2013 HONDA PILOT EX · aukční historie
VIN 5FNYF3H49DB011368 — 2013 HONDA PILOT EX Aukční historie
VIN 5FNYF3H49DB011368 prodán 2022-11-29 FL - Orlando South, FLORIDA Lot 0063395132
2013 HONDA PILOT EX Gray · Water/Flood damage
1 / 10VTEC-Příběh této éry 2013 HONDA PILOT EX
Přístup společnosti HONDA's občanským dědictvím přinesl toto palivo Gray 2013 PILOT EX: 3.5L 6, Automatic, Gas. Prodáno November 29, 2022 za FL - Orlando South, FLORIDA za $5,300 po čistém výpisu Copart.
Stav kilometrů na hodinách: 81,089. HONDA PILOT EXs této generace dobře reagují na opravu poškození water/flood a seznam Copart se uzavřel čistě – žádné příznaky konverze →záchrana→pouze díly.
Water/Flood poškození na 2013 HONDA PILOT EX
Poškození Water/Flood obvykle postihuje mřížku chladiče, plastový kryt nárazníku, kapotu, světlomety a ochranné lišty na 2013 HONDA PILOT EX. Největší položkou bývá výměna sestav předního osvětlení a modulární konstrukce nárazníku.
Diagnóza, na kterou je třeba dávat pozor, je strukturální poškození podpěry chladiče: 3.5L 6 sedí v těsném prostoru a zanechává méně zmačkaného prostoru. Před nabídkou nad prahovou hodnotu pouze pro díly se poraďte s odhadcem na předních kolejnicích.
Poškození a podmínky
- Primární poškození
- Water/Flood
- Běhej a jeď
- Ano — ověřeno
Související: seznam poškození Water/Flood ukazuje celé rozložení rozsahu oprav.
Časová osa historie aukce
2022-11-29 · FL - Orlando South, FLORIDA
- Cena
- $5,300
- Poškození
- Water/Flood
- Titul
- Sold!
- Míle
- 81,089
- Položka
- 0063395132
Podobné inzeráty
Sedm os křížových odkazů — každý karusel je jiná dimenze podobnosti.
Více blízko cenou
20 lots-
Salvage
2025 NISSAN ALTIMA
Side
-
Salvage
2024 KIA SORENTO
Front End
-
Salvage
2026 BMW 228XI
Front End
-
Salvage
2017 ISUZU NQR
Water/Flood
-
Salvage
2022 RAM 5500
Front End
-
Salvage
2016 CHRYSLER TOWN & COUNTRY
Normal Wear
-
Salvage
2019 TOYOTA C-HR
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2020 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Salvage
2017 LEXUS RX 350
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2025 ACURA ADX
Rear End
-
Salvage
2022 CHEVROLET SILVERADO LTD
Rear End
-
Salvage
2020 HONDA CIVIC
Rear End
-
Salvage
2019 HONDA ACCORD
Rear End
-
Salvage
2019 TESLA MODEL 3
Side
-
Salvage
2023 TOYOTA CROWN
Rear End
-
Salvage
2023 NISSAN ROGUE
Mechanical
-
Salvage
2022 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2022 TESLA MODEL Y
Front End
-
Salvage
2026 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2022 MAZDA 3
Rear End
Další HONDA PILOT EX položky
20 lots-
Salvage
2006 HONDA PILOT EX
Normal Wear
-
Salvage
2012 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2006 HONDA PILOT EX
Rear End
-
Salvage
2005 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2016 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2006 HONDA PILOT EX
Side
-
Salvage
2008 HONDA PILOT EX
Side
-
Salvage
2006 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2012 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2008 HONDA PILOT EX
Side
-
Salvage
2022 HONDA PILOT EX
Side
-
Salvage
2006 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2011 HONDA PILOT EX
Rear End
-
Salvage
2006 HONDA PILOT EX
Rear End
-
Salvage
2020 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2014 HONDA PILOT EX
Side
-
Salvage
2021 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2017 HONDA PILOT EX
Undercarriage
-
Salvage
2017 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2006 HONDA PILOT EX
Minor Dent/Scratches
Další HONDA PILOT EX s poškozením Water/Flood
20 lots-
Salvage
