0 SPCN TRAILER · aukční historie
VIN CA1126900 — 0 SPCN TRAILER Aukční historie
VIN CA1126900 prodán 2019-08-02 Portland - Gorham, Gorham, ME Lot 36588919
0 SPCN TRAILER Black · Rear End damage
1 / 100 SPCN TRAILER blokový záznam
Copart prodalo toto 0 SPCN TRAILER dne August 2, 2019 za Portland - Gorham, Gorham, ME za $450 po posouzení poškození rear end. Hnací ústrojí v evidenci: uvedený motor s tovární převodovka na benzín.
Nahlášený počet kilometrů na pozemku byl 0. rear end poškození tohoto těla je obvykle omezeno na nekonstrukční panely; hnací ústrojí uvedený motor je zapojeno jen zřídka.
Co znamená poškození Rear End na SPCN TRAILER
Rear End poškození na tomto 0 SPCN TRAILER obvykle postihuje víko zavazadlového prostoru, kryt nárazníku, zadní světla a čtvrtový panel. rovnání podlahy kufru a výměna sestavy zadních světel je rozsah opravy; skutečným rizikem je tahání konstrukce krční páteře a poškození tažného zařízení.
Kotva na opravu tohoto TRAILER: vyrovnání podlahy kufru a výměna sestavy zadních světel. Přidejte 15-25% vyrovnávací paměti pro motorový prostor uvedený motor, pokud je přítomno tahání krční páteře.
Poškození a podmínky
- Primární poškození
- Rear End
Ponořte se do segmentu poškození Rear End a upřesněte očekávání ohledně rozsahu opravy SPCN.
Časová osa historie aukce
2019-08-02 · Portland - Gorham, Gorham, ME
- Cena
- $450
- Poškození
- Rear End
- Titul
- Sold on Approval!
- Míle
- Položka
- 36588919
Podobné inzeráty
Sedm os křížových odkazů — každý karusel je jiná dimenze podobnosti.
Více blízko cenou
20 lots-
Salvage
2022 HONDA HR-V
Front End
-
Salvage
2025 NISSAN VERSA
Side
-
Salvage
2015 MERCEDES-BENZ CLA
Rear End
-
Salvage
2002 HONDA VTX1800
Normal Wear
-
Salvage
2007 HARLEY-DAVIDSON XL1200
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 HINO 195
Front End
-
Salvage
2017 FORD FOCUS
Side
-
Salvage
2010 JAGUAR XF
Front End
-
Salvage
2019 RAM 1500 CLASSIC
Rear End
-
Salvage
2007 GMC ACADIA
Normal Wear
-
Salvage
2000 JEEP GRAND CHEROKEE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2011 VOLKSWAGEN CC
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2014 NISSAN VERSA
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 CADILLAC ESCALADE
Front End
-
Salvage
2020 NISSAN VERSA
Front End
-
Salvage
2010 CHEVROLET SILVERADO
Rollover
-
Salvage
2014 CHEVROLET MALIBU
Side
-
Salvage
2021 KIA FORTE
Rear End
-
Salvage
2012 CHEVROLET SONIC
Front End
-
Salvage
2023 CHEVROLET TRAVERSE
Front End
Další SPCN TRAILER položky
20 lots-
Salvage
2024 SPCN TRAILER
Front End
-
Salvage
2000 SPCN TRAILER
Rear End
-
Salvage
2000 SPCN TRAILER
Rear End
-
Salvage
2000 SPCN TRAILER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2000 SPCN TRAILER
Rear End
-
Salvage
2000 SPCN TRAILER
Front End
-
Salvage
2013 SPCN TRAILER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2008 SPCN TRAILER
Side
-
Salvage
2018 SPCN TRAILER
Rollover
-
Salvage
2000 SPCN TRAILER
Burn
-
Salvage
2000 SPCN TRAILER
All Over
-
Salvage
2021 SPCN TRAILER
Frame Damage
-
Salvage
2000 SPCN TRAILER
Side
-
Salvage
2000 SPCN TRAILER
Rear End
-
Salvage
2000 SPCN TRAILER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2000 SPCN TRAILER
Front End
-
Salvage
2000 SPCN TRAILER
Side
-
Salvage
1986 SPCN TRAILER
Front End
-
Salvage
1973 SPCN TRAILER
Side
-
Salvage
2000 SPCN TRAILER
Vandalism
Další SPCN TRAILER s poškozením Rear End
9 lots-
Salvage
2000 SPCN TRAILER
Rear End
-
Salvage
2000 SPCN TRAILER
Rear End
-
Salvage
2000 SPCN TRAILER
Rear End
-
Salvage
2000 SPCN TRAILER
Rear End
-
Salvage
2000 SPCN TRAILER
Rear End
-
Salvage
2000 SPCN TRAILER
Rear End
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Rear End
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Rear End
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Rear End
