2015 RAM PROMASTER · oksjoni ajalugu
VIN ZFBERFBTXF6A70607 — 2015 RAM PROMASTER Oksjoni ajalugu
VIN ZFBERFBTXF6A70607 müüdud 2018-04-11 Altoona, East Freedom , PA Lot 22854108
2015 RAM PROMASTER Silver · Rear End damage
1 / 102015 RAM PROMASTER — mässuliste ajastu müügirekord
Rebel-Era 2015 RAM PROMASTER, lõppes Silver, müüdi $2,500 April 11, 2018 välja Altoona, East Freedom , PA. Mopar-Grupi jõuülekanne: 2.4L 4 + Automatic, Gas kütus, Copart rekordi puhul ei üllata ümberehituse üllatusi.
86,863 mi Rebel-Era RAM PROMASTER puhul on kasutuskõlblik. rear end kahjustused kaotavad harva PROMASTER edasimüügipotentsiaali, kui Mopar-grupi varuosade laoseis on elus; Copart kirje säilitas selle alles, mitte ainult osadena.
2015 RAM PROMASTER — Rear End kahjustuste parandamise objektiiv
Kui numbril RAM PROMASTER kuvatakse kood Rear End, on remonditööde hulgas oodata pakiruumi kaas, kaitseraua kate, tagatuled ja veerandpaneel. Varjatud kulu on piitsalöögi konstruktsioonitõmbe ja puksiiri-vastuvõtja kahjustused; eelarve on üles ehitatud pagasiruumi põranda sirgendamise ja tagatulede montaaži vahetamise ümber.
Eelnevate kirjete jaoks kontrollige VIN samas hoovis Copart/IAAI – uuesti loendatavad mustrid viitavad parandamata kahjustustele. RAM tehaseosade tarne on selle remondi juures kõige olulisem.
Kahjustused ja tingimused
- Esmane kahjustus
- Rear End
- Jookse ja sõida
- Jah - kontrollitud
Avage Rear End-kahjustuste filter, et näha lähimaid võrreldavaid raskusastme profiile.
Oksjoni ajaloo ajaskaala
2018-04-11 · Altoona, East Freedom , PA
- Hind
- $2,500
- Kahju
- Rear End
- Pealkiri
- Sold on Approval!
- Miilid
- 86,863
- Lot
- 22854108
Sarnased nimekirjad
Seitse ristviitetelge – igal karussellil on erinev sarnasusmõõde.
Lähemalt hinna järgi
20 lots-
Pääste
2016 MERCEDES-BENZ GLC
Front End
-
Pääste
2017 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Pääste
2024 CHEVROLET MALIBU
Side
-
Pääste
2024 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pääste
2018 KIA OPTIMA
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2001 BMW 325
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2019 HARLEY-DAVIDSON FXLR
All Over
-
Pääste
2018 TESLA MODEL S
Front End
-
Pääste
1947 CHEVROLET 3600
Normal Wear
-
Pääste
2018 JAGUAR F-PACE
Normal Wear
-
Pääste
2015 CADILLAC ESCALADE
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2020 JEEP RENEGADE
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2016 NISSAN TITAN XD
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2017 LEXUS RX 350
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2022 MINI COOPER
Side
-
Pääste
2017 BMW X6
Front End
-
Pääste
2016 KIA FORTE
Front End
-
Pääste
2023 JEEP WRANGLER /
Front End
-
Pääste
2020 HONDA CLARITY
Front End
-
Pääste
2023 CHEVROLET MALIBU
Front End
Muud RAM PROMASTER partiid
20 lots-
Pääste
2018 RAM PROMASTER
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2023 RAM PROMASTER
Burn
-
Pääste
2020 RAM PROMASTER
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2023 RAM PROMASTER
Front End
-
Pääste
2025 RAM PROMASTER
Front End
-
Pääste
2019 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2019 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2017 RAM PROMASTER
Side
-
Pääste
2019 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2017 RAM PROMASTER
Front End
-
Pääste
2021 RAM PROMASTER
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2020 RAM PROMASTER
Side
-
Pääste
2020 RAM PROMASTER
Mechanical
-
Pääste
2020 RAM PROMASTER
Side
-
Pääste
2023 RAM PROMASTER
Front End
-
Pääste
2016 RAM PROMASTER
Water/Flood
-
Pääste
2020 RAM PROMASTER
Burn
-
Pääste
2022 RAM PROMASTER
Front End
-
Pääste
2021 RAM PROMASTER
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2021 RAM PROMASTER
Mechanical
Muu RAM PROMASTER Rear End kahjustusega
20 lots-
Pääste
2019 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2019 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2019 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2019 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2020 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2021 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2023 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2018 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2023 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2021 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2020 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2022 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2022 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2023 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2020 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2019 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2020 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2020 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2019 RAM PROMASTER
