2015 NISSAN PATHFINDER · aukciono istorija
VIN 5N1AR2MN4FC651713 — 2015 NISSAN PATHFINDER Aukciono istorija
VIN 5N1AR2MN4FC651713 sold 2026-09-14 AL - Mobile, USA, AL Lot 67933276
2015 NISSAN PATHFINDER White · Minor Dent/Scratches damage
1 / 132015 NISSAN PATHFINDER — Z-Era sale įrašas
A Z-Era 2015 NISSAN PATHFINDER, finished in White, sold for $450 on September 14, 2026 out of AL - Mobile, USA, AL. Nissan-family powertrain: 3.5L 6 + Automatic, Gas fuel, no rebuild surprises in the Copart įrašas.
137,621 myl. ant Z-Era NISSAN PATHFINDER skaitomi kaip tinkami naudoti. minor dent/scratches pažeidimas retai atima PATHFINDER perpardavimo potencialo, kai Nissan šeimos dalių atsargos yra gyvos; Copart įrašas išlaikė jį apgadintų, o ne tik dalims.
Minor Dent/Scratches pažeidimai on a 2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches pažeidimai NISSAN PATHFINDER (2015) yra įvadinė remonto kategorija atstatytojams. Pilna sąmatos apimtis: buferio dangtis, sutvirtinimas, apšvietimo pora, variklio dangtis, grotelių apvalkalas, aušinimo paketas.
no įrašased pažeidimas prideda duris ir slenkstį smūgio pusėje. Dalių prieinamumas šiai kartai vis dar geras; tikėkitės trumpų pristatymo terminų buferio dangčio variantams.
Pažeidimai and conditions
- Primary pažeidimai
- Minor Dent/Scratches
- Bėk ir važiuok
- Taip – patikrinta
Minor Dent/Scratches pažeidimų grupėje rasite panašius pažeidimų sunkumo profilius NISSAN kėbulo šeimai.
Aukciono istorijos laiko juosta
2026-09-14 · AL - Mobile, USA, AL
- Price
- $450
- Pažeidimai
- Minor Dent/Scratches
- Title
- On Approval
- Miles
- 137,621
- Lotas
- 67933276
Panašūs sąrašai
Septynios kryžminės nuorodos ašys – kiekviena karuselė turi skirtingą panašumo dimensiją.
Arčiau pagal kainą
20 lots-
Apgadintas
2010 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Normal Wear
-
Apgadintas
2021 HONDA INSIGHT
Side
-
Apgadintas
2012 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Apgadintas
2017 NISSAN ROGUE SPORT
Rear End
-
Apgadintas
2020 KIA RIO
Side
-
Apgadintas
2018 CHEVROLET EQUINOX
Side
-
Apgadintas
2022 TOYOTA 4RUNNER
Front End
-
Apgadintas
2020 HYUNDAI ACCENT
Front End
-
Apgadintas
2009 CHEVROLET SILVERADO
Normal Wear
-
Apgadintas
2002 YAMAHA XV1600
Side
-
Apgadintas
2024 CHEVROLET SILVERADO
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2018 HINO 195
Front End
-
Apgadintas
2006 FORD ECONOLINE
Normal Wear
-
Apgadintas
2003 DODGE RAM 3500
Mechanical
-
Apgadintas
2011 DODGE CHARGER
Front End
-
Apgadintas
2013 DODGE AVENGER
Normal Wear
-
Apgadintas
2010 TOYOTA MATRIX
Normal Wear
-
Apgadintas
2005 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2007 HONDA RIDGELINE
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2013 MERCEDES-BENZ GL
Minor Dent/Scratches
Other NISSAN PATHFINDER lotasai
20 lots-
Apgadintas
2017 NISSAN PATHFINDER
Front End
-
Apgadintas
2003 NISSAN PATHFINDER
Undercarriage
-
Apgadintas
2017 NISSAN PATHFINDER
Mechanical
-
Apgadintas
2016 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2024 NISSAN PATHFINDER
Rear End
-
Apgadintas
2019 NISSAN PATHFINDER
Normal Wear
-
Apgadintas
2019 NISSAN PATHFINDER
Rear End
-
Apgadintas
2005 NISSAN PATHFINDER
Side
-
Apgadintas
2019 NISSAN PATHFINDER
Rear End
-
Apgadintas
2014 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2019 NISSAN PATHFINDER
Rear End
-
Apgadintas
2012 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2024 NISSAN PATHFINDER
Front End
-
Apgadintas
2013 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
1998 NISSAN PATHFINDER
Rear End
-
Apgadintas
2014 NISSAN PATHFINDER
Front End
-
Apgadintas
2014 NISSAN PATHFINDER
Front End
-
Apgadintas
2017 NISSAN PATHFINDER
Front End
-
Apgadintas
2013 NISSAN PATHFINDER
Front End
-
Apgadintas
2018 NISSAN PATHFINDER
Front End
Other NISSAN PATHFINDER with Minor Dent/Scratches pažeidimai
20 lots-
Apgadintas
2016 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2014 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2012 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2013 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2014 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
1999 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2018 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2018 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2017 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2013 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2013 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2018 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2014 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2014 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2013 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2017 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2025 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2014 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2016 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
