2009 TOYOTA CAMRY · aukční historie
VIN 4T1BB46K99U067779 — 2009 TOYOTA CAMRY Aukční historie
VIN 4T1BB46K99U067779 prodán 2026-09-14 AZ - Phoenix, USA, AZ Lot 68019416
- Prodáno $575
- Tachometr 144 790 mi
- Poškození Normal Wear
- Titul Regular Reassignment
- Stav Minimum Bid
1 / 12
- Prodáno $425
- Tachometr 138 935 mi
- Poškození Front End
- Titul Flood
- Stav Sold on Approval!
1 / 12
Uvnitř 2009 TOYOTA CAMRY — záznam hybridního dědictví
Prodáno September 14, 2026 za $575 na AZ - Phoenix, USA, AZ; tento Charcoal 2009 TOYOTA CAMRY má 2.4L 4 a Automatic. Kombinace Toyota-Group je dobře známá a provozní náklady na palivo Electric And Gas Hybrid jsou předvídatelné.
144,790 mi je v TOYOTA's sweet spot pro obnovu ROI. Poškození normal wear na tomto těle je dobře zmapováno sítí oprav TOYOTA' z doby spolehlivosti; výpis Copart uzavřen čistý.
Předprodej v záznamech – časová osa níže. TOYOTA CAMRY s historií normal wear často vidí dva až tři Copart výpisy, když se pozemek pohybuje přes přestavbu a další prodej.
Normal Wear poškození na 2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear je dominantní kolizní kategorie na indexovaných TOYOTA CAMRY výpisech této generace. Většina šarží je opravitelná pomocí OEM a certifikovaných aftermarket panelů; žádné zaznamenané poškození přidá řádkové položky s bočním nárazem.
2.4L 4 na této sestavě má předvídatelnou dokumentaci oprav; Omezujícím prvkem je uspořádání zálivu. Před úpravou stropů nabídky ověřte kondenzátor střídavého proudu a chladicí sestavu na každém pozemku s předním tahem.
Poškození a podmínky
- Primární poškození
- Normal Wear
- Běhej a jeď
- Ano — ověřeno
Porovnejte se širším katalogem poškození Normal Wear a stanovte si strop příhozu.
Časová osa historie aukce
2009 TOYOTA CAMRY je na aukčním bloku třikrát od December 30, 2025; poslední prodej byl September 14, 2026. Hledejte pohyby v názvu, rozsahu poškození a ceně napříč řádky.
2026-09-14 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Cena
- $575
- Poškození
- Normal Wear
- Titul
- Minimum Bid
- Míle
- 144,790
- Položka
- 68019416
2026-09-09 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Cena
- $550
- Poškození
- Normal Wear
- Titul
- On Approval
- Míle
- 144,790
- Položka
- 68019416
2025-12-30 · NV - Las Vegas, SN, MEX
- Cena
- $425
- Poškození
- Front End
- Titul
- Sold on Approval!
- Míle
- 138,935
- Položka
- 96623275
Podobné inzeráty
Sedm os křížových odkazů — každý karusel je jiná dimenze podobnosti.
Více blízko cenou
20 lots-
Salvage
2021 NISSAN SENTRA
Front End
-
Salvage
2018 RAM 1500
Normal Wear
-
Salvage
2012 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Salvage
2012 LEXUS RX
Front End
-
Salvage
2014 BMW X1
Rear End
-
Salvage
2017 NISSAN ROGUE SPORT
Rear End
-
Salvage
2017 KIA SORENTO
Rear End
-
Salvage
2020 KIA RIO
Side
-
Salvage
2018 CHEVROLET EQUINOX
Side
-
Salvage
2020 HYUNDAI ACCENT
Water/Flood
-
Salvage
2020 KIA SEDONA
Front End
-
Salvage
2023 FORD TRANSIT CONNECT
Front End
-
Salvage
2018 HINO 195
Front End
-
Salvage
2018 KIA OPTIMA
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2003 DODGE RAM 3500
Mechanical
-
Salvage
2015 DODGE JOURNEY
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2011 DODGE CHARGER
Front End
-
Salvage
2019 CADILLAC ESCALADE
Front End
-
Salvage
2010 TOYOTA PRIUS
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2014 FORD ECONOLINE
Minor Dent/Scratches
Další TOYOTA CAMRY položky
20 lots-
Salvage
2014 TOYOTA CAMRY
Side
-
Salvage
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2006 TOYOTA CAMRY
Vandalism
-
Salvage
2024 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2023 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Salvage
2018 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Salvage
2010 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2016 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2026 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2020 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Salvage
1996 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2003 TOYOTA CAMRY
Side
-
Salvage
2012 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2011 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2012 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2014 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Salvage
2019 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2007 TOYOTA CAMRY
Vandalism
Další TOYOTA CAMRY s poškozením Normal Wear
