2021 TOYOTA CAMRY · huutokauppahistoria
VIN 4T1G11AK3MU558565 — 2021 TOYOTA CAMRY Huutokauppahistoria
VIN 4T1G11AK3MU558565 myyty 2026-09-14 Anaheim Consolidated, Anaheim, CA Lot 45888059
2021 TOYOTA CAMRY Silver · Front end damage
1 / 16Toyota-ryhmän tarina tästä 2021 TOYOTA CAMRY
TOYOTA:n hybridiperintölähestymistapa tarjosi tämän Silver 2021 CAMRY: 2.5L I4 FI DOHC 16V NF4, Automatic, Gasoline polttoaineen. Myydään September 14, 2026 hintaan Anaheim Consolidated, Anaheim, CA hintaan $7,250 puhtaan IAAI listauksen jälkeen.
Ajokilometrit kellossa: 11,004. Tämän sukupolven TOYOTA CAMRY:t reagoivat hyvin front end-vaurioiden korjaamiseen, ja IAAI-listaus suljettiin siististi – ei pelastaa → vain osat -muunnoslippuja.
Mitä Front end vaurio tarkoittaa TOYOTA CAMRY
Front end tämän vauriot 2021 TOYOTA CAMRY koskevat yleensä säleikköä, konepeltiä, ajovaloja, puskurin suojusta ja törmäystankoja. paneelin vaihto ja ajovalojen kokoonpanon vaihto on korjauksen laajuus; todellinen riski on turvatyynyn laukeaminen ja jäähdyttimen tuen vääristyminen.
Korjaustarjous ankkuri tälle CAMRY: paneelin vaihto ja ajovalokokoonpanon vaihto. Lisää 15-25 % puskuria 2.5L I4 FI DOHC 16V NF4 moottoritilaan, jos turvatyyny on lauennut.
Vahingot ja olosuhteet
- Ensisijainen vahinko
- Front end
- Juokse & aja
- Kyllä - varmistettu
Selaa koko Front end-vaurioiden hakemistoa ja arvioi korjauksen laajuus sekä osien hinta.
Huutokauppahistorian aikajana
2026-09-14 · Anaheim Consolidated, Anaheim, CA
- Hinta
- $7,250
- Vahingoittaa
- Front end
- Otsikko
- Sold on Approval
- Mailia
- 11,004
- erä
- 45888059
Samanlaisia listauksia
Seitsemän ristiviittausakselia – jokainen karuselli on erilainen samankaltaisuusulottuvuus.
Hinta lähempänä
20 lots-
Pelastaa
2025 TOYOTA RAV4
Rear End
-
Pelastaa
2024 AUDI Q3
Side
-
Pelastaa
2020 SUBARU OUTBACK
Mechanical
-
Pelastaa
2025 KIA K4
Normal Wear
-
Pelastaa
2019 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Normal Wear
-
Pelastaa
2020 LINCOLN NAUTILUS
Normal Wear
-
Pelastaa
2022 CAN-AM MAVERICK X3
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2021 ISUZU NPR HD
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2023 POLARIS RZR PRO R 4 ULTIMATE
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2025 VOLKSWAGEN ATLAS
Rear End
-
Pelastaa
2023 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Mechanical
-
Pelastaa
2010 FORD F350
Mechanical
-
Pelastaa
2022 RAM 3500
Stripped
-
Pelastaa
2026 RAM 1500
Front End
-
Pelastaa
2026 BUICK ENVISTA
Rear End
-
Pelastaa
2025 MAZDA CX-30
Front End
-
Pelastaa
2019 BMW X3
Rear End
-
Pelastaa
2020 FORD F150
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2018 FORD TRANSIT
Water/Flood
Muut TOYOTA CAMRY erät
20 lots-
Pelastaa
2011 TOYOTA CAMRY
Water/Flood
-
Pelastaa
2009 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Pelastaa
2023 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2024 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2016 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2008 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2023 TOYOTA CAMRY
Side
-
Pelastaa
2007 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2008 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2009 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Pelastaa
2010 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Pelastaa
2012 TOYOTA CAMRY
Top/Roof
-
Pelastaa
2015 TOYOTA CAMRY
Side
-
Pelastaa
2024 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2008 TOYOTA CAMRY
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2026 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
1996 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2022 TOYOTA CAMRY
Side
-
Pelastaa
2003 TOYOTA CAMRY
Rear End
Muut TOYOTA CAMRY ja Front end vauriot
20 lots-
Pelastaa
2023 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2024 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2016 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2008 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2007 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2008 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2024 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2026 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
