2020 PORSCHE 911 · aukciono istorija
VIN WP0AA2A93LS206092 — 2020 PORSCHE 911 Aukciono istorija
VIN WP0AA2A93LS206092 sold 2026-09-14 Dream Rides, , Lot 45737433
2020 PORSCHE 911 Gray · Front end damage
1 / 192020 PORSCHE 911 – GT-Era leidimas Copart / IAAI
Šis 2020 PORSCHE 911 Gray išvalė Dream Rides, , September 14, 2026 $45,700. 3.0L H-6 DI, DOHC, VVT, turbo, 379HP ir Automatic reiškia GT-Era pavarą, kuri apibrėžia 911 platformą, o Gasoline efektyvumas atitinka savo klasę.
1 mi on a PORSCHE 911 is mid-life territory; front end pažeidimai rarely markės a PORSCHE body uneconomic when Porsche-Group panel supply is intact. The IAAI listing showed no rebuild flags.
Front end pažeidimo mastas for a 2020 PORSCHE 911
Patikrinkite Front end pažeidimų PORSCHE 911 dėl grotelių, variklio dangčio, priekinių žibintų, buferio dangčio ir apsauginių strypų. Remonto sąmata priklauso nuo to, ar yra oro pagalvių išsiskleidimo ir radiatoriaus atramos deformacijos; skydo pakeitimas ir priekinių žibintų mazgo keitimas yra tipiškas išlaidų straipsnis.
Dokumento kelias: patvirtinkite prieš pervežimą. Front end pažeidimas PORSCHE 911 paprastai išlaiko apgadintų būklę; konversija į tik dalims įvyksta tik tada, kai antrinis no įrašased pažeidimas paveikia struktūrinius bėgius.
Pažeidimai and conditions
- Primary pažeidimai
- Front end
- Bėk ir važiuok
- Taip – patikrinta
Atidarykite Front end pažeidimų grupę, kad palygintumėte techninio paso statuso rezultatus visoje PORSCHE kėbulo šeimoje.
Aukciono istorijos laiko juosta
2026-09-14 · Dream Rides, ,
- Price
- $45,700
- Pažeidimai
- Front end
- Title
- Sold
- Miles
- 1
- Lotas
- 45737433
Panašūs sąrašai
Septynios kryžminės nuorodos ašys – kiekviena karuselė turi skirtingą panašumo dimensiją.
Arčiau pagal kainą
20 lots-
Apgadintas
2026 BMW X6
Front End
-
Apgadintas
2025 MERCEDES-BENZ G
Front End
-
Apgadintas
2023 ASTON MARTIN VANTAGE
Front End
-
Apgadintas
2023 LAND ROVER RANGE ROVER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2026 MERCEDES-BENZ GLE COUPE
Vandalism
-
Apgadintas
2020 LAMBORGHINI URUS
Stripped
-
Apgadintas
2026 FORD F350
Side
-
Apgadintas
2024 BMW 760
Undercarriage
-
Apgadintas
2025 BMW X7
Front end
-
Apgadintas
2026 LINCOLN NAVIGATOR
Right Front
-
Apgadintas
2025 MERCEDES-BENZ S 580
Rear
-
Apgadintas
2026 MERCEDES-BENZ GLS 450
Front end
-
Apgadintas
2024 MERCEDES-BENZ AMG GLE 53
Right Side
-
Apgadintas
2023 PORSCHE CAYENNE COUPE
Right Side
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Electrical
-
Apgadintas
2024 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Left Rear
-
Apgadintas
2025 BMW IX
Right Side
-
Apgadintas
2026 BMW X5 PHEV
Left Rear
-
Apgadintas
2023 BMW M4
Flood
-
Apgadintas
2023 BMW X3 M
Left & Right Side
Other PORSCHE 911 lotasai
20 lots-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Rear End
-
Apgadintas
2012 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Electrical
-
Apgadintas
2012 PORSCHE 911
Normal Wear & Tear
-
Apgadintas
2019 PORSCHE 911
Right Front
-
Apgadintas
2024 PORSCHE 911
Theft
-
Apgadintas
2025 PORSCHE 911
Right Rear
-
Apgadintas
2009 PORSCHE 911
Water/Flood
-
Apgadintas
2007 PORSCHE 911
Water/Flood
-
Apgadintas
2004 PORSCHE 911
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2014 PORSCHE 911
Rear
-
Apgadintas
2003 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2004 PORSCHE 911
Rear End
-
Apgadintas
1999 PORSCHE 911
Undercarriage
-
Apgadintas
1986 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2025 PORSCHE 911
Rear
-
Apgadintas
2017 PORSCHE 911
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2019 PORSCHE 911
Burn
Other PORSCHE 911 with Front end pažeidimai
20 lots-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2012 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2003 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
1986 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2015 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2021 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2015 PORSCHE 911
Front end
-
