2014 CHRYSLER 300 · historia aukcji
VIN 2C3CCAAG3EH327554 — 2014 CHRYSLER 300 Historia Aukcji
VIN 2C3CCAAG3EH327554 sprzedano 2026-06-18 TX - Austin, USA, TX Lot 52451226
2014 CHRYSLER 300 Czarny · Woda/Powódź damage
1 / 12Wewnątrz 2014 CHRYSLER 300 — rekord Pentastar
Sprzedawane June 18, 2026 za $425 o TX - Austin, USA, TX, to Czarny 2014 CHRYSLER 300 działa 3.6L 6 z Automatyczna. Kombinacja 300-ery jest dobrze znana, a koszty eksploatacji paliwa wynoszące Paliwo Elastyczne są przewidywalne.
126,258 mi znajduje się w idealnym miejscu CHRYSLER do odbudowy ROI. Uszkodzenia woda/powódź tego nadwozia są dobrze odwzorowane przez sieć napraw Stellantis CHRYSLER; lista Copart została zamknięta.
Rejestracja wcześniejszych sprzedaży – harmonogram poniżej. CHRYSLER 300 z woda/powódź historią często pojawiają się na aukcjach od dwóch do trzech Copart, gdy partia przechodzi przez odbudowę i odsprzedaż.
Woda/Powódź obrażeń na 2014 CHRYSLER 300
Opis uszkodzeń Woda/Powódź na tym CHRYSLER 300 (2014) oznacza: zespół przedniego zderzaka, maskę, reflektory, osłonę chłodnicy, komin chłodzący – standardowy pakiet naprawczy tego nadwozia.
nie nagrano obrażenia poszerzają zakres; przed sfinalizowaniem oferty sprawdź ustawienie drzwi i metrologię kolumny rozporowej po stronie uderzenia.
Uszkodzenia i warunki
- Uszkodzenie główne
- Woda/Powódź
- Biegaj i jedź
- Tak — zweryfikowane
Zobacz wszystkie loty z uszkodzeniem Woda/Powódź, aby porównać stopień uszkodzeń w rodzinie nadwozi CHRYSLER.
Oś czasu historii aukcji
Historia aukcji dla 2C3CCAAG3EH327554: dwa razy zdarzenia wyprzedażowe w okresie od June 11, 2026 do June 18, 2026. Każdy wiersz na osi czasu pokazuje zmianę szkód, tytułu i ostatecznej oferty.
2026-06-18 · TX - Austin, USA, TX
- Cena
- $425
- Uszkodzenia
- Woda/Powódź
- Tytuł
- Minimalna oferta
- Mile
- 126,258
- Lot
- 52451226
2026-06-11 · TX - Austin, TX, USA
- Cena
- $600
- Uszkodzenia
- Woda/Powódź
- Tytuł
- Sprzedano za zgodą!
- Mile
- 126,258
- Lot
- 52451226
Podobne oferty
Siedem osi odniesienia — każdy karuzel to inny wymiar podobieństwa.
Więcej zbliżonych ceną
20 lots-
Salvage
2010 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Normalne zużycie
-
Salvage
2021 HONDA INSIGHT
Uszkodzony bok
-
Salvage
2012 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2020 KIA RIO
Uszkodzony bok
-
Salvage
2018 CHEVROLET EQUINOX
Uszkodzony bok
-
Salvage
2022 TOYOTA 4RUNNER
Uszkodzony przód
-
Salvage
2020 HYUNDAI ACCENT
Uszkodzony przód
-
Salvage
2009 CHEVROLET SILVERADO
Normalne zużycie
-
Salvage
2002 YAMAHA XV1600
Uszkodzony bok
-
Salvage
2024 CHEVROLET SILVERADO
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2006 FORD ECONOLINE
Normalne zużycie
-
Salvage
2003 DODGE RAM 3500
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2013 DODGE AVENGER
Normalne zużycie
-
Salvage
2010 TOYOTA MATRIX
Normalne zużycie
-
Salvage
2005 FORD F150
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2007 HONDA RIDGELINE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2013 MERCEDES-BENZ GL
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2016 KIA SEDONA
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2009 MERCURY MARINER
Uszkodzony bok
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4
Uszkodzony przód
Inne loty CHRYSLER 300
20 lots-
Salvage
2006 CHRYSLER 300
Uszkodzony przód
-
Salvage
2018 CHRYSLER 300
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 CHRYSLER 300
Uszkodzony bok
-
Salvage
2011 CHRYSLER 300
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 CHRYSLER 300
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2012 CHRYSLER 300
Uszkodzony przód
-
Salvage
2022 CHRYSLER 300
Całkowite uszkodzenie
-
Salvage
2012 CHRYSLER 300
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2015 CHRYSLER 300
Uszkodzony tył
-
Salvage
2018 CHRYSLER 300
Uszkodzony tył
-
Salvage
2019 CHRYSLER 300
Uszkodzony przód
-
Salvage
2018 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2016 CHRYSLER 300
Uszkodzony tył
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2020 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2018 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2015 CHRYSLER 300
Uszkodzony tył
-
Salvage
2008 CHRYSLER 300
Gradobicie
-
Salvage
2016 CHRYSLER 300
Uszkodzony przód
-
Salvage
2016 CHRYSLER 300
Uszkodzony przód
Inne CHRYSLER 300 z uszkodzeniem Woda/Powódź
20 lots-
Salvage
