2018 FERRARI 488 SPIDER · aukciono istorija
VIN ZFF80AMAXJ0233348 — 2018 FERRARI 488 SPIDER Aukciono istorija
VIN ZFF80AMAXJ0233348 sold 2026-08-05 North Hollywood, North Hollywood, CA Lot 45266562
2018 FERRARI 488 SPIDER Red · Engine Burn damage
1 / 132018 FERRARI 488 SPIDER aukcionas — $127,500
Šio 2018 FERRARI 488 SPIDER aukciono įrašas: $127,500, August 5, 2026, North Hollywood, North Hollywood, CA , IAAI. Techniškai: 3.9L V-8 DI, DOHC, VVT, turbo, 660HP, Automatic, Gasoline.
Ridos žymė: 56,953. engine burn pažeidimas yra dažniausias susidūrimo modelis 2018 FERRARI 488 SPIDER grupėje ir paprastai šalinamas prisukimu.
Engine Burn pažeidimai on a 2018 FERRARI 488 SPIDER
Remonto apimtis dėl Engine Burn pažeidimų 2018 FERRARI 488 SPIDER ribojama buferio mazgo kaina, priekinių žibintų pora ir aušinimo paketu. Pirkėjai be kėbulų remonto cecho ryšių paprastai pasitraukia ties tik dalims riba.
Exterior Burn pažeidimas kaip antrinis rodiklis paprastai plečia dalių sąrašą, o ne darbo sąrašą. 3.9L V-8 DI, DOHC, VVT, turbo, 660HP paprastai lieka nepaliestas vienos ašies smūgyje.
Pažeidimai and conditions
- Primary pažeidimai
- Engine Burn
- Secondary pažeidimai
- Exterior Burn
- Bėk ir važiuok
- Taip – patikrinta
Palyginkite su kitais Engine Burn skelbimais, kad įvertintumėte remonto kainos orientyrus.
Aukciono istorijos laiko juosta
2026-08-05 · North Hollywood, North Hollywood, CA
- Price
- $127,500
- Pažeidimai
- Engine Burn
- Title
- Sold
- Miles
- 56,953
- Lotas
- 45266562
Panašūs sąrašai
Septynios kryžminės nuorodos ašys – kiekviena karuselė turi skirtingą panašumo dimensiją.
Arčiau pagal kainą
20 lots-
Apgadintas
2021 MERCEDES-BENZ AMG G 63
Theft
-
Apgadintas
2025 PORSCHE 911
Front end
-
Apgadintas
2022 MERCEDES-BENZ AMG G 63
Front end
-
Apgadintas
2025 PORSCHE 911
Right Rear
-
Apgadintas
2020 LAMBORGHINI URUS
Flood
-
Apgadintas
2018 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Apgadintas
2024 MERCEDES-BENZ MAYBACH GLS 600
Theft
-
Apgadintas
2025 KENWORTH T880
Engine Damage
-
Apgadintas
2018 ROLLS-ROYCE PHANTOM
Hail
-
Apgadintas
2020 MCLAREN AUTOMOTIVE 720S
Front End
-
Apgadintas
2023 LAMBORGHINI HURACAN
Rear End
-
Apgadintas
2020 ROLLS-ROYCE DAWN
Water/Flood
-
Apgadintas
2023 BENTLEY FLYING SPUR
Right Rear
-
Apgadintas
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Rear End
-
Apgadintas
2020 MCLAREN AUTOMOTIVE 600LT
Burn - Interior
-
Apgadintas
2022 FERRARI F8 SPIDER
Rear End
-
Apgadintas
2022 PORSCHE 911
Left Front
-
Apgadintas
2016 MCLAREN 675LT
Front & Rear
-
Apgadintas
2015 LAMBORGHINI HURACAN
Right Rear
-
Apgadintas
2025 FERRARI SF 90 SPIDER
Front End
Other FERRARI 488 SPIDER lotasai
20 lots-
Apgadintas
2019 FERRARI 488 SPIDER
Front End
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Front End
-
Apgadintas
2019 FERRARI 488 SPIDER
Front End
-
Apgadintas
2016 FERRARI 488 SPIDER
All Over
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Water/Flood
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
All Over
-
Apgadintas
2017 FERRARI 488 SPIDER
Water/Flood
-
Apgadintas
2017 FERRARI 488 SPIDER
Rear End
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Vandalism
-
Apgadintas
2017 FERRARI 488 SPIDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2017 FERRARI 488 SPIDER
Front End
-
Apgadintas
2017 FERRARI 488 SPIDER
Front End
-
Apgadintas
2017 FERRARI 488 SPIDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Water/Flood
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
All Over
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Front End
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Side
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Front End
-
Apgadintas
2019 FERRARI 488 SPIDER
Water/Flood
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Front End
Other 2018 FERRARI 488 SPIDER
