2017 VOLKSWAGEN GOLF R · historia aukcji
VIN WVWWF7AU4HW188761 — 2017 VOLKSWAGEN GOLF R Historia Aukcji
VIN WVWWF7AU4HW188761 sprzedano 2026-09-14 Dream Rides, , Lot 45982633
2017 VOLKSWAGEN GOLF R Czarny · Odzyskanie pojazdu damage
1 / 122017 VOLKSWAGEN GOLF R — wydanie niemieckie w dniu Copart/IAAI
To 2017 VOLKSWAGEN GOLF R w Czarny oczyściło Dream Rides, , w September 14, 2026 dla $13,900. Modele 2.0L I-4 DI, DOHC, VVT, turbo, premium , 292HP i Manualna reprezentują niemiecki układ napędowy, który definiuje platformę GOLF R i zapewnia wydajność Gazoline dorównującą swojej klasie.
68,362 mi na VOLKSWAGEN GOLF R to terytorium wieku średniego; Uszkodzenie odzyskanie pojazdu rzadko powoduje, że nadwozie VOLKSWAGEN jest nieekonomiczne, gdy zasilanie panelu Grupy VW jest nienaruszone. Lista IAAI nie zawierała żadnych flag przebudowy.
VIN poruszał się już po torze aukcyjnym – harmonogram poniżej. Ponowne wystawienie VOLKSWAGEN GOLF R jest powszechne w segmencie produkcji niemieckiej, gdzie firmy odbudowujące przeglądają zapasy po naprawie.
Odzyskanie pojazdu obrażeń na 2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Profil możliwości naprawy dla Odzyskanie pojazdu w VOLKSWAGEN GOLF R jest dobrze odwzorowany: dokumentacja fabryczna obejmuje przedni zacisk; panele z rynku wtórnego odpowiadają tolerancjom fabrycznym tej generacji.
Uszkodzenie nie nagrano w gnieździe dodatkowym powoduje wciągnięcie okablowania wewnętrznego i elementów drzwi. 2.0L I-4 DI, DOHC, VVT, turbo, premium , 292HP jest montowany z dala od wzoru uderzenia i rzadko znajduje się na liście części.
Uszkodzenia i warunki
- Uszkodzenie główne
- Odzyskanie pojazdu
- Biegaj i jedź
- Tak — zweryfikowane
Pokrewne odniesienia znajdziesz w ofertach z uszkodzeniem Odzyskanie pojazdu — przydatne przy szacowaniu czasu naprawy.
Oś czasu historii aukcji
dwa razy na bloku. WVWWF7AU4HW188761 po raz pierwszy pojawiło się August 31, 2026, a ostatnio September 14, 2026. Wiersze szczegółów śledzą za każdym razem cenę, uszkodzenia i tytuł.
2026-09-14 · Dream Rides, ,
- Cena
- $13,900
- Uszkodzenia
- Odzyskanie pojazdu
- Tytuł
- Sprzedano
- Mile
- 68,362
- Lot
- 45982633
2026-08-31 · Dream Rides, ,
- Cena
- $11,300
- Uszkodzenia
- Odzyskanie pojazdu
- Tytuł
- Sprzedano za zgodą
- Mile
- 68,362
- Lot
- 45982633
Podobne oferty
Siedem osi odniesienia — każdy karuzel to inny wymiar podobieństwa.
Więcej zbliżonych ceną
20 lots-
Salvage
2023 FORD BRONCO
Normalne zużycie
-
Salvage
2020 MERCEDES-BENZ GLE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2018 DODGE DURANGO
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2020 MERCEDES-BENZ GLE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2018 MERCEDES-BENZ GLE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2022 RAM 3500
Częściowa naprawa
-
Salvage
2026 TOYOTA GRAND HIGHLANDER
Całkowite uszkodzenie
-
Salvage
2026 CHEVROLET SILVERADO
Uszkodzony przód
-
Salvage
2022 CHEVROLET SILVERADO
Normalne zużycie
-
Salvage
2025 HONDA CIVIC
Normalne zużycie
-
Salvage
2025 HONDA CIVIC
Normalne zużycie
-
Salvage
2024 MERCEDES-BENZ GLE
Uszkodzony tył
-
Salvage
2025 TOYOTA 4RUNNER
Uszkodzony bok
-
Salvage
2020 RAM 2500
Uszkodzony przód
-
Salvage
2021 LEXUS RX
Uszkodzony przód
-
Salvage
2024 TESLA MODEL S
Uszkodzony przód
-
Salvage
2022 GMC SIERRA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2021 CADILLAC ESCALADE
Częściowa naprawa
-
Salvage
2019 COTTRELL UNKNOWN
Uszkodzony przód
-
Salvage
2020 RAM 1500
Wandalizm
Inne loty VOLKSWAGEN GOLF R
20 lots-
Salvage
2015 VOLKSWAGEN GOLF R
Front end
-
Salvage
2024 VOLKSWAGEN GOLF R
Lewa strona
-
Salvage
2019 VOLKSWAGEN GOLF R
Front end
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2016 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony bok
-
Salvage
2019 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony przód
-
Salvage
2026 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony bok
