2019 VOLVO S90 · aukciono istorija
VIN LVYA22ML5KP110169 — 2019 VOLVO S90 Aukciono istorija
VIN LVYA22ML5KP110169 sold 2026-08-11 FL - West Palm Beach, USA, FL Lot 51607466
Inšonas the 2019 VOLVO S90 — Swedish-built įrašas
Parduotas August 11, 2026 už $4,400 aikštelėje FL - West Palm Beach, USA, FL, šis Black 2019 VOLVO S90 varomas 2.0L 4 su Automatic. Polestar derinys yra gerai žinomas, o Gas kuro eksploatacinės sąnaudos yra prognozuojamos.
55,680 mi sits in VOLVO's sweet spot for rebuild ROI. water/flood pažeidimai on this body is well-mapped by VOLVO's Volvo-Group repair network; the Copart listing closed clean.
Water/Flood pažeidimai on a 2019 VOLVO S90
Remonto orientyrai dėl Water/Flood pažeidimų VOLVO S90 (2019) paprastai patenka į 1,5–3 dienų darbo diapazoną plius buferio, apšvietimo, variklio dangčio ir aušinimo dalių sąrašas. 2.0L 4 blokas paprastai lieka lote.
no įrašased pažeidimas prideda maždaug dieną darbo ir dalių rezervą durims, slenksčiui ir sparnui smūgio pusėje. Dažų atitikimas keliuose skyduose yra ilgalaikės sąnaudos.
Pažeidimai and conditions
- Primary pažeidimai
- Water/Flood
- Bėk ir važiuok
- Taip – patikrinta
Tęskite su Water/Flood pažeidimų segmentu, kad gautumėte pažeidimų sunkumo orientyrus visame VOLVO kataloge.
Aukciono istorijos laiko juosta
2026-08-11 · FL - West Palm Beach, USA, FL
- Price
- $4,400
- Pažeidimai
- Water/Flood
- Title
- Pure Sale
- Miles
- 55,680
- Lotas
- 51607466
Panašūs sąrašai
Septynios kryžminės nuorodos ašys – kiekviena karuselė turi skirtingą panašumo dimensiją.
Arčiau pagal kainą
20 lots-
Apgadintas
2025 NISSAN ALTIMA
Side
-
Apgadintas
2022 TOYOTA TACOMA
Side
-
Apgadintas
2016 LEXUS ES
Side
-
Apgadintas
2020 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Apgadintas
2022 RAM 5500
Front End
-
Apgadintas
2019 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Apgadintas
2016 CHRYSLER TOWN & COUNTRY
Normal Wear
-
Apgadintas
2019 TOYOTA C-HR
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2023 RAM 1500 CLASSIC
Front End
-
Apgadintas
2025 HYUNDAI SANTA FE
Rear End
-
Apgadintas
2020 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Apgadintas
2020 HONDA CIVIC
Rear End
-
Apgadintas
2019 HONDA ACCORD
Rear End
-
Apgadintas
2019 TOYOTA CAMRY HYBRID
Rear End
-
Apgadintas
2019 TESLA MODEL 3
Side
-
Apgadintas
2023 JEEP WAGONEER
Burn - Engine
-
Apgadintas
2020 TOYOTA TACOMA
Rear End
-
Apgadintas
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Apgadintas
2022 TESLA MODEL 3
Front End
-
Apgadintas
2022 TESLA MODEL Y
Front End
Other VOLVO S90 lotasai
20 lots-
Apgadintas
2017 VOLVO S90
Rear End
-
Apgadintas
2018 VOLVO S90
Water/Flood
-
Apgadintas
2017 VOLVO S90
Rear End
-
Apgadintas
2018 VOLVO S90
Front End
-
Apgadintas
2022 VOLVO S90
Front End
-
Apgadintas
2018 VOLVO S90
Left Side
-
Apgadintas
2023 VOLVO S90
Front End
-
Apgadintas
2025 VOLVO S90
Front End
-
Apgadintas
2018 VOLVO S90
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2024 VOLVO S90
Front End
-
Apgadintas
2017 VOLVO S90
Left Side
-
Apgadintas
2018 VOLVO S90
Side
-
Apgadintas
2018 VOLVO S90
Front End
-
Apgadintas
2020 VOLVO S90
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2018 VOLVO S90
Rear End
-
Apgadintas
1998 VOLVO S90
Normal Wear & Tear
-
Apgadintas
2020 VOLVO S90
Right Side
-
Apgadintas
2018 VOLVO S90
Right Front
-
Apgadintas
2020 VOLVO S90
Front End
-
Apgadintas
2019 VOLVO S90
Front End
Other VOLVO S90 with Water/Flood pažeidimai
5 lots-
Apgadintas
2018 VOLVO S90
Water/Flood
-
Apgadintas
2018 VOLVO S90
Water/Flood
-
Apgadintas
2018 VOLVO S90
Water/Flood
-
Apgadintas
2018 VOLVO S90
Water/Flood
-
Apgadintas
2020 VOLVO S90
Water/Flood
Other 2019 VOLVO S90
15 lots-
Apgadintas
2019 VOLVO S90
Front End
-
Apgadintas
2019 VOLVO S90
