2018 FORD EXPLORER · açık artırma geçmişi
VIN 1FM5K7DH1JGC51672 — 2018 FORD EXPLORER Açık Artırma Geçmişi
VIN 1FM5K7DH1JGC51672 satılmış 2026-09-14 Louisville North, Eminence, KY Lot 45584052
2018 FORD EXPLORER Gri · Sol Taraf damage
1 / 19F-Series: bu 2018 FORD EXPLORER açıklandı
September 14, 2026 tarihinde bu Gri 2018 FORD EXPLORER Louisville North, Eminence, KY 'de IAAI bloğunu geçti. $4,300. Mavi-Oval soyu 3.5L V-6 DOHC, VVT, 290HP/Otomatik eşleşmesinde görülebilir; Benzin yakıt platformu servis aralıklarının öngörülebilir olmasını sağlar.
Bu EXPLORER'de 114,819 mil, onu yeniden inşacı dostu grupta tutuyor; FORD'in Yerleşik Sağlam gövdelerindeki sol taraf hasar genellikle değiştirilebilir panel çalışması anlamına gelir. IAAI başlık yolu temizdi.
Bu VIN'un birden fazla görünümü — aşağıdaki önceki satışlara bakın. FORD'nin FoMoCo bayi kanalı genellikle yeniden inşa edilen partileri 18 ay içinde IAAI'ye geri getirir.
2018 FORD EXPLORER'de Sol Taraf hasar
Sol Taraf hasar genellikle 2018 FORD EXPLORER'deki ızgarayı, plastik tampon kapağını, kaputu, farları ve çarpma çubuklarını etkiler. Ön aydınlatma düzeneklerinin ve modüler tampon yapısının değiştirilmesi en büyük iş kalemi olma eğilimindedir.
Radyatör desteğindeki yapısal hasar, dikkat edilmesi gereken teşhistir: 3.5L V-6 DOHC, VVT, 290HP dar bir bölmede durur ve daha az buruşma alanı bırakır. Yalnızca parça eşiğinin üzerinde teklif vermeden önce ön raylar için bir tahminciye danışın.
Hasar ve koşullar
- Birincil hasar
- Sol Taraf
- İkincil hasar
- Sol Arka
- Çalıştır ve sür
- Evet — doğrulandı
Marka içindeki en yakın referanslar için Sol Taraf hasarlı FORD lotlarına bakın.
Açık artırma geçmişi zaman çizelgesi
Açık artırma kaydı özeti: Kayıtlı iki kere etkinlik, September 8, 2026'de açılıyor ve (şimdiye kadar) September 14, 2026'de kapanıyor. Başlıktaki değişikliği ve hasar kapsamını aşağıdaki satırlarda karşılaştırın.
2026-09-14 · Louisville North, Eminence, KY
- Fiyat
- $4,300
- Zarar
- Sol Taraf
- Başlık
- Satıldı
- Mil
- 114,819
- Pay
- 45584052
2026-09-08 · Louisville North, Eminence, KY
- Fiyat
- $3,250
- Zarar
- Sol Taraf
- Başlık
- Onaylı Satıldı
- Mil
- 114,819
- Pay
- 45584052
Benzer listeler
Yedi çapraz referans ekseni; her atlıkarınca farklı bir benzerlik boyutudur.
Fiyata göre daha yakın
20 lots-
Hurda
2024 CHEVROLET SILVERADO
Yan Hasar
-
Hurda
2025 MERCEDES-BENZ GLA
Ön Hasar
-
Hurda
2023 TOYOTA CAMRY
Yan Hasar
-
Hurda
2019 PETERBILT 579
Normal Aşınma
-
Hurda
2018 FORD F250
Normal Aşınma
-
Hurda
2020 CHEVROLET EXPRESS G3500
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2019 TOYOTA C-HR
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2016 POLARIS RZR
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2023 RAM 1500 CLASSIC
Ön Hasar
-
Hurda
2021 CHEVROLET TRAILBLAZER
Ön Hasar
-
Hurda
2019 KIA SORENTO
Ön Hasar
-
Hurda
2020 CHEVROLET CAMARO
Normal Aşınma
-
Hurda
2019 FORD F150
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2023 HYUNDAI VENUE
Arka Hasar
-
Hurda
2021 VOLKSWAGEN ID.4
Yan Hasar
-
Hurda
2019 TOYOTA TACOMA
Ön Hasar
-
Hurda
2015 TOYOTA TACOMA
Ön Hasar
-
Hurda
2018 JEEP WRANGLER /
Yan Hasar
-
Hurda
2025 HYUNDAI SANTA FE
Ön Hasar
-
Hurda
2024 JEEP GLADIATOR
Ön Hasar
Diğer FORD EXPLORER lotlar
20 lots-
Hurda
2015 FORD EXPLORER
Yan Hasar
-
Hurda
2004 FORD EXPLORER
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2004 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2025 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2013 FORD EXPLORER
Yan Hasar
-
Hurda
2013 FORD EXPLORER
Yan Hasar
-
Hurda
2005 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2000 FORD EXPLORER
Yan Hasar
-
Hurda
2024 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2025 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2022 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2013 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2019 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2026 FORD EXPLORER
Arka Hasar
-
Hurda
2017 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2017 FORD EXPLORER
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2015 FORD EXPLORER
Arka Hasar
-
Hurda
2020 FORD EXPLORER
Yan Hasar
-
Hurda
2017 FORD EXPLORER
Yan Hasar
-
Hurda
2020 FORD EXPLORER
Ön Hasar
Diğer FORD EXPLORER ve Sol Taraf hasar
20 lots-
Hurda
