2020 VOLVO S90 · huutokauppahistoria
VIN LVYA22MT4LP150793 — 2020 VOLVO S90 Huutokauppahistoria
VIN LVYA22MT4LP150793 myyty 2026-09-09 VA - Fredericksburg, USA, VA Lot 51561936
2020 VOLVO S90 White · Front End damage
1 / 122020 VOLVO S90: Göteborgin tarina
Tämä 2020 VOLVO S90 (White) suljettiin klo $6,700 September 9, 2026 alkaen VA - Fredericksburg, USA, VA. Göteborgissa rakennetut VOLVO voimansiirrot yhdistävät 2.0L 4 ja Automatic — Safety Heritage -voimansiirto, jonka valtavirran kulutus on Gas.
44,521 mailin etäisyydellä tämä 2020 VOLVO S90 on varteenotettava uusintaehdokas. Göteborgissa toimitetut VOLVO osat kattavat front end vaurioalueen; Copart-tietue ei näytä toistuvia sitruunakuviolippuja.
Front End 2020 VOLVO S90 – ennakkohuutomerkinnät
Front End vaurioalue VOLVO S90: säleikkö, konepelti, ajovalot, puskurin kansi ja törmäystangot. Varmista ennen tarjouksen tekemistä, ettei turvatyyny ole lauennut eikä jäähdyttimen tuki vääristy; korjaussuunnitelma on paneelin vaihto ja ajovalojen kokoonpanon vaihto.
Pelastus→uudelleenrakennettu muunnos tällä S90 alustalla vaatii valtion tarkastuksen. 2.0L 4 moottoritila on tarkastajan ensimmäinen tarkastus rakennekiskojen jälkeen.
Vahingot ja olosuhteet
- Ensisijainen vahinko
- Front End
- Juokse & aja
- Kyllä - varmistettu
Vertaa Front End-vaurioiden luetteloon ja löydä vastaavat korjauskustannustiedot.
Huutokauppahistorian aikajana
2026-09-09 · VA - Fredericksburg, USA, VA
- Hinta
- $6,700
- Vahingoittaa
- Front End
- Otsikko
- Pure Sale
- Mailia
- 44,521
- erä
- 51561936
Samanlaisia listauksia
Seitsemän ristiviittausakselia – jokainen karuselli on erilainen samankaltaisuusulottuvuus.
Hinta lähempänä
20 lots-
Pelastaa
2024 KIA SORENTO
Front End
-
Pelastaa
2026 BMW 228XI
Front End
-
Pelastaa
2025 NISSAN ROGUE
Rear End
-
Pelastaa
2017 ISUZU NQR
Water/Flood
-
Pelastaa
2019 TOYOTA 4RUNNER
Front End
-
Pelastaa
2022 RAM 3500
Partial Repair
-
Pelastaa
2022 HYUNDAI TUCSON
Front End
-
Pelastaa
2020 FORD F150
Front End
-
Pelastaa
2025 MAZDA CX-30
Front End
-
Pelastaa
2021 LEXUS IS
Side
-
Pelastaa
2022 RAM 3500
Stripped
-
Pelastaa
2010 FORD F350
Mechanical
-
Pelastaa
2023 SUBARU WRX
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2017 LEXUS RX 350
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2025 HONDA CIVIC
Front End
-
Pelastaa
2025 ACURA ADX
Rear End
-
Pelastaa
2022 CHEVROLET SILVERADO LTD
Rear End
-
Pelastaa
2018 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Pelastaa
2023 TOYOTA CROWN
Rear End
-
Pelastaa
2021 GMC SIERRA
Mechanical
Muut VOLVO S90 erät
20 lots-
Pelastaa
2017 VOLVO S90
Rear End
-
Pelastaa
2018 VOLVO S90
Water/Flood
-
Pelastaa
2017 VOLVO S90
Rear End
-
Pelastaa
2018 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2022 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2018 VOLVO S90
Left Side
-
Pelastaa
2023 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2025 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2018 VOLVO S90
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2024 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2017 VOLVO S90
Left Side
-
Pelastaa
2018 VOLVO S90
Side
-
Pelastaa
2018 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2018 VOLVO S90
Rear End
-
Pelastaa
1998 VOLVO S90
Normal Wear & Tear
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Right Side
-
Pelastaa
2018 VOLVO S90
Right Front
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2019 VOLVO S90
Front End
Muut VOLVO S90 ja Front End vauriot
20 lots-
Pelastaa
2018 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2022 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2023 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2025 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2024 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2018 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2019 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2017 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2017 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2019 VOLVO S90
Front end
-
Pelastaa
