2017 CHEVROLET CRUZE · izsoles vēsture
VIN 1G1BE5SM5H7260929 — 2017 CHEVROLET CRUZE Izsoles vēsture
VIN 1G1BE5SM5H7260929 pārdots 2026-09-14 CA - Adelanto, USA, CA Lot 66467136
2017 CHEVROLET CRUZE White · Minor Dent/Scratches damage
1 / 12Bowtie stāsts par šo 2017 CHEVROLET CRUZE
CHEVROLET LS-Era pieeja nodrošināja šo White 2017 CRUZE: 1.4L 4, Automatic, Gas degvielu. Pārdots September 14, 2026 par CA - Adelanto, USA, CA par $275 pēc tīra Copart saraksta.
Nobraukums pulkstenī: 193,710. Šīs paaudzes CHEVROLET CRUZE labi reaģē uz minor dent/scratches bojājumu novēršanu, un Copart saraksts ir aizvērts tīri — bez glābšanas → tikai detaļu konvertēšanas karodziņiem.
Minor Dent/Scratches bojājumi uz 2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches bojājumi uz CHEVROLET CRUZE korpusa parasti ietekmē apgaismojumu, bufera konstrukciju, pārsegu un spārnu stūrus. Rāmja deformācija ir reta zem 2017 modeļa gada ražošanas pielaidēm.
nav ierakstīts bojājumi sekundārajā slotā pagarina detaļu sarakstu un palielina darba tāmi par aptuveni vienu dienu. 1.4L 4 reti ir detaļu sarakstā.
Bojājumi un apstākļi
- Primārais bojājums
- Minor Dent/Scratches
- Skrien un brauc
- Jā - pārbaudīts
Saistīti: Minor Dent/Scratches bojājumu saraksts parāda pilnu remonta apjoma sadalījumu.
Izsoles vēstures laika skala
2026-09-14 · CA - Adelanto, USA, CA
- Cena
- $275
- Bojājumi
- Minor Dent/Scratches
- Nosaukums
- On Approval
- Jūdzes
- 193,710
- Lot
- 66467136
Līdzīgi saraksti
Septiņas savstarpējās atsauces asis — katrs karuselis ir atšķirīga līdzības dimensija.
Tuvāk pēc cenas
20 lots-
Glābts
2016 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Glābts
2015 HONDA CR-V
Rear End
-
Glābts
2012 TOYOTA FJ CRUISER
Water/Flood
-
Glābts
2017 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Glābts
2015 TOYOTA CAMRY
Side
-
Glābts
2023 TOYOTA CROWN
Top/Roof
-
Glābts
2006 LEXUS GS
Normal Wear
-
Glābts
2008 TOYOTA CAMRY
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2001 FORD F250
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2012 JAGUAR XKR
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET TRAX
Side
-
Glābts
2024 ISUZU NPR HD
Front End
-
Glābts
2014 KIA SOUL
Mechanical
-
Glābts
2014 TOYOTA PRIUS
Rear End
-
Glābts
2000 NISSAN FRONTIER
Front End
-
Glābts
2020 CHRYSLER PACIFICA
Normal Wear
-
Glābts
2008 DODGE RAM 1500
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2004 FORD F250
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2008 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 FORD FOCUS
Rear End
Citas CHEVROLET CRUZE partijas
20 lots-
Glābts
2012 CHEVROLET CRUZE
Normal Wear
-
Glābts
2015 CHEVROLET CRUZE
Front End
-
Glābts
2013 CHEVROLET CRUZE
Front End
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Front End
-
Glābts
2014 CHEVROLET CRUZE
Front End
-
Glābts
2018 CHEVROLET CRUZE
Front End
-
Glābts
2015 CHEVROLET CRUZE
Vandalism
-
Glābts
2013 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2014 CHEVROLET CRUZE
Front End
-
Glābts
2014 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Side
-
Glābts
2018 CHEVROLET CRUZE
Rear End
-
Glābts
2012 CHEVROLET CRUZE
Front End
-
Glābts
2015 CHEVROLET CRUZE
Front End
-
Glābts
2018 CHEVROLET CRUZE
Side
-
Glābts
2019 CHEVROLET CRUZE
Rear End
-
Glābts
2016 CHEVROLET CRUZE
Mechanical
-
Glābts
2012 CHEVROLET CRUZE
Front End
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Mechanical
Citi CHEVROLET CRUZE ar Minor Dent/Scratches bojājumiem
20 lots-
Glābts
2013 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2014 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2014 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2015 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2012 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2013 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2011 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2012 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2014 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2012 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2012 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2016 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2014 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2013 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2014 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2014 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
Cits 2017 CHEVROLET CRUZE
