2025 FORD BRONCO · auksion tarixi
VIN 1FMEE8BP5SLB41272 — 2025 FORD BRONCO Auksion tarixi
VIN 1FMEE8BP5SLB41272 sold 2026-09-14 Dream Rides, , Lot 45778216
2025 FORD BRONCO Green · Left Side damage
1 / 182025 FORD BRONCO — Built-Tough sale yozuv
Green rangida tugatilgan Built-Tough 2025 FORD BRONCO, September 14, 2026 sanasida Dream Rides, , dan $19,850 ga sotildi. FoMoCo quvvat tarmogʻi: 2.7L V6 FI DOHC 24V NF4 + Automatic, Gasoline yoqilgʻi, IAAI yozuvida qayta tiklash bilan bogʻliq kutilmagan holatlar yoʻq.
Built-Tough FORD BRONCO'dagi 28,064 mi xizmat koʻrsatishga yaroqli koʻrinadi. left side shikast FoMoCo ehtiyot qismlar inventarizatsiyasi tirik boʻlganida BRONCO'ning qayta sotish salohiyatini kamdan-kam yoʻqotadi; IAAI yozuvi uni faqat-ehtiyot-qismda emas, avariyada saqlab qoldi.
Left Side zarar on a 2025 FORD BRONCO
FORD BRONCO (2025) da Left Side zarari qayta tiklovchilar uchun kirish nuqtasi taʻmirlash toifasi. Toʻliq baho koʻlami: bamper qoplamasi, mustahkamlash, faralar jufti, kapot, panjara qoplamasi, sovutish tizimi.
Suspension zarari zarba tomonida eshik va rockerni qoʻshadi. Ushbu avlod uchun ehtiyot qismlar mavjudligi hali ham kuchli; bamper-qoplama variantlari uchun qisqa yetkazib berish muddatlarini kuting.
Zarar and conditions
- Primary zarar
- Left Side
- Secondary zarar
- Suspension
- Yugurish va haydash
- Ha - tasdiqlangan
Eng yaqin taqqoslanadigan og'irlik profillari uchun Left Side shikast filtrini oching.
Auktsion tarixi xronologiyasi
2026-09-14 · Dream Rides, ,
- Price
- $19,850
- Zarar
- Left Side
- Title
- Sold on Approval
- Miles
- 28,064
- Lot
- 45778216
Shunga oxshash royxatlar
Etti ozaro mos yozuvlar oqi - har bir karusel boshqa oxshashlik olchovidir.
Narxiga yaqinroq
20 lots-
Shikastlangan
2019 FORD F650
Normal Wear
-
Shikastlangan
2016 CHEVROLET CORVETTE
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2018 MERCEDES-BENZ GLE
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2020 MERCEDES-BENZ GLE
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2023 HONDA CIVIC
Normal Wear
-
Shikastlangan
2024 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2021 RAM 1500
Front End
-
Shikastlangan
2025 TOYOTA GRAND HIGHLANDER
Front End
-
Shikastlangan
2025 FORD F150
Side
-
Shikastlangan
2025 TOYOTA SEQUOIA
Front End
-
Shikastlangan
2025 TESLA MODEL X
Front End
-
Shikastlangan
2025 CHEVROLET TAHOE
Front End
-
Shikastlangan
2020 MERCEDES-BENZ GLE
Minor Dent/Scratches
-
Shikastlangan
2022 BMW X5
Front End
-
Shikastlangan
2023 MERCEDES-BENZ GLC
Front End
-
Shikastlangan
2026 BMW X3
Front End
-
Shikastlangan
2017 MERCEDES-BENZ GLE COUPE
Front End
-
Shikastlangan
2024 MERCEDES-BENZ GLE
Rear End
-
Shikastlangan
2023 LAND ROVER RANGE ROVER
Front End
-
Shikastlangan
2023 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Front End
Other FORD BRONCO lotlar
20 lots-
Shikastlangan
2023 FORD BRONCO
Normal Wear
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Front End
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Front End
-
Shikastlangan
2023 FORD BRONCO
Burn
-
Shikastlangan
2023 FORD BRONCO
Front End
-
Shikastlangan
1992 FORD BRONCO
Mechanical
-
Shikastlangan
2023 FORD BRONCO
Front & Rear
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Rear
-
Shikastlangan
2024 FORD BRONCO
Front end
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Right Side
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Right Front
-
Shikastlangan
1974 FORD BRONCO
All Over
-
Shikastlangan
2024 FORD BRONCO
Right Side
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Front end
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Left & Right Side
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Front end
-
Shikastlangan
2024 FORD BRONCO
Front End
-
Shikastlangan
1996 FORD BRONCO
Partial Repair
-
Shikastlangan
2024 FORD BRONCO
Rollover
Other FORD BRONCO with Left Side zarar
20 lots-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2024 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2024 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2024 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2021 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2024 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2022 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2023 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2024 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2023 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2024 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2024 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2023 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2026 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2024 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2023 FORD BRONCO