Další 0 SPCN TRAILER
20 lots-
Salvage
0 SPCN TRAILER
All Over
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Missing/Altered Vin
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Normal Wear
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Burn
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Front End
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Side
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Burn
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Replaced Vin
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Normal Wear
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Side
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Front End
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Front End
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Rear End
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Vandalism
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Rear End
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Side
Další 0 SPCN TRAILER s poškozením Rear End
3 lots-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Rear End
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Rear End
-
Salvage
0 SPCN TRAILER
Rear End
Další položky dražené 2019-08-02
20 lots-
Salvage
2018 CADILLAC ESCALADE L
Front End
-
Salvage
2010 GMC YUKON XL K
Front End
-
Salvage
2005 MERCEDES-BENZ C 230K SPO
Rear End
-
Salvage
2008 NISSAN PATHFINDER
Rear End
-
Salvage
2008 MERCEDES-BENZ GL 450 4MA
Partial Repair
-
Salvage
2011 CHEVROLET TAHOE POLI
Front End
-
Salvage
2013 NISSAN SENTRA S
Front End
-
Salvage
2015 INFINITI Q40
Front End
-
Salvage
2013 VOLKSWAGEN BEETLE
Front End
-
Salvage
1997 FORD F150
Normal Wear
-
Salvage
1985 CHEVROLET C10
Undercarriage
-
Salvage
2017 HONDA ACCORD EX
Front End
-
Salvage
2001 VOLVO S80
Front End
-
Salvage
2018 NISSAN ARMADA SV
Water/Flood
-
Salvage
2007 PONTIAC G6 BASE
Front End
-
Salvage
2017 HONDA FIT EX
Rollover
-
Salvage
2015 TOYOTA COROLLA L
Front End
-
Salvage
2008 NISSAN ALTIMA 2.5
Rear End
-
Salvage
2003 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2013 CHEVROLET MALIBU 1LT
Minor Dent/Scratches
Další položky v Portland - Gorham, Gorham, ME
20 lots-
Salvage
2020 CHEVROLET MALIBU
Left Rear
-
Salvage
2013 VOLKSWAGEN GTI
Front end
-
Salvage
2017 SUBARU OUTBACK
Rear
-
Salvage
2014 TOYOTA RAV4
Rollover
-
Salvage
2016 JEEP CHEROKEE
Right Side
-
Salvage
2000 CHEVROLET SILVERADO 2500
All Over
-
Salvage
1997 CHEVROLET SUBURBAN 1500
Front end
-
Salvage
1998 PETERBILT 379
Rollover
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4
Right Side
-
Salvage
2006 FORD MUSTANG
Roof
-
Salvage
2015 SMART FORTWO
Front end
-
Salvage
2015 FORD FOCUS
Front end
-
Salvage
2021 HONDA PILOT
Front end
-
Salvage
2017 TOYOTA RAV4 HYBRID
Front end
-
Salvage
2019 CHEVROLET SUBURBAN
Right Front
-
Salvage
2011 SUBARU FORESTER
Front end
-
Salvage
2022 MITSUBISHI OUTLANDER
Front end
-
Salvage
2009 HONDA VTX1300
Front end
-
Salvage
2019 RAM 1500 CLASSIC
Left & Right Side
-
Salvage
2022 GMC TERRAIN
Rear
Často kladené otázky
Byl tento 2022 Ford Bronco prodán na Copart nebo IAAI?
Ve kterém státě byl tento Bronco dražen?
Je VIN 1FMEE5DPXNLB37346 povodňové vozidlo?
Kolik mil má tento Ford Bronco?
Jaký je typ titulu pro tento Bronco?
Prodal se tento VIN více než jednou?
Pokračujte v prohlížení
- Všechny 0 SPCN TRAILER aukce—
- Všechny SPCN aukční inzeráty—
- SPCN vozy s poškozením Rear End—
- Další vozidla s poškozením Rear End—
- Více vozů s titulem salvage na aukci—
- Další položky z Copart dne 2019-08-02—
- Vozidla v Portland - Gorham, Gorham, ME —
- Salvage aukce v Portland - Gorham, Gorham, ME —
- VIN s opakovaným prodejem — mohl by to být zmetek?guide
- Další pojízdné vozy s poškozením Rear End—
- Dekódujte další VIN naším bezplatným nástrojemtool