2018 FORD F-550 CHASSIS · oksjoni ajalugu
VIN 1FDUF5HT0JEC59678 — 2018 FORD F-550 CHASSIS Oksjoni ajalugu
VIN 1FDUF5HT0JEC59678 müüdud 2026-06-04 Omaha, Springfield, NE Lot 45020532
2018 FORD F-550 CHASSIS White · Right Side damage
1 / 202018 FORD F-550 CHASSIS (FoMoCo) oksjoniprofiil
White 2018 FORD F-550 CHASSIS müüakse alates Omaha, Springfield, NE June 4, 2026 jaoks $12,050. FORD FoMoCo tehnoloogia on 6.7L V-8 DI, turbo, 330HP-s ühendatud Automatic-ga; Diesel kütus hoiab kasutuskulud FORD omanikele tuttavana.
Odomeetri näit on 138,951 mi – see jääb oluliselt ümberehitamise ökonoomse vahemiku piiridesse. right side kahjustus FORD F-550 CHASSIS puhul on tavaliselt sinine-ovaalne ja kirjel IAAI ei olnud ainult osade lippe.
Right Side kahjustused 2018 FORD F-550 CHASSIS
Right Side kahjustused mudelil 2018 FORD F-550 CHASSIS keskenduvad esiklambri osade loendile. Ülevaatuse prioriteedid: kapoti vahe sümmeetria, uksevahe löögipool, radiaatori toe seisukord.
pole salvestatud kahjustab neid kontrollpunkte; oodake, et külgpeegel, uksekaart ja löögipoolne klapppaneel sisenevad osade loendisse.
Kahjustused ja tingimused
- Esmane kahjustus
- Right Side
- Jookse ja sõida
- Jah - kontrollitud
Kasutage Right Side-kahjustuste kataloogi varuosakulude hindamise lähtekohana.
Oksjoni ajaloo ajaskaala
2026-06-04 · Omaha, Springfield, NE
- Hind
- $12,050
- Kahju
- Right Side
- Pealkiri
- Sold on Approval
- Miilid
- 138,951
- Lot
- 45020532
Sarnased nimekirjad
Seitse ristviitetelge – igal karussellil on erinev sarnasusmõõde.
Lähemalt hinna järgi
20 lots-
Pääste
2024 FORD MUSTANG
Rear End
-
Pääste
2026 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Pääste
2026 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Pääste
2021 JEEP GLADIATOR
Burn - Engine
-
Pääste
2017 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Pääste
2021 CHEVROLET SUBURBAN
Front End
-
Pääste
2018 DODGE DURANGO
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2026 CHEVROLET SILVERADO
Normal Wear
-
Pääste
2023 JEEP GRAND CHEROKEE
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2024 MERCEDES-BENZ C
Front End
-
Pääste
2025 HYUNDAI SANTA FE
Rear End
-
Pääste
2025 HYUNDAI SANTA FE
Front End
-
Pääste
2020 LEXUS ES
Side
-
Pääste
2020 RAM 2500
Front End
-
Pääste
2022 CHEVROLET SILVERADO
Normal Wear
-
Pääste
2015 FORD F350
Vandalism
-
Pääste
2025 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Pääste
2022 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Pääste
2021 MERCEDES-BENZ E
Front End
-
Pääste
2024 FORD EXPLORER
Front End
Muud FORD F-550 CHASSIS partiid
20 lots-
Pääste
2017 FORD F-550 CHASSIS
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2015 FORD F-550 CHASSIS
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2021 FORD F-550 CHASSIS
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2016 FORD F-550 CHASSIS
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2012 FORD F-550 CHASSIS
Roof
-
Pääste
2022 FORD F-550 CHASSIS
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2022 FORD F-550 CHASSIS
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2017 FORD F-550 CHASSIS
Front end
-
Pääste
2023 FORD F-550 CHASSIS
Unknown
-
Pääste
2023 FORD F-550 CHASSIS
Transmission Damage
-
Pääste
2016 FORD F-550 CHASSIS
All Over
-
Pääste
2022 FORD F-550 CHASSIS
Left Side
-
Pääste
2017 FORD F-550 CHASSIS
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2017 FORD F-550 CHASSIS
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2020 FORD F-550 CHASSIS
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2016 FORD F-550 CHASSIS
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2017 FORD F-550 CHASSIS
Rear
-
Pääste
2017 FORD F-550 CHASSIS
Right Side
-
Pääste
2017 FORD F-550 CHASSIS
Right Side
-
Pääste
2026 FORD F-550 CHASSIS
Left Front
Muu FORD F-550 CHASSIS Right Side kahjustusega
13 lots-
Pääste
2017 FORD F-550 CHASSIS
Right Side
-
Pääste
2017 FORD F-550 CHASSIS
Right Side
-
Pääste
2011 FORD F-550 CHASSIS