Left Side
Other 2025 FORD BRONCO
20 lots-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Front End
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Front End
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Rear
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Right Side
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Right Front
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Front end
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Left & Right Side
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Front end
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Front End
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Rear End
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Front End
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Front End
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Rear End
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Front End
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Right Front
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Front end
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Rear End
Other 2025 FORD BRONCO with Left Side zarar
6 lots-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Left Side
-
Shikastlangan
2025 FORD BRONCO
Left Side
Other lotlar auctioned on 2026-09-14
20 lots-
Shikastlangan
2025 MERCEDES-BENZ S 580
Rear
-
Shikastlangan
2020 ASTON MARTIN DB11
Front end
-
Shikastlangan
2025 AUDI Q8
Front end
-
Shikastlangan
2023 BMW M340I
Right Side
-
Shikastlangan
2024 GENESIS GV80
Theft
-
Shikastlangan
2026 MERCEDES-BENZ GLS 450
Front end
-
Shikastlangan
2025 MERCEDES-BENZ E 450
Rear
-
Shikastlangan
2024 MERCEDES-BENZ AMG GLE 53
Right Side
-
Shikastlangan
2024 AUDI RS E-TRON GT
Right Side
-
Shikastlangan
2023 PORSCHE CAYENNE
Front end
-
Shikastlangan
2020 PORSCHE 911
Electrical
-
Shikastlangan
2019 BMW I8
Front end
-
Shikastlangan
2021 AUDI SQ8
Front end
-
Shikastlangan
2025 BMW IX
Right Side
-
Shikastlangan
2026 BMW X5 PHEV
Left Rear
-
Shikastlangan
2025 LEXUS GX 550
Unknown
-
Shikastlangan
2023 BMW M4
Flood
-
Shikastlangan
2022 PORSCHE PANAMERA
None
-
Shikastlangan
2022 BMW X7
Left Rear
-
Shikastlangan
1989 JAGUAR XJS
Normal Wear & Tear
Other lotlar at Dream Rides, ,
20 lots-
Shikastlangan
2019 PORSCHE CAYENNE
Normal Wear & Tear
-
Shikastlangan
2025 BMW M340I
Front end
-
Shikastlangan
2022 MASERATI QUATTROPORTE
Right Front
-
Shikastlangan
2019 ASTON MARTIN VANTAGE
Right Side
-
Shikastlangan
2024 BMW 760I
Left Side
-
Shikastlangan
2026 CHEVROLET SILVERADO 1500
Flood
-
Shikastlangan
2025 FORD EXPLORER
Left Side
-
Shikastlangan
2025 MERCEDES-BENZ AMG GLE 53 COUPE
Front & Rear
-
Shikastlangan
2023 FORD BRONCO
Front & Rear
-
Shikastlangan
2024 BMW X7
Front end
-
Shikastlangan
2024 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Left Rear
-
Shikastlangan
2024 LEXUS ES 300H
Left Front
-
Shikastlangan
2020 PORSCHE CAYENNE COUPE
Front end
-
Shikastlangan
1985 ROLLS-ROYCE SILVER SPUR
Unknown
-
Shikastlangan
2025 FORD MUSTANG
Right Front
-
Shikastlangan
2018 LEXUS LX 570
Front & Rear
-
Shikastlangan
2024 GMC YUKON
Left Side
-
Shikastlangan
2026 MERCEDES-BENZ AMG C 43
Front end
-
Shikastlangan
2026 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Front end
-
Shikastlangan
2025 JEEP WRANGLER 4XE
Left Side
Tez-tez beriladigan savollar
Bu 2022 Ford Bronco Copart yoki IAAIda sotilganmi?
Ushbu Bronko kimoshdi savdosi qaysi shtatda sotilgan?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 a suv toshqini vehicle?
Bu Ford Bronco necha milni egallaydi?
Bu Bronco uchun hujjat turi qanday?
Bu VIN bir necha marta sotilganmi?
Ko‘rishda davom eting
- All 2 025 FORD BRONCO auksionlar—
- Barcha FORD auktsion roʻyxatlari—
- Left Side-zarard FORD avtomobillar—
- Other Left Side-zarard vehicles—
- More shikastlangan hujjat avtomobillar at auction—
- Other lotlar from IAAI on 2026-09-14—
- Dream Rides, , da avtomobillar—
- Shikastlangan auksionlar in Dream Rides, , —
- Multi-sale VIN — could be a yaroqsiz?guide
- Other drivable Left Side-zarard avtomobillar—
- Yana bir VINni bepul vositamiz bilan dekodlangtool