2011 FORD FLEX SEL · aukciono istorija
VIN 2FMGK5CCXBBD07331 — 2011 FORD FLEX SEL Aukciono istorija
VIN 2FMGK5CCXBBD07331 sold 2022-12-28 FL - Orlando North, FLORIDA Lot 0065295952
2011 FORD FLEX SEL Burgundy · Front End damage
1 / 102011 FORD FLEX SEL — Built-Tough sale įrašas
Built-Tough 2011 FORD FLEX SEL su Burgundy apdaila parduotas už $500 December 28, 2022 iš FL - Orlando North, FLORIDA. FoMoCo variklio agregatas: 3.5L 6 + Automatic, Gas kuras, jokių atstatymo netikėtumų Copart įraše.
0 myl. ant Built-Tough FORD FLEX SEL skaitomi kaip tinkami naudoti. front end pažeidimas retai atima FLEX SEL perpardavimo potencialo, kai FoMoCo dalių atsargos yra gyvos; Copart įrašas išlaikė jį apgadintų, o ne tik dalims.
Ankstesnis pasirodymas aukcione – žiūrėkite laiko juostą. FORD FoMoCo neoriginalių dalių pasiūla reiškia, kad atstatyti FLEX SEL išvalo Copart bloką greičiau nei nemainstream prekės ženklai.
2011 FORD FLEX SEL — Front End pažeidimai repair lens
Kai Front End kodas rodomas ant FORD FLEX SEL, remonto srityje laukite grotelių, gaubto, priekinių žibintų, buferio gaubto ir susidūrimo juostų. Paslėptos išlaidos yra oro pagalvių išsiskleidimas ir radiatoriaus atramos iškraipymas; biudžetas yra pagrįstas skydelio keitimu ir priekinių žibintų mazgų keitimu.
Patikrinkite VIN tame pačiame Copart/IAAI sandėlyje dėl ankstesnių skelbimų – pakartotinio sąrašo modeliai užsimena apie nesutaisytus pažeidimus. FORD gamyklinių dalių tiekimas yra šio remonto svyravimo veiksnys.
Pažeidimai and conditions
- Primary pažeidimai
- Front End
- Bėk ir važiuok
- Taip – patikrinta
Filtruokite indeksuotą bazę pagal Front End pažeidimą, kad rastumėte tiesiogiai palyginamus atstatymo kandidatus.
Aukciono istorijos laiko juosta
Pardavimų istorija: keturis kartus. Pirmas pardavimas įraše yra December 7, 2022; naujausias yra December 28, 2022. Laiko juosta rodo pažeidimo ir dokumento pokyčius tarp įvykių.
2022-12-28 · FL - Orlando North, FLORIDA
- Price
- $500
- Pažeidimai
- Front End
- Title
- Sold on Approval!
- Miles
- Lotas
- 0065295952
2022-12-21 · FL - Orlando North, FLORIDA
- Price
- $475
- Pažeidimai
- Front End
- Title
- Sold on Approval!
- Miles
- Lotas
- 0065295952
2022-12-14 · FL - Orlando North, FLORIDA
- Price
- $200
- Pažeidimai
- Front End
- Title
- Sold on Approval!
- Miles
- Lotas
- 0065295952
2022-12-07 · FL - Orlando North, FLORIDA
- Price
- $500
- Pažeidimai
- Front End
- Title
- Sold on Approval!
- Miles
- Lotas
- 0065295952
Panašūs sąrašai
Septynios kryžminės nuorodos ašys – kiekviena karuselė turi skirtingą panašumo dimensiją.