Front end
-
Apgadintas
2019 VOLVO S90
Side
-
Apgadintas
2019 VOLVO S90
Front End
-
Apgadintas
2019 VOLVO S90
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2019 VOLVO S90
Rear End
-
Apgadintas
2019 VOLVO S90
Front End
-
Apgadintas
2019 VOLVO S90
Side
-
Apgadintas
2019 VOLVO S90
Rear End
-
Apgadintas
2019 VOLVO S90
Right Front
-
Apgadintas
2019 VOLVO S90
Rear End
-
Apgadintas
2019 VOLVO S90
Rear End
-
Apgadintas
2019 VOLVO S90
Rear End
-
Apgadintas
2019 VOLVO S90
Rear End
-
Apgadintas
2019 VOLVO S90
Side
Other lotasai auctioned on 2026-08-11
20 lots-
Apgadintas
2020 MERCEDES-BENZ GLE
Mechanical
-
Apgadintas
2016 HYUNDAI SONATA
Front End
-
Apgadintas
2016 TOYOTA 4RUNNER
Front End
-
Apgadintas
2010 TOYOTA COROLLA
Front End
-
Apgadintas
2020 VOLKSWAGEN JETTA
Undercarriage
-
Apgadintas
2013 FORD F150
Rear End
-
Apgadintas
2020 MERCEDES-BENZ E
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2017 INFINITI Q50
Front End
-
Apgadintas
2015 JEEP CHEROKEE
Front End
-
Apgadintas
2022 CHEVROLET EQUINOX
Front End
-
Apgadintas
2022 BMW 330I
Side
-
Apgadintas
2025 MERCEDES-BENZ EQS SEDAN
Front End
-
Apgadintas
2025 LEXUS ES 350
Side
-
Apgadintas
2020 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2009 GMC SIERRA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2019 LAND ROVER DISCOVERY SPORT
Front End
-
Apgadintas
2025 HONDA CR-V
Front End
-
Apgadintas
2025 BMW 330I
Front End
-
Apgadintas
2012 CHEVROLET MALIBU
Front End
-
Apgadintas
2011 TOYOTA COROLLA
Front End
Other lotasai at FL - West Palm Beach, USA, FL
20 lots-
Apgadintas
1984 SUZUKI GR650
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2012 CADILLAC SRX
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2009 DODGE RAM 1500
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2013 FORD ECONOLINE
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2019 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 KAUF TRAILERS
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2021 CHEVROLET SUBURBAN
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2021 DODGE CHALLENGER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2012 INFINITI G37 SEDAN
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2016 JEEP CHEROKEE
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2014 JEEP GRAND CHEROKEE
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2016 MERCEDES-BENZ GLE COUPE
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2014 CHEVROLET IMPALA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2017 JEEP CHEROKEE
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2007 CHEVROLET TAHOE
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2018 BMW X3
Front End
-
Apgadintas
2021 ALFA ROMEO STELVIO
Front End
-
Apgadintas
2018 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Side
-
Apgadintas
2026 HONDA CIVIC
Front End
-
Apgadintas
2017 BMW X3
Side
Dažnai užduodami klausimai
Ar šis 2022 m. „Ford Bronco“ buvo parduotas „Copart“ ar „IAAI“?
Kokioje valstijoje šis „Bronco“ buvo parduotas aukcione?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 a potvynis vehicle?
Kiek mylių turi šis „Ford Bronco“?
Koks yra šio Bronco dokumento tipas?
Ar šis VIN parduotas daugiau nei vieną kartą?
Tęskite naršymą
- All 2 019 VOLVO S90 aukcionai—
- Visi VOLVO aukcionų sąrašai—
- Water/Flood-pažeidimaid VOLVO automobiliai—
- Other Water/Flood-pažeidimaid vehicles—
- More apgadinto dokumentas automobiliai at auction—
- Other lotasai from Copart on 2026-08-11—
- Transporto priemonės FL - West Palm Beach, USA, FL—
- Apgadintas aukcionai in FL - West Palm Beach, USA, FL—
- Multi-sale VIN — could be a brokas?guide
- Other drivable Water/Flood-pažeidimaid automobiliai—
- Dekoduokite kitą VIN su mūsų nemokamu įrankiutool