Apgadintas
2001 PORSCHE 911
Front end
-
Apgadintas
2001 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2026 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2014 PORSCHE 911
Front end
-
Apgadintas
2009 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2017 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2016 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2021 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
1999 PORSCHE 911
Front end
-
Apgadintas
2024 PORSCHE 911
Front end
-
Apgadintas
2008 PORSCHE 911
Front End
Other 2020 PORSCHE 911
20 lots-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Rear End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Electrical
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Rear End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Left & Right Side
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Side
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Rollover
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Side
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Rear End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Vandalism
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
Other 2020 PORSCHE 911 with Front end pažeidimai
11 lots-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Apgadintas
2020 PORSCHE 911
Front End
Other lotasai auctioned on 2026-09-14
20 lots-
Apgadintas
2021 FORD F-150
Front end
-
Apgadintas
2025 FORD F-150
Roof
-
Apgadintas
2023 BMW X7
Front & Rear
-
Apgadintas
2022 MERCEDES-BENZ AMG G 63
Front end
-
Apgadintas
2026 BMW M440I
Front end
-
Apgadintas
2026 MERCEDES-BENZ GLE 450 COUPE
Front end
-
Apgadintas
2023 LAND ROVER RANGE ROVER
Undercarriage
-
Apgadintas
2021 PORSCHE CAYENNE COUPE
Rear
-
Apgadintas
2026 CHEVROLET TAHOE
Left Front
-
Apgadintas
2020 BMW M8
Rear
-
Apgadintas
2025 CADILLAC ESCALADE
All Over
-
Apgadintas
2024 PORSCHE MACAN
Front end
-
Apgadintas
2025 TOYOTA TUNDRA
Front end
-
Apgadintas
2024 CHEVROLET CORVETTE STINGRAY
Front end
-
Apgadintas
2025 JEEP WRANGLER /
Front end
-
Apgadintas
1965 BACKDRAFT ROADSTER
Front end
-
Apgadintas
2024 CHEVROLET CORVETTE STINGRAY
Right Front
-
Apgadintas
2026 VOLVO XC90
Front end
-
Apgadintas
2025 FORD F-150
Front end
-
Apgadintas
2026 LINCOLN NAUTILUS
Left Side
Other lotasai at Dream Rides, ,
20 lots-
Apgadintas
2024 BMW X5
Front end
-
Apgadintas
2024 FORD BRONCO
Front end
-
Apgadintas
2024 LEXUS RX 350H
Front end
-
Apgadintas
2000 ROLLS-ROYCE SILVER SERAPH
Right Rear
-
Apgadintas
2003 FORD THUNDERBIRD
Unknown
-
Apgadintas
2024 ACURA MDX
Rear
-
Apgadintas
2024 BMW I4 GRAN COUPE
Rear
-
Apgadintas
2024 JEEP WRANGLER 4XE
Left & Right Side
-
Apgadintas
2020 PORSCHE CAYENNE COUPE
Front end
-
Apgadintas
2023 LEXUS GX 460
Right Side
-
Apgadintas
2024 GMC YUKON XL
Front end
-
Apgadintas
2026 BMW X1
Front end
-
Apgadintas
2024 LEXUS RX 450H
Front end
-
Apgadintas
2022 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Front end
-
Apgadintas
2025 FORD BRONCO
Right Side
-
Apgadintas
2025 CADILLAC OPTIQ
Front end
-
Apgadintas
2023 RAM 2500
Right Side
-
Apgadintas
2025 BMW X7
Front end
-
Apgadintas
2026 LINCOLN NAVIGATOR
Right Front
-
Apgadintas
2013 AUDI S5
Normal Wear & Tear
Dažnai užduodami klausimai
Ar šis 2022 m. „Ford Bronco“ buvo parduotas „Copart“ ar „IAAI“?
Kokioje valstijoje šis „Bronco“ buvo parduotas aukcione?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 a potvynis vehicle?
Kiek mylių turi šis „Ford Bronco“?
Koks yra šio Bronco dokumento tipas?
Ar šis VIN parduotas daugiau nei vieną kartą?
Tęskite naršymą
- All 2 020 PORSCHE 911 aukcionai—
- Visi PORSCHE aukcionų sąrašai—
- Front end-pažeidimaid PORSCHE automobiliai—
- Other Front end-pažeidimaid vehicles—
- More apgadinto dokumentas automobiliai at auction—
- Other lotasai from IAAI on 2026-09-14—
- Transporto priemonės Dream Rides, , —
- Apgadintas aukcionai in Dream Rides, , —
- Multi-sale VIN — could be a brokas?guide
- Other drivable Front end-pažeidimaid automobiliai—
- Dekoduokite kitą VIN su mūsų nemokamu įrankiutool