2026 BMW X6 · aukční historie
VIN 5UX33EX06T9037799 — 2026 BMW X6 Aukční historie
VIN 5UX33EX06T9037799 prodán 2026-09-21 CA - Los Angeles, USA, CA Lot 68270756
2026 BMW X6 Black · Undercarriage damage
1 / 14O tomto 2026 BMW X6 — M-Series
Toto 2026 BMW X6, dokončeno v Black, prodáno September 21, 2026 za CA - Los Angeles, USA, CA $45,250. Rodokmen řady M se zobrazuje v 3.0L 6 spárovaném s Automatic — známá kombinace BMW, s palivem Gas udržuje provozní náklady ve známém rozmezí.
Při 7,432 mi leží šarže v použitelném rozsahu; Poškození undercarriage je obvykle opravitelné na těle X6 a M-Series náhradní díly jsou běžně dostupné. Výpis Copart se uzavřel bez titulních překvapení, která by ho posunula na území pouze pro části.
Nebylo to poprvé, co se VIN objevila v aukci – předchozí prodej naleznete na časové ose níže. M-Series X6s často cyklicky procházejí Copart/IAAI, když je opraváři po opravě převracejí.
Undercarriage poškození na 2026 BMW X6
Popis poškození Undercarriage na tomto BMW X6 (2026) znamená: sestava předního nárazníku, kapota, světlomety, skořepina mřížky chladiče – standardní opravný balíček na této karoserii.
Front End poškození rozšiřuje rozsah; před dokončením nabídky křížově zkontrolujte vyrovnání dveří a metrologii vzpěry na straně nárazu.
Poškození a podmínky
- Primární poškození
- Undercarriage
- Sekundární poškození
- Front End
- Běhej a jeď
- Ano — ověřeno
Porovnejte se širším katalogem poškození Undercarriage a stanovte si strop příhozu.
Časová osa historie aukce
Historie aukcí pro 5UX33EX06T9037799: dvakrát prodejní události mezi September 14, 2026 a September 21, 2026. Každý řádek na časové ose ukazuje změnu poškození, titulu a konečné nabídky.
2026-09-21 · CA - Los Angeles, USA, CA
- Cena
- $45,250
- Poškození
- Undercarriage
- Titul
- On Approval
- Míle
- 7,432
- Položka
- 68270756
2026-09-14 · CA - Los Angeles, USA, CA
- Cena
- $51,500
- Poškození
- Front End
- Titul
- On Approval
- Míle
- 7,432
- Položka
- 68270756
Podobné inzeráty
Sedm os křížových odkazů — každý karusel je jiná dimenze podobnosti.
Více blízko cenou
20 lots-
Salvage
2026 RAM 3500
Side
-
Salvage
2019 LAMBORGHINI URUS
Rear End
-
Salvage
2025 FORD EXPEDITION
Rear End
-
Salvage
2020 LAMBORGHINI URUS
Stripped
-
Salvage
2025 MERCEDES-BENZ AMG GLE 53 COUPE
Front & Rear
-
Salvage
2024 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Left Rear
-
Salvage
2026 VOLVO XC90 PLUG-IN HYBRID
Rear
-
Salvage
2025 MERCEDES-BENZ GLS 450
Left Rear
-
Salvage
2024 TOYOTA SEQUOIA
Front end
-
Salvage
2023 BMW X3 M
Left & Right Side
-
Salvage
2023 PORSCHE PANAMERA
Left Front
-
Salvage
2026 JEEP GRAND WAGONEER L
Hail
-
Salvage
2023 PORSCHE CAYENNE COUPE
Right Side
-
Salvage
2023 BMW M8
Front end
-
Salvage
2024 BMW X7
Right Rear
-
Salvage
2026 GMC YUKON
Front end
-
Salvage
2024 CADILLAC ESCALADE ESV
Right Front
-
Salvage
2024 BMW M4
Front end
-
Salvage
2025 MERCEDES-BENZ GLC 300
Left Rear
-
Salvage
2024 GMC YUKON XL
Front end
Další BMW X6 položky
20 lots-
Salvage
2014 BMW X6
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 BMW X6
Rear End
-
Salvage
2012 BMW X6
Mechanical
-
Salvage
2022 BMW X6
Rear End
-
Salvage
2014 BMW X6
Hail
-
Salvage
2023 BMW X6
Front end
-
Salvage
2022 BMW X6
Left Side
-
Salvage
2023 BMW X6
Front end
-
Salvage
2026 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2025 BMW X6
Front end
-
Salvage
2011 BMW X6
Mechanical
-
Salvage
2019 BMW X6
Front End
-
Salvage
2021 BMW X6
Vandalized
-
Salvage
2027 BMW X6
Front End
-
Salvage
2013 BMW X6
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2018 BMW X6
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2014 BMW X6
Front End
-
Salvage
2019 BMW X6
Front End
-
Salvage
2023 BMW X6
All Over
-
Salvage
2013 BMW X6
Rollover
Další BMW X6 s poškozením Undercarriage
20 lots-
Salvage
