2017 KEYSTONE TRAVEL · oksjoni ajalugu
VIN 4YDT28824HS370330 — 2017 KEYSTONE TRAVEL Oksjoni ajalugu
VIN 4YDT28824HS370330 müüdud 2024-06-12 IL - Southern Illinois, FLUSA Lot 50814134
2017 KEYSTONE TRAVEL Silver · Burn damage
1 / 102017 KEYSTONE TRAVEL — oksjon hinnaga IL - Southern Illinois, FLUSA
2017 KEYSTONE TRAVEL, lõpetas Silver, burn kahjustusega – müüakse June 12, 2024 hinnaga IL - Southern Illinois, FLUSA hinnaga $2,750. Partii kasutas loetletud mootor ja tehase käigukast.
0-miili näit on mõõduka kasutusega vahemikus; burn Selle viimistluse kahjustused on sagedamini lehtmetalli kui raami probleem. Platvormi bensiin see ei mõjuta.
Burn kahjustused 2017 KEYSTONE TRAVEL
Burn kahjustused mudelil 2017 KEYSTONE TRAVEL keskenduvad esiklambri osade loendile. Ülevaatuse prioriteedid: kapoti vahe sümmeetria, uksevahe löögipool, radiaatori toe seisukord.
pole salvestatud kahjustab neid kontrollpunkte; oodake, et külgpeegel, uksekaart ja löögipoolne klapppaneel sisenevad osade loendisse.
Kahjustused ja tingimused
- Esmane kahjustus
- Burn
- Jookse ja sõida
- Jah - kontrollitud
Lisaks Burn-kahjustuste jaotises — kasulik varuosade hindade võrdlemiseks KEYSTONE lõikes.
Oksjoni ajaloo ajaskaala
2024-06-12 · IL - Southern Illinois, FLUSA
- Hind
- $2,750
- Kahju
- Burn
- Pealkiri
- Sold on Approval!
- Miilid
- Lot
- 50814134
Sarnased nimekirjad
Seitse ristviitetelge – igal karussellil on erinev sarnasusmõõde.
Lähemalt hinna järgi
20 lots-
Pääste
2025 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Pääste
2017 MERCEDES-BENZ METRIS
Water/Flood
-
Pääste
2021 TOYOTA RAV4 PRIME
Rear End
-
Pääste
2024 HYUNDAI ELANTRA
Front End
-
Pääste
2023 TESLA MODEL 3
Rear End
-
Pääste
2022 LINCOLN CORSAIR
Rear End
-
Pääste
2019 LEXUS IS
Front End
-
Pääste
2001 BMW 325
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2016 POLARIS RZR
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2021 MAZDA 3
Front End
-
Pääste
2018 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Vandalism
-
Pääste
2019 TESLA MODEL 3
Front End
-
Pääste
2016 HONDA CR-V
Front End
-
Pääste
2007 MERCEDES-BENZ ML
Mechanical
-
Pääste
2018 JAGUAR F-PACE
Normal Wear
-
Pääste
2013 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Normal Wear
-
Pääste
2015 CADILLAC ESCALADE
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2014 LINCOLN MKZ
Rear End
-
Pääste
2023 AUDI Q3
Front End
-
Pääste
2017 NISSAN FRONTIER
Front End
Muud KEYSTONE TRAVEL partiid
17 lots-
Pääste
2015 KEYSTONE TRAVEL
Front End
-
Pääste
2008 KEYSTONE TRAVEL
Front End
-
Pääste
2016 KEYSTONE TRAVEL
Top/Roof
-
Pääste
2019 KEYSTONE TRAVEL
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2021 KEYSTONE TRAVEL
Hail
-
Pääste
2016 KEYSTONE TRAVEL
Undercarriage
-
Pääste
2014 KEYSTONE TRAVEL
Rear End
-
Pääste
2017 KEYSTONE TRAVEL
Normal Wear
-
Pääste
2018 KEYSTONE TRAVEL
Side
-
Pääste
1984 KEYSTONE TRAVEL
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2006 KEYSTONE TRAVEL
Side
-
Pääste
2016 KEYSTONE TRAVEL
Water/Flood
-
Pääste
1980 KEYSTONE TRAVEL
Undercarriage
-
Pääste
1984 KEYSTONE TRAVEL
Fresh Water
-
Pääste
2003 KEYSTONE TRAVEL
Burn
-
Pääste
2001 KEYSTONE TRAVEL
