2024 PORSCHE 911 · auksion tarixi
VIN WP0AA2A97RS208520 — 2024 PORSCHE 911 Auksion tarixi
VIN WP0AA2A97RS208520 sold 2026-04-14 IL - Chicago North, UE, ARE Lot 78561665
2024 PORSCHE 911 — GT-Era sale yozuv
A GT-Era 2024 PORSCHE 911, finished in Yellow, sold for $89,500 on April 14, 2026 out of IL - Chicago North, UE, ARE. Porsche-Group powertrain: 3.0L 6 + Manual, Gas fuel, no rebuild surprises in the Copart yozuv.
GT-Era PORSCHE 911'dagi 7,396 mi xizmat koʻrsatishga yaroqli koʻrinadi. side shikast Porsche-Group ehtiyot qismlar inventarizatsiyasi tirik boʻlganida 911'ning qayta sotish salohiyatini kamdan-kam yoʻqotadi; Copart yozuvi uni faqat-ehtiyot-qismda emas, avariyada saqlab qoldi.
2024 PORSCHE 911 — Side zarar repair lens
PORSCHE 911 da Side kodi koʻrinsa, taʻmirlash koʻlamida eshik, B-ustun, yon parda havo yostiqchasi, qanot va rocker panelini kuting. Yashirin xarajat — yon parda ochilishi va B-ustun deformatsiyasi; byudjet eshik qobigʻini almashtirish va rocker-panel payvandlash atrofida qurilgan.
VIN ni avvalgi eʻlonlar uchun bir xil Copart/IAAI maydonchasida qayta tekshiring — qayta roʻyxatga olish sxemalari tuzatilmagan zararni bildiradi. PORSCHE ning zavod ehtiyot qismlari taʻminoti ushbu taʻmirlash uchun belgilovchi omildir.
Zarar and conditions
- Primary zarar
- Side
- Secondary zarar
- Front End
- Yugurish va haydash
- Ha - tasdiqlangan
Batafsil ma'lumotni Side shikast bo'limida ko'ring — PORSCHE bo'yicha ehtiyot qismlar narxini taqqoslash uchun foydalidir.
Auktsion tarixi xronologiyasi
2026-04-14 · IL - Chicago North, UE, ARE
- Price
- $89,500
- Zarar
- Side
- Title
- Sold!
- Miles
- 7,396
- Lot
- 78561665
Shunga oxshash royxatlar
Etti ozaro mos yozuvlar oqi - har bir karusel boshqa oxshashlik olchovidir.
Narxiga yaqinroq
20 lots-
Shikastlangan
2016 FERRARI FF
Normal Wear
-
Shikastlangan
2025 MERCEDES-BENZ G
Front End
-
Shikastlangan
2021 MERCEDES-BENZ AMG G 63
Theft
-
Shikastlangan
2021 MERCEDES-BENZ AMG G 63
Front end
-
Shikastlangan
2026 CHEVROLET CORVETTE Z06
Front end
-
Shikastlangan
2017 NISSAN GT-R
Theft
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Theft
-
Shikastlangan
2024 LAND ROVER RANGE ROVER
Right Rear
-
Shikastlangan
2023 BENTLEY BENTAYGA
Left Front
-
Shikastlangan
2026 MERCEDES-BENZ G
Mechanical
-
Shikastlangan
2020 LAMBORGHINI URUS
Flood
-
Shikastlangan
2026 BMW M5
Side
-
Shikastlangan
2025 PORSCHE 911
Rear
-
Shikastlangan
2021 MERCEDES-BENZ G
Rear End
-
Shikastlangan
2018 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Shikastlangan
2023 LAND ROVER RANGE ROVER
Vandalism
-
Shikastlangan
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Theft
-
Shikastlangan
2024 CADILLAC ESCALADE
Theft
-
Shikastlangan
2021 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Shikastlangan
2019 LAMBORGHINI URUS
All Over
Other PORSCHE 911 lotlar
20 lots-
Shikastlangan
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2003 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2020 PORSCHE 911
Right Side
-
Shikastlangan
2025 PORSCHE 911
Front end
-
Shikastlangan
2019 PORSCHE 911
Flood
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Theft
-
Shikastlangan
2019 PORSCHE 911
Right Front
-
Shikastlangan
2021 PORSCHE 911
Left Side
-
Shikastlangan
2006 PORSCHE 911
Front end
-
Shikastlangan
2025 PORSCHE 911
Right Rear
-
Shikastlangan
2000 PORSCHE 911
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2007 PORSCHE 911
Water/Flood
-
Shikastlangan
2023 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2004 PORSCHE 911
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2002 PORSCHE 911
Front end
-
Shikastlangan
2014 PORSCHE 911
Rear
-
Shikastlangan
2003 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2025 PORSCHE 911
Rear
-
Shikastlangan
2023 PORSCHE 911
Burn
Other PORSCHE 911 with Side zarar
20 lots-
Shikastlangan
2023 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2002 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2001 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2008 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
