2026 MAZDA CX-30 · izsoles vēsture
VIN 3MVDMBBL5TM210649 — 2026 MAZDA CX-30 Izsoles vēsture
VIN 3MVDMBBL5TM210649 pārdots 2026-09-08 NJ - Glassboro East, USA, NJ Lot 62026646
2026 MAZDA CX-30 Blue · Side damage
1 / 15Par šo 2026 MAZDA CX-30 — Skyactiv
Šis 2026 MAZDA CX-30, pabeigts Blue, pārdots September 8, 2026 NJ - Glassboro East, USA, NJ par $4,100. Skyactiv ciltsraksti parāda 2.5L 4 pārī ar Automatic — pazīstamu MAZDA kombināciju ar Gas degvielu, kas uztur ekspluatācijas izmaksas zināmā diapazonā.
Pie 22 mi partija atrodas ekspluatācijas diapazonā; side bojājumus parasti var salabot uz CX-30 korpusa, un Skyactiv rezerves daļas ir plaši pieejamas. Copart saraksts tika slēgts bez nosaukuma pārsteigumiem, kas to iespiestu tikai daļēju teritorijā.
Side uz MAZDA CX-30: sānu aizkara izvietošana
Ar Side kodu 2026 MAZDA CX-30 ir redzamas durvis, B statnis, sānu aizkaru drošības spilvens, spārns un sviru panelis. sānu aizkaru izvēršana un B-pīlāra deformācija ir dārga diagnozes apstiprināšana; durvju korpusa maiņa un šūpuļpaneļa metināšana ir standarta remonta apjoms.
Lai solītu cenu, kas pārsniedz tikai detaļu slieksni, ir jāapstiprina, ka sānu aizkars nav izvietots. Pirms apņemšanās konsultējieties ar novērtētāju par 2.5L 4 piedziņu un konstrukcijas sliedēm.
Bojājumi un apstākļi
- Primārais bojājums
- Side
- Sekundārie bojājumi
- Minor Dent/Scratches
- Skrien un brauc
- Jā - pārbaudīts
Ieskatieties Side bojājumu indeksā, lai redzētu tipisko bufera, apgaismojuma un dzesēšanas detaļu sarakstu.
Izsoles vēstures laika skala
2026-09-08 · NJ - Glassboro East, USA, NJ
- Cena
- $4,100
- Bojājumi
- Side
- Nosaukums
- Pure Sale
- Jūdzes
- 22
- Lot
- 62026646
Līdzīgi saraksti
Septiņas savstarpējās atsauces asis — katrs karuselis ir atšķirīga līdzības dimensija.
Tuvāk pēc cenas
20 lots-
Glābts
2022 TOYOTA RAV4
Front End
-
Glābts
2022 TOYOTA TACOMA
Side
-
Glābts
2016 LEXUS ES
Side
-
Glābts
2020 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Glābts
2019 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Glābts
2016 CHRYSLER TOWN & COUNTRY
Normal Wear
-
Glābts
2023 RAM 1500 CLASSIC
Front End
-
Glābts
2021 KIA FORTE
Rear End
-
Glābts
2025 HYUNDAI SANTA FE
Rear End
-
Glābts
2020 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Glābts
2023 TOYOTA COROLLA CROSS
Front End
-
Glābts
2022 JEEP GR CHEROKEE
Front End
-
Glābts
2020 HONDA CIVIC
Rear End
-
Glābts
2019 HONDA ACCORD
Rear End
-
Glābts
2019 TOYOTA CAMRY HYBRID
Rear End
-
Glābts
2023 JEEP WAGONEER
Burn - Engine
-
Glābts
2020 TOYOTA TACOMA
Rear End
-
Glābts
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Glābts
2022 TESLA MODEL Y
Front End
-
Glābts
2016 FORD F-250
Front End
Citas MAZDA CX-30 partijas
20 lots-
Glābts
2025 MAZDA CX-30
Front End
-
Glābts
2023 MAZDA CX-30
Rear End
-
Glābts
2022 MAZDA CX-30
Front End
-
Glābts
2025 MAZDA CX-30
Front End
-
Glābts
2024 MAZDA CX-30
Front End
-
Glābts
2022 MAZDA CX-30
Front End
-
Glābts
2022 MAZDA CX-30
Front End
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Rear End
-
Glābts
2022 MAZDA CX-30
Rear End
-
Glābts
2024 MAZDA CX-30
Front End
-
Glābts
2025 MAZDA CX-30
Front End
-
Glābts
2024 MAZDA CX-30
Vandalism
-
Glābts
2024 MAZDA CX-30
Front End
-
Glābts
2025 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2023 MAZDA CX-30
Right Rear
-
Glābts
2022 MAZDA CX-30
Right Side
-
Glābts
2024 MAZDA CX-30
Hail
-
Glābts
2022 MAZDA CX-30
Front End
-
Glābts
2022 MAZDA CX-30
Front End
-
Glābts
2025 MAZDA CX-30
Front End
Citi MAZDA CX-30 ar Side bojājumiem
20 lots-
Glābts
2025 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2025 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2025 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2023 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2021 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2022 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2024 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2024 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2023 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2022 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2021 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2025 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2024 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2021 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2021 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2025 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2021 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2022 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2024 MAZDA CX-30
