2016 FORD FOCUS S · huutokauppahistoria
VIN 1FADP3E24GL339450 — 2016 FORD FOCUS S Huutokauppahistoria
VIN 1FADP3E24GL339450 myyty 2026-02-17 VA - Hampton, VA, USA Lot 97706645
2016 FORD FOCUS S White · Front End damage
1 / 12F-Series tarina tästä 2016 FORD FOCUS S
FORD Blue-Oval -lähestymistapa tarjosi tämän White 2016 FOCUS S: 2.0L 4, tehdasvaihteisto, Gas polttoaineen. Myydään February 17, 2026 hintaan VA - Hampton, VA, USA hintaan $200 puhtaan Copart listauksen jälkeen.
Ajokilometrit kellossa: 168,876. Tämän sukupolven FORD FOCUS S:t reagoivat hyvin front end-vaurioiden korjaamiseen, ja Copart-listaus suljettiin siististi – ei pelastaa → vain osat -muunnoslippuja.
Mitä Front End vaurio tarkoittaa FORD FOCUS S
Front End tämän vauriot 2016 FORD FOCUS S koskevat yleensä säleikköä, konepeltiä, ajovaloja, puskurin suojusta ja törmäystankoja. paneelin vaihto ja ajovalojen kokoonpanon vaihto on korjauksen laajuus; todellinen riski on turvatyynyn laukeaminen ja jäähdyttimen tuen vääristyminen.
Korjaustarjous ankkuri tälle FOCUS S: paneelin vaihto ja ajovalokokoonpanon vaihto. Lisää 15-25 % puskuria 2.0L 4 moottoritilaan, jos turvatyyny on lauennut.
Vahingot ja olosuhteet
- Ensisijainen vahinko
- Front End
- Toissijainen vahinko
- Side
- Juokse & aja
- Kyllä - varmistettu
Selaa koko Front End-vaurioiden hakemistoa ja arvioi korjauksen laajuus sekä osien hinta.
Huutokauppahistorian aikajana
2026-02-17 · VA - Hampton, VA, USA
- Hinta
- $200
- Vahingoittaa
- Front End
- Otsikko
- Sold!
- Mailia
- 168,876
- erä
- 97706645
Samanlaisia listauksia
Seitsemän ristiviittausakselia – jokainen karuselli on erilainen samankaltaisuusulottuvuus.
Hinta lähempänä
20 lots-
Pelastaa
2013 FORD FIESTA
Vandalism
-
Pelastaa
2020 CHEVROLET SPARK
Front End
-
Pelastaa
2002 FORD RANGER
Rear End
-
Pelastaa
2005 TOYOTA SIENNA
Rear End
-
Pelastaa
2012 BMW X3
Side
-
Pelastaa
2025 FORD F150
Water/Flood
-
Pelastaa
2014 LEXUS ES
Front End
-
Pelastaa
2006 LEXUS GS
Normal Wear
-
Pelastaa
2013 HONDA ACCORD
Rear End
-
Pelastaa
2007 ACURA TSX
Rear End
-
Pelastaa
2014 GMC SIERRA
Rear End
-
Pelastaa
2010 JAGUAR XF
Front End
-
Pelastaa
2016 HYUNDAI ELANTRA GT
Front End
-
Pelastaa
2013 LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE
Normal Wear
-
Pelastaa
2025 HONDA ACCORD
Front End
-
Pelastaa
2018 HINO 195
Mechanical
-
Pelastaa
2024 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Pelastaa
2007 GMC ACADIA
Normal Wear
-
Pelastaa
2010 FORD EXPEDITION
Normal Wear
-
Pelastaa
2000 FORD EXCURSION
Normal Wear
Muut FORD FOCUS S erät
20 lots-
Pelastaa
2012 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2010 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2012 FORD FOCUS S
Rear End
-
Pelastaa
2007 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2013 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2010 FORD FOCUS S
Side
-
Pelastaa
2011 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2014 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2015 FORD FOCUS S
Rear End
-
Pelastaa
2014 FORD FOCUS S
Side
-
Pelastaa
2012 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2018 FORD FOCUS S
Rear End
-
Pelastaa
2017 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Side
-
Pelastaa
2012 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2018 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2018 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2009 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2018 FORD FOCUS S
Front End
Muut FORD FOCUS S ja Front End vauriot
20 lots-
Pelastaa
