2017 DODGE CHALLENGER SXT · historia aukcji
VIN 2C3CDZAG4HH540657 — 2017 DODGE CHALLENGER SXT Historia Aukcji
VIN 2C3CDZAG4HH540657 sprzedano 2025-07-08 GA - Atlanta South, TNUSA Lot 57071585
2017 DODGE CHALLENGER SXT Szary · Uszkodzony przód damage
1 / 132017 DODGE CHALLENGER SXT — Rekord sprzedaży SRT-Era
Era SRT 2017 DODGE CHALLENGER SXT, ukończona w Szary, sprzedana za $3,950 w July 8, 2025 z GA - Atlanta South, TNUSA. Układ napędowy Mopar: 3.6L 6 + Automatyczna, paliwo Elastyczne paliwo, brak niespodzianek po przebudowie w rekordzie Copart.
91,002 mi w epoce SRT DODGE CHALLENGER SXT można odczytać jako sprawne. Uszkodzenia uszkodzony przód rzadko pozbawiają CHALLENGER SXT potencjału odsprzedaży, gdy zapasy części Mopar są aktywne; rekord Copart zachował go w ocaleniu, a nie tylko w częściach.
Uszkodzony przód obrażeń na 2017 DODGE CHALLENGER SXT
Naprawa przedniego uderzenia w DODGE CHALLENGER SXT kohorty z roku modelowego 2017 skupia się na zderzaku i zespołach oświetlenia. Uszkodzenia Uszkodzony przód, izolowane, należą do czystszych kategorii uszkodzeń do oszacowania.
Tam, gdzie występuje również uszkodzenie nie nagrano, lista części powiększa się o uszkodzone drzwi i wahacz. 3.6L 6 jest mechanicznie odizolowany od tych przykręcanych części.
Uszkodzenia i warunki
- Uszkodzenie główne
- Uszkodzony przód
- Biegaj i jedź
- Tak — zweryfikowane
Więcej w dziale uszkodzeń Uszkodzony przód — przydatne przy porównywaniu kosztów części w obrębie DODGE.
Oś czasu historii aukcji
2025-07-08 · GA - Atlanta South, TNUSA
- Cena
- $3,950
- Uszkodzenia
- Uszkodzony przód
- Tytuł
- Sprzedano!
- Mile
- 91,002
- Lot
- 57071585
Podobne oferty
Siedem osi odniesienia — każdy karuzel to inny wymiar podobieństwa.
Więcej zbliżonych ceną
20 lots-
Salvage
2024 CHEVROLET SILVERADO
Uszkodzony bok
-
Salvage
2025 MERCEDES-BENZ GLA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2023 TOYOTA CAMRY
Uszkodzony bok
-
Salvage
2019 PETERBILT 579
Normalne zużycie
-
Salvage
2018 FORD F250
Normalne zużycie
-
Salvage
2016 POLARIS RZR
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2023 RAM 1500 CLASSIC
Uszkodzony przód
-
Salvage
2021 CHEVROLET TRAILBLAZER
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 KIA SORENTO
Uszkodzony przód
-
Salvage
2020 CHEVROLET CAMARO
Normalne zużycie
-
Salvage
2019 FORD F150
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2023 HYUNDAI VENUE
Uszkodzony tył
-
Salvage
2021 VOLKSWAGEN ID.4
Uszkodzony bok
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2015 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2025 HYUNDAI SANTA FE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2024 JEEP GLADIATOR
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 CHEVROLET CAMARO
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4
Podwozie
-
Salvage
2019 VOLKSWAGEN ATLAS
Drobne wgniecenia/Zarysowania
Inne loty DODGE CHALLENGER SXT
20 lots-
Salvage
2020 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony tył
-
Salvage
2016 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2023 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2019 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2018 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2012 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2013 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony tył
-
Salvage
2013 DODGE CHALLENGER SXT
Spalony
-
Salvage
2016 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2016 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2023 DODGE CHALLENGER SXT
Woda/Powódź
-
Salvage
2023 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2020 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2013 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony tył
-
Salvage
2018 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony tył
-
Salvage
2021 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2014 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2013 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2021 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
Inne DODGE CHALLENGER SXT z uszkodzeniem Uszkodzony przód
20 lots-
Salvage
2016 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2018 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2012 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2016 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2016 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2023 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2020 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2021 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2014 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2021 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2016 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2015 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2012 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2021 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2012 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2013 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