20 lots-
Salvage
2008 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
1998 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2011 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2018 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2011 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2004 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2021 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2011 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2022 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2005 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2008 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2006 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2005 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2016 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2011 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2003 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2003 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
Další 2009 TOYOTA CAMRY
20 lots-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Stripped
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Mechanical
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Front end
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Rear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Left Rear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Front end
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Front end
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear & Tear
Další 2009 TOYOTA CAMRY s poškozením Normal Wear
20 lots-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
Další položky dražené 2026-09-14
20 lots-
Salvage
2022 CAN-AM MAVERICK X3
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2023 CAN-AM MAVERICK X3
Burn - Engine
-
Salvage
2020 HONDA CR-V
Front End
-
Salvage
2021 VOLVO VN
Burn
-
Salvage
2015 LEXUS ES
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2020 CLUB CAR TEMPO LITHIUM
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2020 CLUB CAR TEMPO LITHIUM
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2001 NISSAN MAXIMA
Front End
-
Salvage
2024 FORD ESCAPE
Front End
-
Salvage
2004 LINCOLN NAVIGATOR
Side
-
Salvage
2016 CHEVROLET EQUINOX
Front End
-
Salvage
2020 VOLKSWAGEN PASSAT
Front End
-
Salvage
2015 MAZDA 6
Front End
-
Salvage
2000 CHEVROLET S TRUCK
Side
-
Salvage
2019 KIA SOUL
Side
-
Salvage
2013 FORD FUSION
Rear End
-
Salvage
2006 NISSAN ALTIMA
Rear End
-
Salvage
2009 NISSAN TITAN
Front End
-
Salvage
2018 NISSAN MAXIMA
Front End
-
Salvage
2021 KIA SELTOS
Front End
Další položky v AZ - Phoenix, USA, AZ
20 lots-
Salvage
2007 CAPACITY UNKNOWN
Normal Wear
-
Salvage
2016 CHRYSLER TOWN & COUNTRY
Normal Wear
-
Salvage
2019 FORD F650
Normal Wear
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN PASSAT
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2014 LEXUS ES
Front End
-
Salvage
2026 CF MOTO 450SS
Side
-
Salvage
2006 LEXUS GS
Normal Wear
-
Salvage
2019 LEXUS IS
Front End
-
Salvage
2016 CHRYSLER 200
Rear End
-
Salvage
2011 MINI COOPER
Undercarriage
-
Salvage
2008 NISSAN SENTRA
Side
-
Salvage
2009 FORD CROWN VICTORIA
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2009 CHEVROLET SILVERADO
Normal Wear
-
Salvage
2016 CHEVROLET CORVETTE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2001 BMW 325
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2013 HONDA ACCORD
Rear End
-
Salvage
2015 FORD EDGE
Front End
-
Salvage
2026 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Salvage
2017 SUBARU CROSSTREK
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2026 TOYOTA GRAND HIGHLANDER
All Over
Často kladené otázky
Byl tento 2022 Ford Bronco prodán na Copart nebo IAAI?
Ve kterém státě byl tento Bronco dražen?
Je VIN 1FMEE5DPXNLB37346 povodňové vozidlo?
Kolik mil má tento Ford Bronco?
Jaký je typ titulu pro tento Bronco?
Prodal se tento VIN více než jednou?
Pokračujte v prohlížení
- Všechny 2 009 TOYOTA CAMRY aukce—
- Všechny TOYOTA aukční inzeráty—
- TOYOTA vozy s poškozením Normal Wear—
- Další vozidla s poškozením Normal Wear—
- Více vozů s titulem salvage na aukci—
- Další položky z Copart dne 2026-09-14—
- Vozidla v AZ - Phoenix, USA, AZ—
- Salvage aukce v AZ - Phoenix, USA, AZ—
- VIN s opakovaným prodejem — mohl by to být zmetek?guide
- Další pojízdné vozy s poškozením Normal Wear—
- Dekódujte další VIN naším bezplatným nástrojemtool