2023 TESLA MODEL X · auksion tarixi
VIN 7SAXCBE61PF404194 — 2023 TESLA MODEL X Auksion tarixi
VIN 7SAXCBE61PF404194 sold 2026-09-21 CA - Los Angeles, USA, CA Lot 66597756
2023 TESLA MODEL X Black · Rollover damage
1 / 132023 TESLA MODEL X — Copart/IAAI-da avtopilot davri nashri
Bu 2023 TESLA MODEL X Black uchun September 21, 2026 da CA - Los Angeles, USA, CA tozalandi $14,500. sanab otilgan dvigatel va Automatic oʻz sinfiga mos keladigan Electric unumdorligi bilan MODEL X platformasini belgilaydigan Autopilot-Era uzatmalarini ifodalaydi.
9,865 mi on a TESLA MODEL X is mid-life territory; rollover zarar rarely markalar a TESLA body uneconomic when Battery-Heritage panel supply is intact. The Copart listing showed no rebuild flags.
VIN auktsion yo'lagidan oldin velosipedda o'tgan - quyida xronologiya. Qayta roʻyxatga kiritilgan TESLA MODEL Xlar Autopilot-Era segmentida keng tarqalgan boʻlib, qayta quruvchilar taʼmirdan keyin inventarni oʻzgartiradilar.
Rollover zarar koʻlami for a 2023 TESLA MODEL X
Rollover-zararli TESLA MODEL X ni tom, A/B/C ustunlari, yon parda havo yostiqchalari va eshik oynasi uchun tekshiring. Taʻmirlash bahosi tom ezilishi va ustun deformatsiyasi strukturaviy hisobdan chiqarishni bildirishi mavjudligiga bogʻliq; odatda xarajat bandi — ustunni mustahkamlash va parda havo yostiqchasini almashtirish.
Hujjat yoʻli: tashishdan oldin tasdiqlang. TESLA MODEL X'dagi Rollover shikast odatda avariya holatini saqlab qoladi; faqat-ehtiyot-qism holatiga oʻtish faqat ikkilamchi no yozuved shikast struktura relslariga tegsa sodir boʻladi.
Zarar and conditions
- Primary zarar
- Rollover
- Yugurish va haydash
- Ha - tasdiqlangan
Yondosh mezonlar Rollover shikastli ro'yxatlarda joylashgan — ta'mirlash vaqti baholash uchun foydalidir.
Auktsion tarixi xronologiyasi
Blokda tort marta. 7SAXCBE61PF404194 birinchi marta August 31, 2026 kuni va eng soʻnggi marta September 21, 2026 kuni paydo boʻldi. Tafsilot qatorlari har safar narx, shikast va hujjatni kuzatib boradi.
2026-09-21 · CA - Los Angeles, USA, CA
- Price
- $14,500
- Zarar
- Rollover
- Title
- Minimum Bid
- Miles
- 9,865
- Lot
- 66597756
2026-09-14 · CA - Los Angeles, USA, CA
- Price
- $15,200
- Zarar
- Rollover
- Title
- Minimum Bid
- Miles
- 9,865
- Lot
- 66597756
2026-09-08 · CA - Los Angeles, USA, CA
- Price
- $15,400
- Zarar
- Rollover
- Title
- Minimum Bid
- Miles
- 9,865
- Lot
- 66597756
2026-08-31 · CA - Los Angeles, USA, CA
- Price
- $21,000
- Zarar
- Rollover
- Title
- Minimum Bid
- Miles
- 9,865
- Lot
- 66597756
Shunga oxshash royxatlar
Etti ozaro mos yozuvlar oqi - har bir karusel boshqa oxshashlik olchovidir.
Narxiga yaqinroq
20 lots-
Shikastlangan
2026 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Shikastlangan
2026 TOYOTA GRAND HIGHLANDER
All Over
-
Shikastlangan
2018 MERCEDES-BENZ GLE
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2020 MERCEDES-BENZ GLE
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2017 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Shikastlangan
2018 DODGE DURANGO
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2020 MERCEDES-BENZ GLE
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2020 BMW X5
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2023 FORD BRONCO
Normal Wear
-
Shikastlangan
2024 MERCEDES-BENZ C
Front End
-
Shikastlangan
2024 TESLA MODEL S
Front End
-
Shikastlangan
2022 CHEVROLET SILVERADO
Normal Wear
-
Shikastlangan
2025 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Shikastlangan
2025 TOYOTA SEQUOIA
Front End
-
Shikastlangan
2025 TESLA MODEL 3
Front End
-
Shikastlangan
2025 TESLA MODEL 3
Front End
-
Shikastlangan
2025 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Shikastlangan
2023 CHEVROLET SUBURBAN
Rear End
-
Shikastlangan
2022 BMW X5
Front End
-
Shikastlangan
2023 MERCEDES-BENZ GLC
Front End
Other TESLA MODEL X lotlar
20 lots-
Shikastlangan
2018 TESLA MODEL X
Burn
-
Shikastlangan
2025 TESLA MODEL X
Front End
-
Shikastlangan
2016 TESLA MODEL X
Front End
-
Shikastlangan
2017 TESLA MODEL X
Front End
-
Shikastlangan
2025 TESLA MODEL X
Left Side
-
Shikastlangan
2016 TESLA MODEL X
Left Side
-
Shikastlangan
2016 TESLA MODEL X
Front end
-
Shikastlangan
2016 TESLA MODEL X
Front end
-
Shikastlangan
2019 TESLA MODEL X
Right Rear
-
Shikastlangan
2022 TESLA MODEL X
Rear End
-
Shikastlangan
2016 TESLA MODEL X
All Over
-
Shikastlangan
2018 TESLA MODEL X
Left Front
-
Shikastlangan
2025 TESLA MODEL X
Rear
-
Shikastlangan
2021 TESLA MODEL X
Front End
-
Shikastlangan
2016 TESLA MODEL X
Front End
-
Shikastlangan
2017 TESLA MODEL X
Front End
-
Shikastlangan
2017 TESLA MODEL X
Side
-
Shikastlangan
2018 TESLA MODEL X
Front end
-
Shikastlangan
2016 TESLA MODEL X
Front End
-
Shikastlangan
2021 TESLA MODEL X
Front End
Other TESLA MODEL X with Rollover zarar
20 lots-
Shikastlangan
