2017 BENTLEY FLYING SPUR · aukční historie
VIN SCBEJ9ZA7HC063466 — 2017 BENTLEY FLYING SPUR Aukční historie
VIN SCBEJ9ZA7HC063466 prodán 2026-09-14 FL - Orlando North, USA, FL Lot 66721766
- Prodáno $12,200
- Tachometr 19 226 mi
- Poškození Minor Dent/Scratches
- Titul Cert Of Title-Lemon Buy-Back (P)
- Stav Minimum Bid
1 / 13
- Prodáno $28,250
- Tachometr 15 197 mi
- Poškození Front End + Minor Dent/Scratches
- Titul Repossessed
- Stav Sold on Approval!
1 / 12
2017 BENTLEY FLYING SPUR (Silver) historie aukcí
Konečná nabídka: $12,200. Tento Silver 2017 BENTLEY FLYING SPUR byl prodán dne September 14, 2026 za FL - Orlando North, USA, FL po posouzení poškození minor dent/scratches. Pohon: 6.0L 12, Automatic, Flexible.
Hlášený počet ujetých kilometrů 19,226 mil odpovídá využití uprostřed cyklu pro 2017 BENTLEY FLYING SPUR. minor dent/scratches-poškozené partie v tomto pásmu se běžně nakupují pro přestavbu spíše než díly.
VIN má v evidenci více než jeden prodej; chronologické pořadí najdete na časové ose níže.
Minor Dent/Scratches poškození na 2017 BENTLEY FLYING SPUR
Poškození Minor Dent/Scratches na BENTLEY FLYING SPUR (2017) znamená rozsah opravy předního klipu: konstrukce nárazníku, mřížka, osvětlení, kapota, chlazení. 6.0L 12 je namontován za úderovou zónou.
Poškození žádné zaznamenané zvyšuje náklady: dveře, kolébka, někdy i čtvrťový panel. Fotografie v plné specifikaci pomáhají uzavřít inspekci na straně zásahu.
Poškození a podmínky
- Primární poškození
- Minor Dent/Scratches
- Běhej a jeď
- Ano — ověřeno
Otevřete skupinu poškození Minor Dent/Scratches a porovnejte výsledný stav dokladů v karosářské řadě BENTLEY.
Časová osa historie aukce
čtyřikrát na bloku. SCBEJ9ZA7HC063466 se poprvé objevilo August 8, 2024 a naposledy September 14, 2026. Řádky podrobností pokaždé sledují cenu, poškození a titul.
2026-09-14 · FL - Orlando North, USA, FL
- Cena
- $12,200
- Poškození
- Minor Dent/Scratches
- Titul
- Minimum Bid
- Míle
- 19,226
- Položka
- 66721766
2026-09-04 · FL - Orlando North, USA, FL
- Cena
- —
- Poškození
- Minor Dent/Scratches
- Titul
- Minimum Bid
- Míle
- 19,226
- Položka
- 66721766
2026-08-31 · FL - Orlando North, USA, FL
- Cena
- $12,200
- Poškození
- Minor Dent/Scratches
- Titul
- On Approval
- Míle
- 19,226
- Položka
- 66721766
2024-08-08 · NY - Newburgh, FLUSA
- Cena
- $28,250
- Poškození
- Front End
- Titul
- Sold on Approval!
- Míle
- 15,197
- Položka
- 64003754
Podobné inzeráty
Sedm os křížových odkazů — každý karusel je jiná dimenze podobnosti.
