2012 AUDI Q5 · aukční historie
VIN WA1CFBFP2CA055571 — 2012 AUDI Q5 Aukční historie
VIN WA1CFBFP2CA055571 prodán 2026-08-17 New Orleans East, New Orleans, LA Lot 45641828
Uvnitř 2012 AUDI Q5 — rekord e-tron Era
Prodáno August 17, 2026 za $250 na New Orleans East, New Orleans, LA ; tento Gray 2012 AUDI Q5 má 2.0L I-4 DI, DOHC, VVT, turbo, 211HP a Automatic. Kombinace Quattro je dobře známá a provozní náklady na palivo Gasoline jsou předvídatelné.
114,316 mi je v AUDI's sweet spot pro obnovu ROI. Poškození flood na tomto těle je dobře zmapováno sítí oprav Audi skupiny AUDI'; výpis IAAI uzavřen čistý.
Flood-poškozeno AUDI Q5: kompletní audit elektrického svazku
2012 AUDI Q5 s poškozením Flood obvykle vyžaduje práci na kabelovém svazku, modulu ABS, motorech sedadel a obložení interiéru. Kritické riziko: tiché selhání elektronické koroze měsíce po expozici. Standardní cesta opravy: úplný audit elektrického svazku a výměna modulu.
Pro Flood-poškozený AUDI Q5 motor 2.0L I-4 DI, DOHC, VVT, turbo, 211HP přidává složitost úplnému auditu elektrického svazku. Čistší podpisy poškození obvykle znamenají, že šarže byla přímo z pojištění, nikoli převrácená.
Poškození a podmínky
- Primární poškození
- Flood
- Běhej a jeď
- Ano — ověřeno
Otevřete filtr poškození Flood pro přímo srovnatelné rozpětí závažnosti.
Časová osa historie aukce
2026-08-17 · New Orleans East, New Orleans, LA
- Cena
- $250
- Poškození
- Flood
- Titul
- Sold on Approval
- Míle
- 114,316
- Položka
- 45641828
Podobné inzeráty
Sedm os křížových odkazů — každý karusel je jiná dimenze podobnosti.
Více blízko cenou
20 lots-
Salvage
2017 BMW I3
Side
-
Salvage
2018 JEEP CHEROKEE
Front End
-
Salvage
2012 NISSAN PATHFINDER
Front End
-
Salvage
2012 TOYOTA COROLLA
Front End
-
Salvage
2022 HYUNDAI KONA
Front End
-
Salvage
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2025 HONDA CR-V
Front End
-
Salvage
2019 NISSAN ALTIMA
Side
-
Salvage
2017 HINO 195
Mechanical
-
Salvage
2015 HONDA CIVIC
Front End
-
Salvage
2018 HINO 195
Front End
-
Salvage
2018 KIA OPTIMA
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 NISSAN ROGUE
Front End
-
Salvage
2018 FORD FOCUS
Front End
-
Salvage
2020 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Salvage
2020 VOLKSWAGEN PASSAT
Front End
-
Salvage
2012 HONDA CR-V
Front End
-
Salvage
2014 ACURA RLX
Side
-
Salvage
2010 HONDA ACCORD CROSSTOUR
Rear End
-
Salvage
2004 LEXUS ES
Rear End
Další AUDI Q5 položky
20 lots-
Salvage
2011 AUDI Q5
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2015 AUDI Q5
Front End
-
Salvage
2015 AUDI Q5
Normal Wear
-
Salvage
2013 AUDI Q5
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2021 AUDI Q5
Front End
-
Salvage
2014 AUDI Q5
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 AUDI Q5
Front End
-
Salvage
2016 AUDI Q5
Front End
-
Salvage
2011 AUDI Q5
Front End
-
Salvage
2011 AUDI Q5
Front End
-
Salvage
2013 AUDI Q5
Front End
-
Salvage
2015 AUDI Q5
Side
-
Salvage
2016 AUDI Q5
Front End
-
Salvage
2016 AUDI Q5
Front End
-
Salvage
2021 AUDI Q5
Rollover
-
Salvage
2014 AUDI Q5
Front End
-
Salvage
2024 AUDI Q5
Front End
-
Salvage
2010 AUDI Q5
Mechanical
-
Salvage
2014 AUDI Q5
Front End
-
Salvage
2019 AUDI Q5
Mechanical
Další AUDI Q5 s poškozením Flood
20 lots-
Salvage
2018 AUDI Q5
Flood
-
Salvage
2015 AUDI Q5
Flood
-
Salvage
2018 AUDI Q5
Flood
-
Salvage
2015 AUDI Q5
Flood
-
Salvage
2017 AUDI Q5
Flood
-
Salvage
2019 AUDI Q5
Flood
-
Salvage
2020 AUDI Q5
Flood
-
Salvage
2020 AUDI Q5
Flood
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Flood
-
Salvage
2018 AUDI Q5
Flood
-
Salvage
2018 AUDI Q5
Flood
-
Salvage
2018 AUDI Q5
Flood
-
Salvage
2018 AUDI Q5
Flood
-
Salvage
2016 AUDI Q5
Flood
-
Salvage
2018 AUDI Q5
Flood
-
Salvage
2019 AUDI Q5
Flood
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Flood
-
Salvage
2021 AUDI Q5
Flood
-
Salvage