2012 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2010 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2007 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2013 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2011 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2014 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2012 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2017 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2012 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2018 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2018 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2009 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2018 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2017 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2014 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2018 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2018 FORD FOCUS S
Front End
Muut 2016 FORD FOCUS S
20 lots-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Side
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Rear End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Rear End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Side
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Side
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Side
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Side
Muut 2016 FORD FOCUS S ja Front End vauriot
20 lots-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
-
Pelastaa
2016 FORD FOCUS S
Front End
Muut erät huutokaupattiin 2026-02-17
20 lots-
Pelastaa
2017 PORSCHE MACAN
Front End
-
Pelastaa
2017 DODGE DURANGO R/
Rear End
-
Pelastaa
2019 DODGE GRAND CARA
Front End
-
Pelastaa
2019 CHEVROLET IMPALA LT
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2017 VOLKSWAGEN JETTA SE
Front End
-
Pelastaa
2013 FORD EXPLORER S
Front End
-
Pelastaa
2026 TOYOTA CAMRY XSE
Front End
-
Pelastaa
2014 BMW 228 I
Front End
-
Pelastaa
2016 NISSAN ALTIMA 2.5
Front End
-
Pelastaa
2021 FORD EXPEDITION
Rollover
-
Pelastaa
2018 BMW X2 XDRIVE2
Vandalism
-
Pelastaa
2023 ACURA MDX A-SPEC
Front End
-
Pelastaa
2017 NISSAN VERSA S
Front End
-
Pelastaa
2017 HONDA CIVIC
Front End
-
Pelastaa
2019 HYUNDAI ELANTRA SE
Front End
-
Pelastaa
2018 AUDI A4 PREMIUM
Front End
-
Pelastaa
2019 FORD FIESTA SE
Front End
-
Pelastaa
2004 NISSAN SENTRA 1.8
Front End
-
Pelastaa
2017 BMW 340 I
Front End
-
Pelastaa
2014 HONDA 1200CC
Front End
Muut erät osoitteessa VA - Hampton, VA, USA
20 lots-
Pelastaa
2023 FORD BRONCO SPORT
Normal Wear
-
Pelastaa
1991 TOYOTA PICKUP
Normal Wear
-
Pelastaa
2019 DODGE GRAND CARAVAN
Normal Wear
-
Pelastaa
2013 FORD ESCAPE
Normal Wear
-
Pelastaa
2014 NISSAN SENTRA
Normal Wear
-
Pelastaa
2016 VOLKSWAGEN JETTA
Normal Wear
-
Pelastaa
2004 GMC YUKON
Normal Wear
-
Pelastaa
2006 LEXUS LS
Normal Wear
-
Pelastaa
2015 CHEVROLET SONIC
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2026 INTERSTATE UNKNOWN
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2024 CHEVROLET SILVERADO
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2026 STEEL PINES UNKNOWN
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2015 FORD EXPEDITION
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2024 INTERSTATE UNKNOWN
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
1994 CHEVROLET CORVETTE
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2013 AUDI S5
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2014 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2014 FORD ESCAPE
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2018 AUDI S4
Minor Dent/Scratches
-
Pelastaa
2009 KAWASAKI VULCAN 900
Minor Dent/Scratches
Usein kysytyt kysymykset
Myytiinkö tämä vuoden 2022 Ford Bronco hintaan Copart vai IAAI?
Missä osavaltiossa tämä Bronco huutokaupattiin?
Onko VIN 1FMEE5DPXNLB37346 tulva-ajoneuvo?
Kuinka monta mailia tällä Ford Broncolla on?
Mikä on tämän Broncon otsikkotyyppi?
Myytiinkö tätä VIN useammin kuin kerran?
Jatka selaamista
- Kaikki 2 016 FORD FOCUS S huutokaupat—
- Kaikki FORD huutokauppalistaukset—
- Front End-vaurioituneita FORD autoja—
- Muut Front End-vaurioituneet ajoneuvot—
- Lisää pelastusautoja huutokaupassa—
- Muut erät alkaen Copart alkaen 2026-02-17—
- Ajoneuvot klo VA - Hampton, VA, USA—
- Pelastushuutokaupat VA - Hampton, VA, USA—
- Monimyynti VIN – voisiko olla sitruuna?guide
- Muut ajettavat Front End-vaurioituneet autot—
- Dekoodaa toinen VIN ilmaisella työkalullammetool