2023 LAND ROVER DEFENDER · aukční historie
VIN SALE2FEU5P2202029 — 2023 LAND ROVER DEFENDER Aukční historie
VIN SALE2FEU5P2202029 prodán 2026-09-14 Dream Rides, , Lot 45799230
2023 LAND ROVER DEFENDER Black · Front & Rear damage
1 / 22Defender-Příběh této éry 2023 LAND ROVER DEFENDER
Britský přístup 4x4 společnosti LAND ROVER' dodal toto palivo Black 2023 DEFENDER: 3.0L I-6 DI, DOHC, VVT, turbo, 395HP, Automatic, Gasoline. Prodáno September 14, 2026 za Dream Rides, , za $26,150 po čistém výpisu IAAI.
Stav kilometrů na hodinách: 53,348. LAND ROVER DEFENDERs této generace dobře reagují na opravu poškození front & rear a seznam IAAI se uzavřel čistě – žádné příznaky konverze →záchrana→pouze díly.
Front & Rear poškození na 2023 LAND ROVER DEFENDER
Poškození Front & Rear obvykle postihuje mřížku chladiče, plastový kryt nárazníku, kapotu, světlomety a ochranné lišty na 2023 LAND ROVER DEFENDER. Největší položkou bývá výměna sestav předního osvětlení a modulární konstrukce nárazníku.
Diagnóza, na kterou je třeba dávat pozor, je strukturální poškození podpěry chladiče: 3.0L I-6 DI, DOHC, VVT, turbo, 395HP sedí v těsném prostoru a zanechává méně zmačkaného prostoru. Před nabídkou nad prahovou hodnotu pouze pro díly se poraďte s odhadcem na předních kolejnicích.
Poškození a podmínky
- Primární poškození
- Front & Rear
- Sekundární poškození
- Left & Right Side
- Běhej a jeď
- Ano — ověřeno
Ponořte se do segmentu poškození Front & Rear a upřesněte očekávání ohledně rozsahu opravy LAND ROVER.
Časová osa historie aukce
2026-09-14 · Dream Rides, ,
- Cena
- $26,150
- Poškození
- Front & Rear
- Titul
- Sold on Approval
- Míle
- 53,348
- Položka
- 45799230
Podobné inzeráty
Sedm os křížových odkazů — každý karusel je jiná dimenze podobnosti.
Více blízko cenou
20 lots-
Salvage
2025 BMW X7
Side
-
Salvage
2019 FORD F650
Normal Wear
-
Salvage
2026 CHEVROLET SILVERADO
Normal Wear
-
Salvage
2025 TOYOTA GRAND HIGHLANDER
Front End
-
Salvage
2020 MERCEDES-BENZ GLE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2023 RAM 1500
Front End
-
Salvage
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Salvage
2026 FORD EXPLORER
Rear End
-
Salvage
2022 CADILLAC CT5-V
All Over
-
Salvage
2024 BMW M2
Front End
-
Salvage
2024 JEEP GRAND CHEROKEE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2024 MERCEDES-BENZ S
Rear End
-
Salvage
2025 BMW I7
Front End
-
Salvage
2021 DODGE CHALLENGER
Vandalism
-
Salvage
2026 BMW M4
Rear End
-
Salvage
2019 BENTLEY BENTAYGA
Rear End
-
Salvage
2024 BMW 740
Rear End
-
Salvage
2025 FORD EXPEDITION
Top/Roof
-
Salvage
2021 NAUTIQUE SUPER AIR
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2013 PORSCHE 911
Front End
Další LAND ROVER DEFENDER položky
20 lots-
Salvage
2021 LAND ROVER DEFENDER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2022 LAND ROVER DEFENDER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2024 LAND ROVER DEFENDER
Right Side
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Front end
-
Salvage
2024 LAND ROVER DEFENDER
Right Rear
-
Salvage
2026 LAND ROVER DEFENDER
Front end
-
Salvage
2024 LAND ROVER DEFENDER
Storm Damage
-
Salvage
2024 LAND ROVER DEFENDER
Front End
-
Salvage
2022 LAND ROVER DEFENDER
Side
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Vandalism
-
Salvage
2020 LAND ROVER DEFENDER
Water/Flood
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Left Front
-
Salvage
2022 LAND ROVER DEFENDER
Front End
-
Salvage
1983 LAND ROVER DEFENDER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2026 LAND ROVER DEFENDER
Burn
-
Salvage
2025 LAND ROVER DEFENDER
Rear End
-
Salvage
1995 LAND ROVER DEFENDER
Normal Wear
-
Salvage
2020 LAND ROVER DEFENDER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Front End
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Front End
Další LAND ROVER DEFENDER s poškozením Front & Rear
2 lots-
Salvage