1996 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
1997 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2001 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2019 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2014 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2025 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2016 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2010 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2014 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2013 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2020 TOYOTA CAMRY
Front End
Muut 2021 TOYOTA CAMRY
20 lots-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Side
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Rear
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Flood
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front end
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Side
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front end
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front end
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front end
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Rear End
Muut 2021 TOYOTA CAMRY ja Front end vauriot
20 lots-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front end
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front end
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front end
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front end
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front end
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pelastaa
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
Muut erät huutokaupattiin 2026-09-14
20 lots-
Pelastaa
2011 MERCEDES-BENZ CLS 550
Front end
-
Pelastaa
2013 LEXUS ES 350
All Over
-
Pelastaa
2023 TESLA MODEL X
Rear
-
Pelastaa
2017 BMW 320I
Front end
-
Pelastaa
2016 TOYOTA PRIUS C
Front end
-
Pelastaa
2026 MERCEDES-BENZ C 300
Front end
-
Pelastaa
2020 VOLVO XC60 HYBRID
Right Front
-
Pelastaa
2023 GMC YUKON XL
Right Side
-
Pelastaa
2025 KIA NIRO PLUG-IN HYBRID
Front end
-
Pelastaa
2022 KIA TELLURIDE
Left & Right Side
-
Pelastaa
2013 HONDA PILOT
Right Front
-
Pelastaa
2024 BMW X3
Front end
-
Pelastaa
2026 FORD EXPLORER
All Over
-
Pelastaa
2023 NISSAN ROGUE
Front end
-
Pelastaa
2022 INFINITI Q50
Front end
-
Pelastaa
2021 TOYOTA GR SUPRA
Left Front
-
Pelastaa
2013 TOYOTA SIENNA
Front end
-
Pelastaa
2017 TOYOTA TACOMA
Left Side
-
Pelastaa
2012 LEXUS RX 450H
Rear
-
Pelastaa
2024 TOYOTA PRIUS PRIME
Right Side
Muut erät osoitteessa Anaheim Consolidated, Anaheim, CA
20 lots-
Pelastaa
2025 BUICK ENVISION
Front end
-
Pelastaa
2020 TOYOTA CAMRY
Rear
-
Pelastaa
2015 TOYOTA PRIUS
All Over
-
Pelastaa
2026 CHEVROLET TAHOE
Front end
-
Pelastaa
2015 MERCEDES-BENZ S 550
Right Rear
-
Pelastaa
2021 TOYOTA COROLLA
Left Side
-
Pelastaa
2024 TOYOTA RAV4 HYBRID
Front & Rear
-
Pelastaa
2024 TOYOTA COROLLA CROSS
Left Side
-
Pelastaa
2023 LEXUS RZ 450E
Right Side
-
Pelastaa
2024 HYUNDAI ELANTRA
Right Front
-
Pelastaa
2025 CHEVROLET TRAX
Left Front
-
Pelastaa
2018 TOYOTA CAMRY
Front end
-
Pelastaa
2025 HYUNDAI PALISADE
Front end
-
Pelastaa
2020 LEXUS RX 350
Left & Right Side
-
Pelastaa
2015 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Engine Burn
-
Pelastaa
2021 TOYOTA 4RUNNER
Front end
-
Pelastaa
2020 MERCEDES-BENZ GLC 300
Left Side
-
Pelastaa
2007 TOYOTA PRIUS
Front & Rear
-
Pelastaa
2022 KIA TELLURIDE
Right Side
-
Pelastaa
2022 DODGE DURANGO
Theft
Usein kysytyt kysymykset
Myytiinkö tämä vuoden 2022 Ford Bronco hintaan Copart vai IAAI?
Missä osavaltiossa tämä Bronco huutokaupattiin?
Onko VIN 1FMEE5DPXNLB37346 tulva-ajoneuvo?
Kuinka monta mailia tällä Ford Broncolla on?
Mikä on tämän Broncon otsikkotyyppi?
Myytiinkö tätä VIN useammin kuin kerran?
Jatka selaamista
- Kaikki 2 021 TOYOTA CAMRY huutokaupat—
- Kaikki TOYOTA huutokauppalistaukset—
- Front end-vaurioituneita TOYOTA autoja—
- Muut Front end-vaurioituneet ajoneuvot—
- Lisää pelastusautoja huutokaupassa—
- Muut erät alkaen IAAI alkaen 2026-09-14—
- Ajoneuvot klo Anaheim Consolidated, Anaheim, CA —
- Pelastushuutokaupat Anaheim Consolidated, Anaheim, CA —
- Monimyynti VIN – voisiko olla sitruuna?guide
- Muut ajettavat Front end-vaurioituneet autot—
- Dekoodaa toinen VIN ilmaisella työkalullammetool