2005 FORD EXPLORER · aukciono istorija
VIN 1FMZU63E05ZA29339 — 2005 FORD EXPLORER Aukciono istorija
VIN 1FMZU63E05ZA29339 sold 2026-09-14 CA - San Bernardino, USA, CA Lot 67694266
2005 FORD EXPLORER Gray · Front End damage
1 / 13Apie this 2005 FORD EXPLORER — F-Series
Šis 2005 FORD EXPLORER, baigtas Gray, parduodamas September 14, 2026 CA - San Bernardino, USA, CA už $150. F serijos kilmės dokumentai rodomi 4.0L 6 suporuotame su Automatic – pažįstamu FORD deriniu, su Gas degalais eksploatacinės išlaidos išlaikomos žinomoje ribose.
Su 207,325 mi lotas patenka į tinkamą eksploatuoti diapazoną; front end pažeidimai paprastai yra remontuojami EXPLORER kėbule, o F-Series neoriginalių dalių pasiūla yra plati. Copart skelbimas baigėsi be nuosavybės dokumento netikėtumų, kurie nustumtų jį į tik dalims kategoriją.
Front End ant FORD EXPLORER: oro pagalvės išsiskleidimas
Front End-koduotas 2005 FORD EXPLORER lotas rodo groteles, variklio dangtį, priekinius žibintus, buferio dangtį ir apsauginius strypus. Oro pagalvių išsiskleidimas ir radiatoriaus atramos deformacija yra brangi diagnozė, kurią reikia patvirtinti; skydo pakeitimas ir priekinių žibintų mazgo keitimas yra standartinė remonto apimtis.
Statant kainą virš tik dalims ribos reikia patvirtinti, kad nėra oro pagalvių išsiskleidimo. Pasitarkite su vertintoju dėl 4.0L 6 pavaros ir struktūrinių bėgių prieš įsipareigodami.
Pažeidimai and conditions
- Primary pažeidimai
- Front End
- Secondary pažeidimai
- Side
- Bėk ir važiuok
- Taip – patikrinta
Pasinaudokite Front End pažeidimų indeksu, kad rastumėte tipinį buferių, apšvietimo ir aušinimo dalių sąrašą.
Aukciono istorijos laiko juosta
2026-09-14 · CA - San Bernardino, USA, CA
- Price
- $150
- Pažeidimai
- Front End
- Title
- Pure Sale
- Miles
- 207,325
- Lotas
- 67694266
Panašūs sąrašai
Septynios kryžminės nuorodos ašys – kiekviena karuselė turi skirtingą panašumo dimensiją.
Arčiau pagal kainą
20 lots-
Apgadintas
2002 FORD RANGER
Rear End
-
Apgadintas
2024 KIA EV6
Front End
-
Apgadintas
2016 CHRYSLER 200
Rear End
-
Apgadintas
2008 NISSAN SENTRA
Side
-
Apgadintas
2010 MERCEDES-BENZ ML
Rear End
-
Apgadintas
2016 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Apgadintas
2007 ACURA TSX
Rear End
-
Apgadintas
2006 HUMMER H3
Front End
-
Apgadintas
2007 VOLVO C70
Mechanical
-
Apgadintas
2017 INFINITI QX70
Front End
-
Apgadintas
2015 VOLVO XC60
Rear End
-
Apgadintas
2014 GMC SIERRA
Rear End
-
Apgadintas
2016 GMC SIERRA
Mechanical
-
Apgadintas
2007 BMW 550
Water/Flood
-
Apgadintas
2015 GMC SAVANA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2016 HYUNDAI ELANTRA GT
Front End
-
Apgadintas
2025 HONDA ACCORD
Front End
-
Apgadintas
1985 GREAT DANE UNKNOWN
Normal Wear
-
Apgadintas
2025 NISSAN KICKS
Rear End
-
Apgadintas
2018 HINO 195
Mechanical
Other FORD EXPLORER lotasai
20 lots-
Apgadintas
2015 FORD EXPLORER
Side
-
Apgadintas
2020 FORD EXPLORER
Rollover
-
Apgadintas
2004 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2004 FORD EXPLORER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2024 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2013 FORD EXPLORER
Rear End
-
Apgadintas
2011 FORD EXPLORER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2000 FORD EXPLORER
Side
-
Apgadintas
2025 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD EXPLORER
Side
-
Apgadintas
2017 FORD EXPLORER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2015 FORD EXPLORER
Side
-
Apgadintas
2017 FORD EXPLORER
Rollover
-
Apgadintas
2016 FORD EXPLORER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2017 FORD EXPLORER
Side
-
Apgadintas
2020 FORD EXPLORER
Side
-
Apgadintas
2007 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2017 FORD EXPLORER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2007 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD EXPLORER
Front End
Other FORD EXPLORER with Front End pažeidimai
20 lots-
Apgadintas
2004 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2024 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2025 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2007 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2007 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2011 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2023 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2017 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2016 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2017 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2023 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2020 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2019 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2017 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2015 FORD EXPLORER
Front End
Other 2005 FORD EXPLORER
20 lots-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Rollover
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Normal Wear & Tear
