2004 LEXUS RX · aukční historie
VIN JTJHA31U940050580 — 2004 LEXUS RX Aukční historie
VIN JTJHA31U940050580 prodán 2026-09-14 AZ - Phoenix, USA, AZ Lot 67400136
2004 LEXUS RX Gray · Front End damage
1 / 14O tomto 2004 LEXUS RX — F-Sport
Toto 2004 LEXUS RX, dokončeno v Gray, prodáno September 14, 2026 za AZ - Phoenix, USA, AZ $325. Rodokmen F-Sport se zobrazuje v 3.3L 6 spárovaném s Automatic — známá kombinace LEXUS, s palivem Gas udržuje provozní náklady ve známém rozmezí.
Při 238,882 mi leží šarže v použitelném rozsahu; Poškození front end je obvykle opravitelné na těle RX a F-Sport náhradní díly jsou běžně dostupné. Výpis Copart se uzavřel bez titulních překvapení, která by ho posunula na území pouze pro části.
Front End na LEXUS RX: rozvinutí airbagu
Kód Front End 2004 LEXUS RX zobrazuje mřížku chladiče, kapotu, světlomety, kryt nárazníku a ochranné rámy. aktivace airbagu a deformace podpory chladiče je nákladná diagnóza, kterou je třeba potvrdit; výměna panelu a výměna sestavy světlometu je standardní rozsah opravy.
Nabídka nad prahovou hodnotu pouze pro díly vyžaduje potvrzení, že nedošlo k aktivaci airbagu. Před provedením se poraďte s odhadcem 3.3L 6 hnacího ústrojí a konstrukčních kolejnic.
Poškození a podmínky
- Primární poškození
- Front End
- Běhej a jeď
- Ano — ověřeno
Prohlédněte si všechny položky s poškozením Front End a porovnejte závažnost v rámci karosářské řady LEXUS.
Časová osa historie aukce
2026-09-14 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Cena
- $325
- Poškození
- Front End
- Titul
- Minimum Bid
- Míle
- 238,882
- Položka
- 67400136
Podobné inzeráty
Sedm os křížových odkazů — každý karusel je jiná dimenze podobnosti.
Více blízko cenou
20 lots-
Salvage
2015 BMW X1
Rear End
-
Salvage
2016 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2013 TOYOTA COROLLA
Rear End
-
Salvage
2012 TOYOTA FJ CRUISER
Water/Flood
-
Salvage
2015 TOYOTA CAMRY
Side
-
Salvage
2001 FORD F250
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2012 JAGUAR XKR
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2020 CHRYSLER PACIFICA
Normal Wear
-
Salvage
2008 DODGE RAM 1500
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2004 FORD F250
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2008 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 CADILLAC ESCALADE
Front End
-
Salvage
2011 DODGE CHARGER
Front End
-
Salvage
2025 FORD MAVERICK
Front End
-
Salvage
2021 KIA FORTE
Rear End
-
Salvage
2018 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Salvage
2021 KIA FORTE
Side
-
Salvage
2019 HYUNDAI ELANTRA
Side
-
Salvage
2002 DODGE RAM 1500
Front End
-
Salvage
2007 DODGE DAKOTA
Side
Další LEXUS RX položky
20 lots-
Salvage
2002 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Rear End
-
Salvage
2003 LEXUS RX
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2021 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2021 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2007 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2008 LEXUS RX
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2005 LEXUS RX
Rear End
-
Salvage
2001 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2018 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2008 LEXUS RX
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2007 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2008 LEXUS RX
Side
-
Salvage
2006 LEXUS RX
Mechanical
-
Salvage
2009 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2010 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2007 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2008 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2008 LEXUS RX
Front End
Další LEXUS RX s poškozením Front End
20 lots-
Salvage
