2023 FORD F150 · izsoles vēsture
VIN 1FTMF1C53PKF16073 — 2023 FORD F150 Izsoles vēsture
VIN 1FTMF1C53PKF16073 pārdots 2026-09-14 GA - Atlanta East, USA, GA Lot 58977006
2023 FORD F150 White · Front End damage
1 / 122023 FORD F150: Dārborna stāsts
Šis 2023 FORD F150 (White) tika slēgts plkst. $4,100 September 14, 2026 no GA - Atlanta East, USA, GA. Dīrborna būvētie FORD piedziņas mehānismi savieno 5.0L 8 ar Automatic — Built-Tough spēka agregātu ar galveno Gas patēriņu.
55,073 jūdžu attālumā šis 2023 FORD F150 ir dzīvotspējīgs pārbūves kandidāts. Dearborn piegādātās FORD daļas aptver front end bojājumu apjomu; ierakstā Copart nav redzami atkārtoti citrona raksta karodziņi.
Front End uz 2023 FORD F150 — piezīmes par cenu pirms cenas
Front End bojājumu diapazons FORD F150: režģis, motora pārsegs, priekšējie lukturi, bufera pārsegs un triecienstieņi. Pirms solīšanas apstipriniet, ka nav atvērušies gaisa spilveni un radiatora balsta izkropļojumi; remonta plāns ir paneļu maiņa un lukturu montāžas maiņa.
Lai veiktu glābšanas → pārbūves pārveidošanu šajā F150 platformā, ir nepieciešama valsts pārbaude. 5.0L 8 motora nodalījums ir inspektora pirmā pārbaude pēc konstrukcijas sliedēm.
Bojājumi un apstākļi
- Primārais bojājums
- Front End
- Skrien un brauc
- Jā - pārbaudīts
Salīdziniet ar citiem Front End sludinājumiem, lai novērtētu remonta izmaksas.
Izsoles vēstures laika skala
2026-09-14 · GA - Atlanta East, USA, GA
- Cena
- $4,100
- Bojājumi
- Front End
- Nosaukums
- Pure Sale
- Jūdzes
- 55,073
- Lot
- 58977006
Līdzīgi saraksti
Septiņas savstarpējās atsauces asis — katrs karuselis ir atšķirīga līdzības dimensija.
Tuvāk pēc cenas
20 lots-
Glābts
2022 TOYOTA RAV4
Front End
-
Glābts
2022 TOYOTA TACOMA
Side
-
Glābts
2016 LEXUS ES
Side
-
Glābts
2020 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Glābts
2019 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Glābts
2016 CHRYSLER TOWN & COUNTRY
Normal Wear
-
Glābts
2023 RAM 1500 CLASSIC
Front End
-
Glābts
2021 KIA FORTE
Rear End
-
Glābts
2025 HYUNDAI SANTA FE
Rear End
-
Glābts
2020 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Glābts
2023 TOYOTA COROLLA CROSS
Front End
-
Glābts
2022 JEEP GR CHEROKEE
Front End
-
Glābts
2020 HONDA CIVIC
Rear End
-
Glābts
2019 HONDA ACCORD
Rear End
-
Glābts
2019 TOYOTA CAMRY HYBRID
Rear End
-
Glābts
2023 JEEP WAGONEER
Burn - Engine
-
Glābts
2020 TOYOTA TACOMA
Rear End
-
Glābts
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Glābts
2022 TESLA MODEL Y
Front End
-
Glābts
2016 FORD F-250
Front End
Citas FORD F150 partijas
20 lots-
Glābts
2017 FORD F150
Side
-
Glābts
2000 FORD F150
Front End
-
Glābts
2025 FORD F150
Water/Flood
-
Glābts
2020 FORD F150
Front End
-
Glābts
2010 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2019 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2005 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2024 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2023 FORD F150
Water/Flood
-
Glābts
2014 FORD F150
Side
-
Glābts
2006 FORD F150
Front End
-
Glābts
2017 FORD F150
Front End
-
Glābts
2013 FORD F150
Rear End
-
Glābts
2020 FORD F150
Mechanical
-
Glābts
2019 FORD F150
Mechanical
-
Glābts
2020 FORD F150
Mechanical
-
Glābts
2019 FORD F150
Mechanical
-
Glābts
2008 FORD F150
Front End
-
Glābts
2017 FORD F150
Front End
-
Glābts
2025 FORD F150
Side
Citi FORD F150 ar Front End bojājumiem
20 lots-
Glābts
2000 FORD F150
Front End
-
Glābts
2020 FORD F150
Front End
-
Glābts
2006 FORD F150
Front End
-
Glābts
2017 FORD F150
Front End
-
Glābts
2008 FORD F150
Front End
-
Glābts
2017 FORD F150
Front End
-
Glābts
2008 FORD F150
Front End
-
Glābts
2008 FORD F150
Front End
-
Glābts
2017 FORD F150
Front End
-
Glābts
2016 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2011 FORD F150
Front End
-
Glābts
2000 FORD F150
Front End
-
Glābts
2022 FORD F150
Front End
-
Glābts
2008 FORD F150
Front End
