2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT · historia aukcji
VIN SAL1P9EU6SA444022 — 2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT Historia Aukcji
VIN SAL1P9EU6SA444022 sprzedano 2026-09-02 Rental Vehicle Sale, USA, CA Lot 86405165
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT Biały · Uszkodzony bok damage
1 / 142025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT: historia Solihull
To 2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (Biały) zostało zamknięte o $30,500 w dniu September 2, 2026 od Rental Vehicle Sale, USA, CA. Zbudowane w Solihull układy napędowe LAND ROVER łączą 3.0L 6 z Automatyczna – tradycyjny układ napędowy Range Rover o typowym zużyciu paliwa Benzyna.
Przy 3,925 mil ten 2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT jest realnym kandydatem do odbudowy. Części LAND ROVER dostarczane przez Solihull obejmują zakres uszkodzeń uszkodzony bok; rekord Copart nie pokazuje żadnych powtarzających się flag w kształcie cytryny.
Uszkodzony bok obrażeń na 2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Standardowy zakres uszkodzeń Uszkodzony bok dla LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (2025): zespół przedniego zderzaka, oświetlenie, kratka, maska, komin. Rama i 3.0L 6 rzadko są używane w uderzeniach jednoosiowych.
Uszkodzenia nie nagrano obejmują drzwi po stronie uderzenia, wahacz i błotnik. Przed złożeniem oferty dotyczącej wyłącznie części sprawdź metrologię kolumny rozporowej na częściach objętych obydwoma zaproszeniami.
Uszkodzenia i warunki
- Uszkodzenie główne
- Uszkodzony bok
- Biegaj i jedź
- Tak — zweryfikowane
Pokrewne odniesienia znajdziesz w ofertach z uszkodzeniem Uszkodzony bok — przydatne przy szacowaniu czasu naprawy.
Oś czasu historii aukcji
2026-09-02 · Rental Vehicle Sale, USA, CA
- Cena
- $30,500
- Uszkodzenia
- Uszkodzony bok
- Tytuł
- Minimalna oferta
- Mile
- 3,925
- Lot
- 86405165
Podobne oferty
Siedem osi odniesienia — każdy karuzel to inny wymiar podobieństwa.
Więcej zbliżonych ceną
20 lots-
Salvage
2026 JEEP WRANGLER /
Uszkodzony przód
-
Salvage
2026 MERCEDES-BENZ SL
Uszkodzony przód
-
Salvage
2022 MERCEDES-BENZ GLE COUPE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2026 RAM 1500
Uszkodzony przód
-
Salvage
2026 BMW M5
Uszkodzony przód
-
Salvage
2020 PORSCHE 911
Uszkodzony przód
-
Salvage
2022 LAMBORGHINI URUS
Całkowite uszkodzenie
-
Salvage
2019 ASTON MARTIN VANTAGE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 BENTLEY BENTAYGA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2025 BMW I7
Uszkodzony przód
-
Salvage
2026 TOYOTA TUNDRA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2022 BMW M4
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 ASTON MARTIN VANTAGE
Prawa strona
-
Salvage
2024 BMW 760I
Lewa strona
-
Salvage
2023 FORD BRONCO
Uszkodzenie przód i tył
-
Salvage
2024 BMW X7
Front end
-
Salvage
2018 LEXUS LX 570
Uszkodzenie przód i tył
-
Salvage
2024 GMC YUKON
Lewa strona
-
Salvage
2026 MERCEDES-BENZ AMG C 43
Front end
-
Salvage
2026 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Front end
Inne loty LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
20 lots-
Salvage
2014 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Normalne zużycie
-
Salvage
2020 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2008 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony tył
-
Salvage
2023 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2014 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2016 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2023 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Normalne zużycie
-
Salvage
2015 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2019 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2015 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Normalne zużycie
-
Salvage
2012 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2018 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2016 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2024 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Lewa tylna
-
Salvage
2026 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Front end
-
Salvage
2022 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Front end
-
Salvage
2020 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Prawa przednia
-
Salvage
2020 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Front end
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Prawa strona
Inne LAND ROVER RANGE ROVER SPORT z uszkodzeniem Uszkodzony bok
20 lots-
Salvage