2026 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2016 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2018 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2015 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2017 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2027 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2017 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2014 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2014 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2022 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2019 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2015 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2012 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2015 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2023 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2017 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2021 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2021 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2012 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2014 BMW X6
Undercarriage
Další 2026 BMW X6
20 lots-
Salvage
2026 BMW X6
Undercarriage
-
Salvage
2026 BMW X6
Side
-
Salvage
2026 BMW X6
Front End
-
Salvage
2026 BMW X6
Rear End
-
Salvage
2026 BMW X6
Front end
-
Salvage
2026 BMW X6
Front End
-
Salvage
2026 BMW X6
Engine Burn
-
Salvage
2026 BMW X6
All Over
-
Salvage
2026 BMW X6
Front End
-
Salvage
2026 BMW X6
Front End
-
Salvage
2026 BMW X6
Front End
-
Salvage
2026 BMW X6
Front End
-
Salvage
2026 BMW X6
Front End
-
Salvage
2026 BMW X6
Front End
-
Salvage
2026 BMW X6
Front End
-
Salvage
2026 BMW X6
Front End
-
Salvage
2026 BMW X6
Front End
-
Salvage
2026 BMW X6
Rear
-
Salvage
2026 BMW X6
All Over
-
Salvage
2026 BMW X6
Hail
Další 2026 BMW X6 s poškozením Undercarriage
1 lots-
Salvage
2026 BMW X6
Undercarriage
Další položky dražené 2026-09-21
20 lots-
Salvage
2003 TOYOTA MATRIX
Mechanical
-
Salvage
2011 TOYOTA COROLLA
Rear End
-
Salvage
2021 LAND ROVER RANGE ROVER VELAR
Front End
-
Salvage
2012 TOYOTA PRIUS
Rear End
-
Salvage
2007 HONDA PILOT
Front End
-
Salvage
2004 TOYOTA COROLLA
Rear End
-
Salvage
2020 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Front End
-
Salvage
2010 LEXUS ES
Front End
-
Salvage
2015 HONDA CIVIC
Rear End
-
Salvage
2007 LEXUS RX
Rear End
-
Salvage
2021 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2016 NISSAN VERSA NOTE
Side
-
Salvage
2026 BMW X3
Front End
-
Salvage
2017 HYUNDAI SONATA
Front End
-
Salvage
2009 TOYOTA RAV4
Rear End
-
Salvage
2018 AUDI Q7
All Over
-
Salvage
2016 LEXUS IS
All Over
-
Salvage
2025 TOYOTA PRIUS
All Over
-
Salvage
2021 MERCEDES-BENZ E
Front End
-
Salvage
2016 HONDA CIVIC
Front End
Další položky v CA - Los Angeles, USA, CA
20 lots-
Salvage
2015 FORD F250 SUPER
Normal Wear
-
Salvage
2016 TOYOTA COROLLA
Front End
-
Salvage
2015 HONDA CIVIC
Front End
-
Salvage
2018 MERCEDES-BENZ C
Front End
-
Salvage
2025 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Salvage
2021 KIA SOUL
Front End
-
Salvage
2025 VOLKSWAGEN GTI
Front End
-
Salvage
2022 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Salvage
2025 TOYOTA SEQUOIA
Front End
-
Salvage
2012 SUBARU FORESTER
Normal Wear
-
Salvage
2023 NISSAN FRONTIER
Front End
-
Salvage
2005 TOYOTA AVALON
Front End
-
Salvage
2026 HONDA CIVIC
Front End
-
Salvage
2025 TESLA MODEL X
Front End
-
Salvage
2023 CHEVROLET COLORADO
Front End
-
Salvage
2006 SCION TC
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 BMW I3
Front End
-
Salvage
2015 VOLKSWAGEN GOLF
Normal Wear
-
Salvage
2025 NISSAN ROGUE
Rear End
-
Salvage
2019 FORD TRANSIT
Side
Často kladené otázky
Byl tento 2022 Ford Bronco prodán na Copart nebo IAAI?
Ve kterém státě byl tento Bronco dražen?
Je VIN 1FMEE5DPXNLB37346 povodňové vozidlo?
Kolik mil má tento Ford Bronco?
Jaký je typ titulu pro tento Bronco?
Prodal se tento VIN více než jednou?
Pokračujte v prohlížení
- Všechny 2 026 BMW X6 aukce—
- Všechny BMW aukční inzeráty—
- BMW vozy s poškozením Undercarriage—
- Další vozidla s poškozením Undercarriage—
- Více vozů s titulem salvage na aukci—
- Další položky z Copart dne 2026-09-21—
- Vozidla v CA - Los Angeles, USA, CA—
- Salvage aukce v CA - Los Angeles, USA, CA—
- VIN s opakovaným prodejem — mohl by to být zmetek?guide
- Další pojízdné vozy s poškozením Undercarriage—
- Dekódujte další VIN naším bezplatným nástrojemtool