Arčiau pagal kainą
20 lots-
Apgadintas
2024 KIA SPORTAGE
Side
-
Apgadintas
2023 TOYOTA COROLLA HYBRID
Front End
-
Apgadintas
2011 TOYOTA TACOMA
Rear End
-
Apgadintas
2021 TOYOTA RAV4 PRIME
Rear End
-
Apgadintas
2022 HONDA HR-V
Front End
-
Apgadintas
2014 TESLA MODEL S
Side
-
Apgadintas
2025 CHEVROLET COLORADO
Front End
-
Apgadintas
2025 KIA SOUL
Rear End
-
Apgadintas
2025 NISSAN VERSA
Side
-
Apgadintas
2015 MERCEDES-BENZ CLA
Rear End
-
Apgadintas
2023 NISSAN MURANO
Side
-
Apgadintas
2002 HONDA VTX1800
Normal Wear
-
Apgadintas
2015 GMC SAVANA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2007 HARLEY-DAVIDSON XL1200
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2018 HINO 195
Front End
-
Apgadintas
2017 FORD FOCUS
Side
-
Apgadintas
2010 JAGUAR XF
Front End
-
Apgadintas
2019 RAM 1500 CLASSIC
Rear End
-
Apgadintas
2007 GMC ACADIA
Normal Wear
-
Apgadintas
2000 JEEP GRAND CHEROKEE
Minor Dent/Scratches
Other FORD FLEX SEL lotasai
20 lots-
Apgadintas
2016 FORD FLEX SEL
Side
-
Apgadintas
2019 FORD FLEX SEL
Side
-
Apgadintas
2010 FORD FLEX SEL
Side
-
Apgadintas
2014 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2012 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Rollover
-
Apgadintas
2019 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2016 FORD FLEX SEL
Side
-
Apgadintas
2014 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2016 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2017 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2013 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2013 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2018 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2015 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2010 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2013 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2015 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2016 FORD FLEX SEL
Front End
Other FORD FLEX SEL with Front End pažeidimai
20 lots-
Apgadintas
2014 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2012 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2019 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2016 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2017 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2013 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2013 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2018 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2015 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2010 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2013 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2015 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2016 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2019 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2013 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2018 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2018 FORD FLEX SEL
Front End
Other 2011 FORD FLEX SEL
20 lots-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Rollover
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Rear End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Side
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Side
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Rear End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Rear End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Side
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Rear End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Vandalism
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Water/Flood
Other 2011 FORD FLEX SEL with Front End pažeidimai
20 lots-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD FLEX SEL
Front End
Other lotasai auctioned on 2022-12-28
20 lots-
Apgadintas
2021 MERCEDES-BENZ GLC 300
Water/Flood
-
Apgadintas
2012 INFINITI G37
Front End
-
Apgadintas
2004 FORD ESCAPE LIM
Undercarriage
-
Apgadintas
2018 DODGE DURANGO SX
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2019 NISSAN ROGUE S
Rear End
-
Apgadintas
2021 KIA K5 GT LINE
Front End
-
Apgadintas
2015 JEEP GRAND CHER
Burn - Interior
-
Apgadintas
2011 FORD ESCAPE XLT
Side
-
Apgadintas
2014 FORD MUSTANG GT
Water/Flood
-
Apgadintas
2012 SUBARU IMPREZA PR
Front End
-
Apgadintas
2013 FORD FUSION SE
Front End
-
Apgadintas
2007 TOYOTA CAMRY CE
Front End
-
Apgadintas
2005 TOYOTA CAMRY LE
Mechanical
-
Apgadintas
2014 FORD FOCUS SE
Mechanical
-
Apgadintas
2021 TESLA MODEL 3
Rear End
-
Apgadintas
2015 FORD TRANSIT CO
Front End
-
Apgadintas
2004 FORD RANGER
Mechanical
-
Apgadintas
2011 HYUNDAI SONATA
Front End
-
Apgadintas
2017 NISSAN ALTIMA 2.5
Front End
-
Apgadintas
2002 CADILLAC DEVILLE DT
Front End
Other lotasai at FL - Orlando North, FLORIDA
20 lots-
Apgadintas
2021 FORD TRANSIT
Normal Wear
-
Apgadintas
2011 SEAMASTER/UNITED MARINE COR BOAT
Normal Wear
-
Apgadintas
2005 MAZDA MX-5 MIATA
Normal Wear
-
Apgadintas
2020 FORD TRANSIT
Normal Wear
-
Apgadintas
2013 UTILITY REFER TRLR
Normal Wear
-
Apgadintas
2020 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2020 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2020 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2020 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2021 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2020 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2020 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2020 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2020 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2020 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2021 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2024 FORD E350
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2023 FORD E350
Minor Dent/Scratches
Dažnai užduodami klausimai
Ar šis 2022 m. „Ford Bronco“ buvo parduotas „Copart“ ar „IAAI“?
Kokioje valstijoje šis „Bronco“ buvo parduotas aukcione?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 a potvynis vehicle?
Kiek mylių turi šis „Ford Bronco“?
Koks yra šio Bronco dokumento tipas?
Ar šis VIN parduotas daugiau nei vieną kartą?
Tęskite naršymą
- All 2 011 FORD FLEX SEL aukcionai—
- Visi FORD aukcionų sąrašai—
- Front End-pažeidimaid FORD automobiliai—
- Other Front End-pažeidimaid vehicles—
- More apgadinto dokumentas automobiliai at auction—
- Other lotasai from Copart on 2022-12-28—
- Transporto priemonės FL - Orlando North, FLORIDA—
- Apgadintas aukcionai in FL - Orlando North, FLORIDA—
- Multi-sale VIN — could be a brokas?guide
- Other drivable Front End-pažeidimaid automobiliai—
- Dekoduokite kitą VIN su mūsų nemokamu įrankiutool