2016 HYUNDAI TUCSON · izsoles vēsture
VIN KM8J33A25GU247056 — 2016 HYUNDAI TUCSON Izsoles vēsture
VIN KM8J33A25GU247056 pārdots 2026-09-28 CA - Martinez, USA, CA Lot 66469466
2016 HYUNDAI TUCSON Gray · Mechanical damage
1 / 132016 HYUNDAI TUCSON (Hyundai grupa) izsoles profils
Gray 2016 HYUNDAI TUCSON pārdod no CA - Martinez, USA, CA uz September 28, 2026 $50. HYUNDAI Hyundai grupas inženierija ir 1.6L 4, kas savienota ar Automatic; Gas degviela saglabā ekspluatācijas izmaksas, kas ir zināmas HYUNDAI īpašniekiem.
Odometra rādījums ir 209,024 mi — tas ir labi pārbūves ekonomiskajā diapazonā. mechanical bojājums HYUNDAI TUCSON parasti ir modernais korejiešu remonts, un Copart sarakstā nebija karogu, kas paredzēti tikai daļām.
Iepriekš pārdots — zemāk redzamajā laika skalā ir redzams iepriekšējais izsoles ieraksts. Mūsdienu korejiešu HYUNDAI zemes gabalus regulāri pārreģistrē pārbūvētāji, kuri dzenas pēc glābšanas → tīras īpašumtiesību arbitrāžas.
Mechanical bojājumi uz 2016 HYUNDAI TUCSON
Priekšējās daļas triecieni HYUNDAI TUCSON 2016 modeļa gadā parasti ietekmē Mechanical komponentus: bufera konstrukciju, apgaismojumu, triecienstieņus, pārsegu. Avārijas struktūra pirms 1.6L 4 ugunsmūra veic savu darbu ar mazu un vidēju ātrumu.
nav ierakstīts bojājumi kā turpmāks notikums paaugstina unikālā korpusa pārbaudes stieni. Pārbūvētājiem pirms apņemšanās ir jāmeklē durvju spraugas novirze visā trieciena pusē.
Bojājumi un apstākļi
- Primārais bojājums
- Mechanical
- Skrien un brauc
- Jā - pārbaudīts
Filtrējiet indeksēto katalogu pēc Mechanical bojājuma, lai atrastu tieši salīdzināmus atjaunošanas kandidātus.
Izsoles vēstures laika skala
Vairāku izsoļu vēsture. KM8J33A25GU247056 parādījās piecas reizes ar pirmo notikumu August 31, 2026 un jaunāko September 28, 2026.
2026-09-28 · CA - Martinez, USA, CA
- Cena
- $50
- Bojājumi
- Mechanical
- Nosaukums
- Minimum Bid
- Jūdzes
- 209,024
- Lot
- 66469466
2026-09-21 · CA - Martinez, USA, CA
- Cena
- $80
- Bojājumi
- Mechanical
- Nosaukums
- Minimum Bid
- Jūdzes
- 209,024
- Lot
- 66469466
2026-09-14 · CA - Martinez, USA, CA
- Cena
- $50
- Bojājumi
- Mechanical
- Nosaukums
- Minimum Bid
- Jūdzes
- 209,024
- Lot
- 66469466
2026-09-04 · CA - Martinez, USA, CA
- Cena
- $50
- Bojājumi
- Mechanical
- Nosaukums
- Minimum Bid
- Jūdzes
- 209,024
- Lot
- 66469466
2026-08-31 · CA - Martinez, USA, CA
- Cena
- $80
- Bojājumi
- Mechanical
- Nosaukums
- On Approval
- Jūdzes
- 209,024
- Lot
- 66469466
Līdzīgi saraksti
Septiņas savstarpējās atsauces asis — katrs karuselis ir atšķirīga līdzības dimensija.