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Normal Wear & Tear
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Normal Wear & Tear
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Left Front
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Normal Wear
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front end
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Normal Wear & Tear
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Left Rear
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front end
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Unknown
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Rear
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front end
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
All Over
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Side
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front end
Other 2005 FORD EXPLORER with Front End pažeidimai
20 lots-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front end
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front end
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front end
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front end
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front end
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front end
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front end
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front end
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front End
-
Apgadintas
2005 FORD EXPLORER
Front End
Other lotasai auctioned on 2026-09-14
20 lots-
Apgadintas
2022 HONDA HR-V
Front End
-
Apgadintas
2013 SCION XB
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2025 TESLA MODEL 3
Front End
-
Apgadintas
2022 VOLKSWAGEN JETTA
Front End
-
Apgadintas
2022 MERCEDES-BENZ SL
Replaced Vin
-
Apgadintas
2015 HYUNDAI ELANTRA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2017 FIAT 500
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2012 VOLKSWAGEN JETTA
Front End
-
Apgadintas
2018 HONDA CIVIC
Front End
-
Apgadintas
2005 TOYOTA COROLLA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2017 HYUNDAI SONATA
Front End
-
Apgadintas
2016 CHEVROLET EQUINOX
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2018 BENTLEY MULSANNE
Front End
-
Apgadintas
2017 LAND ROVER RANGE ROVER
Rear End
-
Apgadintas
2007 FORD F150
Vandalism
-
Apgadintas
2002 BUICK REGAL
Side
-
Apgadintas
2014 JEEP COMPASS
Rear End
-
Apgadintas
2024 LEXUS UX 250H
Front End
-
Apgadintas
2020 FORD TRANSIT
Side
-
Apgadintas
2015 NISSAN SENTRA
Minor Dent/Scratches
Other lotasai at CA - San Bernardino, USA, CA
20 lots-
Apgadintas
2013 FORD F350
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 CLUB CAR TEMPO FLA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 CLUB CAR TEMPO FLA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 CLUB CAR TEMPO FLA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 CLUB CAR TEMPO FLA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 CLUB CAR TEMPO FLA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 CLUB CAR TEMPO FLA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 CLUB CAR TEMPO FLA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 CLUB CAR TEMPO FLA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 CLUB CAR TEMPO FLA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 CLUB CAR TEMPO FLA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2020 CLUB CAR TEMPO FLA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 CLUB CAR TEMPO FLA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 CLUB CAR TEMPO FLA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 CLUB CAR TEMPO FLA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 CLUB CAR TEMPO FLA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 CLUB CAR TEMPO FLA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 CLUB CAR TEMPO FLA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 CLUB CAR TEMPO FLA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 CLUB CAR TEMPO FLA
Minor Dent/Scratches
Dažnai užduodami klausimai
Ar šis 2022 m. „Ford Bronco“ buvo parduotas „Copart“ ar „IAAI“?
Kokioje valstijoje šis „Bronco“ buvo parduotas aukcione?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 a potvynis vehicle?
Kiek mylių turi šis „Ford Bronco“?
Koks yra šio Bronco dokumento tipas?
Ar šis VIN parduotas daugiau nei vieną kartą?
Tęskite naršymą
- All 2 005 FORD EXPLORER aukcionai—
- Visi FORD aukcionų sąrašai—
- Front End-pažeidimaid FORD automobiliai—
- Other Front End-pažeidimaid vehicles—
- More apgadinto dokumentas automobiliai at auction—
- Other lotasai from Copart on 2026-09-14—
- Transporto priemonės CA - San Bernardino, USA, CA—
- Apgadintas aukcionai in CA - San Bernardino, USA, CA—
- Multi-sale VIN — could be a brokas?guide
- Other drivable Front End-pažeidimaid automobiliai—
- Dekoduokite kitą VIN su mūsų nemokamu įrankiutool