2025 BMW 228XI · oksjoni ajalugu
VIN WBA23GG03S7S24742 — 2025 BMW 228XI Oksjoni ajalugu
VIN WBA23GG03S7S24742 müüdud 2026-09-01 GA - Atlanta West, USA, GA Lot 56302766
2025 BMW 228XI — Baierimaal ehitatud müügirekord
Baierimaal ehitatud 2025 BMW 228XI, valmis Purple, müüdi $4,600 hinnaga September 1, 2026 kokku GA - Atlanta West, USA, GA. BMW Grupi jõuülekanne: 2.0L 4 + Automatic, Gas kütus, Copart rekordi puhul ei üllata ümberehituse üllatusi.
24,148 mi Baierimaal ehitatud BMW 228XI loetakse hooldatavaks. front end kahju kaotab harva 228XI edasimüügipotentsiaali, kui BMW grupi osade laoseis on elus; Copart kirje säilitas selle alles, mitte ainult osadena.
2025 BMW 228XI — Front End kahjustuste parandamise objektiiv
Kui numbril BMW 228XI kuvatakse kood Front End, siis oodake iluvõre, kapott, esituled, kaitseraua kate ja põrkevardad. Varjatud kulu on turvapadja avanemine ja radiaatori toe moonutamine; eelarve on üles ehitatud paneeli vahetamisele ja esitulede koostu vahetamisele.
Eelnevate kirjete jaoks kontrollige VIN samas hoovis Copart/IAAI – uuesti loendatavad mustrid viitavad parandamata kahjustustele. BMW tehaseosade tarne on selle remondi juures kõige olulisem.
Kahjustused ja tingimused
- Esmane kahjustus
- Front End
- Jookse ja sõida
- Jah - kontrollitud
Kasutage Front End-kahjustuste kataloogi varuosakulude hindamise lähtekohana.
Oksjoni ajaloo ajaskaala
2026-09-01 · GA - Atlanta West, USA, GA
- Hind
- $4,600
- Kahju
- Front End
- Pealkiri
- Pure Sale
- Miilid
- 24,148
- Lot
- 56302766
Sarnased nimekirjad
Seitse ristviitetelge – igal karussellil on erinev sarnasusmõõde.
Lähemalt hinna järgi
20 lots-
Pääste
2024 CHEVROLET SILVERADO
Side
-
Pääste
2025 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Pääste
2020 CHEVROLET EXPRESS G3500
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2019 TOYOTA C-HR
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2016 POLARIS RZR
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2023 RAM 1500 CLASSIC
Front End
-
Pääste
2021 CHEVROLET TRAILBLAZER
Front End
-
Pääste
2019 KIA SORENTO
Front End
-
Pääste
2020 CHEVROLET CAMARO
Normal Wear
-
Pääste
2019 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2021 VOLKSWAGEN ID.4
Side
-
Pääste
2025 HONDA ACCORD
Front End
-
Pääste
2015 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Pääste
2018 JEEP WRANGLER /
Side
-
Pääste
2024 JEEP GLADIATOR
Front End
-
Pääste
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Pääste
2019 CHEVROLET CAMARO
Mechanical
-
Pääste
2019 VOLKSWAGEN ATLAS
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2021 CHEVROLET TAHOE
Front End
-
Pääste
2022 MERCEDES-BENZ C
Front End
Muud BMW 228XI partiid
20 lots-
Pääste
2025 BMW 228XI
Rollover
-
Pääste
2021 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2026 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2026 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2022 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2021 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2020 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2021 BMW 228XI
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2026 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2021 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2022 BMW 228XI
Rear End
-
Pääste
2026 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2020 BMW 228XI
Mechanical
-
Pääste
2022 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2021 BMW 228XI
Side
-
Pääste
2020 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2024 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2021 BMW 228XI
Front End
Muu BMW 228XI Front End kahjustusega
20 lots-
Pääste
