2014 FORD ESCAPE · aukciono istorija
VIN 1FMCU9J96EUD72683 — 2014 FORD ESCAPE Aukciono istorija
VIN 1FMCU9J96EUD72683 sold 2026-09-14 OR - Portland North, USA, OR Lot 62880266
2014 FORD ESCAPE Gray · Front End damage
1 / 132014 FORD ESCAPE (FoMoCo) aukciono profilis
Gray 2014 FORD ESCAPE parduodamas iš OR - Portland North, USA, OR September 14, 2026 $150. FORD FoMoCo inžinerija yra 2.0L 4, sujungta su Automatic; Gas kuras išlaiko eksploatavimo išlaidas, žinomas FORD savininkams.
Odometras rodo 114,745 myl. — gerai patenka į atstatymo ekonomikos diapazoną. front end pažeidimas FORD ESCAPE paprastai yra Blue-Oval remontas, o Copart sąraše nebuvo tik dalims žymų.
Siūloma Front End FORD ESCAPE – grotelės, gaubtas, priekinių žibintų kontrolinis sąrašas
Ant FORD ESCAPE, Front End pažeidimai paprastai paveikia groteles, variklio dangtį, priekinius žibintus, buferio dangtį ir apsauginius strypus. Patikrinimo metu stebėkite oro pagalvių išsiskleidimą ir radiatoriaus atramos deformaciją; skydo pakeitimas ir priekinių žibintų mazgo keitimas formuoja remonto biudžetą.
Sujunkite Front End įrašą su Carfax + aukciono istorijos patikra; tas pats VIN galėjo pasirodyti ankstesniame FORD ESCAPE pardavime prieš šį sąrašą. Dokumento žyma 2014 tikriausiai jau atspindi pažeidimą.
Pažeidimai and conditions
- Primary pažeidimai
- Front End
- Bėk ir važiuok
- Taip – patikrinta
Atidarykite Front End pažeidimų filtrą, kad rastumėte artimiausius palyginamus pažeidimų sunkumo profilius.
Aukciono istorijos laiko juosta
2026-09-14 · OR - Portland North, USA, OR
- Price
- $150
- Pažeidimai
- Front End
- Title
- Pure Sale
- Miles
- 114,745
- Lotas
- 62880266
Panašūs sąrašai
Septynios kryžminės nuorodos ašys – kiekviena karuselė turi skirtingą panašumo dimensiją.
Arčiau pagal kainą
20 lots-
Apgadintas
2002 FORD RANGER
Rear End
-
Apgadintas
2024 KIA EV6
Front End
-
Apgadintas
2016 CHRYSLER 200
Rear End
-
Apgadintas
2008 NISSAN SENTRA
Side
-
Apgadintas
2010 MERCEDES-BENZ ML
Rear End
-
Apgadintas
2016 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Apgadintas
2007 ACURA TSX
Rear End
-
Apgadintas
2006 HUMMER H3
Front End
-
Apgadintas
2007 VOLVO C70
Mechanical
-
Apgadintas
2017 INFINITI QX70
Front End
-
Apgadintas
2015 VOLVO XC60
Rear End
-
Apgadintas
2014 GMC SIERRA
Rear End
-
Apgadintas
2016 GMC SIERRA
Mechanical
-
Apgadintas
2007 BMW 550
Water/Flood
-
Apgadintas
2015 GMC SAVANA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2016 HYUNDAI ELANTRA GT
Front End
-
Apgadintas
2025 HONDA ACCORD
Front End
-
Apgadintas
1985 GREAT DANE UNKNOWN
Normal Wear
-
Apgadintas
2025 NISSAN KICKS
Rear End
-
Apgadintas
2018 HINO 195
Mechanical
Other FORD ESCAPE lotasai
20 lots-
Apgadintas
2008 FORD ESCAPE
Water/Flood
-
Apgadintas
2018 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2022 FORD ESCAPE
Mechanical
-
Apgadintas
2021 FORD ESCAPE
Mechanical
-
Apgadintas
2025 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2024 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2020 FORD ESCAPE
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2013 FORD ESCAPE
Rear End
-
Apgadintas
2016 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2017 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2025 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2025 FORD ESCAPE
Rear End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2015 FORD ESCAPE
Normal Wear
-
Apgadintas
2025 FORD ESCAPE
Rollover
-
Apgadintas
2016 FORD ESCAPE
Rear End
-
Apgadintas
2017 FORD ESCAPE
Side
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2023 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2016 FORD ESCAPE
Minor Dent/Scratches
Other FORD ESCAPE with Front End pažeidimai
20 lots-
Apgadintas
2018 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2025 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2024 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2016 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2017 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2025 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2023 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2018 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2017 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2016 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2017 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2015 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2016 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2005 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2008 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2008 FORD ESCAPE