2019 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2007 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2017 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2014 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2019 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2012 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2018 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2019 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2009 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2006 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2006 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2019 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2021 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2007 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2007 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2006 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2021 HONDA PILOT EX
Water/Flood
Další 2013 HONDA PILOT EX
20 lots-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Rear End
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Side
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Side
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Rear End
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Front End
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Front End
Další 2013 HONDA PILOT EX s poškozením Water/Flood
12 lots-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Water/Flood
-
Salvage
2013 HONDA PILOT EX
Water/Flood
Další položky dražené 2022-11-29
20 lots-
Salvage
2003 FORD F150 SUPER
Rollover
-
Salvage
2009 BMW 328 XI SUL
Rear End
-
Salvage
2013 BMW 328 I
Front End
-
Salvage
2016 VOLKSWAGEN PASSAT SE
All Over
-
Salvage
2018 HONDA CIVIC EX
Front End
-
Salvage
2020 HYUNDAI ELANTRA SE
Water/Flood
-
Salvage
2010 NISSAN ROGUE S
Front End
-
Salvage
2014 BMW 528 XI
Vandalism
-
Salvage
2005 JEEP LIBERTY SP
Front End
-
Salvage
2016 FORD ECONOLINE
Front End
-
Salvage
2009 PONTIAC G6
Front End
-
Salvage
2012 HYUNDAI SONATA GLS
Water/Flood
-
Salvage
2013 HONDA CIVIC EX
Side
-
Salvage
2004 CHEVROLET EXPRESS G2
Front End
-
Salvage
2006 CHEVROLET COLORADO
Mechanical
-
Salvage
2015 NISSAN ALTIMA 2.5
Rear End
-
Salvage
2008 FORD F150
Side
-
Salvage
2012 FORD EXPEDITION
Front End
-
Salvage
2013 FORD FOCUS SE
Front End
-
Salvage
2011 NISSAN ALTIMA BAS
Rear End
Další položky v FL - Orlando South, FLORIDA
20 lots-
Salvage
2021 FORD BRONCO SPORT
Normal Wear
-
Salvage
2020 FORD TRANSIT
Normal Wear
-
Salvage
2020 FORD TRANSIT
Normal Wear
-
Salvage
2020 FORD TRANSIT
Normal Wear
-
Salvage
2020 FORD TRANSIT
Normal Wear
-
Salvage
2020 FORD TRANSIT
Normal Wear
-
Salvage
2021 FORD TRANSIT
Normal Wear
-
Salvage
2020 MERCEDES-BENZ C
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 BUICK ENCLAVE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 LAND ROVER DISCOVERY SPORT
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2022 TOYOTA HIGHLANDER HYBRID
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2025 HYUNDAI SANTA CRUZ
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2005 UNKNOWN UNKNOWN
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2026 OTHERS DESCRIPTION
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2015 LEXUS GX
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 MERCEDES-BENZ GLE COUPE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2021 MERCEDES-BENZ GLE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2013 BMW X1
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 CHEVROLET COLORADO
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2008 TOYOTA TUNDRA
Minor Dent/Scratches
Často kladené otázky
Byl tento 2022 Ford Bronco prodán na Copart nebo IAAI?
Ve kterém státě byl tento Bronco dražen?
Je VIN 1FMEE5DPXNLB37346 povodňové vozidlo?
Kolik mil má tento Ford Bronco?
Jaký je typ titulu pro tento Bronco?
Prodal se tento VIN více než jednou?
Pokračujte v prohlížení
- Všechny 2 013 HONDA PILOT EX aukce—
- Všechny HONDA aukční inzeráty—
- HONDA vozy s poškozením Water/Flood—
- Další vozidla s poškozením Water/Flood—
- Více vozů s titulem salvage na aukci—
- Další položky z Copart dne 2022-11-29—
- Vozidla v FL - Orlando South, FLORIDA—
- Salvage aukce v FL - Orlando South, FLORIDA—
- VIN s opakovaným prodejem — mohl by to být zmetek?guide
- Další pojízdné vozy s poškozením Water/Flood—
- Dekódujte další VIN naším bezplatným nástrojemtool