1999 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2006 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2023 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2001 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2004 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2017 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2018 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2001 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2012 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2014 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2015 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2022 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2025 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
1999 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2020 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2025 PORSCHE 911
Side
Other 2024 PORSCHE 911
20 lots-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Theft
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front end
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Rear End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Rear End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Rear End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Undercarriage
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Rear End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Front End
Other 2024 PORSCHE 911 with Side zarar
2 lots-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Side
-
Shikastlangan
2024 PORSCHE 911
Side
Other lotlar auctioned on 2026-04-14
20 lots-
Shikastlangan
2010 LINCOLN MKZ
Front End
-
Shikastlangan
2022 FORD ESCAPE
Front End
-
Shikastlangan
2021 MINI COOPER
Mechanical
-
Shikastlangan
2013 MERCEDES-BENZ C
Front End
-
Shikastlangan
2021 FORD EXPLORER
Front End
-
Shikastlangan
2015 TOYOTA COROLLA
Front End
-
Shikastlangan
2019 MERCEDES-BENZ GLC
Side
-
Shikastlangan
2015 NISSAN ROGUE
Front End
-
Shikastlangan
2015 TOYOTA SIENNA
Front End
-
Shikastlangan
2016 BMW X1
Front End
-
Shikastlangan
2020 NISSAN ROGUE SPORT
Front End
-
Shikastlangan
2022 NISS ALTIMA
Front End
-
Shikastlangan
2025 VOLVO XC60
Front End
-
Shikastlangan
2017 TOYOTA HIGHLANDER HYBRID
Rollover
-
Shikastlangan
2009 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Shikastlangan
2012 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Shikastlangan
2013 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Shikastlangan
2003 JEEP LIBERTY
Rear End
-
Shikastlangan
2013 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Shikastlangan
2022 TOYOTA CAMRY HYBRID
Front End
Other lotlar at IL - Chicago North, UE, ARE
20 lots-
Shikastlangan
2023 RAM 3500
Burn
-
Shikastlangan
2002 CRUISERS YACHTS 3470 EXPRE
Side
-
Shikastlangan
2014 INFINITI QX60
Front End
-
Shikastlangan
2014 ECONOLINE TRAILER
Burn
-
Shikastlangan
2013 IC CORPORATION CE SERIES SCHOOL
Normal Wear
-
Shikastlangan
2018 FORD ESCAPE
Normal Wear
-
Shikastlangan
2010 FORD ESCAPE
Normal Wear
-
Shikastlangan
2015 RAM 5500
Undercarriage
-
Shikastlangan
2016 FORD ESCAPE
Side
-
Shikastlangan
2015 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Shikastlangan
2017 MITSUBISHI FUSO TRUCK OF AMERICA INC FE
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2002 TOYOTA CAMRY
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2008 PONTIAC TORRENT
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2014 MERCEDES-BENZ ML
Mechanical
-
Shikastlangan
2024 TOYOTA GRAND HIGHLANDER
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2007 KAWASAKI EN500
Normal Wear
-
Shikastlangan
2021 ALFA ROMEO STELVIO
Front End
-
Shikastlangan
2013 HYUNDAI ELANTRA
Normal Wear
-
Shikastlangan
2020 ALFA ROMEO STELVIO
Front End
-
Shikastlangan
2017 JAGUAR F-PACE
Mechanical
Tez-tez beriladigan savollar
Bu 2022 Ford Bronco Copart yoki IAAIda sotilganmi?
Ushbu Bronko kimoshdi savdosi qaysi shtatda sotilgan?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 a suv toshqini vehicle?
Bu Ford Bronco necha milni egallaydi?
Bu Bronco uchun hujjat turi qanday?
Bu VIN bir necha marta sotilganmi?
Ko‘rishda davom eting
- All 2 024 PORSCHE 911 auksionlar—
- Barcha PORSCHE auktsion roʻyxatlari—
- Side-zarard PORSCHE avtomobillar—
- Other Side-zarard vehicles—
- More shikastlangan hujjat avtomobillar at auction—
- Other lotlar from Copart on 2026-04-14—
- IL - Chicago North, UE, ARE da avtomobillar—
- Shikastlangan auksionlar in IL - Chicago North, UE, ARE—
- Multi-sale VIN — could be a yaroqsiz?guide
- Other drivable Side-zarard avtomobillar—
- Yana bir VINni bepul vositamiz bilan dekodlangtool