2022 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2018 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2024 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2017 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2018 VOLVO S90
Front end
-
Pelastaa
2018 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2017 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2019 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2017 VOLVO S90
Front End
Muut 2020 VOLVO S90
15 lots-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Right Side
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Side
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Right Side
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Right Rear
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Front end
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Rear End
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Side
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Water/Flood
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
All Over
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Top/Roof
Muut 2020 VOLVO S90 ja Front End vauriot
5 lots-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Front End
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Front end
-
Pelastaa
2020 VOLVO S90
Front End
Muut erät huutokaupattiin 2026-09-09
20 lots-
Pelastaa
2024 HYUNDAI SANTA FE
Front End
-
Pelastaa
2019 KIA OPTIMA
Front End
-
Pelastaa
2009 ACURA TSX
Front End
-
Pelastaa
2023 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2024 FORD MAVERICK
Front End
-
Pelastaa
2025 CHEVROLET EQUINOX
Rear End
-
Pelastaa
2022 RAM 1500
Front End
-
Pelastaa
2022 CHEVROLET MALIBU
Front End
-
Pelastaa
2019 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pelastaa
2014 JEEP GRAND CHEROKEE
Front End
-
Pelastaa
2006 TOYOTA HIGHLANDER
Rear End
-
Pelastaa
2012 SUBARU LEGACY
Rear End
-
Pelastaa
2020 FORD F150
Front End
-
Pelastaa
2011 FORD EDGE
Front End
-
Pelastaa
2021 KIA SOUL
Side
-
Pelastaa
2019 FORD ESCAPE
Vandalism
-
Pelastaa
2013 VOLKSWAGEN JETTA
Hail
-
Pelastaa
2018 VOLVO XC90
All Over
-
Pelastaa
2011 CHEVROLET EQUINOX
Front End
-
Pelastaa
2022 HYUNDAI ELANTRA
Front End
Muut erät osoitteessa VA - Fredericksburg, USA, VA
20 lots-
Pelastaa
2014 NISSAN PATHFINDER
Normal Wear
-
Pelastaa
2014 SUBARU OUTBACK
Normal Wear
-
Pelastaa
2017 JEEP WRANGLER /
Normal Wear
-
Pelastaa
2006 LEXUS RX
Normal Wear
-
Pelastaa
2012 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2016 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2007 TOYOTA FJ CRUISER
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2010 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2026 INTERSTATE UNKNOWN
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2019 NISSAN ROGUE
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2020 TOYOTA CAMRY
Hail
-
Pelastaa
2009 BMW M3
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2012 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2008 TOYOTA PRIUS
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2008 DODGE SPRINTER
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2014 NISSAN ROGUE SELECT
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2016 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
1999 MERCEDES-BENZ S
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2013 SUBARU XV CROSSTREK
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2012 MERCEDES-BENZ E
Minor Dent/Scratches
Usein kysytyt kysymykset
Myytiinkö tämä vuoden 2022 Ford Bronco hintaan Copart vai IAAI?
Missä osavaltiossa tämä Bronco huutokaupattiin?
Onko VIN 1FMEE5DPXNLB37346 tulva-ajoneuvo?
Kuinka monta mailia tällä Ford Broncolla on?
Mikä on tämän Broncon otsikkotyyppi?
Myytiinkö tätä VIN useammin kuin kerran?
Jatka selaamista
- Kaikki 2 020 VOLVO S90 huutokaupat—
- Kaikki VOLVO huutokauppalistaukset—
- Front End-vaurioituneita VOLVO autoja—
- Muut Front End-vaurioituneet ajoneuvot—
- Lisää pelastusautoja huutokaupassa—
- Muut erät alkaen Copart alkaen 2026-09-09—
- Ajoneuvot klo VA - Fredericksburg, USA, VA—
- Pelastushuutokaupat VA - Fredericksburg, USA, VA—
- Monimyynti VIN – voisiko olla sitruuna?guide
- Muut ajettavat Front End-vaurioituneet autot—
- Dekoodaa toinen VIN ilmaisella työkalullammetool