2021 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2026 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2026 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2022 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2021 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2020 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2026 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2021 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2026 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2022 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2020 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2024 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2021 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2020 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2026 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2026 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2020 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2026 BMW 228XI
Front End
Muu 2025 BMW 228XI
20 lots-
Pääste
2025 BMW 228XI
Rollover
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Rear End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Rear End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Side
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Hail
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Water/Flood
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Rear End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
All Over
Muu 2025 BMW 228XI Front End kahjustusega
20 lots-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
-
Pääste
2025 BMW 228XI
Front End
Muud partiid oksjonil 2026-09-01
20 lots-
Pääste
2021 NISSAN SENTRA
Front End
-
Pääste
2019 GMC TERRAIN
Front End
-
Pääste
2012 CHEVROLET TAHOE
Front End
-
Pääste
2019 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pääste
2019 NISSAN SENTRA
Front End
-
Pääste
2025 NISSAN SENTRA
Front End
-
Pääste
2005 MERCEDES-BENZ C
Burn
-
Pääste
2025 RCKO TRAILER
Side
-
Pääste
2017 HYUNDAI SONATA
Front End
-
Pääste
2012 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pääste
2014 HONDA CR-V
Front End
-
Pääste
2012 HYUNDAI VELOSTER
Rear End
-
Pääste
2012 LEXUS LS
Side
-
Pääste
2024 CHEVROLET CAMARO
Stripped
-
Pääste
2025 KIA K4
Rear End
-
Pääste
2017 MITSUBISHI OUTLANDER
Front End
-
Pääste
2024 CHEVROLET SILVERADO
Rear End
-
Pääste
2015 DODGE JOURNEY
Front End
-
Pääste
2013 CHRYSLER 300
Rear End
-
Pääste
2023 TOYOTA CAMRY
Front End
Muud partiid hinnaga GA - Atlanta West, USA, GA
20 lots-
Pääste
2024 FORD E350
Normal Wear
-
Pääste
2025 DAVIDSON UNKNOWN
Normal Wear
-
Pääste
2017 CHEVROLET MALIBU
Normal Wear
-
Pääste
1987 PETERBOROUGH MONZA
Normal Wear
-
Pääste
2009 NISSAN XTERRA
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2011 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2005 CHEVROLET AVALANCHE
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2018 CADILLAC ESCALADE
Vandalism
-
Pääste
2017 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Pääste
2019 SUBARU LEGACY
Front End
-
Pääste
2022 BMW 530
Front End
-
Pääste
2021 NISSAN ROGUE
Rear End
-
Pääste
2021 VOLKSWAGEN ATLAS CROSS SPORT
Rear End
-
Pääste
2023 TESLA MODEL Y
Rear End
-
Pääste
2021 CHEVROLET COLORADO
Front End
-
Pääste
2005 FORD F150
Front End
-
Pääste
2023 BMW 430I
Front End
-
Pääste
2021 NISSAN ALTIMA
Rear End
-
Pääste
2025 BMW M340I
Side
-
Pääste
2020 LINCOLN CORSAIR
Front End
Korduma kippuvad küsimused
Kas seda 2022. aasta Ford Broncot müüdi hinnaga Copart või IAAI?
Mis osariigis see Bronco enampakkumisel müüdi?
Kas VIN 1FMEE5DPXNLB37346 on üleujutussõiduk?
Mitu miili sellel Ford Broncol on?
Mis on selle Bronco pealkirja tüüp?
Kas seda VIN müüdi rohkem kui üks kord?
Jätkake sirvimist
- Kõik 2 025 BMW 228XI oksjonid—
- Kõik BMW oksjonite nimekirjad—
- Front End-kahjustatud BMW autod—
- Muud Front End kahjustatud sõidukid—
- Rohkem päästeautosid oksjonil—
- Muud partiid alates Copart alates 2026-09-01—
- Sõidukid GA - Atlanta West, USA, GA—
- Päästeoksjonid GA - Atlanta West, USA, GA—
- Mitmekordne müük VIN – kas see võib olla sidrun?guide
- Muud sõidetavad Front End-kahjustusega autod—
- Dekodeerige meie tasuta tööriistaga veel üks VINtool