Front End
Other 2014 FORD ESCAPE
20 lots-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Mechanical
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
All Over
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Normal Wear & Tear
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Normal Wear & Tear
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front end
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Unknown
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Normal Wear & Tear
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Normal Wear & Tear
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front end
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Normal Wear & Tear
Other 2014 FORD ESCAPE with Front End pažeidimai
20 lots-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front end
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front end
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front end
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front end
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front end
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
-
Apgadintas
2014 FORD ESCAPE
Front End
Other lotasai auctioned on 2026-09-14
20 lots-
Apgadintas
2011 MAZDA MAZDA2
Front End
-
Apgadintas
2016 VOLKSWAGEN E-GOLF
Rear End
-
Apgadintas
2013 TOYOTA VENZA
Front End
-
Apgadintas
2023 SUBARU CROSSTREK
Front End
-
Apgadintas
2010 HYUNDAI SONATA
Rear End
-
Apgadintas
2008 FORD ESCAPE
Rear End
-
Apgadintas
2005 TOYOTA CAMRY
Side
-
Apgadintas
2011 LEXUS HS
Front End
-
Apgadintas
2010 VOLKSWAGEN EOS
Side
-
Apgadintas
2015 CHRYSLER 200
Side
-
Apgadintas
2012 KIA SOUL
Side
-
Apgadintas
2013 TOYOTA RAV4
Front End
-
Apgadintas
2014 NISSAN ROGUE SELECT
Front End
-
Apgadintas
2005 TOYOTA PRIUS
Rear End
-
Apgadintas
2013 HONDA FIT
Front End
-
Apgadintas
2023 HYUNDAI IONIQ 5
Side
-
Apgadintas
2012 HYUNDAI SANTA FE
Front End
-
Apgadintas
2017 NISSAN NV200
Front End
-
Apgadintas
2019 KIA SOUL
Vandalism
-
Apgadintas
2015 BMW 328
Front End
Other lotasai at OR - Portland North, USA, OR
20 lots-
Apgadintas
1989 MERCEDES-BENZ 190
Normal Wear
-
Apgadintas
2015 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Normal Wear
-
Apgadintas
2005 SUBARU LEGACY
Normal Wear
-
Apgadintas
2014 JEEP GRAND CHEROKEE
Normal Wear
-
Apgadintas
2012 MERCEDES-BENZ S
Normal Wear
-
Apgadintas
2022 SUBARU OUTBACK
Normal Wear
-
Apgadintas
2021 LAND ROVER DEFENDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2018 VOLVO XC90
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2013 VOLVO XC90
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
1929 MCRE GAZELLE
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2021 GMC SIERRA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2007 MERCEDES-BENZ ML
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2022 LAND ROVER DEFENDER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2009 CHEVROLET AVEO
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2009 NISSAN ALTIMA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2010 TOYOTA FJ CRUISER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2016 NISSAN QUEST
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2007 NISSAN SENTRA
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2011 SUBARU FORESTER
Minor Dent/Scratches
-
Apgadintas
2012 TOYOTA SIENNA
Minor Dent/Scratches
Dažnai užduodami klausimai
Ar šis 2022 m. „Ford Bronco“ buvo parduotas „Copart“ ar „IAAI“?
Kokioje valstijoje šis „Bronco“ buvo parduotas aukcione?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 a potvynis vehicle?
Kiek mylių turi šis „Ford Bronco“?
Koks yra šio Bronco dokumento tipas?
Ar šis VIN parduotas daugiau nei vieną kartą?
Tęskite naršymą
- All 2 014 FORD ESCAPE aukcionai—
- Visi FORD aukcionų sąrašai—
- Front End-pažeidimaid FORD automobiliai—
- Other Front End-pažeidimaid vehicles—
- More apgadinto dokumentas automobiliai at auction—
- Other lotasai from Copart on 2026-09-14—
- Transporto priemonės OR - Portland North, USA, OR—
- Apgadintas aukcionai in OR - Portland North, USA, OR—
- Multi-sale VIN — could be a brokas?guide
- Other drivable Front End-pažeidimaid automobiliai—
- Dekoduokite kitą VIN su mūsų nemokamu įrankiutool