2024 PORSCHE 911 · auksion tarixi
VIN WP0AA2A9XRS208219 — 2024 PORSCHE 911 Auksion tarixi
VIN WP0AA2A9XRS208219 sold 2026-06-17 NJ - Trenton, USA, NJ Lot 54148046
2024 PORSCHE 911 Blue · Normal Wear damage
1 / 132024 PORSCHE 911 — GT-Era sale yozuv
A GT-Era 2024 PORSCHE 911, finished in Blue, sold for $61,500 on June 17, 2026 out of NJ - Trenton, USA, NJ. Porsche-Group powertrain: 3.0L 6 + Automatic, Gas fuel, no rebuild surprises in the Copart yozuv.
GT-Era PORSCHE 911'dagi 7,769 mi xizmat koʻrsatishga yaroqli koʻrinadi. normal wear shikast Porsche-Group ehtiyot qismlar inventarizatsiyasi tirik boʻlganida 911'ning qayta sotish salohiyatini kamdan-kam yoʻqotadi; Copart yozuvi uni faqat-ehtiyot-qismda emas, avariyada saqlab qoldi.
Normal Wear zarar on a 2024 PORSCHE 911
2024 PORSCHE 911 da Normal Wear zarari old ramka reylarini kamdan-kam taʻmirlab boʻlmaydigan qiladi; koʻproq uchraydigan hisobdan chiqarish sababi — 3.0L 6 oʻrnatish nuqtalari zarbani oʻziga oladi. Dvigatel beshigini va pastki rey choklarini tekshiring.
Ikkilamchi no yozuved zarari byudjetni koʻpaytiruvchi — bu kuzovda elektr oʻtkazgich tutamlari rocker panellari boʻylab oʻtadi va suv chizigʻi zarari odatda ikkilamchi panel ishdan chiqishi bilan birga yon zarbasidan keyin keladi.
Zarar and conditions
- Primary zarar
- Normal Wear
- Yugurish va haydash
- Ha - tasdiqlangan
Batafsil ma'lumotni Normal Wear shikast bo'limida ko'ring — PORSCHE bo'yicha ehtiyot qismlar narxini taqqoslash uchun foydalidir.
Auktsion tarixi xronologiyasi
2026-06-17 · NJ - Trenton, USA, NJ
- Price
- $61,500
- Zarar
- Normal Wear
- Title
- Pure Sale
- Miles
- 7,769
- Lot
- 54148046
Shunga oxshash royxatlar
Etti ozaro mos yozuvlar oqi - har bir karusel boshqa oxshashlik olchovidir.
Narxiga yaqinroq
20 lots-
Shikastlangan
2016 FERRARI FF
Normal Wear
-
Shikastlangan
2025 MERCEDES-BENZ AMG GLE 53 COUPE
Front & Rear
-
Shikastlangan
2024 LAND ROVER RANGE ROVER
Front end
-
Shikastlangan
2026 BMW X5
Rear
-
Shikastlangan
2024 CHEVROLET CORVETTE Z06
Front end
-
Shikastlangan
2026 BMW M5
Front & Rear
-
Shikastlangan
2024 MERCEDES-BENZ AMG GT 53 4-DOOR COUPE
Left & Right Side
-
Shikastlangan
2019 PORSCHE 911
Flood
-
Shikastlangan
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Right Side
-
Shikastlangan
2025 BMW X7
Undercarriage
-
Shikastlangan
2023 CADILLAC ESCALADE
Undercarriage
-
Shikastlangan
2026 BMW X6
Undercarriage
-
Shikastlangan
2025 CHEVROLET CORVETTE Z06
Rear
-
Shikastlangan
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Theft
-
Shikastlangan
2017 ASTON MARTIN DB11
Left Front
-
Shikastlangan
2021 PORSCHE 911
Left Side
-
Shikastlangan
2025 CHEVROLET CORVETTE Z06
Undercarriage
-
Shikastlangan
2026 MERCEDES-BENZ AMG GLE 53 COUPE
Right Front
-
Shikastlangan
2024 FORD F450
Rear End
-
Shikastlangan
2026 BMW M3
Rear
Other PORSCHE 911 lotlar
20 lots-
Shikastlangan
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2003 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2020 PORSCHE 911
Right Side
-
Shikastlangan
2025 PORSCHE 911
Front end
-
Shikastlangan
2019 PORSCHE 911
Flood
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Theft
-
Shikastlangan
2019 PORSCHE 911
Right Front
-
Shikastlangan
2021 PORSCHE 911
Left Side
-
Shikastlangan
2006 PORSCHE 911
Front end
-
Shikastlangan
2025 PORSCHE 911
Right Rear
-
Shikastlangan
2000 PORSCHE 911
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2007 PORSCHE 911
Water/Flood
-
Shikastlangan
2023 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2004 PORSCHE 911
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2002 PORSCHE 911
Front end
-
Shikastlangan
2014 PORSCHE 911
Rear
-
Shikastlangan
2003 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2025 PORSCHE 911
Rear
-
Shikastlangan
2023 PORSCHE 911
Burn
Other PORSCHE 911 with Normal Wear zarar
20 lots-
Shikastlangan
2023 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Shikastlangan
2025 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Shikastlangan
2008 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Shikastlangan
2002 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Shikastlangan
1996 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Shikastlangan
1999 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Shikastlangan
