2019 TOYOTA TACOMA · historia aukcji
VIN 5TFRX5GN9KX135134 — 2019 TOYOTA TACOMA Historia Aukcji
VIN 5TFRX5GN9KX135134 sprzedano 2026-09-04 AZ - Tucson, USA, AZ Lot 65299716
2019 TOYOTA TACOMA Kasztanowy · Uszkodzony tył damage
1 / 132019 TOYOTA TACOMA — Rekord sprzedaży TRD-Era
Era TRD 2019 TOYOTA TACOMA, ukończona w Kasztanowy, sprzedana za $5,300 w September 4, 2026 z AZ - Tucson, USA, AZ. układ napędowy z epoki niezawodności: 2.7L 4 + Automatyczna, Benzyna paliwa, brak niespodzianek związanych z przebudową w rekordzie Copart.
64,480 mi w epoce TRD TOYOTA TACOMA można odczytać jako nadające się do użytku. Uszkodzenia uszkodzony tył rzadko pozbawiają TACOMA potencjału odsprzedaży, gdy zapasy części z epoki niezawodności są żywe; rekord Copart zachował go w ocaleniu, a nie tylko w częściach.
Uszkodzony tył obrażeń na 2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył uszkodzenia na TOYOTA TACOMA (2019) to podstawowa kategoria naprawy dla rekonstruktorów. Pełny zakres wyceny: osłona zderzaka, wzmocnienie, para oświetlenia, maska, obudowa grilla, komin chłodzący.
nie nagrano obrażeń dodaje drzwi i wahacz po stronie uderzenia. Dostępność części do tej generacji jest nadal duża; spodziewaj się krótkich terminów realizacji w przypadku wariantów osłon zderzaka.
Uszkodzenia i warunki
- Uszkodzenie główne
- Uszkodzony tył
- Biegaj i jedź
- Tak — zweryfikowane
Przefiltruj zindeksowany katalog według uszkodzenia Uszkodzony tył, aby znaleźć porównywalne egzemplarze do odbudowy.
Oś czasu historii aukcji
2026-09-04 · AZ - Tucson, USA, AZ
- Cena
- $5,300
- Uszkodzenia
- Uszkodzony tył
- Tytuł
- Sprzedaż bez ceny minimalnej
- Mile
- 64,480
- Lot
- 65299716
Podobne oferty
Siedem osi odniesienia — każdy karuzel to inny wymiar podobieństwa.
Więcej zbliżonych ceną
20 lots-
Salvage
2025 TOYOTA RAV4
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Normalne zużycie
-
Salvage
2020 CHEVROLET EXPRESS G3500
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2019 TOYOTA C-HR
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2016 POLARIS RZR
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2023 POLARIS RZR PRO R 4 ULTIMATE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2018 FORD TRANSIT
Woda/Powódź
-
Salvage
2021 VOLKSWAGEN ID.4
Uszkodzony bok
-
Salvage
2025 HONDA ACCORD
Uszkodzony przód
-
Salvage
2022 MERCEDES-BENZ C
Uszkodzony tył
-
Salvage
2018 JEEP WRANGLER /
Uszkodzony bok
-
Salvage
2013 CHEVROLET CAMARO
Uszkodzony przód
-
Salvage
2023 TESLA MODEL 3
Uszkodzony przód
-
Salvage
2023 TOYOTA COROLLA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 TOYOTA CAMRY
Uszkodzony tył
-
Salvage
2018 DODGE CHARGER
Uszkodzony przód
-
Salvage
2023 HONDA CIVIC
Uszkodzony bok
-
Salvage
2021 TOYOTA CAMRY
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 LAND ROVER RANGE ROVER
Uszkodzony przód
-
Salvage
2022 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Uszkodzony bok
Inne loty TOYOTA TACOMA
20 lots-
Salvage
2014 TOYOTA TACOMA
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2011 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2012 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2012 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2017 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2022 TOYOTA TACOMA
Woda/Powódź
-
Salvage
2018 TOYOTA TACOMA
Spalony
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2018 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2023 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2015 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2003 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2018 TOYOTA TACOMA
Historia uszkodzeń
-
Salvage
2004 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony bok
-
Salvage
2008 TOYOTA TACOMA
Przewrócony
-
Salvage
2017 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2026 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
Inne TOYOTA TACOMA z uszkodzeniem Uszkodzony tył
20 lots-
Salvage