Top/Roof
-
Pääste
2007 KEYSTONE TRAVEL
Water/Flood
Muu KEYSTONE TRAVEL Burn kahjustusega
1 lots-
Pääste
2003 KEYSTONE TRAVEL
Burn
Muu 2017 KEYSTONE TRAVEL
1 lots-
Pääste
2017 KEYSTONE TRAVEL
Normal Wear
Muud partiid oksjonil 2024-06-12
20 lots-
Pääste
2013 GMC ACADIA SLT-1
Front End
-
Pääste
2018 NISSAN FRONTIER S
Rear End
-
Pääste
2012 HONDA CR-V EXL
Side
-
Pääste
2021 FREIGHTLINER CHASSIS M LINE WALK-IN VAN
Front End
-
Pääste
2012 NISSAN FRONTIER S
Front End
-
Pääste
2014 CADILLAC XTS PREMIUM COLLECTION
Front End
-
Pääste
2020 FORD ECOSPORT SE
Front End
-
Pääste
2019 MERCEDES-BENZ SPRINTER 2500/3500
Front End
-
Pääste
2023 DODGE CHARGER SXT
Front End
-
Pääste
2014 CHEVROLET SUBURBAN C1500 LT
Burn
-
Pääste
2019 VOLKSWAGEN JETTA S
Front End
-
Pääste
2006 CHEVROLET SILVERADO K1500
All Over
-
Pääste
2011 MAZDA SPEED 3
Front End
-
Pääste
2020 INFINITI QX60 LUXE
Side
-
Pääste
2004 FORD ECONOLINE E150 VAN
Stripped
-
Pääste
2006 TOYOTA COROLLA CE
Rear End
-
Pääste
2002 GMC SIERRA K2500 HEAVY DUTY
Rear End
-
Pääste
2022 SUBARU OUTBACK LIMITED
Rear End
-
Pääste
2020 CHEVROLET TRAVERSE RS
Front End
-
Pääste
2009 NISSAN MAXIMA S
Front End
Muud partiid hinnaga IL - Southern Illinois, FLUSA
20 lots-
Pääste
2010 IC CORPORATION CE SERIES SCHOOL
Normal Wear
-
Pääste
2010 IC CORPORATION SCHOOL BUS
Normal Wear
-
Pääste
2013 IC CORPORATION CE SERIES SCHOOL
Normal Wear
-
Pääste
2012 BLUEBIRD UNKNOWN
Normal Wear
-
Pääste
2012 BLUEBIRD VISION
Normal Wear
-
Pääste
2013 IC CORPORATION CE SERIES SCHOOL
Normal Wear
-
Pääste
2013 IC CORPORATION CE SERIES SCHOOL
Normal Wear
-
Pääste
2010 PETERBILT UNKNOWN
Normal Wear
-
Pääste
2013 IC CORPORATION CE SERIES SCHOOL
Normal Wear
-
Pääste
2013 COLLINS BANTAM G3500
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2013 BLUEBIRD VISION
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2022 CHEVROLET SILVERADO LTD
Hail
-
Pääste
2022 CHEVROLET BLAZER
Hail
-
Pääste
2016 HYUNDAI TUCSON
Hail
-
Pääste
2021 CHEVROLET TAHOE
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2024 MERCEDES-BENZ GLS
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2004 TOYOTA TUNDRA
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
1998 GMC SAVANA
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2005 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2014 NISSAN PATHFINDER
Minor Dent/Scratches
Korduma kippuvad küsimused
Kas seda 2022. aasta Ford Broncot müüdi hinnaga Copart või IAAI?
Mis osariigis see Bronco enampakkumisel müüdi?
Kas VIN 1FMEE5DPXNLB37346 on üleujutussõiduk?
Mitu miili sellel Ford Broncol on?
Mis on selle Bronco pealkirja tüüp?
Kas seda VIN müüdi rohkem kui üks kord?
Jätkake sirvimist
- Kõik 2 017 KEYSTONE TRAVEL oksjonid—
- Kõik KEYSTONE oksjonite nimekirjad—
- Burn-kahjustatud KEYSTONE autod—
- Muud Burn kahjustatud sõidukid—
- Rohkem päästeautosid oksjonil—
- Muud partiid alates Copart alates 2024-06-12—
- Sõidukid IL - Southern Illinois, FLUSA—
- Päästeoksjonid IL - Southern Illinois, FLUSA—
- Mitmekordne müük VIN – kas see võib olla sidrun?guide
- Muud sõidetavad Burn-kahjustusega autod—
- Dekodeerige meie tasuta tööriistaga veel üks VINtool