2018 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2020 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2018 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2017 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2015 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2016 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2018 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2019 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2021 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2019 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2017 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2008 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2018 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2022 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2018 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2016 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
Inne 2014 CHRYSLER 300
20 lots-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Lewa strona
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Front end
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Lewa przednia
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Uszkodzony przód
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Uszkodzony przód
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Uszkodzony przód
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Uszkodzony przód
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Uszkodzony przód
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Gradobicie
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Odzyskanie pojazdu
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Uszkodzony przód
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Normalne zużycie
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Front end
Inne 2014 CHRYSLER 300 z uszkodzeniem Woda/Powódź
20 lots-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
-
Salvage
2014 CHRYSLER 300
Woda/Powódź
Inne loty licytowane 2026-06-18
20 lots-
Salvage
2020 FORD EXPLORER
Uszkodzony przód
-
Salvage
2023 DODGE CHARGER
Uszkodzony przód
-
Salvage
2024 CHEVROLET TRAX
Uszkodzony bok
-
Salvage
2022 FORD BRONCO SPORT
Uszkodzony tył
-
Salvage
2023 FORD F150
Uszkodzony przód
-
Salvage
2018 CHEVROLET SILVERADO
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 FORD F250
Uszkodzony przód
-
Salvage
2021 NISSAN KICKS
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 TOYOTA TACOMA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2018 MERCEDES-BENZ CLA
Uszkodzenie mechaniczne
-
Salvage
2020 DODGE DURANGO
Uszkodzony przód
-
Salvage
2019 DODGE CHALLENGER
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 FORD MUSTANG
Uszkodzony przód
-
Salvage
2024 FORD F250
Uszkodzony bok
-
Salvage
2000 CHEVROLET SUBURBAN
Uszkodzony przód
-
Salvage
2017 FORD EXPLORER
Uszkodzony bok
-
Salvage
2019 HYUNDAI SANTA FE
Uszkodzony przód
-
Salvage
2020 CHEV TRAVERSE
Uszkodzony tył
-
Salvage
2015 TOYOTA AVALON
Uszkodzony tył
-
Salvage
2014 FORD FUSION
Uszkodzony bok
Inne loty w TX - Austin, USA, TX
20 lots-
Salvage
2021 VOLKSWAGEN JETTA
Uszkodzony przód
-
Salvage
2025 INTERSTATE UNKNOWN
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
1996 LP TRAILER TRAILERS
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
1996 TRAL TRAILER
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2021 MERCEDES-BENZ GLB
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2026 SAWYER UNKNOWN
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2024 INTERSTATE UNKNOWN
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2015 BMW M4
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2015 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2022 GMC YUKON
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2023 FORD TRANSIT
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2020 MERCEDES-BENZ GLE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2017 VOLVO XC90
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2019 GMC SIERRA LIMITED
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2017 AUDI Q5
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2014 FORD ESCAPE
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2015 RAM 1500
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
1999 CHEVROLET SUBURBAN
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2015 BMW I3
Drobne wgniecenia/Zarysowania
-
Salvage
2016 FORD F350
Drobne wgniecenia/Zarysowania
Często zadawane pytania
Czy ten Ford Bronco 2022 został sprzedany na Copart czy IAAI?
W jakim stanie ten Bronco był licytowany?
Czy VIN 1FMEE5DPXNLB37346 to pojazd po powodzi?
Ile mil ma ten Ford Bronco?
Jaki jest typ tytułu dla tego Bronco?
Czy ten VIN był sprzedany więcej niż raz?
Kontynuuj przeglądanie
- Wszystkie aukcje 2 014 CHRYSLER 300—
- Wszystkie oferty aukcyjne CHRYSLER—
- Samochody CHRYSLER z uszkodzeniem Woda/Powódź—
- Inne pojazdy z uszkodzeniem Woda/Powódź—
- Więcej samochodów z tytułem salvage na aukcji—
- Inne loty z Copart w dniu 2026-06-18—
- Pojazdy w TX - Austin, USA, TX—
- Aukcje salvage w TX - Austin, USA, TX—
- VIN z wieloma sprzedażami — może to bubel?guide
- Inne jeżdżące samochody z uszkodzeniem Woda/Powódź—
- Zdekoduj inny VIN naszym bezpłatnym narzędziemtool