2016 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2017 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2016 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2011 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2017 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2017 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2017 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2017 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2019 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2024 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2019 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2013 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2024 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2020 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2024 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2016 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2016 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2014 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2021 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
Inne 2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
20 lots-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Prawa strona
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Kradzież
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Dach/Górna część
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Przewrócony
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Kradzież
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Wandalizm
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Pożar silnika
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzenie całego pojazdu
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony przód
Inne 2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT z uszkodzeniem Uszkodzony bok
7 lots-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Uszkodzony bok
Inne loty licytowane 2026-09-02
20 lots-
Salvage
2025 JEEP COMPASS
Uszkodzony tył
-
Salvage
2023 HYUNDAI ELANTRA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2026 MITSUBISHI OUTLANDER SPORT
Uszkodzony tył
-
Salvage
2025 TOYOTA RAV4 HYBRID
Uszkodzony przód
-
Salvage
2022 NISSAN ROGUE SPORT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2025 NISSAN ALTIMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2023 NISSAN ROGUE
Uszkodzony bok
-
Salvage
2024 HONDA CIVIC
Uszkodzony przód
-
Salvage
2022 TESLA MODEL 3
Podwozie
-
Salvage
2026 MAZDA CX-50
Uszkodzony przód
-
Salvage
2023 JEEP WAGONEER L SERIES III
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2027 KIA CARNIVAL
Uszkodzony przód
-
Salvage
2025 HYUNDAI ELANTRA
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2025 NISSAN ROGUE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2026 TOYOTA COROLLA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2026 FORD BRONCO SPORT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2024 NISSAN VERSA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2025 NISSAN ALTIMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2026 CHRYSLER PACIFICA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2026 DODGE DURANGO
Uszkodzony przód
Inne loty w Rental Vehicle Sale, USA, CA
20 lots-
Salvage
2025 CHEVROLET MALIBU
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2021 NISSAN ROGUE SPORT
Gradobicie
-
Salvage
2017 MERCEDES-BENZ GLS
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2025 CHEVROLET TRAVERSE
Uszkodzony bok
-
Salvage
2025 TOYOTA CAMRY
Uszkodzony przód
-
Salvage
2024 MITSUBISHI MIRAGE
Uszkodzony tył
-
Salvage
2025 CHEVROLET MALIBU
Uszkodzony przód
-
Salvage
2026 HYUNDAI PALISADE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2026 NISSAN KICKS
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 FORD TAURUS
Podwozie
-
Salvage
2026 HYUNDAI ELANTRA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2024 CHEVROLET SILVERADO
Normalne zużycie
-
Salvage
2018 CHEVROLET SILVERADO
Normalne zużycie
-
Salvage
2019 CHEVROLET TAHOE
Normalne zużycie
-
Salvage
2014 KIA SEDONA
Normalne zużycie
-
Salvage
2018 FORD F150
Normalne zużycie
-
Salvage
2026 GMC TERRAIN
Normalne zużycie
-
Salvage
2024 CHRYSLER PACIFICA
Normalne zużycie
-
Salvage
2025 RAM PROMASTER 2500
Normalne zużycie
-
Salvage
2016 TOYOTA COROLLA
Gradobicie
Często zadawane pytania
Czy ten Ford Bronco 2022 został sprzedany na Copart czy IAAI?
W jakim stanie ten Bronco był licytowany?
Czy VIN 1FMEE5DPXNLB37346 to pojazd po powodzi?
Ile mil ma ten Ford Bronco?
Jaki jest typ tytułu dla tego Bronco?
Czy ten VIN był sprzedany więcej niż raz?
Kontynuuj przeglądanie
- Wszystkie aukcje 2 025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT—
- Wszystkie oferty aukcyjne LAND ROVER—
- Samochody LAND ROVER z uszkodzeniem Uszkodzony bok—
- Inne pojazdy z uszkodzeniem Uszkodzony bok—
- Więcej samochodów z tytułem salvage na aukcji—
- Inne loty z Copart w dniu 2026-09-02—
- Pojazdy w Rental Vehicle Sale, USA, CA—
- Aukcje salvage w Rental Vehicle Sale, USA, CA—
- VIN z wieloma sprzedażami — może to bubel?guide
- Inne jeżdżące samochody z uszkodzeniem Uszkodzony bok—
- Zdekoduj inny VIN naszym bezpłatnym narzędziemtool