18 lots-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Front End
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Water/Flood
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
All Over
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Vandalism
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Water/Flood
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
All Over
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Front End
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Side
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Front End
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Front End
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Side
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Undercarriage
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Front End
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Water/Flood
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Water/Flood
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Front End
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
Front End
-
Apgadintas
2018 FERRARI 488 SPIDER
All Over
Other lotasai auctioned on 2026-08-05
20 lots-
Apgadintas
2014 HONDA ACCORD
Right Front
-
Apgadintas
2021 DODGE CHARGER
Rear
-
Apgadintas
2019 HONDA CIVIC
Left Side
-
Apgadintas
2023 BMW 430I
Right Front
-
Apgadintas
2023 PORSCHE MACAN
Right Front
-
Apgadintas
2026 TESLA MODEL Y
Front end
-
Apgadintas
1967 FORD MUSTANG HARDTOP
Rear
-
Apgadintas
2022 KIA FORTE
Left Rear
-
Apgadintas
2015 HYUNDAI SONATA
Front end
-
Apgadintas
2015 MERCEDES-BENZ GLK 350
Front end
-
Apgadintas
2024 HONDA CR-V HYBRID
Front end
-
Apgadintas
2006 TOYOTA CAMRY
Left & Right Side
-
Apgadintas
2015 NISSAN ALTIMA
Right Front
-
Apgadintas
2016 NISSAN SENTRA
Rear
-
Apgadintas
2015 MAZDA CX-5
Left Side
-
Apgadintas
2008 MERCEDES-BENZ C 300
Left Side
-
Apgadintas
2024 HONDA ACCORD HYBRID
Left Front
-
Apgadintas
2017 BMW X1
All Over
-
Apgadintas
2013 MERCEDES-BENZ CLS 550
Left Rear
-
Apgadintas
2024 CHEVROLET TRAX
Right Front
Other lotasai at North Hollywood, North Hollywood, CA
20 lots-
Apgadintas
2010 VOLKSWAGEN JETTA
Unknown
-
Apgadintas
2010 TOYOTA PRIUS
Normal Wear & Tear
-
Apgadintas
2013 TOYOTA PRIUS
Unknown
-
Apgadintas
2022 HYUNDAI PALISADE
Front end
-
Apgadintas
2004 NISSAN PATHFINDER ARMADA
Left Side
-
Apgadintas
2013 HONDA ACCORD
Front end
-
Apgadintas
2002 CHEVROLET TAHOE
Theft
-
Apgadintas
2025 HYUNDAI ELANTRA
Front end
-
Apgadintas
2007 LEXUS ES 350
Rear
-
Apgadintas
2016 LAND ROVER RANGE ROVER
Right Rear
-
Apgadintas
2020 RAM 1500
Left Rear
-
Apgadintas
2011 CHRYSLER 200
Left Rear
-
Apgadintas
2023 KIA FORTE
Rear
-
Apgadintas
2026 MERCEDES-BENZ GLA 250
Front end
-
Apgadintas
2018 NISSAN ROGUE
Front end
-
Apgadintas
2019 FORD F-150
Right Front
-
Apgadintas
2019 VOLKSWAGEN ATLAS
Electrical
-
Apgadintas
2017 TOYOTA COROLLA
Front end
-
Apgadintas
2019 FORD F-150
Right Front
-
Apgadintas
2024 TOYOTA CAMRY HYBRID
Front end
Dažnai užduodami klausimai
Ar šis 2022 m. „Ford Bronco“ buvo parduotas „Copart“ ar „IAAI“?
Kokioje valstijoje šis „Bronco“ buvo parduotas aukcione?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 a potvynis vehicle?
Kiek mylių turi šis „Ford Bronco“?
Koks yra šio Bronco dokumento tipas?
Ar šis VIN parduotas daugiau nei vieną kartą?
Tęskite naršymą
- All 2 018 FERRARI 488 SPIDER aukcionai—
- Visi FERRARI aukcionų sąrašai—
- Engine Burn-pažeidimaid FERRARI automobiliai—
- Other Engine Burn-pažeidimaid vehicles—
- More apgadinto dokumentas automobiliai at auction—
- Other lotasai from IAAI on 2026-08-05—
- Transporto priemonės North Hollywood, North Hollywood, CA —
- Apgadintas aukcionai in North Hollywood, North Hollywood, CA —
- Multi-sale VIN — could be a brokas?guide
- Other drivable Engine Burn-pažeidimaid automobiliai—
- Dekoduokite kitą VIN su mūsų nemokamu įrankiutool