2017 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Shikastlangan
2002 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Shikastlangan
2014 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Shikastlangan
2002 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Shikastlangan
1984 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Shikastlangan
1971 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Shikastlangan
1976 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Shikastlangan
1981 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Shikastlangan
1986 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Shikastlangan
1982 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Shikastlangan
0 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Shikastlangan
0 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Shikastlangan
0 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Shikastlangan
2001 PORSCHE 911
Normal Wear
Other 2024 PORSCHE 911
20 lots-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Theft
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front end
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Rear End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Rear End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Rear End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Undercarriage
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Rear End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
Other lotlar auctioned on 2026-06-17
20 lots-
Shikastlangan
2026 FORD BRONCO
Top/Roof
-
Shikastlangan
2020 LINCOLN MKZ
Front End
-
Shikastlangan
2020 JEEP GLADIATOR
All Over
-
Shikastlangan
2020 HONDA PILOT
Front End
-
Shikastlangan
2016 TOYOTA RAV4
Front End
-
Shikastlangan
2024 NISSAN ALTIMA
Rear End
-
Shikastlangan
2020 ACURA MDX
Side
-
Shikastlangan
2016 VOLKSWAGEN JETTA
Rear End
-
Shikastlangan
2022 MITSUBISHI OUTLANDER
Front End
-
Shikastlangan
2011 FORD RANGER
Front End
-
Shikastlangan
2018 CHEVROLET CRUZE
Rear End
-
Shikastlangan
2016 VOLKSWAGEN JETTA
Front End
-
Shikastlangan
2019 HYUNDAI KONA
Front End
-
Shikastlangan
2022 ACURA MDX
Front End
-
Shikastlangan
1998 HONDA CR-V
Rear End
-
Shikastlangan
2009 HONDA CIVIC
Top/Roof
-
Shikastlangan
2016 NISSAN ROGUE
Front End
-
Shikastlangan
2013 KIA OPTIMA
Rear End
-
Shikastlangan
2014 HYUNDAI SONATA
Front End
-
Shikastlangan
2000 VOLVO V70
Side
Other lotlar at NJ - Trenton, USA, NJ
20 lots-
Shikastlangan
2022 TOYOTA HIGHLANDER
Front End
-
Shikastlangan
2021 LAND ROVER DISCOVERY SPORT
Front End
-
Shikastlangan
2019 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Shikastlangan
2019 AUDI A6
Front End
-
Shikastlangan
2012 KIA SORENTO
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2013 BMW X5
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2017 HYUNDAI TUCSON
Front End
-
Shikastlangan
2022 SUBARU OUTBACK
Rear End
-
Shikastlangan
2014 CADILLAC ELR
Mechanical
-
Shikastlangan
2017 FORD ESCAPE
Side
-
Shikastlangan
2020 TESLA MODEL 3
All Over
-
Shikastlangan
2014 MAZDA 5
Normal Wear
-
Shikastlangan
2017 HYUNDAI ACCENT
Mechanical
-
Shikastlangan
2025 ACURA ADX
Side
-
Shikastlangan
2017 FORD EDGE
Mechanical
-
Shikastlangan
2015 MERCEDES-BENZ G
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2013 SCION TC
Front End
-
Shikastlangan
2016 JAGUAR XF
Mechanical
-
Shikastlangan
2010 HYUNDAI VERACRUZ
Normal Wear
-
Shikastlangan
2018 HONDA ACCORD
Minor Dent/Scratches
Tez-tez beriladigan savollar
Bu 2022 Ford Bronco Copart yoki IAAIda sotilganmi?
Ushbu Bronko kimoshdi savdosi qaysi shtatda sotilgan?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 a suv toshqini vehicle?
Bu Ford Bronco necha milni egallaydi?
Bu Bronco uchun hujjat turi qanday?
Bu VIN bir necha marta sotilganmi?
Ko‘rishda davom eting
- All 2 024 PORSCHE 911 auksionlar—
- Barcha PORSCHE auktsion roʻyxatlari—
- Normal Wear-zarard PORSCHE avtomobillar—
- Other Normal Wear-zarard vehicles—
- More shikastlangan hujjat avtomobillar at auction—
- Other lotlar from Copart on 2026-06-17—
- NJ - Trenton, USA, NJ da avtomobillar—
- Shikastlangan auksionlar in NJ - Trenton, USA, NJ—
- Multi-sale VIN — could be a yaroqsiz?guide
- Other drivable Normal Wear-zarard avtomobillar—
- Yana bir VINni bepul vositamiz bilan dekodlangtool