2025 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2015 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2011 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2014 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2014 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2017 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2015 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2017 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2026 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2013 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2020 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2010 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2015 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2020 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2026 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2008 FORD EXPLORER
Sol Taraf
Diğer 2018 FORD EXPLORER
20 lots-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Arka Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Dolu Hasarı
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Normal Aşınma
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Arka Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Bilinmeyen
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Alt Şasi
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Yan Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Normal Aşınma
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Yanmış
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Mekanik Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Yan Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Küçük Çöküntüler/Çizikler
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Ön Hasar
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Yan Hasar
Diğer 2018 FORD EXPLORER, Sol Taraf hasarla
20 lots-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
-
Hurda
2018 FORD EXPLORER
Sol Taraf
2026-09-14 tarihinde açık artırmaya çıkarılan diğer lotlar
20 lots-
Hurda
2008 JAGUAR XK
Front end
-
Hurda
2016 NISSAN ROGUE
Front end
-
Hurda
2012 HYUNDAI ELANTRA
Sol Ön
-
Hurda
2016 RAM 1500
Front end
-
Hurda
2015 CHEVROLET SPARK
Front end
-
Hurda
2016 MERCEDES-BENZ E 350
Front end
-
Hurda
2022 TOYOTA CAMRY
Sağ Arka
-
Hurda
2004 FORD F-150
Front end
-
Hurda
2016 HONDA ODYSSEY
Arka
-
Hurda
2015 TOYOTA CAMRY
Sağ Taraf
-
Hurda
2015 CHEVROLET TRAX
Sağ Ön
-
Hurda
2016 DODGE JOURNEY
Tüm Araç Hasarı
-
Hurda
2017 FORD FUSION HYBRID
Sol Arka
-
Hurda
2022 CHEVROLET TRAX
Ön ve Arka Hasar
-
Hurda
2017 TOYOTA COROLLA
Front end
-
Hurda
2012 NISSAN VERSA
Sol Ön
-
Hurda
2019 TOYOTA COROLLA
Front end
-
Hurda
2025 CHEVROLET EQUINOX
Sol Taraf
-
Hurda
2019 TOYOTA COROLLA
Ön ve Arka Hasar
-
Hurda
2015 CHEVROLET CAMARO
Sağ Ön
Diğer lotlar Louisville North, Eminence, KY 'da
20 lots-
Hurda
2011 JEEP COMPASS
Normal Aşınma
-
Hurda
1999 FORD RANGER
Normal Aşınma
-
Hurda
2007 PONTIAC VIBE
Normal Aşınma
-
Hurda
2017 FORD FOCUS
Normal Aşınma
-
Hurda
2002 TOYOTA CAMRY
Normal Aşınma
-
Hurda
2009 TOYOTA COROLLA
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 MERCEDES-BENZ C 240
Normal Aşınma
-
Hurda
2015 SUBARU OUTBACK
Sağ Ön
-
Hurda
2009 HONDA ODYSSEY
Normal Aşınma
-
Hurda
2009 TOYOTA CAMRY HYBRID
Normal Aşınma
-
Hurda
2005 TOYOTA TACOMA
Normal Aşınma
-
Hurda
2011 TOYOTA PRIUS
Normal Aşınma
-
Hurda
2013 CADILLAC ATS
Normal Aşınma
-
Hurda
2016 VANGUARD NATIONAL TRAILER VANGUARD NATIONAL TRAILER
Tavan
-
Hurda
2014 CHEVROLET SPARK
Normal Aşınma
-
Hurda
2015 FORD FOCUS
Normal Aşınma
-
Hurda
2025 HONDA CR-V
Sol Taraf
-
Hurda
2015 GMC TERRAIN
Normal Aşınma
-
Hurda
2009 FORD EDGE
Normal Aşınma
-
Hurda
2013 KIA SOUL
Normal Aşınma
Sık sorulan sorular
Bu 2022 Ford Bronco Copartda mı yoksa IAAIde mi satıldı?
Bu Bronco hangi eyalette açık artırmaya çıkarıldı?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 bir sel aracı mı?
Bu Ford Bronconun kaç mili var?
Bu Bronconun başlık türü nedir?
Bu VIN birden fazla mı sattı?
Göz atmaya devam et
- Tüm 2.018 FORD EXPLORER açık artırmaları—
- Tüm FORD açık artırma listeleri—
- Sol Taraf-hasarlı FORD arabalar—
- Diğer Sol Taraf hasarlı araçlar—
- Açık artırmada daha fazla kurtarma başlıklı araba—
- 2026-09-14 tarihinde IAAI'dan itibaren diğer lotlar—
- Louisville North, Eminence, KY 'deki araçlar—
- Louisville North, Eminence, KY 'da kurtarma açık artırmaları—
- Çoklu indirim VIN — limon olabilir mi?guide
- Diğer sürülebilir Sol Taraf hasarlı arabalar—
- Ücretsiz aracımızla başka bir VIN kodunun kodunu çözüntool