2005 SPRINTER 2500 SPRIN · aukciono istorija
VIN WD2BD644655729478 — 2005 SPRINTER 2500 SPRIN Aukciono istorija
VIN WD2BD644655729478 sold 2025-04-29 Ontario Auction, ONCAN Lot 49988545
2005 SPRINTER 2500 SPRIN White · Front End damage
1 / 142005 SPRINTER 2500 SPRIN — $275 plaktukas
Užregistruotas Ontario Auction, ONCAN April 29, 2025, šis White 2005 SPRINTER 2500 SPRIN sulaukė $275 ant Copart'o aikštelės. Nurodyta mechanika: 2.7L 5, Automatic, Diesel kuras.
Odometras rodo 451,184 myl. — vidutinis naudojimas. front end pažeidimas yra dažniausiai įkainojama kategorija SPRINTER 2500 SPRIN apgadintų rinkoje; dalių katalogas gerai aprūpintas.
2005 SPRINTER 2500 SPRIN — Front End pažeidimai repair lens
Kai Front End kodas rodomas ant SPRINTER 2500 SPRIN, remonto srityje laukite grotelių, gaubto, priekinių žibintų, buferio gaubto ir susidūrimo juostų. Paslėptos išlaidos yra oro pagalvių išsiskleidimas ir radiatoriaus atramos iškraipymas; biudžetas yra pagrįstas skydelio keitimu ir priekinių žibintų mazgų keitimu.
Patikrinkite VIN tame pačiame Copart/IAAI sandėlyje dėl ankstesnių skelbimų – pakartotinio sąrašo modeliai užsimena apie nesutaisytus pažeidimus. SPRINTER gamyklinių dalių tiekimas yra šio remonto svyravimo veiksnys.
Pažeidimai and conditions
- Primary pažeidimai
- Front End
- Secondary pažeidimai
- Minor Dent/Scratches
- Bėk ir važiuok
- Taip – patikrinta
Daugiau informacijos rasite Front End pažeidimų skiltyje — naudinga palyginti dalių kainas tarp SPRINTER.
Aukciono istorijos laiko juosta
2025-04-29 · Ontario Auction, ONCAN
- Price
- $275
- Pažeidimai
- Front End
- Title
- Sold!
- Miles
- 451,184
- Lotas
- 49988545
Panašūs sąrašai
Septynios kryžminės nuorodos ašys – kiekviena karuselė turi skirtingą panašumo dimensiją.
Arčiau pagal kainą
20 lots-
Apgadintas
2017 BMW I3
Side
-
Apgadintas
2018 TOYOTA C-HR
Front End
-
Apgadintas
2018 JEEP CHEROKEE
Front End
-
Apgadintas
2012 NISSAN PATHFINDER
Front End
-
Apgadintas
2012 TOYOTA COROLLA
Front End
-
Apgadintas
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Apgadintas
2025 HONDA CR-V
Front End
-
Apgadintas
2019 NISSAN ALTIMA
Side
-
Apgadintas
2010 BMW 335
Normal Wear
-
Apgadintas
2017 HINO 195
Mechanical
-
Apgadintas
2015 VOLVO XC60
Rear End
-
Apgadintas
2015 HONDA CIVIC
Front End
-
Apgadintas
2010 JAGUAR XF
Front End
-
Apgadintas
2024 ISUZU NPR HD
Front End
-
Apgadintas
2018 HINO 195
Front End
-
Apgadintas
2018 KIA OPTIMA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2017 NISSAN ROGUE
Front End
-
Apgadintas
2020 HONDA CR-V
Front End
-
Apgadintas
2020 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Apgadintas
2020 VOLKSWAGEN PASSAT
Front End
Other SPRINTER 2500 SPRIN lotasai
20 lots-
Apgadintas
2004 SPRINTER 2500 SPRIN
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Side
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2004 SPRINTER 2500 SPRIN
Normal Wear
-
Apgadintas
2003 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2004 SPRINTER 2500 SPRIN
Rear End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Burn - Engine
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2003 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2004 SPRINTER 2500 SPRIN
Rear End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2004 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2004 SPRINTER 2500 SPRIN
Top/Roof
-
Apgadintas
2003 SPRINTER 2500 SPRIN
Side
-
Apgadintas
2003 SPRINTER 2500 SPRIN
Mechanical
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
Other SPRINTER 2500 SPRIN with Front End pažeidimai
20 lots-
Apgadintas
2003 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2003 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2004 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2004 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2003 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2004 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2004 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2004 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2004 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2003 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2003 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
