2016 FORD F-350 · auksion tarixi
VIN 1FT8X3D64GED16447 — 2016 FORD F-350 Auksion tarixi
VIN 1FT8X3D64GED16447 sold 2026-09-14 Gov Auctions Zone 1, Westchester, IL Lot 46054933
2016 FORD F-350 Green · Normal Wear & Tear damage
1 / 212016 FORD F-350 (FoMoCo) auktsion profili
Green 2016 FORD F-350 Gov Auctions Zone 1, Westchester, IL dan September 14, 2026 uchun sotilgan $25,150. FORD'ning FoMoCo muhandisligi Automatic bilan birlashtirilgan 6.2L V-8 VVT, regular , 316HP da; Gasoline yoqilg'isi FORD egalariga operatsion xarajatlarni tanishtiradi.
Spidometr 7,293 mi koʻrsatadi — qayta qurish iqtisodiy oraligʻining ichida. FORD F-350'dagi normal wear & tear shikast odatda Blue-Oval taʼmiri hisoblanadi, va IAAI ro'yxati hech qanday faqat-ehtiyot-qism belgilarini olib yurmadi.
Normal Wear & Tear zarar on a 2016 FORD F-350
2016 FORD F-350 da Normal Wear & Tear zarari old ramka reylarini kamdan-kam taʻmirlab boʻlmaydigan qiladi; koʻproq uchraydigan hisobdan chiqarish sababi — 6.2L V-8 VVT, regular , 316HP oʻrnatish nuqtalari zarbani oʻziga oladi. Dvigatel beshigini va pastki rey choklarini tekshiring.
Ikkilamchi no yozuved zarari byudjetni koʻpaytiruvchi — bu kuzovda elektr oʻtkazgich tutamlari rocker panellari boʻylab oʻtadi va suv chizigʻi zarari odatda ikkilamchi panel ishdan chiqishi bilan birga yon zarbasidan keyin keladi.
Zarar and conditions
- Primary zarar
- Normal Wear & Tear
- Yugurish va haydash
- Ha - tasdiqlangan
Batafsil ma'lumotni Normal Wear & Tear shikast bo'limida ko'ring — FORD bo'yicha ehtiyot qismlar narxini taqqoslash uchun foydalidir.
Auktsion tarixi xronologiyasi
2026-09-14 · Gov Auctions Zone 1, Westchester, IL
- Price
- $25,150
- Zarar
- Normal Wear & Tear
- Title
- Sold
- Miles
- 7,293
- Lot
- 46054933
Shunga oxshash royxatlar
Etti ozaro mos yozuvlar oqi - har bir karusel boshqa oxshashlik olchovidir.
Narxiga yaqinroq
20 lots-
Shikastlangan
2019 FORD F650
Normal Wear
-
Shikastlangan
2024 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2026 JEEP WRANGLER /
Front End
-
Shikastlangan
2021 RAM 1500
Front End
-
Shikastlangan
2025 TOYOTA GRAND HIGHLANDER
Front End
-
Shikastlangan
2025 TESLA MODEL X
Front End
-
Shikastlangan
2022 MERCEDES-BENZ GLE COUPE
Front End
-
Shikastlangan
2020 MERCEDES-BENZ GLE
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2026 RAM 1500
Front End
-
Shikastlangan
2024 MERCEDES-BENZ GLE
Rear End
-
Shikastlangan
2023 LAND ROVER RANGE ROVER
Front End
-
Shikastlangan
2025 MERCEDES-BENZ GLS
Rear End
-
Shikastlangan
2025 BMW I7
Front End
-
Shikastlangan
2025 LAND ROVER RANGE ROVER
Rollover
-
Shikastlangan
2021 GMC SIERRA
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2024 TOYOTA TACOMA
Rear End
-
Shikastlangan
2025 FORD EXPLORER
Rear End
-
Shikastlangan
2026 TOYOTA TUNDRA
Front End
-
Shikastlangan
2022 MERCEDES-BENZ EQS SEDAN
Undercarriage
-
Shikastlangan
2022 BMW M4
Rear End
Other FORD F-350 lotlar
20 lots-
Shikastlangan
2024 FORD F-350
Front end
-
Shikastlangan
2024 FORD F-350
Front end
-
Shikastlangan
2005 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2024 FORD F-350
Biohazard
-
Shikastlangan
2002 FORD F-350
Front end
-
Shikastlangan
2018 FORD F-350
Front end
-
Shikastlangan
2015 FORD F-350
Front end
-
Shikastlangan
2008 FORD F-350
All Over
-
Shikastlangan
2018 FORD F-350
Flood
-
Shikastlangan
2026 FORD F-350
Front end
-
Shikastlangan
2011 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2012 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2014 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2021 FORD F-350
Flood
-
Shikastlangan
2026 FORD F-350
Front & Rear
-
Shikastlangan
2025 FORD F-350
Front & Rear
-
Shikastlangan
2015 FORD F-350
Rollover
-
Shikastlangan
2025 FORD F-350
Front end
-
Shikastlangan
2012 FORD F-350
Flood
-
Shikastlangan
2025 FORD F-350
Front end
Other FORD F-350 with Normal Wear & Tear zarar
20 lots-
Shikastlangan
2005 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2011 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2012 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2014 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2018 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2007 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2008 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2000 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2012 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2004 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2007 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2018 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2018 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2018 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2011 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2015 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2019 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2019 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
Other 2016 FORD F-350