Right Side
-
Pääste
2017 FORD F-550 CHASSIS
Right Side
-
Pääste
2019 FORD F-550 CHASSIS
Right Side
-
Pääste
2021 FORD F-550 CHASSIS
Right Side
-
Pääste
2025 FORD F-550 CHASSIS
Right Side
-
Pääste
2015 FORD F-550 CHASSIS
Right Side
-
Pääste
2016 FORD F-550 CHASSIS
Right Side
-
Pääste
2013 FORD F-550 CHASSIS
Right Side
-
Pääste
2017 FORD F-550 CHASSIS
Right Side
-
Pääste
2019 FORD F-550 CHASSIS
Right Side
-
Pääste
2013 FORD F-550 CHASSIS
Right Side
Muu 2018 FORD F-550 CHASSIS
6 lots-
Pääste
2018 FORD F-550 CHASSIS
Transmission Damage
-
Pääste
2018 FORD F-550 CHASSIS
Front end
-
Pääste
2018 FORD F-550 CHASSIS
All Over
-
Pääste
2018 FORD F-550 CHASSIS
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2018 FORD F-550 CHASSIS
Flood
-
Pääste
2018 FORD F-550 CHASSIS
Normal Wear & Tear
Muud partiid oksjonil 2026-06-04
20 lots-
Pääste
2017 CHEVROLET EQUINOX
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2020 NISSAN ALTIMA
Left Side
-
Pääste
2008 HONDA ACCORD
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2019 CHEVROLET SPARK
Front & Rear
-
Pääste
2012 FORD FIESTA
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2008 FORD FUSION
Right Front
-
Pääste
2020 HONDA CR-V
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2001 CHEVROLET EXPRESS
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2015 CHEVROLET CAMARO
Hail
-
Pääste
2016 NISSAN ROGUE
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2013 FORD FOCUS
Engine Damage
-
Pääste
2012 HONDA CROSSTOUR
Front & Rear
-
Pääste
2017 CHRYSLER PACIFICA
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2019 JEEP RENEGADE
Front end
-
Pääste
2015 TOYOTA SIENNA
Left & Right Side
-
Pääste
2016 DODGE JOURNEY
Front end
-
Pääste
2016 CHEVROLET CRUZE LIMITED
Left Front
-
Pääste
2026 FORD EXPLORER
Left Side
-
Pääste
2000 MERCURY SABLE
Rear
-
Pääste
2006 CHEVROLET TRAILBLAZER
Normal Wear & Tear
Muud partiid hinnaga Omaha, Springfield, NE
20 lots-
Pääste
2010 TOYOTA COROLLA
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2004 FORD F-150
Mechanical
-
Pääste
2015 CHEVROLET SPARK
Left Front
-
Pääste
2008 MERCEDES-BENZ C 300
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2022 TOYOTA COROLLA CROSS
Front end
-
Pääste
2014 NISSAN NV200
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2014 SUBARU OUTBACK
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2013 HYUNDAI ELANTRA
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2014 NISSAN ROGUE
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2018 NISSAN ROGUE
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2018 CHEVROLET TRAX
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2014 MERCEDES-BENZ SPRINTER 2500
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2005 TOYOTA 4RUNNER
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2000 NISSAN FRONTIER
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2016 FORD FUSION
Left Rear
-
Pääste
2019 DODGE CHALLENGER
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2009 SCION XD
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2021 FORD ESCAPE
Left Rear
-
Pääste
2019 NISSAN ROGUE
All Over
-
Pääste
2013 KIA OPTIMA
Normal Wear & Tear
Korduma kippuvad küsimused
Kas seda 2022. aasta Ford Broncot müüdi hinnaga Copart või IAAI?
Mis osariigis see Bronco enampakkumisel müüdi?
Kas VIN 1FMEE5DPXNLB37346 on üleujutussõiduk?
Mitu miili sellel Ford Broncol on?
Mis on selle Bronco pealkirja tüüp?
Kas seda VIN müüdi rohkem kui üks kord?
Jätkake sirvimist
- Kõik 2 018 FORD F-550 CHASSIS oksjonid—
- Kõik FORD oksjonite nimekirjad—
- Right Side-kahjustatud FORD autod—
- Muud Right Side kahjustatud sõidukid—
- Rohkem päästeautosid oksjonil—
- Muud partiid alates IAAI alates 2026-06-04—
- Sõidukid Omaha, Springfield, NE —
- Päästeoksjonid Omaha, Springfield, NE —
- Mitmekordne müük VIN – kas see võib olla sidrun?guide
- Muud sõidetavad Right Side-kahjustusega autod—
- Dekodeerige meie tasuta tööriistaga veel üks VINtool