Other 2005 SPRINTER 2500 SPRIN
20 lots-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Side
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Burn - Engine
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Normal Wear
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Rear End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Water/Flood
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Mechanical
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
All Over
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Water/Flood
Other 2005 SPRINTER 2500 SPRIN with Front End pažeidimai
20 lots-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
-
Apgadintas
2005 SPRINTER 2500 SPRIN
Front End
Other lotasai auctioned on 2025-04-29
20 lots-
Apgadintas
2021 KIA NIRO EX
All Over
-
Apgadintas
2016 CHEVROLET CRUZE LIMI LT
Front End
-
Apgadintas
2016 VOLKSWAGEN BEETLE SE
Front End
-
Apgadintas
2015 JEEP CHEROKEE LATITUDE
Front End
-
Apgadintas
2007 PONTIAC VIBE
All Over
-
Apgadintas
2021 DODGE CHARGER SRT HELLCAT
All Over
-
Apgadintas
2013 KIA SOUL
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2008 FORD RANGER SUPER CAB
All Over
-
Apgadintas
2014 HYUNDAI SANTA FE S
Front End
-
Apgadintas
2013 CHEVROLET SILVERADO K1500 LT
Side
-
Apgadintas
2014 FORD FOCUS SE
Frame Damage
-
Apgadintas
2017 CHRYSLER PACIFICA TOURING L
Front End
-
Apgadintas
2014 JEEP CHEROKEE LIMITED
Front End
-
Apgadintas
2022 COLU PARCAR
Water/Flood
-
Apgadintas
2008 CHEVROLET AVALANCHE K1500
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2018 BMW 440XI GRAN COUPE
Mechanical
-
Apgadintas
2020 HYUNDAI PALISADE LIMITED
Rear End
-
Apgadintas
2012 NISSAN ALTIMA S
Front End
-
Apgadintas
2018 TOYOTA CAMRY L
Rear End
-
Apgadintas
2005 DODGE MAGNUM R/T
Front End
Other lotasai at Ontario Auction, ONCAN
20 lots-
Apgadintas
2011 FORD F450
Normal Wear
-
Apgadintas
2012 FORD F550
Front End
-
Apgadintas
2013 HYUNDAI ELANTRA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2000 FORD ECONOLINE
Front End
-
Apgadintas
2010 CHEVROLET MINOTOUR G4500
Normal Wear
-
Apgadintas
2010 THOMAS SCHOOL BUS
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2000 TRAIL KING TRAILMOBILE
Rear End
-
Apgadintas
1999 MOND TRAILERS
Undercarriage
-
Apgadintas
2016 MINI COOPER
Front End
-
Apgadintas
2014 RAM PROMASTER 1500
Front End
-
Apgadintas
2013 VOLKSWAGEN JETTA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 CHEVROLET SUBURBAN
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2017 GMC SAVANA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2017 GMC SAVANA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2017 GMC SAVANA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2011 VOLVO XC60
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2021 CFMO 800
All Over
-
Apgadintas
2021 CAN-AM OUTLANDER MAX
Water/Flood
-
Apgadintas
2019 AUDI Q5
Front End
-
Apgadintas
2021 HYUNDAI ELANTRA
Front End
Dažnai užduodami klausimai
Ar šis 2022 m. „Ford Bronco“ buvo parduotas „Copart“ ar „IAAI“?
Kokioje valstijoje šis „Bronco“ buvo parduotas aukcione?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 a potvynis vehicle?
Kiek mylių turi šis „Ford Bronco“?
Koks yra šio Bronco dokumento tipas?
Ar šis VIN parduotas daugiau nei vieną kartą?
Tęskite naršymą
- All 2 005 SPRINTER 2500 SPRIN aukcionai—
- Visi SPRINTER aukcionų sąrašai—
- Front End-pažeidimaid SPRINTER automobiliai—
- Other Front End-pažeidimaid vehicles—
- More apgadinto dokumentas automobiliai at auction—
- Other lotasai from Copart on 2025-04-29—
- Transporto priemonės Ontario Auction, ONCAN—
- Apgadintas aukcionai in Ontario Auction, ONCAN—
- Multi-sale VIN — could be a brokas?guide
- Other drivable Front End-pažeidimaid automobiliai—
- Dekoduokite kitą VIN su mūsų nemokamu įrankiutool