Rear End
Muu 2015 RAM PROMASTER
20 lots-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Front End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Side
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Front End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Side
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Front End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Burn - Interior
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Front End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Side
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Normal Wear
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Side
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Front End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Normal Wear
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Front End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Front End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Water/Flood
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Front End
Muu 2015 RAM PROMASTER Rear End kahjustusega
20 lots-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
-
Pääste
2015 RAM PROMASTER
Rear End
Muud partiid oksjonil 2018-04-11
20 lots-
Pääste
2006 JEEP GRAND CHER
Side
-
Pääste
2014 CHRYSLER 200 TOURIN
Front End
-
Pääste
2017 TOYOTA COROLLA L
Front End
-
Pääste
2009 HONDA ACCORD EXL
Rear End
-
Pääste
2002 HONDA CIVIC LX
Front End
-
Pääste
2011 CHEVROLET SILVERADO
Rollover
-
Pääste
2009 HONDA CR-V EXL
Front End
-
Pääste
2002 NISSAN MAXIMA GLE
Side
-
Pääste
2005 DODGE GRAND CARA
Side
-
Pääste
1987 BMW 325 I AUTO
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2015 HONDA CIVIC SI
All Over
-
Pääste
2010 NISSAN ALTIMA BAS
Rear End
-
Pääste
2015 CHEVROLET IMPALA LIM
Rear End
-
Pääste
2002 GMC YUKON
Rear End
-
Pääste
1998 CHEVROLET S TRUCK S1
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2009 TOYOTA COROLLA BA
Rear End
-
Pääste
2010 JEEP LIBERTY SP
Rear End
-
Pääste
2013 NISSAN ALTIMA 2.5
Front End
-
Pääste
2009 NISSAN MURANO S
Vandalism
-
Pääste
2008 NISSAN ALTIMA 2.5
Front End
Muud partiid hinnaga Altoona, East Freedom , PA
20 lots-
Pääste
2009 HYUNDAI ACCENT
Front end
-
Pääste
2018 HYUNDAI ELANTRA
Left Side
-
Pääste
1998 HARLEY-DAVIDSON FLHRCI
Total Burn
-
Pääste
2008 CHRYSLER TOWN & COUNTRY
Front end
-
Pääste
2011 TOYOTA SIENNA
Front end
-
Pääste
2017 NISSAN ROGUE
Front end
-
Pääste
2023 FORD F-350
Rollover
-
Pääste
2026 HYUNDAI ELANTRA
Left Side
-
Pääste
2006 CHEVROLET SILVERADO 1500
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2005 MAZDA MAZDA3
Front & Rear
-
Pääste
2002 GMC SIERRA 1500
Left Front
-
Pääste
2006 CHEVROLET MALIBU
Left & Right Side
-
Pääste
2015 FOREST RIVER GREY WOLF 2500
Roof
-
Pääste
2015 FORD ESCAPE
Front & Rear
-
Pääste
2017 CHRYSLER PACIFICA
Left Side
-
Pääste
2003 LUND PRO V 205 BOAT AND TRAILER
Total Burn
-
Pääste
2014 FORD EXPEDITION
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2008 CHEVROLET EXPRESS
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2011 FORD ESCAPE
Right Front
-
Pääste
2004 FORD EXPLORER
Normal Wear & Tear
Korduma kippuvad küsimused
Kas seda 2022. aasta Ford Broncot müüdi hinnaga Copart või IAAI?
Mis osariigis see Bronco enampakkumisel müüdi?
Kas VIN 1FMEE5DPXNLB37346 on üleujutussõiduk?
Mitu miili sellel Ford Broncol on?
Mis on selle Bronco pealkirja tüüp?
Kas seda VIN müüdi rohkem kui üks kord?
Jätkake sirvimist
- Kõik 2 015 RAM PROMASTER oksjonid—
- Kõik RAM oksjonite nimekirjad—
- Rear End-kahjustatud RAM autod—
- Muud Rear End kahjustatud sõidukid—
- Rohkem päästeautosid oksjonil—
- Muud partiid alates Copart alates 2018-04-11—
- Sõidukid Altoona, East Freedom , PA—
- Päästeoksjonid Altoona, East Freedom , PA—
- Mitmekordne müük VIN – kas see võib olla sidrun?guide
- Muud sõidetavad Rear End-kahjustusega autod—
- Dekodeerige meie tasuta tööriistaga veel üks VINtool