2012 JEEP COMPASS · oksjoni ajalugu
VIN 1C4NJDEBXCD603281 — 2012 JEEP COMPASS Oksjoni ajalugu
VIN 1C4NJDEBXCD603281 müüdud 2026-09-17 NY - Newburgh, USA, NY Lot 66687406
2012 JEEP COMPASS Orange · Rear End damage
1 / 132012 JEEP COMPASS — 4x4 pärandväljaanne Copart/IAAI
See 2012 JEEP COMPASS dokumendis Orange on NY - Newburgh, USA, NY puhul September 17, 2026 kustutatud $325. 2.4L 4 ja Automatic esindavad 4x4 Heritage jõuülekannet, mis määratleb COMPASS platvormi, Gas efektiivsusega, mis vastab selle klassile.
144,523 mi JEEP COMPASS on keskmise eluea territoorium; rear end kahjustus muudab harva JEEP korpuse ebaökonoomseks, kui AMC-perekonna paneelivarustus on terve. Kirje Copart ei näidanud ümberehitamise lippe.
VIN on oksjonirajal varem rattaga sõitnud – ajaskaala allpool. Ümberloetletud JEEP COMPASS on levinud 4x4 pärandi segmendis, kus ümberehitajad remondijärgseid inventari ümber pööravad.
Rear End kahju ulatus 2012 JEEP COMPASS
Kontrollige Rear End kahjustatud JEEP COMPASS pakiruumi kaane, kaitseraua katte, tagatulede ja veerandpaneeli osas. Remondi hind sõltub sellest, kas konstruktsiooni tõmbe- ja puksiiri-vastuvõtja kahjustused on olemas; pagasiruumi põranda sirgendamine ja tagatulede montaaži vahetus on tüüpiline rida.
Pealkirja tee: kinnitage enne transporti. Rear End kahju korral JEEP COMPASS säilitab tavaliselt päästeoleku; osadeks muutmine toimub ainult siis, kui sekundaarne Minor Dent/Scratches kahjustus tabab konstruktsiooni rööpaid.
Kahjustused ja tingimused
- Esmane kahjustus
- Rear End
- Sekundaarne kahjustus
- Minor Dent/Scratches
- Jookse ja sõida
- Jah - kontrollitud
Lähedasi võrdlusaluseid leiate Rear End-kahjustusega kuulutustest — kasulik remondiaja hindamiseks.
Oksjoni ajaloo ajaskaala
Mitme müügipartii. 2012 JEEP COMPASS ületas plokki kolm korda väärtuste September 3, 2026 ja September 17, 2026 vahel – ajaskaala jälgib, kuidas hind ja pealkiri muutusid.
2026-09-17 · NY - Newburgh, USA, NY
- Hind
- $325
- Kahju
- Rear End
- Pealkiri
- Minimum Bid
- Miilid
- 144,523
- Lot
- 66687406
2026-09-10 · NY - Newburgh, USA, NY
- Hind
- $325
- Kahju
- Rear End
- Pealkiri
- Minimum Bid
- Miilid
- 144,523
- Lot
- 66687406
2026-09-03 · NY - Newburgh, USA, NY
- Hind
- $325
- Kahju
- Rear End
- Pealkiri
- Minimum Bid
- Miilid
- 144,523
- Lot
- 66687406
Sarnased nimekirjad
Seitse ristviitetelge – igal karussellil on erinev sarnasusmõõde.
Lähemalt hinna järgi
20 lots-
Pääste
2023 FORD MUSTANG
Rollover
-
Pääste
2023 FORD MUSTANG
Side
-
Pääste
2025 HONDA CR-V
Front End
-
Pääste
2009 FORD CROWN VICTORIA
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2015 FORD EDGE
Front End
-
Pääste
2017 FORD FOCUS
Side
-
Pääste
2016 FORD FUSION
Normal Wear
-
Pääste
2004 FORD F250
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2005 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2017 FORD FLEX
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2001 FORD F250
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2009 MERCURY MARINER
Side
-
Pääste
2018 TOYOTA RAV4
Front End
-
Pääste
2025 NISSAN SENTRA
Front End
-
Pääste
2003 TOYOTA CAMRY
Side
-
Pääste
2023 DODGE CHARGER
Front End
-
Pääste
2011 DODGE RAM 1500
Front End
-
Pääste
2019 HYUNDAI SONATA
Front End
-
Pääste
2022 INFINITI QX55
Front End
-
Pääste
2004 FORD F-150 HERITAGE
Rear End
Muud JEEP COMPASS partiid
20 lots-
Pääste
2025 JEEP COMPASS
Front End
-
Pääste
2014 JEEP COMPASS
Front End
-
Pääste
2015 JEEP COMPASS
Mechanical
-
Pääste
2014 JEEP COMPASS
Front End
-
Pääste
2016 JEEP COMPASS
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2025 JEEP COMPASS
Front End
-
Pääste
2023 JEEP COMPASS
Hail
-
Pääste
2015 JEEP COMPASS
Side
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Front End
-
Pääste
2017 JEEP COMPASS
Front End
-
Pääste
2018 JEEP COMPASS
Front End
-
Pääste
2020 JEEP COMPASS
Hail
-
Pääste
2022 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2021 JEEP COMPASS
Front End
-
Pääste
2020 JEEP COMPASS
Front End
-
Pääste
2019 JEEP COMPASS
Front End
-
Pääste
2022 JEEP COMPASS
Front End
-
Pääste
2007 JEEP COMPASS
Front End
-
Pääste
2024 JEEP COMPASS
Front End
-
Pääste
2026 JEEP COMPASS
Front End
Muu JEEP COMPASS Rear End kahjustusega
20 lots-
Pääste
