2024 LEXUS NX · oksjoni ajalugu
VIN 2T2GKCEZ4RC017495 — 2024 LEXUS NX Oksjoni ajalugu
VIN 2T2GKCEZ4RC017495 müüdud 2026-09-10 Ontario Auction, CAN, ON Lot 64807796
2024 LEXUS NX Black · Vandalism damage
1 / 13F-Sport: see 2024 LEXUS NX on selgitatud
September 10, 2026 ületas see Black 2024 LEXUS NX ploki Copart punktis Ontario Auction, CAN, ON $18,300. Luxury Heritage sugupuu on nähtav paaris 2.5L 4/Automatic; Electric And Gas Hybrid kütuseplatvorm hoiab hooldusintervallid etteaimatavad.
0 mi sellel NX hoiab seda ümberehitajasõbralikus sulgvas; vandalism kahjustused LEXUS's Toyota-Premium kered tähendab tavaliselt vahetatavat paneelitööd. Copart tiitlitee oli puhas.
Vandalism kahjustused 2024 LEXUS NX – mida kontrollida
Vandalism kahjustused 2024 LEXUS NX mõjutavad tavaliselt värvi, klaasi, sisepindu ja märke. Suurimad rea artiklid on paneelide uuesti pihustamine ja klaaside vahetus, mille all olevate konstruktsiooni- või vargustega seotud kahjustuste varjamine on peamine risk, mis tuleb enne pakkumise tegemist kinnitada.
Sekundaarne Mechanical kahjustus lisab paneeli uuesti pihustamise ja klaasivahetuse peale rida punkte. Mootorivariandil 2.5L 4 jääb pakett tavaliselt remondiökonoomseks, kui konstruktsioonisiinid on puhtad.
Kahjustused ja tingimused
- Esmane kahjustus
- Vandalism
- Sekundaarne kahjustus
- Mechanical
Vandalism-kahjustuste segment näitab LEXUS keretüübi raskusastme vahemikku selle kahjustuse puhul.
Oksjoni ajaloo ajaskaala
2026-09-10 · Ontario Auction, CAN, ON
- Hind
- $18,300
- Kahju
- Vandalism
- Pealkiri
- Pure Sale
- Miilid
- Lot
- 64807796
Sarnased nimekirjad
Seitse ristviitetelge – igal karussellil on erinev sarnasusmõõde.
Lähemalt hinna järgi
20 lots-
Pääste
2019 FORD F650
Normal Wear
-
Pääste
2016 CHEVROLET CORVETTE
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2026 TOYOTA GRAND HIGHLANDER
All Over
-
Pääste
2018 MERCEDES-BENZ GLE
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2020 MERCEDES-BENZ GLE
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2020 MERCEDES-BENZ GLE
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2020 BMW X5
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2023 FORD BRONCO
Normal Wear
-
Pääste
2023 HONDA CIVIC
Normal Wear
-
Pääste
2024 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2021 RAM 1500
Front End
-
Pääste
2024 TESLA MODEL S
Front End
-
Pääste
2025 FORD F150
Side
-
Pääste
2025 TOYOTA SEQUOIA
Front End
-
Pääste
2025 CHEVROLET TAHOE
Front End
-
Pääste
2020 MERCEDES-BENZ GLE
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2023 CHEVROLET SUBURBAN
Rear End
-
Pääste
2022 BMW X5
Front End
-
Pääste
2023 MERCEDES-BENZ GLC
Front End
-
Pääste
2026 BMW X3
Front End
Muud LEXUS NX partiid
20 lots-
Pääste
2024 LEXUS NX
Front End
-
Pääste
2024 LEXUS NX
Front End
-
Pääste
2020 LEXUS NX
Rear End
-
Pääste
2019 LEXUS NX
Rear End
-
Pääste
2025 LEXUS NX
Rear End
-
Pääste
2020 LEXUS NX
Front End
-
Pääste
2019 LEXUS NX
Hail
-
Pääste
2020 LEXUS NX
Front End
-
Pääste
2020 LEXUS NX
Front End
-
Pääste
2020 LEXUS NX
Front End
-
Pääste
2019 LEXUS NX
Water/Flood
-
Pääste
2017 LEXUS NX
Side
-
Pääste
2016 LEXUS NX
Front End
-
Pääste
2024 LEXUS NX
Vandalism
-
Pääste
2015 LEXUS NX
Front End
-
Pääste
2020 LEXUS NX
Side
-
Pääste
2023 LEXUS NX
Front End
-
Pääste
2015 LEXUS NX
Front End
-
Pääste
2015 LEXUS NX
Rear End
-
Pääste
2023 LEXUS NX
Rear End
Muu LEXUS NX Vandalism kahjustusega
18 lots-
Pääste
2024 LEXUS NX
Vandalism
-
Pääste
2022 LEXUS NX
Vandalism
-
Pääste
2019 LEXUS NX
Vandalism
-
Pääste
2025 LEXUS NX
Vandalism
-
Pääste
2022 LEXUS NX
Vandalism
-
Pääste
2025 LEXUS NX
Vandalism
-
Pääste
2016 LEXUS NX
