
2017 FORD EXPLORER
Yan Hasar
-
Hurda
2020 FORD EXPLORER
Ön Hasar
Diğer FORD EXPLORER ve Ön Hasar hasar
20 lots-
Hurda
2004 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2025 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2005 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2024 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2025 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2022 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2013 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2019 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2017 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2020 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2007 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2013 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2006 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2017 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2014 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2022 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2011 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2013 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2017 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2023 FORD EXPLORER
Ön Hasar
Diğer 2018 FORD EXPLORER
20 lots-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Arka Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Dolu Hasarı
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Normal Aşınma
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Arka Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Bilinmeyen
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Alt Şasi
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Yan Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Normal Aşınma
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Yanmış
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Mekanik Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Yan Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Yan Hasar
Diğer 2018 FORD EXPLORER, Ön Hasar hasarla
20 lots-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Front end
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Front end
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Front end
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Front end
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
2026-04-08 tarihinde açık artırmaya çıkarılan diğer lotlar
20 lots-
Hurda
2015 KIA OPTIMA
Arka Hasar
-
Hurda
2002 TOYOTA TUNDRA
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2016 HYUNDAI SONATA
Ön Hasar
-
Hurda
2009 TOYOTA CAMRY
Arka Hasar
-
Hurda
2016 KIA SORENTO
Alt Şasi
-
Hurda
2016 NISSAN MAXIMA
Arka Hasar
-
Hurda
2013 HONDA CIVIC
Arka Hasar
-
Hurda
2012 MAZDA 3
Ön Hasar
-
Hurda
2017 ALFA ROMEO GIULIA
Ön Hasar
-
Hurda
2011 NISSAN SENTRA
Arka Hasar
-
Hurda
2015 TOYOTA CAMRY
Yan Hasar
-
Hurda
2017 BUICK ENVISION
Arka Hasar
-
Hurda
2015 INFINITI Q50
Ön Hasar
-
Hurda
2006 FORD FUSION
Arka Hasar
-
Hurda
2015 CADILLAC SRX
Ön Hasar
-
Hurda
2017 FORD ESCAPE
Arka Hasar
-
Hurda
2021 HONDA HR-V
Yan Hasar
-
Hurda
2019 NISSAN SENTRA
Ön Hasar
-
Hurda
2018 CHEVROLET EQUINOX
Ön Hasar
-
Hurda
2017 FORD FUSION
Ön Hasar
Diğer lotlar WI - Milwaukee North, MI, USA'da
20 lots-
Hurda
2012 BLUB SCHOOL BUS
Normal Aşınma
-
Hurda
2012 BLUB SCHOOL BUS
Normal Aşınma
-
Hurda
2014 DODGE GRAND CARAVAN
Normal Aşınma
-
Hurda
2015 PORSCHE MACAN
Normal Aşınma
-
Hurda
2016 BMW X3
Normal Aşınma
-
Hurda
2011 BMW X5
Normal Aşınma
-
Hurda
2019 KIA SOUL
Normal Aşınma
-
Hurda
1984 MERCED 500 SEL 198 RWD
Normal Aşınma
-
Hurda
2014 VOLKSWAGEN JETTA
Normal Aşınma
-
Hurda
2006 SUBARU B9 TRIBECA
Normal Aşınma
-
Hurda
2014 MERCEDES-BENZ E
Normal Aşınma
-
Hurda
2007 TOYOTA 4RUNNER
Normal Aşınma
-
Hurda
2017 CHEVROLET CRUZE
Normal Aşınma
-
Hurda
2017 MERCEDES-BENZ GLS
Normal Aşınma
-
Hurda
2023 BMW I7
Normal Aşınma
-
Hurda
2012 FORD F150
Normal Aşınma
-
Hurda
2010 FORD RANGER
Normal Aşınma
-
Hurda
2009 MERCEDES-BENZ E-CLASS
Normal Aşınma
-
Hurda
2017 FORD ESCAPE
Normal Aşınma
-
Hurda
2017 CHEVROLET CRUZE
Normal Aşınma
Sık sorulan sorular
Bu 2022 Ford Bronco Copartda mı yoksa IAAIde mi satıldı?
Bu Bronco hangi eyalette açık artırmaya çıkarıldı?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 bir sel aracı mı?
Bu Ford Bronconun kaç mili var?
Bu Bronconun başlık türü nedir?
Bu VIN birden fazla mı sattı?
Göz atmaya devam et
- Tüm 2.018 FORD EXPLORER açık artırmaları—
- Tüm FORD açık artırma listeleri—
- Ön Hasar-hasarlı FORD arabalar—
- Diğer Ön Hasar hasarlı araçlar—
- Açık artırmada daha fazla kurtarma başlıklı araba—
- 2026-04-08 tarihinde Copart'dan itibaren diğer lotlar—
- WI - Milwaukee North, MI, USA'deki araçlar—
- WI - Milwaukee North, MI, USA'da kurtarma açık artırmaları—
- Çoklu indirim VIN — limon olabilir mi?guide
- Diğer sürülebilir Ön Hasar hasarlı arabalar—
- Ücretsiz aracımızla başka bir VIN kodunun kodunu çözüntool