2010 AUDI Q5
Flood
-
Salvage
2018 AUDI Q5
Flood
Další 2012 AUDI Q5
20 lots-
Salvage
2012 AUDI Q5
Rear End
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Front End
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Front End
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Right Side
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Stripped
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Front End
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Front End
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Mechanical
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Front End
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Left Side
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Side
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Mechanical
Další 2012 AUDI Q5 s poškozením Flood
2 lots-
Salvage
2012 AUDI Q5
Flood
-
Salvage
2012 AUDI Q5
Flood
Další položky dražené 2026-08-17
20 lots-
Salvage
2016 NISSAN ALTIMA
Front end
-
Salvage
2013 FORD EXPLORER
Flood
-
Salvage
2014 BUICK LACROSSE
Right Front
-
Salvage
2015 INFINITI Q50
Front end
-
Salvage
2023 VOLKSWAGEN TAOS
Rear
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4
Front end
-
Salvage
2021 TOYOTA COROLLA
Right Side
-
Salvage
2012 GMC TERRAIN
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2012 VOLKSWAGEN JETTA
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2001 TOYOTA TUNDRA
Left Side
-
Salvage
2022 HYUNDAI PALISADE
Rear
-
Salvage
2015 CHRYSLER 200
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2007 INFINITI G35
Front end
-
Salvage
2018 HYUNDAI SONATA
Rear
-
Salvage
2015 HONDA CIVIC
Front end
-
Salvage
2008 TOYOTA FJ CRUISER
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2013 GMC TERRAIN
Right Side
-
Salvage
2022 TOYOTA RAV4
Flood
-
Salvage
2006 HONDA CIVIC
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2007 PONTIAC SOLSTICE
Front end
Další položky v New Orleans East, New Orleans, LA
20 lots-
Salvage
2005 TOYOTA RAV4
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2013 FORD F-150
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2006 CHEVROLET HHR
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2012 BUICK ENCLAVE
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2003 TOYOTA CAMRY
Normal Wear & Tear
-
Salvage
1985 ROLLS-ROYCE CORNICHE
Left Front
-
Salvage
2000 CHEVROLET BLAZER
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2013 VOLKSWAGEN PASSAT
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2007 YAMAHA YFM660
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2000 TOYOTA SIENNA
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2021 NISSAN ROGUE SPORT
Left Front
-
Salvage
2020 FORD F-150
Front end
-
Salvage
2019 NISSAN VERSA
Right Side
-
Salvage
2016 MERCEDES-BENZ C 300
Left Front
-
Salvage
2017 FORD F-150
Unknown
-
Salvage
2011 TOYOTA CAMRY
Flood
-
Salvage
2023 TOYOTA RAV4
Right Side
-
Salvage
2023 JEEP GRAND CHEROKEE
Right Rear
-
Salvage
2016 HONDA ACCORD
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2006 NISSAN XTERRA
Normal Wear & Tear
Často kladené otázky
Byl tento 2022 Ford Bronco prodán na Copart nebo IAAI?
Ve kterém státě byl tento Bronco dražen?
Je VIN 1FMEE5DPXNLB37346 povodňové vozidlo?
Kolik mil má tento Ford Bronco?
Jaký je typ titulu pro tento Bronco?
Prodal se tento VIN více než jednou?
Pokračujte v prohlížení
- Všechny 2 012 AUDI Q5 aukce—
- Všechny AUDI aukční inzeráty—
- AUDI vozy s poškozením Flood—
- Další vozidla s poškozením Flood—
- Více vozů s titulem salvage na aukci—
- Další položky z IAAI dne 2026-08-17—
- Vozidla v New Orleans East, New Orleans, LA —
- Salvage aukce v New Orleans East, New Orleans, LA —
- VIN s opakovaným prodejem — mohl by to být zmetek?guide
- Další pojízdné vozy s poškozením Flood—
- Dekódujte další VIN naším bezplatným nástrojemtool