Inne 2017 DODGE CHALLENGER SXT
20 lots-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Całkowite uszkodzenie
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Dach/Górna część
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Wandalizm
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Gradobicie
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony tył
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony tył
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Przewrócony
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony tył
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Całkowite uszkodzenie
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Wandalizm
Inne 2017 DODGE CHALLENGER SXT z uszkodzeniem Uszkodzony przód
20 lots-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER SXT
Uszkodzony przód
Inne loty licytowane 2025-07-08
20 lots-
Salvage
2023 HYUNDAI VENUE SEL
Uszkodzony przód
-
Salvage
2013 TOYOTA SCION XB
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2024 KIA SORENTO S
Uszkodzony przód
-
Salvage
2018 CHEVROLET EQUINOX LT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2024 TOYOTA GRAND HIGH XLE
Uszkodzony tył
-
Salvage
2001 HONDA ACCORD EX
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 HYUNDAI SANTA FE SE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2012 DODGE GRAND CARA SE
Uszkodzony tył
-
Salvage
2012 TOYOTA HIGHLANDER LIMITED
Uszkodzony tył
-
Salvage
2012 HYUNDAI ELANTRA GLS
Uszkodzony tył
-
Salvage
2015 NISSAN ROGUE S
Uszkodzony przód
-
Salvage
2016 HONDA ODYSSEY TOURING
Woda/Powódź
-
Salvage
2017 HYUNDAI TUCSON LIMITED
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 NISSAN ROGUE S
Uszkodzony przód
-
Salvage
2011 CHRYSLER 200 LIMITED
Normalne zużycie
-
Salvage
2021 FORD EDGE SEL
Uszkodzony przód
-
Salvage
2012 NISSAN ALTIMA BASE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2009 LEXUS IS 250
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2014 HONDA CIVIC LX
Uszkodzony bok
-
Salvage
2022 DODGE CHARGER R/T
Uszkodzony bok
Inne loty w GA - Atlanta South, TNUSA
20 lots-
Salvage
2021 FORD TRANSIT
Normalne zużycie
-
Salvage
2023 FORD TRANSIT
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2024 FORD EXPLORER
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2018 TOYOTA SIENNA
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2022 CHEVROLET COLORADO
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2017 MERCEDES-BENZ GLS
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2021 BMW X6
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2022 MERCEDES-BENZ GLE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2021 BMW X5
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2021 CADILLAC ESCALADE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2014 MERCEDES-BENZ ML
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2017 BMW X1
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2021 CHEVROLET TAHOE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2021 TOYOTA HIGHLANDER HYBRID
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2015 LEXUS GX
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2018 KIA SOUL
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2017 SUBARU OUTBACK
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2012 HONDA CIVIC
Uszkodzony przód
-
Salvage
2009 MERCURY GRAND MARQUIS
Uszkodzony tył
-
Salvage
2017 CHEVROLET TRAVERSE
Uszkodzony przód
Często zadawane pytania
Czy ten Ford Bronco 2022 został sprzedany na Copart czy IAAI?
W jakim stanie ten Bronco był licytowany?
Czy VIN 1FMEE5DPXNLB37346 to pojazd po powodzi?
Ile mil ma ten Ford Bronco?
Jaki jest typ tytułu dla tego Bronco?
Czy ten VIN był sprzedany więcej niż raz?
Kontynuuj przeglądanie
- Wszystkie aukcje 2 017 DODGE CHALLENGER SXT—
- Wszystkie oferty aukcyjne DODGE—
- Samochody DODGE z uszkodzeniem Uszkodzony przód—
- Inne pojazdy z uszkodzeniem Uszkodzony przód—
- Więcej samochodów z tytułem salvage na aukcji—
- Inne loty z Copart w dniu 2025-07-08—
- Pojazdy w GA - Atlanta South, TNUSA—
- Aukcje salvage w GA - Atlanta South, TNUSA—
- VIN z wieloma sprzedażami — może to bubel?guide
- Inne jeżdżące samochody z uszkodzeniem Uszkodzony przód—
- Zdekoduj inny VIN naszym bezpłatnym narzędziemtool