Side
Cits 2026 MAZDA CX-30
20 lots-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Rear End
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Front End
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Fresh Water
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Front end
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Rollover
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Front & Rear
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Front end
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Left Side
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Front End
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Front end
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Rear
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Front End
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Left Side
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Front End
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Front End
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Front end
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Front End
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Front end
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Exterior Burn
Cits 2026 MAZDA CX-30 ar Side bojājumiem
4 lots-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Side
-
Glābts
2026 MAZDA CX-30
Side
Citas partijas, kas izsolītas 2026-09-08
20 lots-
Glābts
2020 MAZDA 3
All Over
-
Glābts
2018 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Glābts
2018 VOLKSWAGEN ATLAS
Front End
-
Glābts
2010 NISSAN SENTRA
Front End
-
Glābts
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Rear End
-
Glābts
2010 FORD TAURUS
Side
-
Glābts
2016 NISSAN ROGUE
Front End
-
Glābts
2002 DODGE DAKOTA
Rear End
-
Glābts
2017 MERCEDES-BENZ GLC
Front End
-
Glābts
2017 HONDA CIVIC
Side
-
Glābts
2014 NISSAN VERSA NOTE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2019 BMW X5
Normal Wear
-
Glābts
2024 HONDA CR-V
Front End
-
Glābts
2016 HYUNDAI SONATA HYBRID
Water/Flood
-
Glābts
2025 FORD TRANSIT
Front End
-
Glābts
2023 CHEVROLET EQUINOX
Front End
-
Glābts
2024 HYUNDAI ELANTRA
Front End
-
Glābts
2018 LEXUS LS 500
Front End
-
Glābts
2022 CHRYSLER PACIFICA
Water/Flood
-
Glābts
2021 FORD F150
Front End
Citas partijas pie NJ - Glassboro East, USA, NJ
20 lots-
Glābts
2024 TOYOTA RAV4 HYBRID
Front End
-
Glābts
2025 HONDA CIVIC
Side
-
Glābts
2016 NISSAN QUEST
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2010 HONDA ACCORD
Front End
-
Glābts
2013 KIA SOUL
Rear End
-
Glābts
2011 BMW 128
Mechanical
-
Glābts
2008 LEXUS RX
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2001 TOYT ECHO
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2015 NISSAN MURANO
Front End
-
Glābts
2004 TOYOTA 4RUNNER
Front End
-
Glābts
2011 TOYOTA CAMRY
Mechanical
-
Glābts
2016 HONDA ODYSSEY
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2006 SUZUKI GRAND VITARA
Rear End
-
Glābts
2014 LEXUS IS
Front End
-
Glābts
2019 SUBARU LEGACY
Front End
-
Glābts
2024 LEXUS NX
Side
-
Glābts
2018 AUDI TT RS
Front End
-
Glābts
2019 HYUNDAI ELANTRA
Front End
-
Glābts
2019 FORD ECOSPORT
Front End
-
Glābts
2015 HYUNDAI ELANTRA
Front End
Bieži uzdotie jautājumi
Vai šis 2022. gada Ford Bronco tika pārdots par Copart vai IAAI?
Kādā štatā šis Bronco tika izsolīts?
Vai VIN 1FMEE5DPXNLB37346 ir plūdu transportlīdzeklis?
Cik jūdžu ir šim Ford Bronco?
Kāds ir šī Bronco nosaukuma veids?
Vai šis VIN tika pārdots vairāk nekā vienu reizi?
Turpiniet pārlūkošanu
- Visas 2 026 MAZDA CX-30 izsoles—
- Visi MAZDA izsoles saraksti—
- Side bojātas MAZDA automašīnas—
- Citi Side bojāti transportlīdzekļi—
- Izsolē vairāk automašīnu ar nosaukumu—
- Citas partijas no Copart uz 2026-09-08—
- Transportlīdzekļi pie NJ - Glassboro East, USA, NJ—
- Glābšanas izsoles NJ - Glassboro East, USA, NJ—
- Vairāku izpārdošana VIN — vai tas varētu būt citrons?guide
- Citas vadāmas Side bojātas automašīnas—
- Atšifrējiet vēl vienu VIN, izmantojot mūsu bezmaksas rīkutool