2022 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2018 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2026 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2022 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2016 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2018 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2016 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2021 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2016 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2022 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2016 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2018 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2020 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2022 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2017 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Rollover
Other 2023 TESLA MODEL X
20 lots-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Front end
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Left Front
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Left Front
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Front end
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Right Side
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Left Front
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Front End
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Front End
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Side
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Front End
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Rear
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Front End
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Front & Rear
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Front end
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Front End
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Rear
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Rear
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Front End
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Front End
Other 2023 TESLA MODEL X with Rollover zarar
6 lots-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Rollover
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL X
Rollover
Other lotlar auctioned on 2026-09-21
20 lots-
Shikastlangan
2025 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Shikastlangan
2021 TOYOTA COROLLA
Front End
-
Shikastlangan
2010 BMW 528
Front End
-
Shikastlangan
2015 GMC SIERRA
Front End
-
Shikastlangan
2024 MERCEDES-BENZ GLE
Rear End
-
Shikastlangan
2005 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Shikastlangan
2021 TESLA MODEL Y
Front End
-
Shikastlangan
2026 NISSAN SENTRA
Front End
-
Shikastlangan
2025 HONDA CR-V
Side
-
Shikastlangan
2026 CADILLAC OPTIQ
Front End
-
Shikastlangan
2016 VOLKSWAGEN TIGUAN
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Shikastlangan
2025 TOYOTA GR86
Front End
-
Shikastlangan
2025 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Shikastlangan
2013 INFINITI FX37
Front End
-
Shikastlangan
2023 LEXUS RX 350H
Front End
-
Shikastlangan
2008 HONDA CIVIC
Rollover
-
Shikastlangan
2007 BMW M6
Mechanical
-
Shikastlangan
2009 HONDA CIVIC
Front End
-
Shikastlangan
2011 MITSUBISHI LANCER
Rear End
Other lotlar at CA - Los Angeles, USA, CA
20 lots-
Shikastlangan
2015 FORD F250 SUPER
Normal Wear
-
Shikastlangan
2016 TOYOTA COROLLA
Front End
-
Shikastlangan
2015 HONDA CIVIC
Front End
-
Shikastlangan
2018 MERCEDES-BENZ C
Front End
-
Shikastlangan
2025 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Shikastlangan
2021 KIA SOUL
Front End
-
Shikastlangan
2025 VOLKSWAGEN GTI
Front End
-
Shikastlangan
2022 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Shikastlangan
2025 TOYOTA SEQUOIA
Front End
-
Shikastlangan
2012 SUBARU FORESTER
Normal Wear
-
Shikastlangan
2023 NISSAN FRONTIER
Front End
-
Shikastlangan
2005 TOYOTA AVALON
Front End
-
Shikastlangan
2026 HONDA CIVIC
Front End
-
Shikastlangan
2025 TESLA MODEL X
Front End
-
Shikastlangan
2023 CHEVROLET COLORADO
Front End
-
Shikastlangan
2006 SCION TC
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2017 BMW I3
Front End
-
Shikastlangan
2015 VOLKSWAGEN GOLF
Normal Wear
-
Shikastlangan
2025 NISSAN ROGUE
Rear End
-
Shikastlangan
2019 FORD TRANSIT
Side
Tez-tez beriladigan savollar
Bu 2022 Ford Bronco Copart yoki IAAIda sotilganmi?
Ushbu Bronko kimoshdi savdosi qaysi shtatda sotilgan?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 a suv toshqini vehicle?
Bu Ford Bronco necha milni egallaydi?
Bu Bronco uchun hujjat turi qanday?
Bu VIN bir necha marta sotilganmi?
Ko‘rishda davom eting
- All 2 023 TESLA MODEL X auksionlar—
- Barcha TESLA auktsion roʻyxatlari—
- Rollover-zarard TESLA avtomobillar—
- Other Rollover-zarard vehicles—
- More shikastlangan hujjat avtomobillar at auction—
- Other lotlar from Copart on 2026-09-21—
- CA - Los Angeles, USA, CA da avtomobillar—
- Shikastlangan auksionlar in CA - Los Angeles, USA, CA—
- Multi-sale VIN — could be a yaroqsiz?guide
- Other drivable Rollover-zarard avtomobillar—
- Yana bir VINni bepul vositamiz bilan dekodlangtool