20 lots-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Right Rear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Front & Rear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Right Side
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Left Side
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Front end
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Transmission Damage
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Engine Burn
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Unknown
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Left & Right Side
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Left Side
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Right Side
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Front & Rear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Right Side
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Engine Damage
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Total Burn
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Front end
Other 2016 FORD F-350 with Normal Wear & Tear zarar
19 lots-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2016 FORD F-350
Normal Wear & Tear
Other lotlar auctioned on 2026-09-14
20 lots-
Shikastlangan
2020 HYUNDAI IONIQ HYBRID
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2015 FORD F-250
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2021 HYUNDAI ELANTRA
Hail
-
Shikastlangan
2020 CHEVROLET EXPRESS PASSENGER
Rear
-
Shikastlangan
2020 DODGE CHARGER
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2019 HYUNDAI IONIQ HYBRID
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2018 FORD TRANSIT-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2017 RAM 1500
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2017 FORD F-450
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2017 CHEVROLET SILVERADO 1500
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2015 FORD F-250
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2021 FORD ESCAPE
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2021 HYUNDAI ELANTRA
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2019 DODGE CHARGER
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2019 HYUNDAI IONIQ HYBRID
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2018 FORD FUSION HYBRID
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2018 FORD EXPLORER
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2018 FORD C-MAX HYBRID
Left Side
-
Shikastlangan
2017 FORD TRANSIT-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2017 CHEVROLET EXPRESS 3500
Normal Wear & Tear
Other lotlar at Gov Auctions Zone 1, Westchester, IL
20 lots-
Shikastlangan
2022 CHEVROLET EXPRESS PASSENGER
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2020 HYUNDAI IONIQ HYBRID
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2020 FORD F-250
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2021 FORD TRANSIT-350 PASSENGER VAN
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2020 DODGE CHARGER
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2020 HYUNDAI IONIQ HYBRID
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2020 FORD F-250
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2020 FORD TRANSIT-350 PASSENGER VAN
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2020 DODGE CHARGER
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2020 HYUNDAI IONIQ HYBRID
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2018 FORD F-250
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2019 FORD TRANSIT-350
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2020 DODGE CHARGER
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2020 HYUNDAI IONIQ HYBRID
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2017 FORD F-250
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2019 RAM 1500 CLASSIC
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2020 DODGE CHARGER
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2020 HYUNDAI IONIQ HYBRID
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2015 FORD F-250
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2018 FORD TRANSIT-350
Undercarriage
Tez-tez beriladigan savollar
Bu 2022 Ford Bronco Copart yoki IAAIda sotilganmi?
Ushbu Bronko kimoshdi savdosi qaysi shtatda sotilgan?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 a suv toshqini vehicle?
Bu Ford Bronco necha milni egallaydi?
Bu Bronco uchun hujjat turi qanday?
Bu VIN bir necha marta sotilganmi?
Ko‘rishda davom eting
- All 2 016 FORD F-350 auksionlar—
- Barcha FORD auktsion roʻyxatlari—
- Normal Wear & Tear-zarard FORD avtomobillar—
- Other Normal Wear & Tear-zarard vehicles—
- More shikastlangan hujjat avtomobillar at auction—
- Other lotlar from IAAI on 2026-09-14—
- Gov Auctions Zone 1, Westchester, IL da avtomobillar—
- Shikastlangan auksionlar in Gov Auctions Zone 1, Westchester, IL —
- Multi-sale VIN — could be a yaroqsiz?guide
- Other drivable Normal Wear & Tear-zarard avtomobillar—
- Yana bir VINni bepul vositamiz bilan dekodlangtool