2018 TOYOTA RAV4 HV · aukční historie
VIN JTMDJREV9JD165059 — 2018 TOYOTA RAV4 HV Aukční historie
VIN JTMDJREV9JD165059 prodán 2026-09-17 KS - Kansas City, USA, KS Lot 55719996
2018 TOYOTA RAV4 HV Black · Minor Dent/Scratches damage
1 / 13Uvnitř 2018 TOYOTA RAV4 HV — záznam hybridního dědictví
Prodáno September 17, 2026 za $5,700 na KS - Kansas City, USA, KS; tento Black 2018 TOYOTA RAV4 HV má 2.5L 4 a Automatic. Kombinace Toyota-Group je dobře známá a provozní náklady na palivo Electric And Gas Hybrid jsou předvídatelné.
214,139 mi je v TOYOTA's sweet spot pro obnovu ROI. Poškození minor dent/scratches na tomto těle je dobře zmapováno sítí oprav TOYOTA' z doby spolehlivosti; výpis Copart uzavřen čistý.
Předprodej v záznamech – časová osa níže. TOYOTA RAV4 HV s historií minor dent/scratches často vidí dva až tři Copart výpisy, když se pozemek pohybuje přes přestavbu a další prodej.
Minor Dent/Scratches poškození na 2018 TOYOTA RAV4 HV
Minor Dent/Scratches je dominantní kolizní kategorie na indexovaných TOYOTA RAV4 HV výpisech této generace. Většina šarží je opravitelná pomocí OEM a certifikovaných aftermarket panelů; žádné zaznamenané poškození přidá řádkové položky s bočním nárazem.
2.5L 4 na této sestavě má předvídatelnou dokumentaci oprav; Omezujícím prvkem je uspořádání zálivu. Před úpravou stropů nabídky ověřte kondenzátor střídavého proudu a chladicí sestavu na každém pozemku s předním tahem.
Poškození a podmínky
- Primární poškození
- Minor Dent/Scratches
- Běhej a jeď
- Ano — ověřeno
Prohlédněte si všechny položky s poškozením Minor Dent/Scratches a porovnejte závažnost v rámci karosářské řady TOYOTA.
Časová osa historie aukce
Vrácená položka — 11 krát na aukčním bloku, s nejstarší událostí July 9, 2026 a nejpozději September 17, 2026. Časová osa sleduje změny mezi prodejem.
2026-09-17 · KS - Kansas City, USA, KS
- Cena
- $5,700
- Poškození
- Minor Dent/Scratches
- Titul
- On Approval
- Míle
- 214,139
- Položka
- 55719996
2026-09-10 · KS - Kansas City, USA, KS
- Cena
- $6,200
- Poškození
- Minor Dent/Scratches
- Titul
- On Approval
- Míle
- 214,139
- Položka
- 55719996
2026-09-03 · KS - Kansas City, USA, KS
- Cena
- $6,500
- Poškození
- Minor Dent/Scratches
- Titul
- On Approval
- Míle
- 214,139
- Položka
- 55719996
2026-08-27 · KS - Kansas City, USA, KS
- Cena
- $6,700
- Poškození
- Minor Dent/Scratches
- Titul
- On Approval
- Míle
- 214,139
- Položka
- 55719996
2026-08-20 · KS - Kansas City, USA, KS
- Cena
- $7,200
- Poškození
- Minor Dent/Scratches
- Titul
- On Approval
- Míle
- 214,139
- Položka
- 55719996
2026-08-13 · KS - Kansas City, USA, KS
- Cena
- $7,600
- Poškození
- Minor Dent/Scratches
- Titul
- On Approval
- Míle
- 214,139
- Položka
- 55719996
2026-08-06 · KS - Kansas City, USA, KS
- Cena
- $7,600
- Poškození
- Minor Dent/Scratches
- Titul
- On Approval
- Míle
- 214,139
- Položka
- 55719996
2026-07-30 · KS - Kansas City, USA, KS
- Cena
- $8,300
- Poškození
- Minor Dent/Scratches
- Titul
- On Approval
- Míle
- 214,139
- Položka
- 55719996
2026-07-23 · KS - Kansas City, USA, KS
- Cena
- $8,300
- Poškození
- Minor Dent/Scratches
- Titul
- On Approval
- Míle
- 214,139
- Položka
- 55719996
2026-07-16 · KS - Kansas City, USA, KS
- Cena
- $8,800
- Poškození
- Minor Dent/Scratches
- Titul
- On Approval
- Míle
- 214,139
- Položka
- 55719996
2026-07-09 · KS - Kansas City, USA, KS
- Cena
- $9,100
- Poškození
- Minor Dent/Scratches
- Titul
- On Approval
- Míle
- 214,139
- Položka
- 55719996
Podobné inzeráty
Sedm os křížových odkazů — každý karusel je jiná dimenze podobnosti.