2022 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2017 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2022 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2017 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2025 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2025 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2025 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2025 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2018 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2020 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2014 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2018 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2025 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2019 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2020 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2020 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2018 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2016 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2015 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2018 JEEP COMPASS
Rear End
Muu 2012 JEEP COMPASS
20 lots-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Front End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Right Side
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Front End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Mechanical
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Front & Rear
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Front End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Front end
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Normal Wear & Tear
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Side
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Front End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Front End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Side
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Mechanical
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Front End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Minor Dent/Scratches
Muu 2012 JEEP COMPASS Rear End kahjustusega
20 lots-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
-
Pääste
2012 JEEP COMPASS
Rear End
Muud partiid oksjonil 2026-09-17
20 lots-
Pääste
2018 JEEP CHEROKEE
Rear End
-
Pääste
2026 NISSAN MURANO
Front End
-
Pääste
2011 TOYOTA CAMRY
Side
-
Pääste
2020 MAZDA 3
Rollover
-
Pääste
2016 MERCEDES-BENZ C
Top/Roof
-
Pääste
2016 MAZDA CX-9
Front End
-
Pääste
2020 TESLA MODEL 3
Rear End
-
Pääste
2022 MAZDA CX-30
Front End
-
Pääste
2017 FORD ESCAPE
Front End
-
Pääste
2015 MERCEDES-BENZ C
Rear End
-
Pääste
1965 FORD RANCHO
Top/Roof
-
Pääste
2009 INFINITI FX50
Front End
-
Pääste
2013 HONDA ODYSSEY
Rear End
-
Pääste
2018 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Front End
-
Pääste
2004 HONDA ACCORD
Mechanical
-
Pääste
2022 VOLKSWAGEN TIGUAN
Front End
-
Pääste
2014 NISSAN SENTRA
Front End
-
Pääste
2023 HONDA CIVIC
Front End
-
Pääste
2020 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Mechanical
-
Pääste
2017 HYUNDAI ELANTRA
Rear End
Muud partiid hinnaga NY - Newburgh, USA, NY
20 lots-
Pääste
2020 RAM PRO MASTER
Normal Wear
-
Pääste
2002 REGAL BOAT
Normal Wear
-
Pääste
2017 HINO HINO 338
Normal Wear
-
Pääste
2011 THOMABUSES BUS
Normal Wear
-
Pääste
2004 THOMABUSES BUS
Normal Wear
-
Pääste
2011 FREIGLINER B2
Normal Wear
-
Pääste
2012 OTHER BUS BUS
Normal Wear
-
Pääste
2012 OTHER BUS BUS
Normal Wear
-
Pääste
2013 CHEVROLET EXPRESS
Normal Wear
-
Pääste
2012 FREIGLINER B2
Normal Wear
-
Pääste
2012 NISSAN ROGUE
Normal Wear
-
Pääste
2020 RAM PROMASTER 3500
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2020 RAM PROMASTER 1500
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2016 RAM PROMASTER 1500
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2018 MERCEDES-BENZ METRIS
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2019 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2014 HINO 195
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2015 TOYOTA SIENNA
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2015 FORD F350
Minor Dent/Scratches
-
Pääste
2017 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
Korduma kippuvad küsimused
Kas seda 2022. aasta Ford Broncot müüdi hinnaga Copart või IAAI?
Mis osariigis see Bronco enampakkumisel müüdi?
Kas VIN 1FMEE5DPXNLB37346 on üleujutussõiduk?
Mitu miili sellel Ford Broncol on?
Mis on selle Bronco pealkirja tüüp?
Kas seda VIN müüdi rohkem kui üks kord?
Jätkake sirvimist
- Kõik 2 012 JEEP COMPASS oksjonid—
- Kõik JEEP oksjonite nimekirjad—
- Rear End-kahjustatud JEEP autod—
- Muud Rear End kahjustatud sõidukid—
- Rohkem päästeautosid oksjonil—
- Muud partiid alates Copart alates 2026-09-17—
- Sõidukid NY - Newburgh, USA, NY—
- Päästeoksjonid NY - Newburgh, USA, NY—
- Mitmekordne müük VIN – kas see võib olla sidrun?guide
- Muud sõidetavad Rear End-kahjustusega autod—
- Dekodeerige meie tasuta tööriistaga veel üks VINtool