-
Salvage
2018 VOLKSWAGEN GOLF R
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2018 VOLKSWAGEN GOLF R
Nieznany
-
Salvage
2013 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony tył
-
Salvage
2016 VOLKSWAGEN GOLF R
Front end
-
Salvage
2018 VOLKSWAGEN GOLF R
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony tył
-
Salvage
2022 VOLKSWAGEN GOLF R
Lewa przednia
-
Salvage
2018 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2016 VOLKSWAGEN GOLF R
Front end
-
Salvage
2019 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony przód
-
Salvage
2015 VOLKSWAGEN GOLF R
Front end
Inne 2017 VOLKSWAGEN GOLF R
20 lots-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony tył
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony tył
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Przewrócony pojazd
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Gradobicie
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Gradobicie
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Normalne zużycie
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Gradobicie
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony bok
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GOLF R
Uszkodzony przód
Inne loty licytowane 2026-09-14
20 lots-
Salvage
2020 PORSCHE 911
Uszkodzenia elektryczne
-
Salvage
2021 AUDI SQ8
Front end
-
Salvage
2025 BMW IX
Prawa strona
-
Salvage
2026 BMW X5 PHEV
Lewa tylna
-
Salvage
2025 LEXUS GX 550
Nieznany
-
Salvage
2023 BMW M4
Powódź
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Brak uszkodzeń
-
Salvage
2022 BMW X7
Lewa tylna
-
Salvage
1989 JAGUAR XJS
Normalne zużycie
-
Salvage
2017 BENTLEY CONTINENTAL GT
Front end
-
Salvage
2022 LAMBORGHINI HURACAN EVO
Lewa strona
-
Salvage
2020 BMW M340I
Normalne zużycie
-
Salvage
2024 BMW 430I GRAN COUPE
Normalne zużycie
-
Salvage
2023 MERCEDES-BENZ AMG GLE 53 COUPE
Prawa strona
-
Salvage
2023 FORD F-150
Front end
-
Salvage
2025 MERCEDES-BENZ GLS 450
Lewa przednia
-
Salvage
2023 BMW 740
Lewa przednia
-
Salvage
2024 LAND ROVER DEFENDER
Lewa przednia
-
Salvage
2025 TOYOTA 4RUNNER
Uszkodzenie podwozia
-
Salvage
2023 GMC YUKON
Uszkodzenia elektryczne
Inne loty w Dream Rides, ,
20 lots-
Salvage
2024 GMC SIERRA 1500
Lewa tylna
-
Salvage
2025 AUDI ALL-NEW S5
Nieznany
-
Salvage
2025 GMC SIERRA 1500
Lewa tylna
-
Salvage
2024 FORD MUSTANG
Lewa i prawa strona
-
Salvage
1974 FORD BRONCO
Uszkodzenie całego pojazdu
-
Salvage
2023 LINCOLN NAVIGATOR
Front end
-
Salvage
2021 JAGUAR F-TYPE
Front end
-
Salvage
2026 TOYOTA TACOMA HYBRID
Prawa przednia
-
Salvage
2025 FORD BRONCO
Lewa strona
-
Salvage
2020 BMW X4 M
Tył
-
Salvage
2023 FORD BRONCO
Uszkodzenie przód i tył
-
Salvage
2005 MERCEDES-BENZ G 55 AMG
Front end
-
Salvage
2026 BMW M2
Powódź
-
Salvage
2026 BMW M2
Tył
-
Salvage
2019 PORSCHE 718 CAYMAN
Prawa tylna
-
Salvage
2026 MERCEDES-BENZ GLE 350
Tył
-
Salvage
2022 MASERATI QUATTROPORTE
Prawa przednia
-
Salvage
2022 PORSCHE CAYENNE
Front end
-
Salvage
2026 MERCEDES-BENZ GLE 450 COUPE
Front end
-
Salvage
2025 GMC SIERRA 1500
Uszkodzenie przód i tył
Często zadawane pytania
Czy ten Ford Bronco 2022 został sprzedany na Copart czy IAAI?
W jakim stanie ten Bronco był licytowany?
Czy VIN 1FMEE5DPXNLB37346 to pojazd po powodzi?
Ile mil ma ten Ford Bronco?
Jaki jest typ tytułu dla tego Bronco?
Czy ten VIN był sprzedany więcej niż raz?
Kontynuuj przeglądanie
- Wszystkie aukcje 2 017 VOLKSWAGEN GOLF R—
- Wszystkie oferty aukcyjne VOLKSWAGEN—
- Samochody VOLKSWAGEN z uszkodzeniem Odzyskanie pojazdu—
- Inne pojazdy z uszkodzeniem Odzyskanie pojazdu—
- Więcej samochodów z tytułem salvage na aukcji—
- Inne loty z IAAI w dniu 2026-09-14—
- Pojazdy w Dream Rides, , —
- Aukcje salvage w Dream Rides, , —
- VIN z wieloma sprzedażami — może to bubel?guide
- Inne jeżdżące samochody z uszkodzeniem Odzyskanie pojazdu—
- Zdekoduj inny VIN naszym bezpłatnym narzędziemtool