2023 MERCEDES-BENZ GLA · huutokauppahistoria
VIN W1N4N5BB6PJ518321 — 2023 MERCEDES-BENZ GLA Huutokauppahistoria
VIN W1N4N5BB6PJ518321 myyty 2026-09-14 MD - Baltimore, USA, MD Lot 67719186
2023 MERCEDES-BENZ GLA Black · Front End damage
1 / 12AMG-Tämän aikakauden tarina 2023 MERCEDES-BENZ GLA
MERCEDES-BENZ's EQ-Era -lähestymistapa tarjosi tämän Black 2023 GLA: 2.0L 4, Automatic, Gas polttoaineen. Myydään September 14, 2026 hintaan MD - Baltimore, USA, MD hintaan $2,700 puhtaan Copart listauksen jälkeen.
Ajokilometrit kellossa: 9,659. Tämän sukupolven MERCEDES-BENZ GLA:t reagoivat hyvin front end-vaurioiden korjaamiseen, ja Copart-listaus suljettiin siististi – ei pelastaa → vain osat -muunnoslippuja.
Mitä Front End vaurio tarkoittaa MERCEDES-BENZ GLA
Front End tämän vauriot 2023 MERCEDES-BENZ GLA koskevat yleensä säleikköä, konepeltiä, ajovaloja, puskurin suojusta ja törmäystankoja. paneelin vaihto ja ajovalojen kokoonpanon vaihto on korjauksen laajuus; todellinen riski on turvatyynyn laukeaminen ja jäähdyttimen tuen vääristyminen.
Korjaustarjous ankkuri tälle GLA: paneelin vaihto ja ajovalokokoonpanon vaihto. Lisää 15-25 % puskuria 2.0L 4 moottoritilaan, jos turvatyyny on lauennut.
Vahingot ja olosuhteet
- Ensisijainen vahinko
- Front End
- Juokse & aja
- Kyllä - varmistettu
Selaa koko Front End-vaurioiden hakemistoa ja arvioi korjauksen laajuus sekä osien hinta.
Huutokauppahistorian aikajana
2026-09-14 · MD - Baltimore, USA, MD
- Hinta
- $2,700
- Vahingoittaa
- Front End
- Otsikko
- On Approval
- Mailia
- 9,659
- erä
- 67719186
Samanlaisia listauksia
Seitsemän ristiviittausakselia – jokainen karuselli on erilainen samankaltaisuusulottuvuus.
Hinta lähempänä
20 lots-
Pelastaa
2024 CHEVROLET MALIBU
Side
-
Pelastaa
2024 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2018 JEEP GRAND CHEROKEE
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2018 KIA OPTIMA
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2001 BMW 325
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2019 HARLEY-DAVIDSON FXLR
All Over
-
Pelastaa
2018 TESLA MODEL S
Front End
-
Pelastaa
1947 CHEVROLET 3600
Normal Wear
-
Pelastaa
2015 CADILLAC ESCALADE
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2020 JEEP RENEGADE
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2017 LEXUS RX 350
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2022 MINI COOPER
Side
-
Pelastaa
2017 BMW X6
Front End
-
Pelastaa
2016 KIA FORTE
Front End
-
Pelastaa
2023 JEEP WRANGLER /
Front End
-
Pelastaa
2020 HONDA CLARITY
Front End
-
Pelastaa
2023 CHEVROLET MALIBU
Front End
-
Pelastaa
2010 TOYOTA COROLLA
Top/Roof
-
Pelastaa
2021 NISSAN VERSA
Side
-
Pelastaa
2019 LEXUS IS
Front End
Muut MERCEDES-BENZ GLA erät
20 lots-
Pelastaa
2025 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2018 MERCEDES-BENZ GLA
Rear End
-
Pelastaa
2022 MERCEDES-BENZ GLA
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2017 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2021 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2020 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2021 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2017 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2015 MERCEDES-BENZ GLA
Mechanical
-
Pelastaa
2020 MERCEDES-BENZ GLA
Rear End
-
Pelastaa
2018 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2018 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2017 MERCEDES-BENZ GLA
Mechanical
-
Pelastaa
2016 MERCEDES-BENZ GLA
Mechanical
-
Pelastaa
2017 MERCEDES-BENZ GLA
Rear End
-
Pelastaa
2021 MERCEDES-BENZ GLA
Mechanical
-
Pelastaa
2017 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2018 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2017 MERCEDES-BENZ GLA
Side
-
Pelastaa
2015 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
Muut MERCEDES-BENZ GLA ja Front End vauriot
20 lots-
Pelastaa