20 lots-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Front End
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Side
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Mechanical
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Rear End
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Rear End
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Rear End
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Front End
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Undercarriage
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Front End
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Hail
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Front End
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Side
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Front End
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Front & Rear
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Normal Wear & Tear
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Right Front
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
All Over
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Normal Wear & Tear
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Front end
Cits 2017 CHEVROLET CRUZE ar Minor Dent/Scratches bojājumiem
20 lots-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2017 CHEVROLET CRUZE
Minor Dent/Scratches
Citas partijas, kas izsolītas 2026-09-14
20 lots-
Glābts
2013 DODGE DART
Front End
-
Glābts
2015 DODGE CHARGER
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2019 HONDA ACCORD
Side
-
Glābts
2017 TOYOTA PRIUS
Front End
-
Glābts
2018 VOLKSWAGEN TIGUAN
Front End
-
Glābts
2016 CHEVROLET COLORADO
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2016 HONDA CIVIC
Front End
-
Glābts
2005 INFINITI G35
Rear End
-
Glābts
2016 HYUNDAI ELANTRA
Side
-
Glābts
2020 HYUNDAI SONATA
Rear End
-
Glābts
2010 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Glābts
2014 VOLKSWAGEN CC
Rear End
-
Glābts
2015 AUDI A3
Rear End
-
Glābts
2014 HONDA ACCORD
Vandalism
-
Glābts
2004 LEXUS IS
Front End
-
Glābts
2016 CADILLAC ATS
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
1998 NISSAN ALTIMA
Rear End
-
Glābts
2025 NISSAN VERSA
Front End
-
Glābts
2010 NISSAN ALTIMA
Rear End
-
Glābts
2016 TOYOTA RAV4
Rear End
Citas partijas pie CA - Adelanto, USA, CA
20 lots-
Glābts
2026 CARRY-ON UNKNOWN
Normal Wear
-
Glābts
2000 SEA-DOO/BRP BOAT
Normal Wear
-
Glābts
1966 GMC C-SERIES
Normal Wear
-
Glābts
2024 INTERSTATE UNKNOWN
Normal Wear
-
Glābts
2025 R & J UNKNOWN
Normal Wear
-
Glābts
2025 INTERSTATE UNKNOWN
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2018 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2014 MAZDA 3
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2003 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2009 HONDA ACCORD
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2019 JEEP CHEROKEE
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2015 MERCEDES-BENZ GL
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2014 MERCEDES-BENZ CLA
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2020 POLARIS RZR XP
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2008 NISSAN ALTIMA
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2013 HYUNDAI SANTA FE SPORT
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2008 FORD F450
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2012 VOLVO XC60
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2014 NISSAN VERSA
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2018 FORD FOCUS
Minor Dent/Scratches
Bieži uzdotie jautājumi
Vai šis 2022. gada Ford Bronco tika pārdots par Copart vai IAAI?
Kādā štatā šis Bronco tika izsolīts?
Vai VIN 1FMEE5DPXNLB37346 ir plūdu transportlīdzeklis?
Cik jūdžu ir šim Ford Bronco?
Kāds ir šī Bronco nosaukuma veids?
Vai šis VIN tika pārdots vairāk nekā vienu reizi?
Turpiniet pārlūkošanu
- Visas 2 017 CHEVROLET CRUZE izsoles—
- Visi CHEVROLET izsoles saraksti—
- Minor Dent/Scratches bojātas CHEVROLET automašīnas—
- Citi Minor Dent/Scratches bojāti transportlīdzekļi—
- Izsolē vairāk automašīnu ar nosaukumu—
- Citas partijas no Copart uz 2026-09-14—
- Transportlīdzekļi pie CA - Adelanto, USA, CA—
- Glābšanas izsoles CA - Adelanto, USA, CA—
- Vairāku izpārdošana VIN — vai tas varētu būt citrons?guide
- Citas vadāmas Minor Dent/Scratches bojātas automašīnas—
- Atšifrējiet vēl vienu VIN, izmantojot mūsu bezmaksas rīkutool