-
Glābts
2025 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2014 FORD F150
Front End
-
Glābts
2011 FORD F150
Front End
-
Glābts
2018 FORD F150
Front End
Cits 2023 FORD F150
20 lots-
Glābts
2023 FORD F150
Water/Flood
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
All Over
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Side
-
Glābts
2023 FORD F150
Rollover
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Side
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Side
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Rear End
-
Glābts
2023 FORD F150
Rollover
Cits 2023 FORD F150 ar Front End bojājumiem
20 lots-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
-
Glābts
2023 FORD F150
Front End
Citas partijas, kas izsolītas 2026-09-14
20 lots-
Glābts
2014 TOYOTA HIGHLANDER
Front End
-
Glābts
2012 LEXUS RX
Front End
-
Glābts
2024 SUBARU FORESTER
Front End
-
Glābts
2014 BMW 328
Side
-
Glābts
2025 BMW IX
Front End
-
Glābts
2026 TESLA Y
Rear End
-
Glābts
2020 TOYOTA COROLLA
Front End
-
Glābts
2016 DODGE CHALLENGER
Side
-
Glābts
2013 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Glābts
2007 FORD MUSTANG
All Over
-
Glābts
2022 KIA STINGER
Front End
-
Glābts
2020 FORD ESCAPE
Front End
-
Glābts
2021 DODGE CHARGER
Stripped
-
Glābts
2024 BMW M3
Undercarriage
-
Glābts
2024 MITSUBISHI OUTLANDER
Front End
-
Glābts
2021 LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE
Rear End
-
Glābts
2013 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Glābts
2024 MAZDA CX-30
Rear End
-
Glābts
2019 AUDI Q7
Front End
-
Glābts
2016 HONDA CR-V
Front End
Citas partijas pie GA - Atlanta East, USA, GA
20 lots-
Glābts
2022 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2024 FORD E350
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2022 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2022 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2022 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2019 INTERNATIONAL LT625
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2004 CHEVROLET SILVERADO
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2016 FORD FIESTA
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2022 RAM PROMASTER 2500
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2016 FORD F350
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2014 CADILLAC CTS
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2010 FORD F250
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2027 OTHERS FRAME MACHINE + PUSHER
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2027 OTHERS 14 PIECES : CLAMPS & TOOLS
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2027 OTHERS 2CLAMP PULLER FRAME STRAIGHTEN
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2027 OTHERS 2 CLAMP PULLER
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2012 INFINITI QX56
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2008 DODGE RAM 1500
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2013 ACURA RDX
Minor Dent/Scratches
-
Glābts
2007 DODGE RAM 2500
Minor Dent/Scratches
Bieži uzdotie jautājumi
Vai šis 2022. gada Ford Bronco tika pārdots par Copart vai IAAI?
Kādā štatā šis Bronco tika izsolīts?
Vai VIN 1FMEE5DPXNLB37346 ir plūdu transportlīdzeklis?
Cik jūdžu ir šim Ford Bronco?
Kāds ir šī Bronco nosaukuma veids?
Vai šis VIN tika pārdots vairāk nekā vienu reizi?
Turpiniet pārlūkošanu
- Visas 2 023 FORD F150 izsoles—
- Visi FORD izsoles saraksti—
- Front End bojātas FORD automašīnas—
- Citi Front End bojāti transportlīdzekļi—
- Izsolē vairāk automašīnu ar nosaukumu—
- Citas partijas no Copart uz 2026-09-14—
- Transportlīdzekļi pie GA - Atlanta East, USA, GA—
- Glābšanas izsoles GA - Atlanta East, USA, GA—
- Vairāku izpārdošana VIN — vai tas varētu būt citrons?guide
- Citas vadāmas Front End bojātas automašīnas—
- Atšifrējiet vēl vienu VIN, izmantojot mūsu bezmaksas rīkutool