2010 HONDA RIDGELINE · historia aukcji
VIN 5FPYK1F59AB012521 — 2010 HONDA RIDGELINE Historia Aukcji
VIN 5FPYK1F59AB012521 sprzedano 2026-09-21 VT - Rutland, USA, VT Lot 67558366
2010 HONDA RIDGELINE Biały · Drobne wgniecenia/Zarysowania damage
1 / 122010 HONDA RIDGELINE — Rekord sprzedaży EarthDreams
EarthDreams 2010 HONDA RIDGELINE, ukończony w Biały, sprzedany za $175 w September 21, 2026 z VT - Rutland, USA, VT. Honda – układ napędowy rodziny: 3.5L 6 + Automatyczna, Benzyna paliwa, brak niespodzianek po przebudowie w rekordzie Copart.
191,663 mil na EarthDreams HONDA RIDGELINE można odczytać jako nadające się do użytku. Uszkodzenia drobne wgniecenia/zarysowania rzadko pozbawiają RIDGELINE potencjału odsprzedaży, gdy zapasy części z rodziny Honda są żywe; rekord Copart zachował go w ocaleniu, a nie tylko w częściach.
Wcześniejsze pojawienie się na aukcji — zobacz oś czasu. Rynek wtórny rodziny HONDA Honda oznacza, że przebudowane modele RIDGELINE oczyszczają blok Copart szybciej niż marki spoza głównego nurtu.
Drobne wgniecenia/Zarysowania obrażeń na 2010 HONDA RIDGELINE
Naprawa przedniego uderzenia w HONDA RIDGELINE kohorty z roku modelowego 2010 skupia się na zderzaku i zespołach oświetlenia. Uszkodzenia Drobne wgniecenia/Zarysowania, izolowane, należą do czystszych kategorii uszkodzeń do oszacowania.
Tam, gdzie występuje również uszkodzenie nie nagrano, lista części powiększa się o uszkodzone drzwi i wahacz. 3.5L 6 jest mechanicznie odizolowany od tych przykręcanych części.
Uszkodzenia i warunki
- Uszkodzenie główne
- Drobne wgniecenia/Zarysowania
- Biegaj i jedź
- Tak — zweryfikowane
Więcej w dziale uszkodzeń Drobne wgniecenia/Zarysowania — przydatne przy porównywaniu kosztów części w obrębie HONDA.
Oś czasu historii aukcji
Notatka z historii sprzedaży: ta partia pojawiła się dwa razy pomiędzy September 14, 2026 a September 21, 2026. Porównaj wiersze na osi czasu, aby zobaczyć, jak zmienił się tytuł i cena.
2026-09-21 · VT - Rutland, USA, VT
- Cena
- $175
- Uszkodzenia
- Drobne wgniecenia/Zarysowania
- Tytuł
- Minimalna oferta
- Mile
- 191,663
- Lot
- 67558366
2026-09-14 · VT - Rutland, USA, VT
- Cena
- $200
- Uszkodzenia
- Drobne wgniecenia/Zarysowania
- Tytuł
- Minimalna oferta
- Mile
- 191,663
- Lot
- 67558366
Podobne oferty
Siedem osi odniesienia — każdy karuzel to inny wymiar podobieństwa.
Więcej zbliżonych ceną
20 lots-
Salvage
2013 FORD FIESTA
Wandalizm
-
Salvage
2020 CHEVROLET SPARK
Uszkodzony przód
-
Salvage
2002 FORD RANGER
Uszkodzony tył
-
Salvage
2005 TOYOTA SIENNA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2012 BMW X3
Uszkodzony bok
-
Salvage
2016 CHRYSLER 200
Uszkodzony tył
-
Salvage
2008 NISSAN SENTRA
Uszkodzony bok
-
Salvage
2010 MERCEDES-BENZ ML
Uszkodzony tył
-
Salvage
2016 TOYOTA CAMRY
Uszkodzony przód
-
Salvage
2007 ACURA TSX
Uszkodzony tył
-
Salvage
2006 HUMMER H3
Uszkodzony przód
-
Salvage
2007 VOLVO C70
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2017 INFINITI QX70
Uszkodzony przód
-
Salvage
2015 VOLVO XC60
Uszkodzony tył
-
Salvage
2014 GMC SIERRA
Uszkodzony tył
-
Salvage
2016 GMC SIERRA
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2007 BMW 550
Woda/Powódź
-
Salvage
2015 GMC SAVANA
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2016 HYUNDAI ELANTRA GT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2025 HONDA ACCORD
Uszkodzony przód
Inne loty HONDA RIDGELINE
20 lots-
Salvage
2007 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2023 HONDA RIDGELINE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2022 HONDA RIDGELINE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 HONDA RIDGELINE
Uszkodzony bok
-
Salvage
2007 HONDA RIDGELINE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2026 HONDA RIDGELINE
Uszkodzony bok
-
Salvage
2007 HONDA RIDGELINE
Uszkodzony tył
-
Salvage
2022 HONDA RIDGELINE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2023 HONDA RIDGELINE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2020 HONDA RIDGELINE
Uszkodzony bok
-
Salvage
2014 HONDA RIDGELINE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2025 HONDA RIDGELINE
Uszkodzony tył
-
Salvage
2007 HONDA RIDGELINE
Normalne zużycie
-
Salvage
2019 HONDA RIDGELINE
Lewa i prawa strona
-
Salvage
2025 HONDA RIDGELINE
Przewrócony pojazd
-
Salvage
2026 HONDA RIDGELINE
Lewa przednia
-
Salvage
2007 HONDA RIDGELINE
Normalne zużycie
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2018 HONDA RIDGELINE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2013 HONDA RIDGELINE
Woda/Powódź
Inne HONDA RIDGELINE z uszkodzeniem Drobne wgniecenia/Zarysowania
20 lots-
Salvage
2007 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2006 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2014 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2026 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2007 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2007 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2017 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2025 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2008 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2006 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2019 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2008 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2008 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2006 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2007 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2019 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2008 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2017 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