Více blízko cenou
20 lots-
Salvage
2024 FORD MUSTANG
Rear End
-
Salvage
2026 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Salvage
2026 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2021 JEEP GLADIATOR
Burn - Engine
-
Salvage
2017 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Salvage
2021 CHEVROLET SUBURBAN
Front End
-
Salvage
2018 DODGE DURANGO
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2026 CHEVROLET SILVERADO
Normal Wear
-
Salvage
2023 JEEP GRAND CHEROKEE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2024 MERCEDES-BENZ C
Front End
-
Salvage
2025 HYUNDAI SANTA FE
Rear End
-
Salvage
2025 HYUNDAI SANTA FE
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS ES
Side
-
Salvage
2020 RAM 2500
Front End
-
Salvage
2022 CHEVROLET SILVERADO
Normal Wear
-
Salvage
2015 FORD F350
Vandalism
-
Salvage
2025 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Salvage
2022 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Salvage
2021 MERCEDES-BENZ E
Front End
-
Salvage
2024 FORD EXPLORER
Front End
Další BENTLEY FLYING SPUR položky
20 lots-
Salvage
2022 BENTLEY FLYING SPUR
Front End
-
Salvage
2016 BENTLEY FLYING SPUR
Front End
-
Salvage
2021 BENTLEY FLYING SPUR
Front End
-
Salvage
2017 BENTLEY FLYING SPUR
Unknown
-
Salvage
2026 BENTLEY FLYING SPUR
Rear End
-
Salvage
2014 BENTLEY FLYING SPUR
Front end
-
Salvage
2015 BENTLEY FLYING SPUR
Left Side
-
Salvage
2022 BENTLEY FLYING SPUR
Front End
-
Salvage
2022 BENTLEY FLYING SPUR
Vandalism
-
Salvage
2023 BENTLEY FLYING SPUR
Right Rear
-
Salvage
2014 BENTLEY FLYING SPUR
Rear End
-
Salvage
2014 BENTLEY FLYING SPUR
Front End
-
Salvage
2014 BENTLEY FLYING SPUR
Front End
-
Salvage
2009 BENTLEY FLYING SPUR
Rear End
-
Salvage
2025 BENTLEY FLYING SPUR
Front End
-
Salvage
2016 BENTLEY FLYING SPUR
Flood
-
Salvage
2014 BENTLEY FLYING SPUR
Front End
-
Salvage
2021 BENTLEY FLYING SPUR
Side
-
Salvage
2016 BENTLEY FLYING SPUR
Rear End
-
Salvage
2015 BENTLEY FLYING SPUR
Flood
Další BENTLEY FLYING SPUR s poškozením Minor Dent/Scratches
2 lots-
Salvage
2018 BENTLEY FLYING SPUR
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2015 BENTLEY FLYING SPUR
Minor Dent/Scratches
Další 2017 BENTLEY FLYING SPUR
3 lots-
Salvage
2017 BENTLEY FLYING SPUR
Unknown
-
Salvage
2017 BENTLEY FLYING SPUR
Water/Flood
-
Salvage
2017 BENTLEY FLYING SPUR
Další položky dražené 2026-09-14
20 lots-
Salvage
2024 TESLA MODEL X
Front End
-
Salvage
2020 CHEVROLET TRAX
Front End
-
Salvage
2021 VOLKSWAGEN ATLAS
Rear End
-
Salvage
2018 RAM 2500
Front End
-
Salvage
2016 CHEVROLET TAHOE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2008 FORD F350
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2016 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2006 GMC SAVANA
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2015 JEEP GRAND CHEROKEE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2007 DODGE NITRO
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2009 ACURA TL
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 RAM 3500
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2015 NISSAN ROGUE SELECT
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 NISSAN SENTRA
Side
-
Salvage
2013 CHEVROLET SILVERADO
Undercarriage
-
Salvage
2021 TOYOTA COROLLA
Front End
-
Salvage
2019 FORD MUSTANG
Front End
-
Salvage
2014 LEXUS ES
Mechanical
-
Salvage
2013 KIA OPTIMA
Front End
-
Salvage
2016 JEEP COMPASS
Front End
Další položky v FL - Orlando North, USA, FL
20 lots-
Salvage
2013 UTILITY REFER TRLR
Normal Wear
-
Salvage
2022 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHARGER
Rear End
-
Salvage
2006 FORD ECONOLINE
Side
-
Salvage
2020 FORD TRANSIT
Normal Wear
-
Salvage
2019 KIA SORENTO
Hail
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2015 GMC SIERRA
Mechanical
-
Salvage
2019 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Salvage
2005 TOYOTA 4RUNNER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 TOYOTA RAV4
All Over
-
Salvage
2016 CHEVROLET COLORADO
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2013 VOLKSWAGEN TIGUAN
Mechanical
-
Salvage
2014 HYUNDAI SANTA FE SPORT
Front End
-
Salvage
2012 TOYOTA 4RUNNER
Front End
-
Salvage
2005 MAZDA MX-5 MIATA
Normal Wear
-
Salvage
2022 FORD TRANSIT
Rear End
-
Salvage
2017 AUDI Q7
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2021 FORD BRONCO SPORT
Undercarriage
-
Salvage
2009 TOYOTA VENZA
Minor Dent/Scratches
Často kladené otázky
Byl tento 2022 Ford Bronco prodán na Copart nebo IAAI?
Ve kterém státě byl tento Bronco dražen?
Je VIN 1FMEE5DPXNLB37346 povodňové vozidlo?
Kolik mil má tento Ford Bronco?
Jaký je typ titulu pro tento Bronco?
Prodal se tento VIN více než jednou?
Pokračujte v prohlížení
- Všechny 2 017 BENTLEY FLYING SPUR aukce—
- Všechny BENTLEY aukční inzeráty—
- BENTLEY vozy s poškozením Minor Dent/Scratches—
- Další vozidla s poškozením Minor Dent/Scratches—
- Více vozů s titulem salvage na aukci—
- Další položky z Copart dne 2026-09-14—
- Vozidla v FL - Orlando North, USA, FL—
- Salvage aukce v FL - Orlando North, USA, FL—
- VIN s opakovaným prodejem — mohl by to být zmetek?guide
- Další pojízdné vozy s poškozením Minor Dent/Scratches—
- Dekódujte další VIN naším bezplatným nástrojemtool