Other 2015 NISSAN PATHFINDER
20 lots-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Front End
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Front End
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Side
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Front End
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Normal Wear & Tear
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Normal Wear & Tear
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Mechanical
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Front End
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Rear End
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Normal Wear
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Normal Wear & Tear
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Left Front
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Normal Wear & Tear
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Flood
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Normal Wear & Tear
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Normal Wear
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Normal Wear
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Front End
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Right Side
Other 2015 NISSAN PATHFINDER with Minor Dent/Scratches pažeidimai
20 lots-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
Other lotasai auctioned on 2026-09-14
20 lots-
Apgadintas
2026 NISSAN ROGUE
Front End
-
Apgadintas
2023 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Apgadintas
2023 NORSTAR TRAILERS TRAILERS
Normal Wear
-
Apgadintas
2016 FORD EXPLORER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 FORD ESCAPE
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2012 DODGE RAM 1500
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 NISSAN VERSA NOTE
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 OTHE OTHER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 TOYOTA SEQUOIA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2016 MERCEDES-BENZ E
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2017 FORD ESCAPE
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2018 HONDA ACCORD
Side
-
Apgadintas
2022 TOYOTA 4RUNNER
Front End
-
Apgadintas
2016 HONDA CR-V EX
Rear End
-
Apgadintas
2015 JEEP WRANGLER /
Front End
-
Apgadintas
2021 TOYOTA CAMRY
Side
-
Apgadintas
2018 CHEVROLET EQUINOX
Front End
-
Apgadintas
2016 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Apgadintas
2019 INFINITI QX60
Side
-
Apgadintas
2013 CHEVROLET SILVERADO
Front End
Other lotasai at AL - Mobile, USA, AL
20 lots-
Apgadintas
2019 RAM PROMASTER 1500
Normal Wear
-
Apgadintas
2025 RAM PROMASTER 1500
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2008 INFINITI M35
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2016 FORD FOCUS
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2019 SUBARU ASCENT
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2017 VOLVO XC90
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2012 TOYOTA TACOMA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2020 HONDA SXS1000
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2020 VOLKSWAGEN ATLAS
Rear End
-
Apgadintas
2021 KTM 1290
Burn
-
Apgadintas
2024 YAMAHA YZFR3
All Over
-
Apgadintas
2017 NISSAN TITAN
Side
-
Apgadintas
2004 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Apgadintas
2019 BUICK ENCORE
Front End
-
Apgadintas
2013 FORD F150
Rear End
-
Apgadintas
2017 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Apgadintas
2024 LEXUS RX 350
Rear End
-
Apgadintas
2017 MERCEDES-BENZ C
Front End
-
Apgadintas
2022 ISUZU NPR XD
All Over
-
Apgadintas
2010 BUICK LUCERNE
Rear End
Dažnai užduodami klausimai
Ar šis 2022 m. „Ford Bronco“ buvo parduotas „Copart“ ar „IAAI“?
Kokioje valstijoje šis „Bronco“ buvo parduotas aukcione?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 a potvynis vehicle?
Kiek mylių turi šis „Ford Bronco“?
Koks yra šio Bronco dokumento tipas?
Ar šis VIN parduotas daugiau nei vieną kartą?
Tęskite naršymą
- All 2 015 NISSAN PATHFINDER aukcionai—
- Visi NISSAN aukcionų sąrašai—
- Minor Dent/Scratches-pažeidimaid NISSAN automobiliai—
- Other Minor Dent/Scratches-pažeidimaid vehicles—
- More apgadinto dokumentas automobiliai at auction—
- Other lotasai from Copart on 2026-09-14—
- Transporto priemonės AL - Mobile, USA, AL—
- Apgadintas aukcionai in AL - Mobile, USA, AL—
- Multi-sale VIN — could be a brokas?guide
- Other drivable Minor Dent/Scratches-pažeidimaid automobiliai—
- Dekoduokite kitą VIN su mūsų nemokamu įrankiutool