Tuvāk pēc cenas
20 lots-
Glābts
2012 BMW X3
Side
-
Glābts
2025 DODGE HORNET
Rear End
-
Glābts
2009 HYUNDAI ELANTRA
Side
-
Glābts
2007 TOYOTA YARIS
Rear End
-
Glābts
2012 HYUNDAI GENESIS
Rear End
-
Glābts
2017 NISSAN ROGUE
Front End
-
Glābts
2018 NISSAN SENTRA
Rear End
-
Glābts
1998 FORD F150
Rear End
-
Glābts
2020 JEEP CHEROKEE
Front End
-
Glābts
2009 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Glābts
2007 HONDA PILOT
Front End
-
Glābts
2012 HYUNDAI SONATA
Rear End
-
Glābts
2017 JEEP RENEGADE
Front End
-
Glābts
2016 KIA SOUL
Front End
-
Glābts
2014 NISSAN ROGUE
Front End
-
Glābts
2024 CHRYSLER PACIFICA
Top/Roof
-
Glābts
2006 VOLKSWAGEN JETTA
Mechanical
-
Glābts
2015 HONDA ACCORD
Front End
-
Glābts
2014 HONDA INSIGHT
Side
-
Glābts
2022 TOYOTA RAV4
Front End
Citas HYUNDAI TUCSON partijas
20 lots-
Glābts
2024 HYUNDAI TUCSON
Stripped
-
Glābts
2024 HYUNDAI TUCSON
Front End
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Side
-
Glābts
2017 HYUNDAI TUCSON
Side
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2017 HYUNDAI TUCSON
Side
-
Glābts
2019 HYUNDAI TUCSON
Front End
-
Glābts
2012 HYUNDAI TUCSON
Front End
-
Glābts
2025 HYUNDAI TUCSON
Front End
-
Glābts
2020 HYUNDAI TUCSON
Vandalism
-
Glābts
2024 HYUNDAI TUCSON
Rear End
-
Glābts
2017 HYUNDAI TUCSON
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2024 HYUNDAI TUCSON
Front End
-
Glābts
2019 HYUNDAI TUCSON
Vandalism
-
Glābts
2018 HYUNDAI TUCSON
Vandalism
-
Glābts
2026 HYUNDAI TUCSON
Front End
-
Glābts
2021 HYUNDAI TUCSON
Side
-
Glābts
2021 HYUNDAI TUCSON
Rear End
-
Glābts
2020 HYUNDAI TUCSON
Front End
-
Glābts
2014 HYUNDAI TUCSON
Rear End
Citi HYUNDAI TUCSON ar Mechanical bojājumiem
20 lots-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2019 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2014 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2017 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2018 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2013 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2013 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2019 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2011 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2017 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2019 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2018 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2012 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2017 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2020 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2012 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
Cits 2016 HYUNDAI TUCSON
20 lots-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Side
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Front End
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Normal Wear & Tear
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Normal Wear & Tear
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Normal Wear & Tear
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Normal Wear & Tear
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Normal Wear & Tear
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Side
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Front End
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Front End
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Front End
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Minor Dent/Scratches
Cits 2016 HYUNDAI TUCSON ar Mechanical bojājumiem
20 lots-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Glābts
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
Citas partijas, kas izsolītas 2026-09-28
20 lots-
Glābts
2019 HYUNDAI TUCSON
Front End
-
Glābts
2014 TOYOTA COROLLA
Top/Roof
-
Glābts
2013 HYUNDAI ELANTRA
Side
-
Glābts
2002 FORD F250
Mechanical
-
Glābts
2020 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Glābts
2014 DODGE GRAND CARAVAN
Front End
-
Glābts
2015 AUDI Q3
Rear End
-
Glābts
2018 HONDA ACCORD
Rear End
-
Glābts
2012 MERCEDES-BENZ GL
Front End
-
Glābts
2014 JEEP CHEROKEE
Front End
-
Glābts
2000 TOYOTA CAMRY SOLARA
Front End
-
Glābts
2026 HONDA CIVIC
Front End
-
Glābts
2005 TOYOTA PRIUS
Rear End
-
Glābts
2018 FORD EDGE
Rear End
-
Glābts
2023 HONDA RIDGELINE
Front End
-
Glābts
2019 HYUNDAI SONATA PLUG-IN HYBRID
Front End
-
Glābts
2010 TOYOTA RAV4
Front End
-
Glābts
2016 BMW 528
Front End
-
Glābts
2017 HONDA CR-V
Rear End
-
Glābts
2018 VOLKSWAGEN TIGUAN
Side
Citas partijas pie CA - Martinez, USA, CA
20 lots-
Glābts
1999 HONDA CIVIC TYPE
Normal Wear
-
Glābts
2014 NISSAN SENTRA
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2008 TOYOTA CAMRY
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2004 KIA SPECTRA
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2015 FIAT 500
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2020 RAM PROMASTER 1500
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2016 HYUNDAI SANTA FE SPORT
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2004 NISSAN XTERRA
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2014 ACURA ILX
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2015 MERCEDES-BENZ GLK
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2005 TOYOTA RAV4
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2005 GMC YUKON XL
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2012 PORSCHE PANAMERA
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2015 ACURA TLX
Front End
-
Glābts
2022 HONDA HR-V
Rear End
-
Glābts
2000 TOYOTA TUNDRA
Damage History
-
Glābts
2013 MAZDA CX-9
Side
-
Glābts
2018 FORD FUSION
Side
-
Glābts
2009 VOLKSWAGEN JETTA
Front End
-
Glābts
2010 FORD F250
Rear End
Bieži uzdotie jautājumi
Vai šis 2022. gada Ford Bronco tika pārdots par Copart vai IAAI?
Kādā štatā šis Bronco tika izsolīts?
Vai VIN 1FMEE5DPXNLB37346 ir plūdu transportlīdzeklis?
Cik jūdžu ir šim Ford Bronco?
Kāds ir šī Bronco nosaukuma veids?
Vai šis VIN tika pārdots vairāk nekā vienu reizi?
Turpiniet pārlūkošanu
- Visas 2 016 HYUNDAI TUCSON izsoles—
- Visi HYUNDAI izsoles saraksti—
- Mechanical bojātas HYUNDAI automašīnas—
- Citi Mechanical bojāti transportlīdzekļi—
- Izsolē vairāk automašīnu ar nosaukumu—
- Citas partijas no Copart uz 2026-09-28—
- Transportlīdzekļi pie CA - Martinez, USA, CA—
- Glābšanas izsoles CA - Martinez, USA, CA—
- Vairāku izpārdošana VIN — vai tas varētu būt citrons?guide
- Citas vadāmas Mechanical bojātas automašīnas—
- Atšifrējiet vēl vienu VIN, izmantojot mūsu bezmaksas rīkutool