2025 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2017 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2021 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2020 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2021 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2017 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2018 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2018 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2017 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2018 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2015 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2015 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2021 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2015 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2020 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2020 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2024 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2018 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2017 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2018 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
Muut 2023 MERCEDES-BENZ GLA
20 lots-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Water/Flood
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Normal Wear
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Rear End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Rear End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Side
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Side
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Water/Flood
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Vandalism
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Hail
Muut 2023 MERCEDES-BENZ GLA ja Front End vauriot
20 lots-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
Muut erät huutokaupattiin 2026-09-14
20 lots-
Pelastaa
2016 AUDI Q5
Front End
-
Pelastaa
2021 FORD BRONCO SPORT
Front End
-
Pelastaa
2000 HONDA CR-V
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2011 TOYOTA SEQUOIA
Front End
-
Pelastaa
2013 FORD ESCAPE
Side
-
Pelastaa
2016 RAM 1500
Front End
-
Pelastaa
2014 FORD FUSION
Mechanical
-
Pelastaa
2007 VOLVO XC90
Front End
-
Pelastaa
2017 HONDA CIVIC
Mechanical
-
Pelastaa
2014 DODGE DURANGO
Mechanical
-
Pelastaa
2016 DODGE DART
Front End
-
Pelastaa
2026 TOYOTA COROLLA HATCHBACK
Rear End
-
Pelastaa
2018 DODGE JOURNEY
Front End
-
Pelastaa
2026 HYUNDAI ELANTRA HYBRID
Front End
-
Pelastaa
2014 TOYOTA COROLLA
Front End
-
Pelastaa
2005 TOYOTA RAV4
Side
-
Pelastaa
2004 MERCEDES-BENZ E
Front End
-
Pelastaa
2004 TOYOTA COROLLA
Front End
-
Pelastaa
2015 SUBARU IMPREZA
Rear End
-
Pelastaa
2010 HONDA PILOT
Side
Muut erät osoitteessa MD - Baltimore, USA, MD
20 lots-
Pelastaa
2024 UNKNOWN UNKNOWN
Normal Wear
-
Pelastaa
1973 ROBALO/US MARINE UNKNOWN
Normal Wear
-
Pelastaa
2014 JEEP GRAND CHEROKEE
Normal Wear
-
Pelastaa
2007 LEXUS RX
Normal Wear
-
Pelastaa
2011 SUBARU IMPREZA
Normal Wear
-
Pelastaa
2019 NISSAN VERSA
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2014 AUDI A6
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2006 MERCEDES-BENZ CLK
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2004 TOYOTA CAMRY
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2012 DODGE GRAND CARAVAN
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2015 MAZDA 6
Front End
-
Pelastaa
2020 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pelastaa
2011 SUBARU IMPREZA
Front End
-
Pelastaa
2025 CHEVROLET CORVETTE
Rear End
-
Pelastaa
2018 HYUNDAI ACCENT
Front End
-
Pelastaa
2027 ROOF AWNING
Side
-
Pelastaa
2018 HYUNDAI SONATA
Front End
-
Pelastaa
2010 MERCEDES-BENZ ML
Burn
-
Pelastaa
2015 TOYOTA PRIUS C
Front End
-
Pelastaa
2018 JEEP COMPASS
Front End
Usein kysytyt kysymykset
Myytiinkö tämä vuoden 2022 Ford Bronco hintaan Copart vai IAAI?
Missä osavaltiossa tämä Bronco huutokaupattiin?
Onko VIN 1FMEE5DPXNLB37346 tulva-ajoneuvo?
Kuinka monta mailia tällä Ford Broncolla on?
Mikä on tämän Broncon otsikkotyyppi?
Myytiinkö tätä VIN useammin kuin kerran?
Jatka selaamista
- Kaikki 2 023 MERCEDES-BENZ GLA huutokaupat—
- Kaikki MERCEDES-BENZ huutokauppalistaukset—
- Front End-vaurioituneita MERCEDES-BENZ autoja—
- Muut Front End-vaurioituneet ajoneuvot—
- Lisää pelastusautoja huutokaupassa—
- Muut erät alkaen Copart alkaen 2026-09-14—
- Ajoneuvot klo MD - Baltimore, USA, MD—
- Pelastushuutokaupat MD - Baltimore, USA, MD—
- Monimyynti VIN – voisiko olla sitruuna?guide
- Muut ajettavat Front End-vaurioituneet autot—
- Dekoodaa toinen VIN ilmaisella työkalullammetool