2002 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2021 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2021 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2007 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2001 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2018 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2007 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2009 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2010 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2007 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2008 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2008 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2012 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2005 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2010 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2022 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2008 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2018 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2022 LEXUS RX
Front End
Další 2004 LEXUS RX
20 lots-
Salvage
2004 LEXUS RX
Rear End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Side
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Rear End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Normal Wear
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Side
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Burn
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Mechanical
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Rear End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Undercarriage
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
Další 2004 LEXUS RX s poškozením Front End
20 lots-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2004 LEXUS RX
Front End
Další položky dražené 2026-09-14
20 lots-
Salvage
2009 SUBARU FORESTER
Front End
-
Salvage
2011 CHEVROLET SUBURBAN
Front End
-
Salvage
2005 DODGE RAM 1500
Side
-
Salvage
2006 TOYOTA TUNDRA
Front End
-
Salvage
2006 ACURA 3.2TL
Front End
-
Salvage
2017 GMC SIERRA
Front End
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPEDITION
Front End
-
Salvage
2012 HONDA CR-V
Front End
-
Salvage
2016 FORD FUSION
Rear End
-
Salvage
2016 FORD FUSION
Front End
-
Salvage
2014 CHEVROLET CRUZE
Front End
-
Salvage
2007 HONDA CIVIC
Rear End
-
Salvage
2004 MERCURY GRAND MARQUIS
Front End
-
Salvage
2014 NISSAN VERSA
Rear End
-
Salvage
2024 HYUNDAI SANTA CRUZ
Front End
-
Salvage
2017 DODGE JOURNEY
Front End
-
Salvage
2018 KIA RIO 5-DOOR
Rear End
-
Salvage
2020 HONDA CR-V
Rear End
-
Salvage
2017 BUICK ENCORE
Front End
Další položky v AZ - Phoenix, USA, AZ
20 lots-
Salvage
2019 PETERBILT 579
Normal Wear
-
Salvage
2019 PETERBILT 579
Normal Wear
-
Salvage
2017 HYUNDAI SANTA FE
Normal Wear
-
Salvage
2023 FORD BRONCO
Normal Wear
-
Salvage
2002 HONDA VTX1800
Normal Wear
-
Salvage
2006 LEXUS GS
Normal Wear
-
Salvage
2025 KIA K4
Normal Wear
-
Salvage
2019 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Normal Wear
-
Salvage
2018 FORD F250
Normal Wear
-
Salvage
2019 FORD F650
Normal Wear
-
Salvage
2026 CHEVROLET SILVERADO
Normal Wear
-
Salvage
2020 LINCOLN NAUTILUS
Normal Wear
-
Salvage
2007 CAPACITY UNKNOWN
Normal Wear
-
Salvage
2020 CITO UNKNOWN
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2020 CITO UNKNOWN
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2020 CITO UNKNOWN
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2020 CLUB CAR TEMPO LITHIUM
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2020 CLUB CAR TEMPO LITHIUM
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2020 CLUB CAR TEMPO LITHIUM
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2020 CLUB CAR TEMPO LITHIUM
Minor Dent/Scratches
Často kladené otázky
Byl tento 2022 Ford Bronco prodán na Copart nebo IAAI?
Ve kterém státě byl tento Bronco dražen?
Je VIN 1FMEE5DPXNLB37346 povodňové vozidlo?
Kolik mil má tento Ford Bronco?
Jaký je typ titulu pro tento Bronco?
Prodal se tento VIN více než jednou?
Pokračujte v prohlížení
- Všechny 2 004 LEXUS RX aukce—
- Všechny LEXUS aukční inzeráty—
- LEXUS vozy s poškozením Front End—
- Další vozidla s poškozením Front End—
- Více vozů s titulem salvage na aukci—
- Další položky z Copart dne 2026-09-14—
- Vozidla v AZ - Phoenix, USA, AZ—
- Salvage aukce v AZ - Phoenix, USA, AZ—
- VIN s opakovaným prodejem — mohl by to být zmetek?guide
- Další pojízdné vozy s poškozením Front End—
- Dekódujte další VIN naším bezplatným nástrojemtool