2011 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2012 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2018 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2013 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2025 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2025 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2011 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2007 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2018 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2008 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2022 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2007 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2015 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2013 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2010 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2022 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2004 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2018 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
Inne 2019 TOYOTA TACOMA
20 lots-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Podwozie
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Gradobicie
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Przewrócony
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Całkowite uszkodzenie
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony bok
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Lewa strona
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
Inne 2019 TOYOTA TACOMA z uszkodzeniem Uszkodzony tył
20 lots-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony tył
Inne loty licytowane 2026-09-04
20 lots-
Salvage
2014 FORD ESCAPE
Normalne zużycie
-
Salvage
2017 CHEVROLET CRUZE
Uszkodzony bok
-
Salvage
2017 CHEVROLET IMPALA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2021 CHEVROLET SILVERADO
Uszkodzony przód
-
Salvage
2012 JEEP LIBERTY
Uszkodzony przód
-
Salvage
2007 PORSCHE 911
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2014 CHEVROLET MALIBU
Uszkodzony przód
-
Salvage
2023 CHEVROLET TAHOE
Uszkodzony tył
-
Salvage
2014 NISSAN ALTIMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2013 INFINITI G37 SEDAN
Uszkodzony bok
-
Salvage
2011 FORD ESCAPE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2012 TOYOTA RAV4
Uszkodzony tył
-
Salvage
2018 HONDA FIT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2020 CHEVROLET BOLT EV
Uszkodzony tył
-
Salvage
2013 FORD ESCAPE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2012 HYUNDAI SANTA FE
Uszkodzony tył
-
Salvage
2017 JEEP GRAND CHEROKEE
Uszkodzony tył
-
Salvage
2007 BUICK LACROSSE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 TOYOTA CAMRY
Uszkodzony bok
-
Salvage
2013 NISSAN ALTIMA
Uszkodzony przód
Inne loty w AZ - Tucson, USA, AZ
20 lots-
Salvage
2017 MERCEDES-BENZ GLS
Normalne zużycie
-
Salvage
2013 TOYOTA COROLLA
Normalne zużycie
-
Salvage
2016 FORD ECONOLINE
Normalne zużycie
-
Salvage
2004 VOLKSWAGEN TOUAREG
Normalne zużycie
-
Salvage
2008 HYUNDAI SANTA FE
Normalne zużycie
-
Salvage
2009 HONDA CIVIC
Normalne zużycie
-
Salvage
2003 PONTIAC VIBE
Normalne zużycie
-
Salvage
2021 TOYOTA TACOMA
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2012 HONDA CIVIC
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2015 NISSAN ALTIMA
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2015 VOLKSWAGEN PASSAT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2011 INFINITI G37 SEDAN
Uszkodzony przód
-
Salvage
2021 VOLKSWAGEN PASSAT
Podwozie
-
Salvage
2014 HYUNDAI ELANTRA GT
Uszkodzony bok
-
Salvage
1999 CHEVROLET SUBURBAN
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2000 OLDSMOBILE SILHOUETTE
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2004 TOYOTA TACOMA
Podwozie
-
Salvage
2001 MITSUBISHI ECLIPSE
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2023 TOYOTA RAV4
Wandalizm
-
Salvage
2013 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Uszkodzony przód
Często zadawane pytania
Czy ten Ford Bronco 2022 został sprzedany na Copart czy IAAI?
W jakim stanie ten Bronco był licytowany?
Czy VIN 1FMEE5DPXNLB37346 to pojazd po powodzi?
Ile mil ma ten Ford Bronco?
Jaki jest typ tytułu dla tego Bronco?
Czy ten VIN był sprzedany więcej niż raz?
Kontynuuj przeglądanie
- Wszystkie aukcje 2 019 TOYOTA TACOMA—
- Wszystkie oferty aukcyjne TOYOTA—
- Samochody TOYOTA z uszkodzeniem Uszkodzony tył—
- Inne pojazdy z uszkodzeniem Uszkodzony tył—
- Więcej samochodów z tytułem salvage na aukcji—
- Inne loty z Copart w dniu 2026-09-04—
- Pojazdy w AZ - Tucson, USA, AZ—
- Aukcje salvage w AZ - Tucson, USA, AZ—
- VIN z wieloma sprzedażami — może to bubel?guide
- Inne jeżdżące samochody z uszkodzeniem Uszkodzony tył—
- Zdekoduj inny VIN naszym bezpłatnym narzędziemtool