2026 LAND ROVER DEFENDER
Front & Rear
-
Salvage
2025 LAND ROVER DEFENDER
Front & Rear
Další 2023 LAND ROVER DEFENDER
20 lots-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Front end
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Vandalism
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Left Front
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Front End
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Front End
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Front End
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Front end
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Rear End
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Side
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Front End
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Rear End
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Burn
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Right Front
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Normal Wear
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Rear End
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Front End
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Hail
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Front End
-
Salvage
2023 LAND ROVER DEFENDER
Rear End
Další položky dražené 2026-09-14
20 lots-
Salvage
2013 TOYOTA RAV4
Undercarriage
-
Salvage
2020 AUDI Q5
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2020 MAZDA CX-5
Rear End
-
Salvage
2021 JEEP GLADIATOR
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2024 MERCEDES-BENZ AMG C 63
Front end
-
Salvage
2023 GMC YUKON XL
Front end
-
Salvage
2004 CHEVROLET SSR
Front end
-
Salvage
2025 LEXUS RX 350H
Front end
-
Salvage
2025 AUDI Q8
Front end
-
Salvage
2021 PORSCHE MACAN
Front end
-
Salvage
2026 FORD F-150
Left & Right Side
-
Salvage
2025 AUDI RS 6 AVANT PERFORMANCE
Front end
-
Salvage
2026 MERCEDES-BENZ S 580E
Left Side
-
Salvage
2026 BMW 540I
Left Side
-
Salvage
2022 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Front end
-
Salvage
2022 TOYOTA GR SUPRA
Left Side
-
Salvage
2026 MERCEDES-BENZ AMG CLE 53
Left Rear
-
Salvage
2025 LEXUS RX 350
Front end
-
Salvage
2025 GMC SIERRA 1500
Front end
-
Salvage
2025 FORD BRONCO
Front end
Další položky v Dream Rides, ,
20 lots-
Salvage
2024 GMC SIERRA 1500
Left Rear
-
Salvage
2025 AUDI ALL-NEW S5
Unknown
-
Salvage
2025 GMC SIERRA 1500
Left Rear
-
Salvage
2024 FORD MUSTANG
Left & Right Side
-
Salvage
1974 FORD BRONCO
All Over
-
Salvage
2023 LINCOLN NAVIGATOR
Front end
-
Salvage
2021 JAGUAR F-TYPE
Front end
-
Salvage
2026 TOYOTA TACOMA HYBRID
Right Front
-
Salvage
2025 FORD BRONCO
Left Side
-
Salvage
2020 BMW X4 M
Rear
-
Salvage
2023 FORD BRONCO
Front & Rear
-
Salvage
2005 MERCEDES-BENZ G 55 AMG
Front end
-
Salvage
2026 BMW M2
Flood
-
Salvage
2026 BMW M2
Rear
-
Salvage
2019 PORSCHE 718 CAYMAN
Right Rear
-
Salvage
2026 MERCEDES-BENZ GLE 350
Rear
-
Salvage
2022 MASERATI QUATTROPORTE
Right Front
-
Salvage
2022 PORSCHE CAYENNE
Front end
-
Salvage
2026 MERCEDES-BENZ GLE 450 COUPE
Front end
-
Salvage
2025 GMC SIERRA 1500
Front & Rear
Často kladené otázky
Byl tento 2022 Ford Bronco prodán na Copart nebo IAAI?
Ve kterém státě byl tento Bronco dražen?
Je VIN 1FMEE5DPXNLB37346 povodňové vozidlo?
Kolik mil má tento Ford Bronco?
Jaký je typ titulu pro tento Bronco?
Prodal se tento VIN více než jednou?
Pokračujte v prohlížení
- Všechny 2 023 LAND ROVER DEFENDER aukce—
- Všechny LAND ROVER aukční inzeráty—
- LAND ROVER vozy s poškozením Front & Rear—
- Další vozidla s poškozením Front & Rear—
- Více vozů s titulem salvage na aukci—
- Další položky z IAAI dne 2026-09-14—
- Vozidla v Dream Rides, , —
- Salvage aukce v Dream Rides, , —
- VIN s opakovaným prodejem — mohl by to být zmetek?guide
- Další pojízdné vozy s poškozením Front & Rear—
- Dekódujte další VIN naším bezplatným nástrojemtool