Vandalism
-
Pääste
2018 LEXUS NX
Vandalism
-
Pääste
2022 LEXUS NX
Vandalism
-
Pääste
2017 LEXUS NX
Vandalism
-
Pääste
2015 LEXUS NX
Vandalism
-
Pääste
2022 LEXUS NX
Vandalism
-
Pääste
2020 LEXUS NX
Vandalism
-
Pääste
2025 LEXUS NX
Vandalism
-
Pääste
2016 LEXUS NX
Vandalism
-
Pääste
2017 LEXUS NX
Vandalism
-
Pääste
2023 LEXUS NX
Vandalism
-
Pääste
2016 LEXUS NX
Vandalism
Muu 2024 LEXUS NX
20 lots-
Pääste
2024 LEXUS NX
Front End
-
Pääste
2024 LEXUS NX
Front End
-
Pääste
2024 LEXUS NX
Vandalism
-
Pääste
2024 LEXUS NX
Side
-
Pääste
2024 LEXUS NX
Side
-
Pääste
2024 LEXUS NX
Side
-
Pääste
2024 LEXUS NX
Rollover
-
Pääste
2024 LEXUS NX
Hail
-
Pääste
2024 LEXUS NX
Hail
-
Pääste
2024 LEXUS NX
Side
-
Pääste
2024 LEXUS NX
Front End
-
Pääste
2024 LEXUS NX
Front End
-
Pääste
2024 LEXUS NX
Front End
-
Pääste
2024 LEXUS NX
Water/Flood
-
Pääste
2024 LEXUS NX
Front End
-
Pääste
2024 LEXUS NX
Front End
-
Pääste
2024 LEXUS NX
Front End
-
Pääste
2024 LEXUS NX
All Over
-
Pääste
2024 LEXUS NX
Front End
-
Pääste
2024 LEXUS NX
Front End
Muu 2024 LEXUS NX Vandalism kahjustusega
1 lots-
Pääste
2024 LEXUS NX
Vandalism
Muud partiid oksjonil 2026-09-10
20 lots-
Pääste
2019 VOLKSWAGEN TIGUAN
Front End
-
Pääste
2010 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Pääste
2013 TOYOTA SCION TC
Front End
-
Pääste
2007 NISSAN ALTIMA
Rear End
-
Pääste
2015 VOLKSWAGEN JETTA
Front End
-
Pääste
2013 AUDI A4
Rear End
-
Pääste
2005 GMC JIMMY
Front End
-
Pääste
2013 TOYOTA SCION FR-S
Rear End
-
Pääste
2017 RAM 1500
Rear End
-
Pääste
2021 FORD F150
Rear End
-
Pääste
2012 SUBARU FORESTER
Front End
-
Pääste
2019 LEXUS NX 300
Rear End
-
Pääste
2019 MERCEDES-BENZ GLE
Top/Roof
-
Pääste
2017 HYUNDAI ELANTRA
Front End
-
Pääste
2014 TOYOTA COROLLA
Rear End
-
Pääste
2016 FORD ESCAPE
Rear End
-
Pääste
2013 DODGE DART
Water/Flood
-
Pääste
2012 TOYOTA RAV4
Rear End
-
Pääste
2015 HYUNDAI ELANTRA
Front End
-
Pääste
2020 HYUNDAI ELANTRA
Rear End
Muud partiid hinnaga Ontario Auction, CAN, ON
20 lots-
Pääste
2013 FREIGHTLINER M2
Normal Wear
-
Pääste
2012 BLUEBIRD VISION
Normal Wear
-
Pääste
2012 BLUEBIRD VISION
Normal Wear
-
Pääste
2013 BLUEBIRD VISION
Normal Wear
-
Pääste
2011 THOMAS MINOTOUR G4500
Normal Wear
-
Pääste
2012 BLUEBIRD VISION
Normal Wear
-
Pääste
2012 BLUEBIRD VISION
Normal Wear
-
Pääste
2012 THOMAS SAF-T-LINER C2
Normal Wear
-
Pääste
2011 THOMAS MINOTOUR G4500
Normal Wear
-
Pääste
2012 BLUEBIRD VISION
Normal Wear
-
Pääste
2012 THOMAS SAF-T-LINER C2
Normal Wear
-
Pääste
2012 CHEVROLET EXPRESS G3500
Normal Wear
-
Pääste
2012 BLUEBIRD VISION
Normal Wear
-
Pääste
2019 FORD TRANSIT
Normal Wear
-
Pääste
2014 COLLINS BANTAM G4500
Normal Wear
-
Pääste
2013 BLUEBIRD VISION
Normal Wear
-
Pääste
2013 BLUEBIRD VISION
Normal Wear
-
Pääste
2012 BLUEBIRD VISION
Normal Wear
-
Pääste
2013 BLUB SCHOOL BUS
Normal Wear
-
Pääste
2012 BLUEBIRD VISION
Normal Wear
Korduma kippuvad küsimused
Kas seda 2022. aasta Ford Broncot müüdi hinnaga Copart või IAAI?
Mis osariigis see Bronco enampakkumisel müüdi?
Kas VIN 1FMEE5DPXNLB37346 on üleujutussõiduk?
Mitu miili sellel Ford Broncol on?
Mis on selle Bronco pealkirja tüüp?
Kas seda VIN müüdi rohkem kui üks kord?
Jätkake sirvimist
- Kõik 2 024 LEXUS NX oksjonid—
- Kõik LEXUS oksjonite nimekirjad—
- Vandalism-kahjustatud LEXUS autod—
- Muud Vandalism kahjustatud sõidukid—
- Rohkem päästeautosid oksjonil—
- Muud partiid alates Copart alates 2026-09-10—
- Sõidukid Ontario Auction, CAN, ON—
- Päästeoksjonid Ontario Auction, CAN, ON—
- Mitmekordne müük VIN – kas see võib olla sidrun?guide
- Muud sõidetavad Vandalism-kahjustusega autod—
- Dekodeerige meie tasuta tööriistaga veel üks VINtool