Inne 2010 HONDA RIDGELINE
20 lots-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Uszkodzony bok
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Lewa strona
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Normalne zużycie
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Front end
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Uszkodzenie całego pojazdu
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Lewa tylna
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Front end
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Spalony
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Lewa i prawa strona
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Uszkodzony tył
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Uszkodzony tył
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Uszkodzenie mechaniczne
Inne 2010 HONDA RIDGELINE z uszkodzeniem Drobne wgniecenia/Zarysowania
6 lots-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2010 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
Inne loty licytowane 2026-09-21
20 lots-
Salvage
2019 CHEVROLET TRAX
Uszkodzony przód
-
Salvage
2016 FREIGHTLINER CASCADIA 125
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2013 GMC ACADIA
Wandalizm
-
Salvage
2014 TOYOTA 7FDKU40 FO
Normalne zużycie
-
Salvage
2015 KIA SPORTAGE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2026 LOOK UNKNOWN
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2016 SUBARU CROSSTREK
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2014 SUBARU FORESTER
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2012 SUBARU FORESTER
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2012 SUZUKI SX4
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2006 TOYOTA SIENNA
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2017 NISSAN ROGUE SPORT
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2014 SUBARU XV CROSSTREK
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2013 TOYOTA PRIUS
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2014 MAZDA 3
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2012 KIA SORENTO
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2007 LAND ROVER LR3
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2014 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2015 HONDA CR-V
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2012 JEEP GRAND CHEROKEE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
Inne loty w VT - Rutland, USA, VT
20 lots-
Salvage
2014 TOYOTA 7FDKU40 FO
Normalne zużycie
-
Salvage
2015 KIA SPORTAGE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2026 LOOK UNKNOWN
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2016 SUBARU CROSSTREK
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2014 SUBARU FORESTER
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2012 SUBARU FORESTER
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2012 SUZUKI SX4
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2006 TOYOTA SIENNA
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2017 NISSAN ROGUE SPORT
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2014 SUBARU XV CROSSTREK
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2013 TOYOTA PRIUS
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2014 MAZDA 3
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2012 KIA SORENTO
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2007 LAND ROVER LR3
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2014 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2015 HONDA CR-V
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2012 JEEP GRAND CHEROKEE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2015 JEEP WRANGLER /
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2025 CADILLAC ESCALADE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2016 TOYOTA 4RUNNER
Uszkodzony przód
Często zadawane pytania
Czy ten Ford Bronco 2022 został sprzedany na Copart czy IAAI?
W jakim stanie ten Bronco był licytowany?
Czy VIN 1FMEE5DPXNLB37346 to pojazd po powodzi?
Ile mil ma ten Ford Bronco?
Jaki jest typ tytułu dla tego Bronco?
Czy ten VIN był sprzedany więcej niż raz?
Kontynuuj przeglądanie
- Wszystkie aukcje 2 010 HONDA RIDGELINE—
- Wszystkie oferty aukcyjne HONDA—
- Samochody HONDA z uszkodzeniem Drobne wgniecenia/Zarysowania—
- Inne pojazdy z uszkodzeniem Drobne wgniecenia/Zarysowania—
- Więcej samochodów z tytułem salvage na aukcji—
- Inne loty z Copart w dniu 2026-09-21—
- Pojazdy w VT - Rutland, USA, VT—
- Aukcje salvage w VT - Rutland, USA, VT—
- VIN z wieloma sprzedażami — może to bubel?guide
- Inne jeżdżące samochody z uszkodzeniem Drobne wgniecenia/Zarysowania—
- Zdekoduj inny VIN naszym bezpłatnym narzędziemtool