Více blízko cenou
20 lots-
Salvage
2025 NISSAN ALTIMA
Side
-
Salvage
2024 KIA SORENTO
Front End
-
Salvage
2026 BMW 228XI
Front End
-
Salvage
2025 NISSAN ROGUE
Rear End
-
Salvage
2017 ISUZU NQR
Water/Flood
-
Salvage
2022 RAM 5500
Front End
-
Salvage
2019 TOYOTA C-HR
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2010 FORD F350
Mechanical
-
Salvage
2023 SUBARU WRX
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 LEXUS RX 350
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2025 ACURA ADX
Rear End
-
Salvage
2022 CHEVROLET SILVERADO LTD
Rear End
-
Salvage
2020 HONDA CIVIC
Rear End
-
Salvage
2019 TESLA MODEL 3
Side
-
Salvage
2023 TOYOTA CROWN
Rear End
-
Salvage
2023 NISSAN ROGUE
Mechanical
-
Salvage
2022 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2026 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2022 MAZDA 3
Rear End
-
Salvage
2024 VOLVO XC60
Side
Další TOYOTA RAV4 HV položky
20 lots-
Salvage
2017 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2016 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2017 TOYOTA RAV4 HV
Side
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2017 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Rear End
-
Salvage
2016 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2016 TOYOTA RAV4 HV
Mechanical
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Water/Flood
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
All Over
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2017 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2016 TOYOTA RAV4 HV
Rear End
-
Salvage
2016 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Side
-
Salvage
2016 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2016 TOYOTA RAV4 HV
Rear End
-
Salvage
2016 TOYOTA RAV4 HV
Minor Dent/Scratches
Další TOYOTA RAV4 HV s poškozením Minor Dent/Scratches
12 lots-
Salvage
2016 TOYOTA RAV4 HV
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2016 TOYOTA RAV4 HV
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2016 TOYOTA RAV4 HV
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2016 TOYOTA RAV4 HV
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2016 TOYOTA RAV4 HV
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2016 TOYOTA RAV4 HV
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2016 TOYOTA RAV4 HV
Minor Dent/Scratches
Další 2018 TOYOTA RAV4 HV
20 lots-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Rear End
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Water/Flood
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
All Over
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Side
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Water/Flood
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Biohazard/Chemical
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Rear End
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Rear End
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Rear End
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Front End
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Rear End
Další 2018 TOYOTA RAV4 HV s poškozením Minor Dent/Scratches
5 lots-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4 HV
Minor Dent/Scratches
Další položky dražené 2026-09-17
20 lots-
Salvage
2017 FORD FUSION
Side
-
Salvage
2022 LINCOLN CORSAIR
Side
-
Salvage
2012 FORD FOCUS
Front End
-
Salvage
2014 JEEP CHEROKEE
Side
-
Salvage
2020 NISSAN SENTRA
Front End
-
Salvage
2015 CHEVROLET SILVERADO
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 HONDA CR-V
Front End
-
Salvage
2025 SUBARU FORESTER
Rear End
-
Salvage
2023 FORD MUSTANG MACH-E
Front End
-
Salvage
2023 BUICK ENCORE
Rear End
-
Salvage
2015 MINI COOPER
Side
-
Salvage
2020 NISSAN SENTRA
Rear End
-
Salvage
2016 FORD EXPLORER
Side
-
Salvage
2023 CADILLAC XT4
Side
-
Salvage
2019 MERCEDES-BENZ S
Mechanical
-
Salvage
2010 TOYOTA PRIUS
Normal Wear
-
Salvage
2011 KIA SPORTAGE
Front End
-
Salvage
2014 MITSUBISHI OUTLANDER
Hail
-
Salvage
2018 HONDA CR-V
Rear End
-
Salvage
2015 CHEVROLET SILVERADO
Front End
Další položky v KS - Kansas City, USA, KS
20 lots-
Salvage
2015 HONDA PILOT
Side
-
Salvage
2012 VOLVO VN VNL
Normal Wear
-
Salvage
2016 MAZDA CX-5
Undercarriage
-
Salvage
2013 FORD ESCAPE
Front End
-
Salvage
2010 THOM MINOTOUR G3500
Normal Wear
-
Salvage
2014 PETERBILT 3000
Normal Wear
-
Salvage
2013 IC CORPORATION CE SERIES SCHOOL
Normal Wear
-
Salvage
2015 MAZDA 3
Side
-
Salvage
2017 PETERBILT 579
Normal Wear
-
Salvage
2011 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2013 AUDI A6
Rear End
-
Salvage
2016 FORD MUSTANG
Rear End
-
Salvage
2010 DODGE RAM 1500
Side
-
Salvage
2007 FORD F150
Normal Wear
-
Salvage
2015 CHEVROLET IMPALA
Mechanical
-
Salvage
2013 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2010 NISSAN MAXIMA
Front End
-
Salvage
2014 FORD ESCAPE
Normal Wear
-
Salvage
2026 OTHERS TIRE CHANGER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 FORD F150
Minor Dent/Scratches
Často kladené otázky
Byl tento 2022 Ford Bronco prodán na Copart nebo IAAI?
Ve kterém státě byl tento Bronco dražen?
Je VIN 1FMEE5DPXNLB37346 povodňové vozidlo?
Kolik mil má tento Ford Bronco?
Jaký je typ titulu pro tento Bronco?
Prodal se tento VIN více než jednou?
Pokračujte v prohlížení
- Všechny 2 018 TOYOTA RAV4 HV aukce—
- Všechny TOYOTA aukční inzeráty—
- TOYOTA vozy s poškozením Minor Dent/Scratches—
- Další vozidla s poškozením Minor Dent/Scratches—
- Více vozů s titulem salvage na aukci—
- Další položky z Copart dne 2026-09-17—
- Vozidla v KS - Kansas City, USA, KS—
- Salvage aukce v KS - Kansas City, USA, KS—
- VIN s opakovaným prodejem — mohl by to být zmetek?guide
- Další pojízdné vozy s poškozením Minor Dent/Scratches—
- Dekódujte další VIN naším bezplatným nástrojemtool